First Dates (2024) - Star TV

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,121 μηνύματα.
Ξεροκαταπίνει η Σοφία το ξηρό της κρασάκι.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,286 μηνύματα.
Ρε παιδιά η χειραψία με μια κοπέλα μόνο εμενα μου φαίνονται περίεργες; Νιώθω λες κ χαιρετάω τον κολλητό μου
Ε και τι να της κάνει; Χειροφίλημα; (εμένα δε θα με χαλούσε αν ήμουν στη θέση της, αλλά δεν μπορεί να ξέρει αυτός αν η άλλη θέλει)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,809 μηνύματα.
Της κουβαλησε ενα κρασί, ο τατουαζ, και αμέσως, ο τατουαζ, επειδη εγινε αυτο με το κρασί, και τατουαζ, έγινε αντρας τατουαζ κρασι τατουαζ ΑΧ ΤΑΤΟΥΑΖ .
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 975 μηνύματα.
Ε και τι να της κάνει; Χειροφίλημα; (εμένα δε θα με χαλούσε αν ήμουν στη θέση της, αλλά δεν μπορεί να ξέρει αυτός αν η άλλη θέλει)
Σωστό κ αυτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε παιδιά, αυτοί γύρω γύρω είναι κομπάρσοι η όντως έχουν βγει;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,121 μηνύματα.
Φέρτε έναν 30ρη στη Μερσύνη.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,378 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,809 μηνύματα.
Ο τυπας βγάζει vibes κομπλεξικου παντως, ο Παναγιωτης
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 975 μηνύματα.
Πόσο μεγαλύτερους μαρή, Μαθουσάλες;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,809 μηνύματα.
όσοι το βλέπετε απο το live stream σας έχει θέμα ο ήχος ;
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 975 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,378 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,133 μηνύματα.
Ξεκίνησε ο παναης με τα κολλητιλικια και τη σοφία και αχ εγώ δεν τα μπορώ αυτά.

Και να πάει καλά σήμερα θα χαλάσει αργότερα 🥲

Η κοπέλα φοβερό καλσόν
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,809 μηνύματα.
Το ματι της Μερσίνης γυαλίζει λίγο...
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,133 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,809 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,121 μηνύματα.
Βάζω στοίχημα ότι θα της φανεί μεγάλος ο 56ρης κυριούλης.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,809 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,360 μηνύματα.
Που να το νιώσεις το feeling ρε αγορίνα αφου είσαι φευγάτος ... εφτασες 56 και δεν έχεις κάνει σχέση πάνω απο μήνες :laugh::laugh:

η άλλη θέλει τεκνά εν τω μεταξύ... νομίζω αυτοι οι 2 δεν θα ταιριάξουν.
 
Top