First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Εντάξει ο 24ρης με τη 18ρα, σαν να μιλάει ο θείος με την ανιψιά.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΝΕΡΌ ΑΠΌ ΤΗ ΜΎΤΗ Ο ΑΙΛΑΙΤ ΧΑΧΑΧΑ
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,167 μηνύματα.
Η κομενα η ξανθιά είναι γκαου..

Ρουμανικο φαγητο στο γαμο της; Ρουμάνα είναι;
Άστο καλέ το κορίτσι
Τις χαζοχαρουμενες τις λυπάμαι όταν τις κράζουν, αφήστε τις δεν πειράζουν κανέναν,
Στον κόσμο τους harmlessly 😂
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
Όσο περισσότερο την βλέπω αυτήν τόσο περισσότερο με κολλάει.

Και ω Θεέ μου αυτό με τα μαχαιροπήρουνα πόσο εγώ. Ποτέ δεν έμαθα να κόβω με μαχαίρι έξω. Είναι απελπιστικό το θέαμα κάθε φορά που πιάνω μαχαίρι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,033 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
ΩΩχ θα ξανατραγουδήσει
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ρε είναι ψυχούλα ο παππούς τελικά.

Το είπε τόσο αγαθιαρικα το "σαρεσει η Χάρις Αλεξίου;"

Ω μωρέ ψυχούλα
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
ΩΩχ θα ξανατραγουδήσει
images.jpg
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
Κουκλί είναι, κορμάρα έχει αλλά από γούστο σε βιβλία έλεος. Ιεροσυλία να ακούω για twilight. Δεν θα μπορούσαμε να γίνουμε reading buddies. Δεν θα εξευτέλιζα τον Ίωνα Δραγούμη έτσι να είναι τα βιβλία του δίπλα στο twilight.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Όσο περισσότερο την βλέπω αυτήν τόσο περισσότερο με κολλάει.

Και ω Θεέ μου αυτό με τα μαχαιροπήρουνα πόσο εγώ. Ποτέ δεν έμαθα να κόβω με μαχαίρι έξω. Είναι απελπιστικό το θέαμα κάθε φορά που πιάνω μαχαίρι.
Την είδες που λερώθηκε ενώ έτρωγε; :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,033 μηνύματα.
Α ρε παππού, ρομαντικα τα βλέπεις, μεγάλε ηγετη.

Κριμα που δεν ειναι ετσι πια.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,167 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Ρουμάνα και βλάξ
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Κουκλί είναι, κορμάρα έχει αλλά από γούστο σε βιβλία έλεος. Ιεροσυλία να ακούω για twilight. Δεν θα μπορούσαμε να γίνουμε reading buddies. Δεν θα εξευτέλιζα τον Ίωνα Δραγούμη έτσι να είναι τα βιβλία του δίπλα στο twilight.
Νομίζεις ότι θα ήξερε τον Ίωνα Δραγούμη; :P
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,167 μηνύματα.
ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΜΆΝΑ?? ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΕ??
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
Email, Fax. Ο τυπάς μπορούσε άνετα να γίνει κολλητός μου. Θα μιλούσαμε με γράμματα από ΕΛΤΑ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,033 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top