First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,183 μηνύματα.
Ωχ ο τύπος ο Παναγιώτης κάνει εμάς τους millenials να μοιάζουμε φρικιά μιας προηγούμενης εποχής.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.
Ωχ άρχισε με τη μαμά
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,183 μηνύματα.
Να τη και η μαμά...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Αχ μακαρι να μη τα φτιαξουν με την Ερωφιλη να παω εγω να μου φτιαξει τα νυχια να την κλεψω.

Τι κουκλαρα.-
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Ωραία και αυτή αλλά φαίνεται λίγο μέσα στην ένταση...
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
ΜΙΛΦΙΣΤΗΣ θελει καποια σα τη μαμα του.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Ωχ ο τύπος ο Παναγιώτης κάνει εμάς τους millenials να μοιάζουμε φρικιά μιας προηγούμενης εποχής.
Αυτός ειναι φρικιό. Μη μασας.

Και θέλει και μεστωμένες τις γυναίκες (τάσεις ζιγκολό;) Κρίμα το κορίτσι , την Ερωφύλλη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Μη φοβασαι, μ αρεσουν εμενα τα μακρια νυχια, κανουν καλα κολπα στο ball grabbing
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Το μουστάκι του τύπου θα το ήθελα.
Χριστέ μου γιατί δεν υπάρχει φυλακή γούστου να σε μπουζουριασουν μέσα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μη φοβασαι, μ αρεσουν εμενα τα μακρια νυχια, κανουν καλα κολπα στο ball grabbing
πρώτον TMI
Δεύτερον ΆΟΥΤΣ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Αχ μακαρι να μη τα φτιαξουν με την Ερωφιλη να παω εγω να μου φτιαξει τα νυχια να την κλεψω.

Τι κουκλαρα.-
Θα συμφωνήσω απόλυτα.

Του πέφτει πολλή η Ερωφίλη. Πάρα πολλή.

Δείχνει και ιδιότροπος χαρακτήρας (εκτός απο μαμάκιας)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Καλλίτερα αυτή η ποινή παρά να βλέπω να απορρίπτονται κορίτσια σαν την Κάτια και σαν την σημερινή ξανθιά. Πόνος.
Οταν θα ερθουμε στα πράγματα, θα φυλακιστεις στον Ιππόδρομο για αθλιο γουστο. (καλα η σημερινη οχι οκ)
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Καλλίτερα αυτή η ποινή παρά να βλέπω να απορρίπτονται κορίτσια σαν την Κάτια και σαν την σημερινή ξανθιά. Πόνος.
Α εμένα δεν μου κάνει εντύπωση. Τώρα για τη κοπέλα τη τελευταία εντάξει είχε φάει Χ λόγω ηλικίας και τρόπου σκέψης που δεν είχε άδικο
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top