First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Το εκανα κι εγω αυτο το λάθος, αλλα στα 20 μου. Όταν το κοψα, γαμησα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ΧΑΧΑΧΑΧ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΥΘΟΥΝΙ
Που ξέρεις τι σημαίνει αυτό ε;
Ότι είναι ανασφαλή άτομα που νιώθουν καλύτερα με το να δείχνονται ότι 'προσφερουν'
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.
Και μετά έρχομαι εγώ: guuuuurl I do not know I am just useless, what's the purpose of life? :laugh:
Ενταξει μπορεις να βρεις πραγματακια να πεις για τον εαυτο σου. Δεν ειναι αναγκη να πεις "ξυνω το παπάρι μου και πλακωνομαι στο στεκι στο θρεντ ελληνικη ακροδεξιά"

Μπορεις να της πεις "εκανα εκπομπή στο ραδιόφωνο, μου αρεσει να μαθαινω ξενες γλώσσες, είχα μια μικρη επιχειρηση που δεν πηγε καλά και άλλαξα πορεία"

Δεν ειναι αναγκη να το παιζεις ελβετικος σουγιας για να της ριξεις σταχτη στα ματια της άλλης, ειναι μαλακία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Που ξέρεις τι σημαίνει αυτό ε;
Ότι είναι ανασφαλή άτομα που νιώθουν καλύτερα με το να δείχνονται ότι 'προσφερουν'
Δεν ξερω αν ειναι μονο το προσφέρουν αλλά και η μικροαστικη αντιληψη οτι αν κανεις 100 πράγματα και έχεις κανει και οικογένεια, παίρνεις πόντους απο την μαμά σου το μπαμπα σου ξερω γω.

Το μικροαστικο κυρος οπως το αποκαλώ.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Excited Schitts Creek GIF by CBC
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Η άλλη θέλει να τον γνωρίσει στην μαμά της
Αμαν μωρη χαζοβιολα και εσύ έβαλες σοβά και στον εγκέφαλο;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,182 μηνύματα.
Ωχ τον έκοψε για τουαλέτα την ώρα που μίλαγε...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Α τωρα κατάλαβα γιατί αυτός δεν βρίσκει γκόμενα.
Ερωτευμένος με την αδερφή του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.
Μαλακα ο αλλος της ελεγε για την νεκρη αδερφή του κι η αλλη σκεφτοταν το βεσέ να παει να χέσει.

Συν η γνωριμια με τη μαμα απο το πρωτο ραντεβου.

ΤΡΕΧΑ ΓΙΩΡΓΟ!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,182 μηνύματα.
Παιδιά η αδελφή του ήταν μια σκυλίτσα, εγώ αυτό είδα στο κινητό. Μου διέφυγε κάτι;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,182 μηνύματα.
Απλά μην μπερδευτήκατε εσείς :P
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Μαλακα ο αλλος της ελεγε για την νεκρη αδερφή του κι η αλλη σκεφτοταν το βεσέ να παει να χέσει.

Συν η γνωριμια με τη μαμα απο το πρωτο ραντεβου.

ΤΡΕΧΑ ΓΙΩΡΓΟ!
Ίσως θέλει να κάνουν τρίο με τη μαμά;;;;!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο Κωνσταντίνος μπορεί να μιλήσει πιο αργααααααααα;;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Πότε θα βγάλει αλλο ζευγάρι;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

επιτέλους
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.
Ωραιο παιδι ο μινάρας αλλά μινάρας ακούγεται.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ρομαντικός ποιητής η αλλιώς δεν πηδαει ούτε του Αγίου ποτε
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ πάντως οποία Ολυμπία έχω γνωρίσει δεν την χωνεύω καθόλου :laugh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Θυμήθηκα ένα μιμ που έλεγε οτι αν κάποιος σας πει πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο, χαστουκίστε τον. :hehe:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Ενδιαφέρουσα παρουσία αλλά 23 θα ήθελε να είναι. 25 πατημένα.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top