First Dates (2024) - Star TV

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Moνο το πρωτο ραντεβου ηταν καπως φυσιολογικο με τη γερμανιδα(αν και απο iq δεν)

Εμένα δεν μ αρεσαν αυτές οι βιασύνες να τα κανουν όλα από την αρχή λες και τους κυνηγάει κάποιος.

Να τα φτιάξουν.
Να παει αυτός Γερμανία
Να μείνουν μαζί

🙀🙀

απο τη μία... απο την αλλη φιλε κοιταξε να δεις επειδη εχω βγει πάρα πολλα ραντεβού στο παρελθόν δυστυχως δε βρίσκεις ευκολα κάτι αξιολογο.

Να βλεπετε τι γινεται... η μια ειναι κολλημενη με τον πρώην η άλλη του παιζει τη γλωσσα απο το πρώτο ραντεβου.... η αλλη θέλει να τα πληρώνεις όλα εσυ , η άλλη δεν μπορεις να βγάλεις ακρη στο τι θέλει ακριβως.... η αλλη ειναι πολυ επιθετική/ειρωνικη/ σου λέει δεν θελω να μιλας με τους γονεις σου παράδειγμα και μπλα μπλα και αντιστοιχα και οι αντρες δε λεω μονο για τις γυναικες... οποτε αναμφίβολα οταν θα πέσεις σε μια περιπτωση που θα ειναι κάπως νορμάλ λές εδω ειμαστε.

Καταλαβες τι συμβαινει ;

den mporeis τωρα με ολα τα παραπάνω να σκεφτεις σοβαρά να προχωρήσεις με κάποια.

Οπότε ή που θά κάνεις κάποιον συμβιβασμό , ή που θα συνεχισεις να είσαι μονος σου. Με οτι αυτο συνεπάγεται μοναξιά... σεξ απο εδω και απο εκεί τύπου φαστ φουντ κτλ. δε ξέρω και αυτο μακροπρόθεσμα ποσο νορμαλ ειναι για τον ψυχισμό ενος ανθρώπου.

Και που είσαι... αμα κάποια ειναι και ωραία σου λεει φίλε (αν δεν ειναι ψυχικα συγκροτημένη σε κάποια ηλικια να εχει δει τα σκατά και τις φολες και να έχει ωριμάσει) εγω ανοιγω το φβ και εχω 100 αιτηματα καθε μέρα. Ποιος εισαι εσυ ας πουμε που θα μ πεις το οτιδήποτε.


Δυστυχως ετσι ειναι τα πράγματα σημερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Εμένα δεν μ αρεσαν αυτές οι βιασύνες να τα κανουν όλα από την αρχή λες και τους κυνηγάει κάποιος.

Να τα φτιάξουν.
Να παει αυτός Γερμανία
Να μείνουν μαζί

🙀🙀
Αυτός βιάζεται γιατι θέλει να φυγει απο το τσαντίρι στην Αμαλιάδα να πα να γινει εστιάτορας στη Γερμανία να εκμεταλλευεται το προσωπικό του για 4 ευρω την ώρα. Έχει πλάνο στα ματια του.

Αυτή είναι χάπατο τελείως, έφαγε τα "αγκαπό ικογένυα γλυψ γλυψ" και θα τον περιμαζέψει μέσα και μετα απο Χ χρονια στο διαζυγιάκι θα λέει πόσο μαλάκες ειναι οι άντρες και πόσο λάθος τα εκανε ΟΛΑ ο πρώην της.

Λίγο να φυλάγονται να επιλέγουν σωστά δεν ξέρουν. Πανε και πέφτουν με το μ...ί στην πρώτη καγκουροκολώνα.

Ενα σκουλαρίκι, ενα τατού και λιγο κοιλιακό να πεταξεις σε μερικές, τακ άνοιξαν, να το πάρτο φάτο.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.
Είδα τη διαφήμιση εν τω μεταξύ και στο επόμενο επεισόδιο παίζει όντως η συμμαθητρια μου 🥲
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,728 μηνύματα.
Αυτή είναι χάπατο τελείως, έφαγε τα "αγκαπό ικογένυα γλυψ γλυψ" και θα τον περιμαζέψει μέσα και μετα απο Χ χρονια στο διαζυγιάκι θα λέει πόσο μαλάκες ειναι οι άντρες και πόσο λάθος τα εκανε ΟΛΑ ο πρώην της.
Τερμα επιφανειακη αυτη εντωμεταξυ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Αυτός βιάζεται γιατι θέλει να φυγει απο το τσαντίρι στην Αμαλιάδα να πα να γινει εστιάτορας στη Γερμανία να εκμεταλλευεται το προσωπικό του για 4 ευρω την ώρα. Έχει πλάνο στα ματια του.

