First Dates (2024) - Star TV

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Παντως περα απο την πλακα και μερικα ραντεβου που κανουν μπαμ οτι ειναι στημενα, ειναι αρκετα ενδιαφερον να βλεπεις 2 αγνωστους ανθρωπους να βγαινουν για 1 φορα ραντεβου. Δεν ειναι τυχαια η επιτυχια της εκπομπης.

Το μοναδικό που βλέπω στη τηλεόραση.... δεν εχω καν τηλεοραση βασικά στο λάπτοπ τα βλέπω.

Γιατι αν το καλοσκεφτείς τι ειναι η τηλεόραση ;;; πρωινάδικα... χώρισε ο Σολεϊδης με την Αντωνά ντάξει πουτσα μας ξέρω γω.

Μεσημέρια κανα επαναληπτικο μεν και δε ή Κωνσταντίνου και ελένης (το μόνο αξιόλογο)

απογευμα δελτιο ειδήσεων με τις γλάστρες των κυβερνήσεων και βράδυ καμιά εκπομπή με "σοβαρη πολιτική ανάλυση" με Πρετεντέρη και ευαγγελάτο.

Για κλάμματα δηλαδη η όλη φάση. Τοσα χρονια τους βαρέθηκα.

Τηελοραση αξιζει μονο για Νετφλιξ. Ειδικα τα Κορεάτικα - Ιαπωνικα εχουν φοβερές σειρές.
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Είδα γνωστό μου στο χθεσινό επεισόδιο. Και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ξεφτυλιστηκε για 15' δημοσιότητας. Οκ, το ήξερα ότι έχει πρόβλημα αλλά δεν περίμενα να είναι τόσο μεγάλο 😂😂😂
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,932 μηνύματα.
Είδα γνωστό μου στο χθεσινό επεισόδιο. Και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ξεφτυλιστηκε για 15' δημοσιότητας. Οκ, το ήξερα ότι έχει πρόβλημα αλλά δεν περίμενα να είναι τόσο μεγάλο 😂😂😂
Ο γυμναστής; 😂
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Λες να ήταν αυτός που ήταν με την κοπέλα από την Κύπρο; Μας έβαλες σε σκέψεις τώρα :hmm:.

Εγώ ανυπομονώ να δω τη γνωστή της Ραφαέλας, μια κοκκινομάλλα δεν είχες πει @rafaela11 ; Νομίζω έχει μία με αυτή την περιγραφή στο επόμενο επεισόδιο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εμ α μπράβο. Ειπε κι αυτη ενα δυο πράγματα αμφιλεγόμενα θα πω όχι στραβά, αλλά αυτος ηταν ενα κινούμενο ρεντ φλαγκ.

Μια τα "νεράκι, το χρειάζομαι", μια το βλέμμα, μια η αμηχανία και η σιωπή που δεν την έσπασε, με το κερασάκι στην τουρτα μετα οτι είχε τικ με τα χρώματα στα φαγητά και επέλεγε πρακτικα απο το μενου μονος του χωρίς να της δινει τον καταλογο πρώτα σ αυτη να της πει πχ "τι σ αρεσει; Τι θα ήθελες να πάρουμε;"

Δε σ αρεσει η τυπισσα. Δε θες να την κανεις να νιωσει σημαντική. Είσαι ασβός εγωιστής και τζαμπα μαγκάκος.

Τουλάχιστον μην την κανεις σκουπίδι, σας βλέπει όλη η Ελλάδα.

Εγω αυτά. Σαν βαλ, αυτα σκεφτομαι.

Νομίζω πως ουτε αυτης ήταν ο τύπος της. Οπότε όπως και αν το έπαιζε αυτός θα ειχε την ίδια κατάληξη.

όπως και ο γυμναστής.... και έτσι που το έπαιξε δεν θα βγάλει άκρη με την άλλη... γκόμενες που πάνε σε αυτά τα μπάτσελορ και ειναι πολύ της τηλεόρασης και των λούσων ειναι καλομαθημένες.

Θες πολύ συντήρηση για να τις κρατήσεις. Λεφτά-χρόνο κτλ.

Καθεμία έχει τους κανόνες της και σε αυτή τη κατηγορία ειναι αυτοί οι κανόνες εγω πχ δεν θα πηγαινα μπουζούκια... δεν μ αρέσουν αμα ηθελε να πάει με τις φιλες της ας πήγαινε. Εγω δεν θα ακολουθούσα.

Εγω για κανα μπάρ είμαι που παίζει τέκνο... κανα πιτσάδικο , κάνα καλο ψητοπωλείο κάνα λουνα πάρκ και σπίτι για.... νάνι.Α και κάνα ρεμπετάδικο.

