First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Αυτός ο Νίκος ο τροβαδούρος, θέλει νοσοκόμα για να τον γηροκομήσει.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.
Ο οργανισμός έχει ανάγκη απ' όλα...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Τον απέρριψε η Μελίνα! Αναμενόμενο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.
Μου έκανε εντύπωση πάντως συνήθως οι μεγαλύτεροι είναι κάθετοι στο ότι ο άντρας πληρώνει
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ΠΑΝΑΓΊΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΏ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα πάρει τη μαμακα μωλε μωλε
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
αχχαχαχαχ Και μαμάκιας και ιδιότροπος
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.
Έλα στημένο αυτό με τη μάνα του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.
Μαλακες παρτε με απο δω. Ειναι αλλεργικος στον ΦΡΕΣΚΟ βασιλικο.

ΔΙΩΧΤΟΝΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ! ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΔΙΩΧΤΟΝΑ!

ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΓΩ!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Θεέ μου γιατί μερικοί δεν καταλαβαίνουν πως αυτοκτονούν τα ραντεβού τους με αυτές τις κοτσάνες...
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΜΙΛΉΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ;
ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ ΚΑΚΕΣ ΑΝΑΜΝΉΣΕΙΣ ΤΟΥ ΛΥΚΕΊΟΥ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.
Κύρια πάντως ! Εγώ θα τον είχα βρίσει
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΡΕ ΧΑΜΕΝΕ
ΠΟΥ ΧΑΊΡΕΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑΚΙΑΣ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Μαλακες παρτε με απο δω. Ειναι αλλεργικος στον ΦΡΕΣΚΟ βασιλικο.

ΔΙΩΧΤΟΝΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ! ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΔΙΩΧΤΟΝΑ!

ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΓΩ!
Πιάσε εσύ την Ερωφίλη, εγώ την Ρουμάνα και όλοι χαρούμενοι :laugh:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.
Διόλου απίθανο.. Αν και ποτέ δεν ξέρει κανείς..

Αν το έκανε επίτηδες, δεν ήρθε να βρει γκόμενα, αλλά να επιδειχτεί.
Κοίτα όταν βγαίνεις πρώτο ραντεβού και δει στην TV δεν το κάνεις, ήταν καθαρή επίδειξη.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top