First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,964 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,333 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,964 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,094 μηνύματα.
Τερμα αδιαφορο το χθεσινο επεισοδιακι δυστυχως.Τζορτζινα σκυλι του πολεμου :inlove: και το ραντεβου χρυσας με το παλικαρι τερμα αβολο και αμηχανο ακομα και για εμενα που το βλεπα σαν τριτος.Τα δυο πραγματα που θα θυμομαστε απο χθες.Σημερα εχει σιζον φιναλε και το τρειλερ υποσχεται επεισοδιαρα.Για να δουμε...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
.Σημερα εχει σιζον φιναλε και το τρειλερ υποσχεται επεισοδιαρα.Για να δουμε...
Σεζόν φινάλ;
I Love Lucy Ok GIF by Paramount+
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Τελευταίο επεισόδιο, για τη φετεινή σεζόν, απόψε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σεζόν φινάλ;
I Love Lucy Ok GIF by Paramount+
:rolleyes: Το ότι θα χαρείς το περιμέναμε, αφού δεν χάνεις ευκαιρία να μας υπενθυμίζεις τη στάση σου κατά του συγκεκριμένου ριάλιτι.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ο λόγος που συνεχίζεις να το βλέπεις.:confused: Δεν σε αναγκάζει και κανένας...
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ο λόγος που συνεχίζεις να το βλέπεις.:confused: Δεν σε αναγκάζει και κανένας...
Νομίζω πως έχω εξηγήσει τον λόγο. Άσε που κάνω και συλλογή από naughty words
:P

Οριακα εχω πεσει σε καταθλιψη
Μπορείς να βλέπεις τα παλιά επεισόδια... :astronomer:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,094 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,182 μηνύματα.
Στείλανε τον Νότη Σφακιανάκη - 90s - μαμάκιας - version στο First Dates σήμερα;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Χωρίς Ζιγκουάλες και μαμάκηδες η ζωή δεν έχει αξία...:stereo:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.
Na αυτός ας πούμε είναι σίγουρα μαμακιας, ο χθεσινος δεν ξέρω αν ήταν , πιο πολύ κακομαθημένος μου έκανε :beee:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.
Που το είδατε ότι είναι τελευταίο επεισόδιο? Δεν το ανέφερε στο τρέιλερ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Αμαν! Όλοι με χιούμορ. Να δω έναν που να πει δεν εχει χιουμορ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ντροπαλή, αλλά τα πέταξε όλα έξω η Χριστίνα. :hehe:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,182 μηνύματα.
Έβαλα.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top