First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Έχουν βάλει από όλες τις γενιές σήμερα, εκτός από τους ~40 - 45.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,284 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.
Πως σας φαίνεται το βιβλίο... τουαλαιτ; :morning1:
Είπα φέτος να το δω μετά από 12 χρόνια από τότε που το είχα δει έτσι για να δω αν όντως ήταν τόσο καλό
Και ειλικρινά στα 20 λεπτά την έκλεισα την ταινια, τι στο καλό βλέπαμε;; ultra cringe 😬
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,284 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.
Χρειάζεται ο τσαμπουκας.
Χρειάζεται και το ρίσκο στη ζωή

Γιατί Βαλ εγώ έχω δει άντρες που ήταν άσχημοι αλλά είχαν μια αυτοπεποίθηση στον Θεό. Γιατί; Γιατί είχαν τσαμπουκα μέσα τους.
Ένιωθαν κομπλέ με τους εαυτούς τους.
Γιατι νομιζεις οτι εγω ειμαι κανενας ζεν πρεμιέ; Αληθεια τωρα, δεν ειναι ντροπή. Οτι εχω κερδισει απο το λέγειν και το θαρρος μου.

Οποτε κωλωσα το ειδα να το παιρνουν αλλοι.

Ειχα γνωρισει το 2014 μια στις θεωρητικες για αυτοκινητο, με ειδε οτι τη χαζευα, μου μιλησε πρώτη, και μάσησα επειδη ηταν 10άρι. Ε το χασα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,284 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Έλα 48ρα ντερμπεντέρισσα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.
"Δε μ αρεσει να ξυριζεται"

ΕΦΥΓΕΣ.-
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.
Τι λες ρε θεία;
Σήμερα άντρες βαριουνται να ξυριστουν
Έχουν κάτι μούσια κάκτους
Άσε που δεν το πλένουν και ποτέ και πολλές παθαίνουν μόλυνση όταν τους φιλάνε
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Ο 45ρης εεεεεε 35ρης με την 48ρα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.
Μαλακες εχει σελφι τυπωμενη την τσαντα. Κρατηστε με.

Ρεντ φλαγκ ναρκισσισμού.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Γιατι νομιζεις οτι εγω ειμαι κανενας ζεν πρεμιέ; Αληθεια τωρα, δεν ειναι ντροπή. Οτι εχω κερδισει απο το λέγειν και το θαρρος μου.

Οποτε κωλωσα το ειδα να το παιρνουν αλλοι.

Ειχα γνωρισει το 2014 μια στις θεωρητικες για αυτοκινητο, με ειδε οτι τη χαζευα, μου μιλησε πρώτη, και μάσησα επειδη ηταν 10άρι. Ε το χασα.
Ότι έχω κερδίσει στη ζωή μου σε όλα τα επίπεδα το έκανα λόγω θάρρους και θράσους.
Έκανα και εγώ τις τρελες μου, και αν τύχει θα τις ξανακάνω.

Ποτέ μην λες ποτέ. Το θάρρος είναι από τα πιο ελκυστικά χαρακτηριστικά στον άνθρωπο για εμένα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top