Τι μπουζουκια κ μαλακιες τωρα χαχα η παρέα εχει πάει τόσες φορές ολο μου λένε αλλα δεν πάω ποτέ. Σε μπουζούκια.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Λες να ήταν αυτός που ήταν με την κοπέλα από την Κύπρο; Μας έβαλες σε σκέψεις τώρα :hmm:.

Εγώ ανυπομονώ να δω τη γνωστή της Ραφαέλας, μια κοκκινομάλλα δεν είχες πει @rafaela11 ; Νομίζω έχει μία με αυτή την περιγραφή στο επόμενο επεισόδιο
Έχω και εγώ την ίδια απορία 🤣
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Τύπισσα τρώει απίστευτο ΞEΝEΡΩΜA στο First Dates και δεν βλέπει την ώρα να φύγει! (youtube.com)

"Θα χαιρόμουν πολύ αμα πηγαίναμε κάπου μαζί διακοπές"

ΒΡΕ ΗΛΙΘΙΕ. Της μιλάς και ειναι σαν να έχει φάει χαλασμένα δρακουλίνια :D

κριτήρια 0. Θέλω να πάω με κάποια διακοπές που με έχει στο χέσιμο. Αυτοεκτίμηση 0.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΛΟΙΠΟΝ ας τα μάθουμε λίγο πάλι απο την αρχη γιατι εντάξει τωρα ειναι ντροπή να χει ασπρίσει το μαλλί και να είσαι τέτοιος.

RULE No1 THE RULE OF RULES !!!!!

Δεν χωνόμαστε σε γυναίκες ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑς ΔΙΝΟΥΝ ΧΩΡΟ. Που δεν μας δινουν δικαιώματα... δεν γελάνε μαζί μας... (με τη καλή εννοια).. δεν μας μιλάνε... αμα μας βρουν στο δρόμο κάνουν πως δεν μας βλέπουν.... μας πατάνε απορριψη σε ενα αίτημα φιλιας (οσοι στέλνουν τελοςπαντων) ... δεν βγαινουν μαζί μας.... και γενικά μας αποφεύγουν ή και τέλοςπαντων οταν ειναι στον ιδιο χώρο με εμάς αντιλαμβανόμαστε (για όσους δεν ειναι ακατοίκητο) ότι ΝΙΩΘΟΥΝ ΔΥΣΦΟΡΊΑ.

Δηλαδη ΠΟΣΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ θέλει αυτο για να το καταλάβει κάποιος.

Και αν κάποια σε θέλει και δεν το χεις καταλάβει... ΘΑ ΣΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ρε φίλε... αν δεν το χεις καταλαβει με τη πορώτη μη τρελαινεσαι αγοράκο μου... θα στο δείξει. Φτανει με την ηλιθιότητα ειδα αυτο το βίντεο και φόρτωσα.

Αυτο το πράμα ρε πουστη μου... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΩ για να της δειξω και να τη λπεισω....

ελα ρε φιλε.. ΜΑΖΕΨΟΥ. Ειναι τραγελαφικό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Παντως απο τα χειροτερα επεισοδια το τελευταιο. Ολα τα ραντεβου εκτος ισως απο το πρωτο ηταν στα ορια του στημενου απο την παραγωγη για νουμερα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Παντως απο τα χειροτερα επεισοδια το τελευταιο. Ολα τα ραντεβου εκτος ισως απο το πρωτο ηταν στα ορια του στημενου απο την παραγωγη για νουμερα.

(54) First Dates | Παιχνίδι ή Παγίδα; Πώς κατέληξε το ραντεβού του Τάσου με την Ειρήνη; - YouTube

ΚΑΛΑ ειπε ο άνθρωπος στο τέλος... αν γουστάρω θα πληρώσω αν όχι δεν θα πληρώσω.

Ε δικαιωματίστρια.... κλασσικα έχουμε ισότητα αλλά πληρώνεις εσυ αμα θές να βγαινουμε.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
(54) First Dates | Παιχνίδι ή Παγίδα; Πώς κατέληξε το ραντεβού του Τάσου με την Ειρήνη; - YouTube

ΚΑΛΑ ειπε ο άνθρωπος στο τέλος... αν γουστάρω θα πληρώσω αν όχι δεν θα πληρώσω.

Ε δικαιωματίστρια.... κλασσικα έχουμε ισότητα αλλά πληρώνεις εσυ αμα θές να βγαινουμε.
Καμμενοι και οι 2 ηταν.Η τυπισσα ελεγε τον καραφλα οτι εχει μαλλι μπομπα(δηλαδη γουλι)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Καμμενοι και οι 2 ηταν.Η τυπισσα ελεγε τον καραφλα οτι εχει μαλλι μπομπα(δηλαδη γουλι)


Ε ΤΙ περιμένεις τωρα αυτη έχει πάρει σβάρνα τα μπατσελορ και τα date μπας και γνωρίσει το κοροϊδο τον χορηγό να τη βγάζει να κάνει τη μεγάλη ζωή. Αυτος ήταν πιο απλός τύπος.