Αυτή είναι χάπατο τελείως, έφαγε τα "αγκαπό ικογένυα γλυψ γλυψ" και θα τον περιμαζέψει μέσα και μετα απο Χ χρονια στο διαζυγιάκι θα λέει πόσο μαλάκες ειναι οι άντρες και πόσο λάθος τα εκανε ΟΛΑ ο πρώην της.

Λίγο να φυλάγονται να επιλέγουν σωστά δεν ξέρουν. Πανε και πέφτουν με το μ...ί στην πρώτη καγκουροκολώνα.

Ενα σκουλαρίκι, ενα τατού και λιγο κοιλιακό να πεταξεις σε μερικές, τακ άνοιξαν, να το πάρτο φάτο.

xaxaxaxaxa

χαχαχαχα καγκουροκολωνα λεει χαχαχαχα


αχ μ αρεσουν αυτα τελικα αυτη ειναι η λύση να καθόμαστε και να κράζουμε ! Τιποτε αλλο !
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Περισσότερο απελπισμένη θα έλεγα οτι μου έβγαζε. Ο άλλος ήταν πονηρόφατσα.

Πιστεψε με υπάρχουν και χειρότερες.

Ελισάβετ Σπανού για τον πατέρα του παιδιού της: Δεν θεωρώ ότι πρέπει να δώσω δημόσια αναφορά, είναι δικαίωμά μου (protothema.gr)

"Κανει να γινει πατέρας..."

"Εσυ κάνεις να γίνεις μάνα ;;;"

ενας γνωστός έχει κάτι φίλες τραγουδιάρες πανε μπουζούκια τα πληρώνει ολα αυτος και δεν του ειναι και τίποτα. Μου λεει μια μερα έλα να στις γνωρίσω... μπα να μου λείπει λέω. Οποτε η Γερμανιδούλα εάν δεν τον θ΄λελει σώγαμπρο στα βυζιά της μαμας που λές και εσυ δεν ειναι κακή περίπτωση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,340 μηνύματα.
Πωπω και δεν το είχα πεί η ρουφιάνα πως έρχεται το «π@τάνες όλες»;

Το είπα

sexual frustration
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,305 μηνύματα.
Εμένα δεν μ αρεσαν αυτές οι βιασύνες να τα κανουν όλα από την αρχή λες και τους κυνηγάει κάποιος.

Να τα φτιάξουν.
Να παει αυτός Γερμανία
Να μείνουν μαζί

🙀🙀
Εγώ κλαίω με το γεγονός οτι ο τυπάς έφαγε κάτι πολύ καυτερό και κυριολεκτικά δάκρυσε ενώ φερόταν και περίεργα μετά, αλλά ήταν σε φάση :

"ΟΧΙ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΚΑΗΚΑ, ΕΑΝ ΚΑΙΓΟΜΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ"

:hehe:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εγώ κλαίω με το γεγονός οτι ο τυπάς έφαγε κάτι πολύ καυτερό και κυριολεκτικά δάκρυσε ενώ φερόταν και περίεργα μετά, αλλά ήταν σε φάση :

"ΟΧΙ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΚΑΗΚΑ, ΕΑΝ ΚΑΙΓΟΜΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ"

:hehe:

Nομίζω οτι πλέον πρέπει η παραγωγή να αρχισει να φέρνει πιο σκληροπυρηνικά ναυάγια. Ξέρεις τι περιπτωσάρες υπάρχουν ; η αλλη εχει αφησει τον εαυτο της εχει πάρει 30 κιλά και θέλει κιολας ο άλλος να πάει να τη πάρει απο τη μανα της (να δουλευει αυτος φυσικα γιατι αυτη ειναι οσα πανε και οσα ρθουνε) και να της τάξει λέει και γάμο με δαχτυλιδι και μετά να συζήσουν.

