First Dates (2024) - Star TV

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,930 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,767 μηνύματα.
Εντάξει, η τύπισσα που προσπάθησε για το Μπάτσελορ με διαφορά η χειρότερη σήμερα, με διαφορά. Διπολική τέρμα, δεν ξέρει τι θέλει. Από τη μια την άρεσε, από την άλλη το μετανιώνει. Ό,τι να 'ναι.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,930 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,460 μηνύματα.
Εντάξει, η τύπισσα που προσπάθησε για το Μπάτσελορ με διαφορά η χειρότερη σήμερα, με διαφορά. Διπολική τέρμα, δεν ξέρει τι θέλει. Από τη μια την άρεσε, από την άλλη το μετανιώνει. Ό,τι να 'ναι.
αν ειχε πληρωσει ο αλλος θα τον παρακαλουσε να ξαναβγουν
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εντάξει, η τύπισσα που προσπάθησε για το Μπάτσελορ με διαφορά η χειρότερη σήμερα, με διαφορά. Διπολική τέρμα, δεν ξέρει τι θέλει. Από τη μια την άρεσε, από την άλλη το μετανιώνει. Ό,τι να 'ναι.

Αυτος ηταν μάγκας εξαρχής σας το ειπα εγω... σε φάση να και αν θέλεις να και αν δεν θέλεις εγω μια φορά θα περάσω καλά !

Και εγω ετσι θα έκανα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,869 μηνύματα.
Εντάξει, η τύπισσα που προσπάθησε για το Μπάτσελορ με διαφορά η χειρότερη σήμερα, με διαφορά. Διπολική τέρμα, δεν ξέρει τι θέλει. Από τη μια την άρεσε, από την άλλη το μετανιώνει. Ό,τι να 'ναι.
Τηλεοπτική προβολή ήθελε και πήρε. Πιάστηκε από κάτι για να τον στείλει μόλις τελείωνε το σόου και τέλος. Τόσο απλά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Τελικα μ αρεσει το στυλακι της σαλονικιας, παρα τη φατσα. Χυμα, ιδιοτροπη, ξινή.

Εγκρίνεται
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,930 μηνύματα.
Βασικά υπάρχει φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας υπό κάποιες ιδιαίτερες περιπτώσεις. Τύπου να είναι και οι δύο παλιοί φίλοι από μικρή ηλικία. Τις περισσότερες φορές όμως αναπτύσσονται συναισθήματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Του είπε ότι "κατουριεται';;; Χαχαχαχαχα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Βασικά υπάρχει φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας υπό κάποιες ιδιαίτερες περιπτώσεις. Τύπου να είναι και οι δύο παλιοί φίλοι από μικρή ηλικία. Τις περισσότερες φορές όμως αναπτύσσονται συναισθήματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Του είπε ότι "κατουριεται';;; Χαχαχαχαχα

Αυτη τη συζητηση γιατι την άνοιξαν ;;;;

Εγω θα της έλεγα... δηλαδη όλοι σε βλέπουν και τους αρέσεις ;;; ξεκαβαλα λίγο :D

ψώνιο έλεος.

Και τελικα έπεσα έξω αρχιδια σοβαρή ειναι..... έχει κάτσει με ολο το κώλο εξω σε λιγο θα φανεί το μουνί της.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,767 μηνύματα.
ΩΩΩΩ ΠΡΟΣΒΟΛΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΩΩΩΩ ΡΕ ΦΙΛΕ
Τελικά το καλύτερο για το τέλος μας το κρατούσαν :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,930 μηνύματα.
Αυτη τη συζητηση γιατι την άνοιξαν ;;;;

Εγω θα της έλεγα... δηλαδη όλοι σε βλέπουν και τους αρέσεις ;;; ξεκαβαλα λίγο :D
Την ρώτησε αν έχει άντρες φίλους και του είπε όχι γιατί όλοι θέλουν κάτι παραπάνω εν τέλη. Και της λέει ναι όντως οι άντρες αυτό θέλουν σε μια φιλία με γυναίκα.
Οπότε λίγο λάθος και αυτός εδώ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,869 μηνύματα.
τους brutal και τους σωματώδεις τους ρώτησε το αρχιμπάζο;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Την ρώτησε αν έχει άντρες φίλους και του είπε όχι γιατί όλοι θέλουν κάτι παραπάνω εν τέλη. Και της λέει ναι όντως οι άντρες αυτό θέλουν σε μια φιλία με γυναίκα.
Οπότε λίγο λάθος και αυτός εδώ

Ε βεβαια.... δηλαδη όλοι την γουστάρουν αυτην τη μοιραία.

