First Dates (2024) - Star TV

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,856 μηνύματα.
Πέρα από τη πλάκα καλό είναι να αποφεύγονται προτροπές για συμμετοχή σε αυτές τις εκπομπές, ούτε για πλάκα. Απλά μακριά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Αμα πήγαινα εγω και έπεφτα σε κανα κουρούμπελο να πέρνατε ποπ κορν και να ετοιμαζόσταν για σόου.

Ειχα και μια σκασίλα αμα θα ξαναβγαιναμε :hehe:

ακους εκει δεν έχω λεει φιλους γιατι όλοι θελουν να με πηδηξουν. Και της λέει και ο άλλος λογικό δεν ειναι

χαχαχαχα αλλός μπουφος αυτός.

Όλοι θέλουν να τη πηδήξουν αλλα το ράφι ειναι ΙΚΕΑ που κάθεται. ΧΑΧΑ
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
Πέρα από τη πλάκα καλό είναι να αποφεύγονται προτροπές για συμμετοχή σε αυτές τις εκπομπές, ούτε για πλάκα. Απλά μακριά.
σιγα μωρε , οι περισσοτεροι για τρολ πανε και οι υπολοιποι για λιγο παροδικο clout
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Δήλωσε εσυ να σε δούμε. :P
Δεν κάνω για τηλεόραση/ριαλιτι:lol:
Εσύ ή ο Βαλ άνετα, θα κάνετε και λίγο τρολ/χαβαλε:lol::lol:

Μην εισαι προκατειλημένη... δεν μπορείς να ξέρεις. Δεν ειναι όλοι και όλες ίδιοι.
Μεχ. Αν θες κάτι σοβαρό δεν πας στην τηλεόραση. Εκτός αν είσαι τόσο τυχερός που κάτσεις σε ανθρωπο που όντως σου ταιριάζει.

"ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ θε΄λουν να με πηδηξουν"
Δεν είπε ακριβώς αυτό. Είπε ότι δεν πιστεύει στην φιλία αντρών γυναικών γιατί οι περισσότεροι δεν θέλουν φιλία αλλά κάτι παραπάνω.
Αλλά θα συμφωνήσω ότι είχε έρθει με αύρα ότι είναι γκομεναρα και πρέπει να της φέρεις τον George Clooney για να ενθουσιαστεί.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

χαχαχαχα αλλός μπουφος αυτός
Γι'αυτό λέω ότι και οι δύο ήταν γκάου 😬
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Δεν κάνω για τηλεόραση/ριαλιτι:lol:
Εσύ ή ο Βαλ άνετα, θα κάνετε και λίγο τρολ/χαβαλε:lol::lol:


Μεχ. Αν θες κάτι σοβαρό δεν πας στην τηλεόραση. Εκτός αν είσαι τόσο τυχερός που κάτσεις σε ανθρωπο που όντως σου ταιριάζει.


Δεν είπε ακριβώς αυτό. Είπε ότι δεν πιστεύει στην φιλία αντρών γυναικών γιατί οι περισσότεροι δεν θέλουν φιλία αλλά κάτι παραπάνω.
Αλλά θα συμφωνήσω ότι είχε έρθει με αύρα ότι είναι γκομεναρα και πρέπει να της φέρεις τον George Clooney για να ενθουσιαστεί.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γι'αυτό λέω ότι και οι δύο ήταν γκάου 😬

Εγώ έπεσα εξώ εξαρχής με βάση αυτά που έλεγε...το παραδεχομαι. Αλλά η τυπισα επίτηδες πεταξε ένα πυροτεχνημα για να δείξει και καλά intellectual.

Κατά τα αλλά κανείς μεγάλο λάθος θα της έλεγα εγώ δεν θέλουν και όλοι να κάνουν σεξ μαζί σου. Ήμαρτον. Τι ειναι αυτα που λες.

Επίτηδες τα έλεγε αυτά για να της ρίξει ο άλλος κανα κράξιμο και να βρει ευκαιρία να φυγει.

Σε στυλ εγώ δεν ημουν αγενής ο άλλος μου την είπε.

Ευτυχώς δεν είμαστε όλοι χαπατα και καταλαβαίνουμε πως μερικές φορές κάποιες προοκαλουν αυτή τη συμπεριφορά με τη στάση τους.

Αυτά που έλεγε ήταν απαράδεκτα. Σιγά Μπριζίτ Μπαρντό να πουμε.

Και στο σεξ μπορεί να είσαι κομοδινο... Για σχέση ουτε καν άρα γιατί ένας άντρας να σε θέλει κάτι άλλο περα για φίλη;

Έχουνε ξεφυγει γενικά νομίζουν ότι όλος ο κόσμος τους ανήκει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Δεν απάντησε καθόλου σωστά αυτός.....

