First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,520 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,520 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Ωχ μαμακιας αυριο παιδια. Ετοιμαστε κράνη. Εδωσε και το κινητο στην κοπελα να μιλησει στη μαμα του.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,520 μηνύματα.
Τι κυριλάτα ρεστοράν και γυράδικα και πράσινα άλογα μου τσαμπουνάτε ρε; Υπάρχει τίποτα καλλίτερο από χαλαρό λαϊκό ταβερνάκι με τσιπουράκι και να ακούγονται όμορφες πενιές; Παράδεισος επί της Γης.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,333 μηνύματα.
το τσιπουρο ειναι το πιο απαισιο ποτο
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ακομπλεξάριστη detected

bring that hand here. We're getting married.
Δεν έχω τέτοια κολλήματα ειλικρινά. Έχω περάσει ραντεβου σε παγκάκι και απλά καθόμασταν και πέρναγα τέλεια που δεν με ένοιαζε τίποτα άλλο πέρα από τη παρέα.

Επίσης ευχαριστώ για τη πρόταση, αλλά εσύ δεν είσαι ταγμένος στο γατί σου;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,520 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Ωχ μαμακιας αυριο παιδια. Ετοιμαστε κράνη. Εδωσε και το κινητο στην κοπελα να μιλησει στη μαμα του.
ΓΟΥΑΤ;;;😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Why not?? Όταν σου αρέσει ο άλλος δεν σε νοιάζει το που θα πατε
Δεκτό αλλά για επέτειο σε σουβλατζίδικο;😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Τι κυριλάτα ρεστοράν και γυράδικα και πράσινα άλογα μου τσαμπουνάτε ρε; Υπάρχει τίποτα καλλίτερο από χαλαρό λαϊκό ταβερνάκι με τσιπουράκι και να ακούγονται όμορφες πενιές; Παράδεισος επί της Γης.
Αν πας να φιλήσεις την μέλλουσα κοπέλα σου αφού έχεις πιεί τσίπουρο, δεν θα πάει καλά αυτό 😂
Λίγο delicacy καλέ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οπως το είπα. Της εδωσε και το τηλεφωνο. Τωρα αυριο θα το δειξει η τη δευτερα δεν ξερω.

Και η κοπελα ειναι σα τα κρυα τα νερα κι ο αλλος ελεγε "ειμαι περηφανος που ειμαι μαμακιας".
Αύριο θα το δείξουν,
Τι άλλο θα ακούσουμε θεέ μου;😂
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,964 μηνύματα.
Αν και είμαι πολύ του φαγητού μου αρέσουν περισσότερο τα dates που κάνεις πράγματα με τον άλλον.

Υ.Γ Το μελλοντικό μου αγόρι, αν υπάρξει, πρέπει οπωσδήποτε να διαβάσει τα μηνύματά μου στο στέκι
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,333 μηνύματα.
Αν και είμαι πολύ του φαγητού μου αρέσουν περισσότερο τα dates που κάνεις πράγματα με τον άλλον.

Υ.Γ Το μελλοντικό μου αγόρι, αν υπάρξει, πρέπει οπωσδήποτε να διαβάσει τα μηνύματά μου στο στέκι
Αν το μελλοντικο σου αγορια διαβαζει στεκι, δε πρεπει να ειναι το μελλοντικο σου αγορι
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top