Πωπω δε μπορω τα ψώνια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δε φταίει αυτή.... εγω θα της έλεγα να σ πω θές να φυγουμε ; δε πειράζει χαρηκα για τη γνωριμια και καλά να περνάς τωρα να κάθεσαι να βλέπεις τη μουρη της κατεβασμένη δεν ειναι και ότι καλυτερο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Εγω θα της κανω πέσιμο στο ινστα της αλόγας, να φαω μπουτάρα.

Και πειτε οτι θετε.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,930 μηνύματα.
Ε βεβαια.... δηλαδη όλοι την γουστάρουν αυτην τη μοιραία.

Πωπω δε μπορω τα ψώνια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δε φταίει αυτή.... εγω θα της έλεγα να σ πω θές να φυγουμε ; δε πειράζει χαρηκα για τη γνωριμια και καλά να περνάς τωρα να κάθεσαι να βλέπεις τη μουρη της κατεβασμένη δεν ειναι και ότι καλυτερο.
Και οι δύο ήταν για τα μπάζα 😂
Ξαναλεω μη περιμένετε πολλούς φυσιολογικούς σε τηλεοπτικό σόου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω θα της κανω πέσιμο στο ινστα της αλόγας, να φαω μπουτάρα.

Και πειτε οτι θετε.
Άσε το ινστα, δηλωσε συμμετοχή να περάσει στην ιστορία του φόρουμ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Και οι δύο ήταν για τα μπάζα 😂
Ξαναλεω μη περιμένετε πολλούς φυσιολογικούς σε τηλεοπτικό σόου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μην εισαι προκατειλημένη... δεν μπορείς να ξέρεις. Δεν ειναι όλοι και όλες ίδιοι.


Άσε το ινστα, δηλωσε συμμετοχή να περάσει στην ιστορία του φόρουμ

Δήλωσε εσυ να σε δούμε. :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Και οι δύο ήταν για τα μπάζα 😂
Ξαναλεω μη περιμένετε πολλούς φυσιολογικούς σε τηλεοπτικό σόου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Άσε το ινστα, δηλωσε συμμετοχή να περάσει στην ιστορία του φόρουμ
Δε μπορω. Η τουαλετα τους εχει σκαλια για τον πανω οροφο. Θα χεστω απο το αγχος ον καμερα και μετα θα γελατε ολοι.

Οχι οτι πριν χεστω δε θα γελατε ηδη αλλα οκ!

δηλώνω συμμετοχή
Τώρα καταλαβες γιατί κόντευα να αφηνιάσω όταν ειχες φυγει. :upside:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,460 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
είπαμε , αν στείλουμε καποιον απο το φορουμ θα στειλουμε εσενα . Οι υπολοιποι θα μας ρεζιλεψουν :pfff:

εγω σε καναν εκατομυριουχο θελω να παω να βγαλω κανα φραγκο. τι να κανω το ραντεβου.

Πάντως αν πήγαινα θα ήμουν ζόρικος αν άκουγα μαλακίες να ξέρεις θα ξεκινούσε επιτόπου αντίλογος.

Ειμαι μεν ευγενικός αλλα δεν μπορω να ακούω μαλακίες. Ηρθε τωρα η άλλη.... να μας πει τι 31 ειναι και ακομη στο ράφι τη βλέπω. Αυτη το παίζει ωραια και "ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ θε΄λουν να με πηδηξουν"

Τωρα το παίξεις ή οχι , εγω στο ράφι σε βλέπω να της πεί κανείς.... πως και είσαι μονη σου θα τη ρωτουσα εγώ.

"Να δε βρηκα κάποιον κατάλληλο..."

"χαχα ναι δηλαδη ποιός ειναι ο κατάλληλος για σένα ;"

θα είχε γλέντι με μένα φίλε. :D
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top