Λες και ο άντρας ειναι ρομπότ και μολις τη δει την άλλη πατάει ενα κουμπί να σηκωθει ο.....

και να κάνει σέξ και ωωωωω αχχχχ το κοριτσάκι το απροστάτευτο πως θα αντιμετωπίσει αυτον το καγκουρα.

Καλα ειλικρινα υπάρχουν γυναικες που σκέφτονται ετσι ; για αυτο εισαι ακομη μονη σου θα της έλεγα εγω.

Θα τρωγε κάτι χυλόπιτες αυτη.

Πρέπει να τους τα λές... μηδενική ανοχή. Μονο ετσι θα βάλουνε μυαλό και θα φτιάξουν τη συμπεριφορά τους... και αν βάλουν.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Δεν απάντησε καθόλου σωστά αυτός.....

Λες και ο άντρας ειναι ρομπότ και μολις τη δει την άλλη πατάει ενα κουμπί να σηκωθει ο.....

και να κάνει σέξ και ωωωωω αχχχχ το κοριτσάκι το απροστάτευτο πως θα αντιμετωπίσει αυτον το καγκουρα.

Καλα ειλικρινα υπάρχουν γυναικες που σκέφτονται ετσι ; για αυτο εισαι ακομη μονη σου θα της έλεγα εγω.

Θα τρωγε κάτι χυλόπιτες αυτη.

Πρέπει να τους τα λές... μηδενική ανοχή. Μονο ετσι θα βάλουνε μυαλό και θα φτιάξουν τη συμπεριφορά τους... και αν βάλουν.
Εντωμεταξυ το διάβασα διαγώνια και ήταν σα να είδα

"έκανε σεξ απροστάτευτο"

Και είμαι whatthefuck??
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Εγώ έπεσα εξώ εξαρχής με βάση αυτά που έλεγε...το παραδεχομαι. Αλλά η τυπισα επίτηδες πεταξε ένα πυροτεχνημα για να δείξει και καλά intellectual.

Κατά τα αλλά κανείς μεγάλο λάθος θα της έλεγα εγώ δεν θέλουν και όλοι να κάνουν σεξ μαζί σου. Ήμαρτον. Τι ειναι αυτα που λες.

Επίτηδες τα έλεγε αυτά για να της ρίξει ο άλλος κανα κράξιμο και να βρει ευκαιρία να φυγει.

Σε στυλ εγώ δεν ημουν αγενής ο άλλος μου την είπε.

Ευτυχώς δεν είμαστε όλοι χαπατα και καταλαβαίνουμε πως μερικές φορές κάποιες προοκαλουν αυτή τη συμπεριφορά με τη στάση τους.

Αυτά που έλεγε ήταν απαράδεκτα. Σιγά Μπριζίτ Μπαρντό να πουμε.

Και στο σεξ μπορεί να είσαι κομοδινο... Για σχέση ουτε καν άρα γιατί ένας άντρας να σε θέλει κάτι άλλο περα για φίλη;

Έχουνε ξεφυγει γενικά νομίζουν ότι όλος ο κόσμος τους ανήκει.
Πάντως δεν την κατηγορώ, στις ενήλικες φιλίες, όταν ένας άντρας προσεγγίζει μια γυναίκα για παρέα (1 προς ένα και όχι σε γκρουπ) 85% των περιπτώσεων θέλει και κάτι παραπάνω. Αλλά δεν είναι απόλυτο σίγουρα. Απλά έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της και νομίζει ότι σε εκείνη θα πέσουν μόνο αυτοί που θέλουν σεξ.ν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λες και ο άντρας ειναι ρομπότ και μολις τη δει την άλλη πατάει ενα κουμπί να σηκωθει ο.....
Α γεια σου. Δεν είναι όλοι έτσι. Και οι άντρες που όντως το πιστεύουν αυτό, είναι και οι ίδιοι άντρες που τα κάνουν αυτά.
Θα τρωγε κάτι χυλόπιτες αυτη.
Αυτό είναι το αστείο, ότι πιστεύει ότι σε εκείνη θα πέσουν μόνο αυτοί που την θέλουν ως γκόμενα και όχι απλά για παρέα😂
Delusional η γυναίκα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Πάντως δεν την κατηγορώ, στις ενήλικες φιλίες, όταν ένας άντρας προσεγγίζει μια γυναίκα για παρέα (1 προς ένα και όχι σε γκρουπ) 85% των περιπτώσεων θέλει και κάτι παραπάνω. Αλλά δεν είναι απόλυτο σίγουρα. Απλά έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της και νομίζει ότι σε εκείνοι θα πέσουν μόνο αυτοί που θέλουν σεξ.ν

To λάθος των αντρών ειναι πως έχουν δώσει την εντύπωση οτι μονο οι γυναίκες επιλέγουν. Για αυτο τα νομίζετε αυτά. Θέλει και κάτι παραπάνω ας πούμε ναί αμα δεί ομως κάτι που δεν του αρέσει θα λακίσει.

