First Dates (2024) - Star TV

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ε πες τα βρε Ντεβιλ. 42 και του φαίνεται αστρονομικό μια γυναίκα κοντά σε αυτήν την ηλικία να έχει ήδη παιδιά;

Οχι παράλογο δεν ειναι απλα αυτος ψάχνει μια 32-35 χωρις παιδιά. Ειναι πολύ τύχη Δουκισα. Και να ταιριάζεις με την αλλη και να της αρεσεις και να εχει μείνει ετσι τόσα χρονια οι καλές περιπτώσεις δεν μένουν έτσι να περιμένουν εσένα να μαλακίζεσαι πχ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλουν και ελεύθερες χωρίς παιδιά και μοντέλα ενώ οι ίδιοι είναι σαν μέσοι ιδιοκτήτες γυραδικου στην Αθήνα. Λιγη προσγείωση.

Πωπω ρίχνεις πολύ κραξιμο ρε φιλε και εσυ ομως χαχαχαχα

Α! Ζει και με το πατέρα του αυτός.... 42 χρονών οκ.

ΕΕ καταλαβες τωρα γιατι δεν μπορεί να κανει οικογένεια ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτα δεν υπάρχουν οταν θές να πας να μεινεις με μια γυναικα.... αμα θέλει να κανει την υποχωρηση αυτός γιατι αυτη της αρέσει.... και τον δέχεται να μενει με τον πατερα του δε στραβωσε αυτη.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,338 μηνύματα.
«τεστάρω τους άλλους» τόξικ
«είμαι μόνος απο επιλογή» ναι αγάπη μου σίγουρα
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Οχι παράλογο δεν ειναι απλα αυτος ψάχνει μια 32-35 χωρις παιδιά. Ειναι πολύ τύχη Δουκισα. Και να ταιριάζεις με την αλλη και να της αρεσεις και να εχει μείνει ετσι τόσα χρονια οι καλές περιπτώσεις δεν μένουν έτσι να περιμένουν εσένα να μαλακίζεσαι πχ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Πωπω ρίχνεις πολύ κραξιμο ρε φιλε και εσυ ομως χαχαχαχα

Α! Ζει και με το πατέρα του αυτός.... 42 χρονών οκ.

ΕΕ καταλαβες τωρα γιατι δεν μπορεί να κανει οικογένεια ;
Το σέβομαι να μην θες άνθρωπο με παιδιά αλλά να περιμένεις και μοντέλο εκεί πέφτει γέλιο😂
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,873 μηνύματα.
«είμαι μόνος απο επιλογή» ναι αγάπη μου σίγουρα
Μου ήρθε αυτό :P
1000055293.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Ο τραγής πάει για πόδι
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
γιατι κλαιει ο serial killer ? top manipulator
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,338 μηνύματα.
Αυτοί αδερφοποιήθηκαν οχι απλά για γκόμενοι δεν κάνουν
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
γιατι κλαιει ο serial killer ? top manipulator

Ρεντ φλάγκ..... μιλαει για την πρώην του.

Του ειπε επισης οτι δεν θέλει γαμο και παιδια για να τον αποφυγει και εκει αυτος συνεχίζει τα δικά του.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,900 μηνύματα.
Ο Καντίροφ θα το βγάλει το κοκκινομάλλικο Ισπανιδακι.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,338 μηνύματα.
πωπω πάτε σπίτι already αυτοί δε θα βάζουν γλώσσα μέσα και θα σκάνε σε γέλια mid fight τρελή χημεία
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Το σέβομαι να μην θες άνθρωπο με παιδιά αλλά να περιμένεις και μοντέλο εκεί πέφτει γέλιο😂

Καλα σου κολλησε και σένα οτι θέλει μοντέλο ο άνθρωπος δε νομιζω οτι θα ειναι αυτο το θέμα τους.

Η καστανομαλλα γαμεί και δέρνει πολύ τσαχπίνα θα περάσει καλα ο Καντίροφ. Εδωσα εγκριση εξαρχής.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,900 μηνύματα.
Χρειαζόμαστε το τηλέφωνο αυτής πίσω από την Κατερίνα... Κομπάρσος κομπάρσος αλλά...
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,338 μηνύματα.
αυτή νεύρα νεύρα άπειρα νεύρα έχει πωπω με τρύπησαν και μου άφησαν διαμπερές τραύμα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Πωπω θελησε να πληρώσει και αυτή.... αμα κοψω εγω κάποια δυσκολα πέφτω έξω.

@rafaela11 τρομερή η φίλη σου. 10 στα 10.

Εκπληκτική στο ραντεβού.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Αχ αυτος εχει φαει τον πατερα του στη μαπα και θελει να τη γαμησει την κατερινα, αλλα αυτη ψαχνει για αντρα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,900 μηνύματα.
Αχ αυτος εχει φαει τον πατερα του στη μαπα και θελει να τη γαμησει την κατερινα, αλλα αυτη ψαχνει για αντρα.
Bonus extra ο πατέρας του τύπου και οι κόρες της κυρίας. Όλα καλά. Τρεις γενεές οικογένεια μέσα σε μια ώρα. Παραδόσεις.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,338 μηνύματα.
οχι δεν σου επιτρέπω να πάς κάτσε ρίξε μου ενα golden shower

αχ αυτή είναι φέικ καθώσπρέπει και φέικ ευγενική θέλει να κρύψει την λαϊκιά μέσα της
έλα αγάπη μου τώρα
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Πρέπει να γαμαει με χαρτομαντηλο αυτός. Να ειναι ΑΠΑΛΟΣ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top