First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ΡΕ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ 2 ΧΡΌΝΙΑ ΜΙΚΡΌΤΕΡΗ ΜΟΥ;
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Για να είσαι και προστάτης θέλει και μια άλφα τσέπη να έχεις.
Προφανώς 😂
Μα ξέρουν που στοχεύουν οι γυναίκες από αυτές τις χώρες
Να φύγουν από την φτώχεια θέλουν, από φουκαρα σε φουκαρα θα πάνε;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Happy I Want Your Sex GIF by George Michael
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Αεκετα υγιής η άποψη της ότι θέλει ισότητα στο σπίτι αλλά και να κρατήσει το ρομαντισμό στο να νιώθει ασφάλεια με τον σύντροφό της. Αλλά λίγο μη ρεαλιστικό το "προστάτης" στις ημέρες μας, εκτός αν είχαμε πόλεμο
Προστάτης μπορεί να εννοεί με την κυριολεκτική έννοια, όχι με την χρηματική. Κάποιον να νοιώθει ασφάλεια μαζί του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.
Προφανώς 😂
Μα ξέρουν που στοχεύουν οι γυναίκες από αυτές τις χώρες
Να φύγουν από την φτώχεια θέλουν, από φουκαρα σε φουκαρα θα πάνε;
Ζηλεύεις; Εσενα δηλαδη αν σε προσεγγίσουν θα το καταλάβεις; :lol:
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ 22;; ΕΙΝΑΙ ΤΟΎΤΗ ΣΥΝΟΜΉΛΙΚΗ ΜΟΥ; omgg
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Για 30 καλή είναι. 22 ΔΕΝ ΠΑΊΖΕΙ.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Το κούρεμα του dj Σπύρου του ασυμβίβαστου (όπως δηλώνει ο ίδιος) μου θυμίζει λίγο...

9d886eb67.gif



Αλλά είναι ωραίο παιδί. Ο ομορφότερος απόψε, με δεύτερο στη σειρά τον γραφίστα.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
@Scandal σε παρακαλώ βάλε με να γράφει ότι είμαι 17. Ναι είμαι ανήλικο και μην ακούσω καμία αντίρρηση :laugh:
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.
Αχ θέλει ζορικο τσουτσουνάκι το βυτιοφόρο.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Χάλια το βυτιοφόρο.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Τώρα μου ήρθε, το κούρεμα αυτής είναι σαν την βασίλισσα Καμίλα😂😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.
Αστο ηπειρώτισσα, θες καποιον ανα ραντεβου να σου σπαει και κανα δυο δοντια στην πίπα για να νιώσεις.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Γιατί μωρη να πληρώνεις το μερίδιο σου είναι φεμινισμός ή common sense? Θα μου πεις πρώτο ραντεβού...οκ
Αλλά αυτή η λογική του άνδρα ΑΤΜ την ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.
Οτι θα γαμησει ο Τάσος, με ξεπερνάει.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top