Ε καλα οι περισσότερες σαν και αυτήν έτσι ειναι.... για αυτο επικρατεί αυτη η κατασταση έξω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί οι άντρες δίνουν την εντύπωση οτι ολα ειναι στα χέρια των γυναικών... οποτε αυτες έχουν το πάνω χέρι στο ποιον θα επιλέξουν... η απορριψη ειναι άγνωστη λέξη και μετά στις σχέσεις μεσα χωριζουν κιολας επειδη αυτες ειναι οι τέλειες και οι αλάνθαστες και οι άλλοι μονιμως οι αχαριστοι οι αδιαφοροι τα γουρουνια κτλ

Δυστυχως εκει οδεύουμε. Θεωρω οτι όλη αυτη η νοτροπια οδηγεί τελικά στο ναρκισσισμό τη μοναξιά και την αποξένωση.

Ειναι δυνατον 31 χρονων γκομενα ωραια να τρέχει σε αυτα τα παιχνίδια να βρει ταίρι ; πες πηγε για χαβαλέ.... ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΟΜΩΣ... το πιστεψε αλλιως δεν θα ξενερωνε τόσο που της έτυχε ενας που οκ ειχε καθε δικαιωμα να μην της αρέσει εμφανισιακά.

Ειναι νορμάλ πράγματα τωρα αυτα ; Δεν είναι όχι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Πάντως δεν την κατηγορώ, στις ενήλικες φιλίες, όταν ένας άντρας προσεγγίζει μια γυναίκα για παρέα (1 προς ένα και όχι σε γκρουπ) 85% των περιπτώσεων θέλει και κάτι παραπάνω. Αλλά δεν είναι απόλυτο σίγουρα. Απλά έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της και νομίζει ότι σε εκείνη θα πέσουν μόνο αυτοί που θέλουν σεξ.ν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Α γεια σου. Δεν είναι όλοι έτσι. Και οι άντρες που όντως το πιστεύουν αυτό, είναι και οι ίδιοι άντρες που τα κάνουν αυτά.

Αυτό είναι το αστείο, ότι πιστεύει ότι σε εκείνη θα πέσουν μόνο αυτοί που την θέλουν ως γκόμενα και όχι απλά για παρέα😂
Delusional η γυναίκα.

Ok τωρα μου φάνηκαν οι παραθέσεις, το ίδιο λέμε ! Συμφωνώ έτσι ειναι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ειναι δυνατον 31 χρονων γκομενα ωραια να τρέχει σε αυτα τα παιχνίδια να βρει ταίρι ; πες πηγε για χαβαλέ.... ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΟΜΩΣ... το πιστεψε αλλιως δεν θα ξενερωνε τόσο που της έτυχε ενας που οκ ειχε καθε δικαιωμα να μην της αρέσει εμφανισιακά.

Ειναι νορμάλ πράγματα τωρα αυτα ; Δεν είναι όχι.
Ο τυπος είχε φετιχ με τα χρώματα στα φαγητά ε. Just saying.

Φάνηκε η φάτσα του εξ αρχής σα να ειχε φαει ταψάκι με κακάκια, ότι δεν του άρεσε η κοπέλα. Τον κατάλαβε αυτη και ξενέρωσε. Τι να κανε; Να ειναι "χαρούλες κυρία Μπακαλίνοβα, έπαιξε το αρμόνιο μελωδία όμορφη στην ορχήστρα του Κόκκινου Στρατού και χαρήκαμε όλοι;"
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,856 μηνύματα.
Η ωραία γκόμενα είναι η αλογόφατσα;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ο τυπος είχε φετιχ με τα χρώματα στα φαγητά ε. Just saying.

Φάνηκε η φάτσα του εξ αρχής σα να ειχε φαει ταψάκι με κακάκια, ότι δεν του άρεσε η κοπέλα. Τον κατάλαβε αυτη και ξενέρωσε. Τι να κανε; Να ειναι "χαρούλες κυρία Μπακαλίνοβα, έπαιξε το αρμόνιο μελωδία όμορφη στην ορχήστρα του Κόκκινου Στρατού και χαρήκαμε όλοι;"

Α αυτό ήταν λές ; πρέπει να δουμε ακριβες στιγμιότυπο σε αυτο που λές !