Ξέρεις ποσες κυκλοφορουν σαν και αυτήν... ειδκά στΑ τιντερ.
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
(54) First Dates | Παιχνίδι ή Παγίδα; Πώς κατέληξε το ραντεβού του Τάσου με την Ειρήνη; - YouTube

ΚΑΛΑ ειπε ο άνθρωπος στο τέλος... αν γουστάρω θα πληρώσω αν όχι δεν θα πληρώσω.

Ε δικαιωματίστρια.... κλασσικα έχουμε ισότητα αλλά πληρώνεις εσυ αμα θές να βγαινουμε.
Εγώ πάντως πιστεύω ότι τα πληρώνει η παραγωγή και τα κάνουν αυτά απλά για το τζερτζελο ..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 928 μηνύματα.
(54) First Dates | Παιχνίδι ή Παγίδα; Πώς κατέληξε το ραντεβού του Τάσου με την Ειρήνη; - YouTube

ΚΑΛΑ ειπε ο άνθρωπος στο τέλος... αν γουστάρω θα πληρώσω αν όχι δεν θα πληρώσω.

Ε δικαιωματίστρια.... κλασσικα έχουμε ισότητα αλλά πληρώνεις εσυ αμα θές να βγαινουμε.
σωστότατο!
Αμάν πια μ αυτή την πληρωμή! Νισάφι!
Τα δικά σου πρέπει να τα πληρώσεις, εκτός αν δεχτείς κέρασμα.
Εγώ σαν ελεύθερη κοπέλα, δεν ήθελα να με κερνούν, γιατί ένοιωθα ασχημα, σαν υποχρέωση. Οι συνοδοί μου το σέβονταν, δεν ήθελαν να με φερνουν σε δυσκολη θέση. Φίλενάδα μου έβγαινε με τον φίλο της. Αυτή ήταν 20 άνεργη και αυτός 25 εργαζόμενος. Πάντα πλήρωνε αυτός, αλλά είχαν συμφωνησει, όταν βρει δουλειά, να κερασει αυτή
Αν οι γυναικες ζητούν ισότητα, δεν πρέπει να περιμένουν ιπποτισμό
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
σωστότατο!
Αμάν πια μ αυτή την πληρωμή! Νισάφι!
Τα δικά σου πρέπει να τα πληρώσεις, εκτός αν δεχτείς κέρασμα.
Εγώ σαν ελεύθερη κοπέλα, δεν ήθελα να με κερνούν, γιατί ένοιωθα ασχημα, σαν υποχρέωση. Οι συνοδοί μου το σέβονταν, δεν ήθελαν να με φερνουν σε δυσκολη θέση. Φίλενάδα μου έβγαινε με τον φίλο της. Αυτή ήταν 20 άνεργη και αυτός 25 εργαζόμενος. Πάντα πλήρωνε αυτός, αλλά είχαν συμφωνησει, όταν βρει δουλειά, να κερασει αυτή
Αν οι γυναικες ζητούν ισότητα, δεν πρέπει να περιμένουν ιπποτισμό


Ε νταξει τωρα αυτές ειναι γυναικες που ειναι μαθημένες ετσι όπως μου λεγε και ενας φίλος Κωστα αυτα δεν αλλαζουν αμα η άλλη ειναι έτσι εκ νοοτροπιας ετσι θα είναι. Εγω θα δεχόμουν άντε ενα 60-40% υπερ του άντρα.... ας μην ειμαστε αυστηροι 50-50.... οτιδηποτε παραπανω δεν θα μ άρεσε και θα το ξεκαθάριζα. Βασικα θα εφευγα τι να ξεκαθαρίσεις... λες και η άλλη δεν ξέρει τι κάνει.

τΙ να πεις στη γκολν ντιγκερ... γιατι εισαι γκόλντ ντιγκερ ; που να βγαλεις ακρη με αυτες. Σαν να λες σε εναν λοποδυτη γιατι ειναι λοποδυτης :laugh::laugh::laugh:
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 928 μηνύματα.

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Παντως ο Τασαρας το απολαυσε καλα το φαγητο χαχα εφαγε και το δικο της για αυτο τον ειπε τσιγκούνη χαχαχα

παρηγγειλε ρε φιλε μια μεριδα ξεχωριστη. Ημαρτον :P
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Παντως ο Τασαρας το απολαυσε καλα το φαγητο χαχα εφαγε και το δικο της για αυτο τον ειπε τσιγκούνη χαχαχα

παρηγγειλε ρε φιλε μια μεριδα ξεχωριστη. Ημαρτον :P
Moνο το πρωτο ραντεβου ηταν καπως φυσιολογικο με τη γερμανιδα(αν και απο iq δεν)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top