First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
Έλα μου ντε;
Επειδή είναι πιο γεμάτη;
Μια χαρά όμορφο είναι. Θα καταλήξει με body issues η καημενη
Κοίτα είναι ανάλογα τον άνθρωπο θεωρώ. Κάθε άνθρωπος του πάει διαφορετικός τύπος σώματος. Η κοπέλλα δεν ήτο παχύσαρκη. Είχε κιλάκια αλλά θεωρώ σε συνολικό βαθμό στη συγκεκριμμένη αυτό ήταν υπέρ της.

Δεν τη λες και αδύνατη. Είναι κανονική και juicy.

Κάποιοι είναι εμμονικοι με το γαμημενο όριο, ότι τις θέλουν ντε και καλά αδυνατες.
Δεν πάει σε όλους τους ανθρώπους ο ίδιος τύπος σώματος.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ειναι ανωμαλοι τετοιοι αντρες.

Η σωστη γυναίκα ειναι ΤΖΟΥΣΥ
Εγώ δεν είμαι αδύνατη και ούτε πρόκειται να γίνω πάντως. Ξέρω ότι κάποιους τους ξενερώνει αυτό αλλά όπως και η Χριστίνα, αγαπώ κι εγώ το καλό φαγητό
Ας πάει ο άλλος με τις ξενέρωτες που τα βγάζουν πέρα τρώγοντας μια ελιά όλη μέρα
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,284 μηνύματα.
ΓΤ ΌΛΟΙ ΟΙ 50+ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΊΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΌ
phone energy GIF by darkbean
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Κοίτα είναι ανάλογα τον άνθρωπο θεωρώ. Κάθε άνθρωπος του πάει διαφορετικός τύπος σώματος. Η κοπέλλα δεν ήτο παχύσαρκη. Είχε κιλάκια αλλά θεωρώ σε συνολικό βαθμό στη συγκεκριμμένη αυτό ήταν υπέρ της.


Δεν πάει σε όλους τους ανθρώπους ο ίδιος τύπος σώματος.
Μην μου το λες εμένα. Πες το σε αυτούς που έχουν όρια στο σωματότυπο.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Η Κρητικιά η Ερωφύλλη μάλιστα.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,284 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Ωραία η Ερωφίλη εξωτερικά, αλλά πολύ ουάου!! και τέλεια!! και σούπερ!! στο προφορικό.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.
Ειναι ανωμαλοι τετοιοι αντρες.

Η σωστη γυναίκα ειναι ΤΖΟΥΣΥ
Παραδοσιακά οι Ελληνίδες έχουμε τις καμπύλες μας
Κακώς κάποιες προσπαθούν να κοκαλιαστουν για χάρη του ινσταγκραμ
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.
αχ γτ τον μαμακια με την γλυκούλααααα
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
001932.jpg


Παναγιώτης
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
RIP όσοι δεν έχουμε μούσια ακόμα.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top