To βρήκα... κάτσε να σ πω

First Dates | Απογοήτευση με την πρώτη ματιά! (youtube.com)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
"Νεράκι, το χρειάζομαι" και μουρη σα κλαμμενος.

Το πιασε η άλλη.

Αυτο σκέφτηκα και εγώ αλλα αυτο δεν θα μπορούσε να μεταφραστεί και με τη καλή του έννοια ;

νταξει δεν ειναι και ο Μπράτ Πίτ. Εμφανισιακά μια χαρά ήταν αυτή. Γενικα όλες οι κοπέλες ωραίες ηταν. Ειπαμε εκεινο που θα διαφοροποιήσει ειναι ο χαρακτηράςςςςςςςς.... :D

ΔΕΝ ΘΈΛΟΥΝ να το καταλαβουν... θα παιδεύονται.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αυτο σκέφτηκα και εγώ αλλα αυτο δεν θα μπορούσε να μεταφραστεί και με τη καλή του έννοια ;
Για κανενα λόγο. Σου λεω τον κατάλαβε.

Μπορει να ειπε δυο ανοησίες κι αυτή, αλλα ξερεις ακομα κι ενας ανοητος έχει κάποια αισθητήρια σε συγκεκριμενα πράγματα.

Ήταν σαφές. Την καταλαβαινω σ αυτό.


Δηλαδη αν εμενα η άλλη μου λεγε "νεράκι το χρειάζομαι" με αυτο το βλέμμα, θα ένιωθα φοβερά άσχημα μπροστα στις κάμερες.

Δεν το λες. Την αφήνεις να περισώσει μια αξιοπρέπεια. Save face που λέμε, και την αφηνεις με τρόπο κατω μετά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Για κανενα λόγο. Σου λεω τον κατάλαβε.

Μπορει να ειπε δυο ανοησίες κι αυτή, αλλα ξερεις ακομα κι ενας ανοητος έχει κάποια αισθητήρια σε συγκεκριμενα πράγματα.

Ήταν σαφές. Την καταλαβαινω σ αυτό.


Δηλαδη αν εμενα η άλλη μου λεγε "νεράκι το χρειάζομαι" με αυτο το βλέμμα, θα ένιωθα φοβερά άσχημα μπροστα στις κάμερες.

Δεν το λες. Την αφήνεις να περισώσει μια αξιοπρέπεια. Save face που λέμε, και την αφηνεις με τρόπο κατω μετά.

Βασικα όταν είδα το βίντεο είπα θα τον ρωτήσω αλλα με προλαβες. Αυτο ηταν τελικά.

Μια χαρά ηταν η κοπέλα εμφανισιακά. Ασόβαρος ο τύπος. Σιγα τον Κλουνει

σαν ασβος ήταν.... πονηρός φαινοταν.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Βασικα όταν είδα το βίντεο είπα θα τον ρωτήσω αλλα με προλαβες. Αυτο ηταν τελικά.

Μια χαρά ηταν η κοπέλα εμφανισιακά. Ασόβαρος ο τύπος. Σιγα τον Κλουνει

σαν ασβος ήταν.... πονηρός φαινοταν.
Εμ α μπράβο. Ειπε κι αυτη ενα δυο πράγματα αμφιλεγόμενα θα πω όχι στραβά, αλλά αυτος ηταν ενα κινούμενο ρεντ φλαγκ.

Μια τα "νεράκι, το χρειάζομαι", μια το βλέμμα, μια η αμηχανία και η σιωπή που δεν την έσπασε, με το κερασάκι στην τουρτα μετα οτι είχε τικ με τα χρώματα στα φαγητά και επέλεγε πρακτικα απο το μενου μονος του χωρίς να της δινει τον καταλογο πρώτα σ αυτη να της πει πχ "τι σ αρεσει; Τι θα ήθελες να πάρουμε;"

Δε σ αρεσει η τυπισσα. Δε θες να την κανεις να νιωσει σημαντική. Είσαι ασβός εγωιστής και τζαμπα μαγκάκος.

Τουλάχιστον μην την κανεις σκουπίδι, σας βλέπει όλη η Ελλάδα.

Εγω αυτά. Σαν βαλ, αυτα σκεφτομαι.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,702 μηνύματα.
Παντως περα απο την πλακα και μερικα ραντεβου που κανουν μπαμ οτι ειναι στημενα, ειναι αρκετα ενδιαφερον να βλεπεις 2 αγνωστους ανθρωπους να βγαινουν για 1 φορα ραντεβου. Δεν ειναι τυχαια η επιτυχια της εκπομπης.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top