τίποτα ζόρι 0. Να μπώ σε ενα προγραμμα να φτιαξω λιγο το σώμα μου να γινω λιγο πιο ελκυστικος πιο ελκυστική... να βρω μια δουλεια... να αναπτυχθω κτλ κτλ.

# μονος μεχρι τα 90 :look::look:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,305 μηνύματα.
Nομίζω οτι πλέον πρέπει η παραγωγή να αρχισει να φέρνει πιο σκληροπυρηνικά ναυάγια. Ξέρεις τι περιπτωσάρες υπάρχουν ; η αλλη εχει αφησει τον εαυτο της εχει πάρει 30 κιλά και θέλει κιολας ο άλλος να πάει να τη πάρει απο τη μανα της (να δουλευει αυτος φυσικα γιατι αυτη ειναι οσα πανε και οσα ρθουνε) και να της τάξει λέει και γάμο με δαχτυλιδι και μετά να συζήσουν.
Κάθε καρυδιάς καρύδι θα βρεις, είμαστε συνηθισμένοι σε ακραίες απαιτήσεις που δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Το θέμα είναι οτι πολλοί είναι αγενείς. Οκει ο άλλος δεν είναι όπως τον θες, πλήρως κατανοητό και σεβαστό...Αλλά είναι δυνατόν να κοιτάς επιδεικτικά αλλού και να σνομπάρεις όπως έκανε η άλλη ; Αφού βγήκες που βγήκες, πέρνα καλά, κάνε μια συζήτηση, δεν είναι ανάγκη να κάνεις σχέση με τον άλλο για να είσαι φιλικός.

Αυτά τα σχολιάζω γενικά γιατί κατά τα άλλα τα κριτήρια ορισμένες φορές είναι γτπ, ωστόσο αυτό δεν με νοιάζει γιατί ο καθένας (δικαιούται να) έχει τις λόξες του.
# μονος μεχρι τα 90 :look::look:
Άλλο τούτο και πάλι. Άλλαξες το δόγμα σου ; :hehe:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Κάθε καρυδιάς καρύδι θα βρεις, είμαστε συνηθισμένοι σε ακραίες απαιτήσεις που δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Το θέμα είναι οτι πολλοί είναι αγενείς. Οκει ο άλλος δεν είναι όπως τον θες, πλήρως κατανοητό και σεβαστό...Αλλά είναι δυνατόν να κοιτάς επιδεικτικά αλλού και να σνομπάρεις όπως έκανε η άλλη ; Αφού βγήκες που βγήκες, πέρνα καλά, κάνε μια συζήτηση, δεν είναι ανάγκη να κάνεις σχέση με τον άλλο για να είσαι φιλικός.

Αυτά τα σχολιάζω γενικά γιατί κατά τα άλλα τα κριτήρια ορισμένες φορές είναι γτπ, ωστόσο αυτό δεν με νοιάζει γιατί ο καθένας (δικαιούται να) έχει τις λόξες του.

Άλλο τούτο και πάλι. Άλλαξες το δόγμα σου ; :hehe:

Μα δεν λές κάτι όχι τι να πείς στην άλλη.... οτι δεν θα σε πάρει κάποιος στα σοβαρα αμα σε δει να κάθεσαι και να μην ενδιαφέρεσαι για την εμφάνιση σου ;

οπως ειπες και εσυ θα γίνεις αγενης και δεν ειναι και δική σου δουλειά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άλλο τούτο και πάλι. Άλλαξες το δόγμα σου ; :hehe:

Ναι με κούρασε η κατάσταση - ξενέρωσα. Εφεξης φλέρτ μονο αν βλέπω οτι υπάρχει έκδηλο ενδιαφέρον και θα ασχοληθώ περαιτέρω μονο σε σοβαρές περιπτώσεις. Μεγαλώσαμε Σάμαελ κοντεύουμε τα 40 δεν ειμαστε για ξεφτιλικια πιά.

Ας κάνουν και οι νεοτεροι το αγροτικό τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.
Έλα να μαζευόμαστε λίγο, να σχολιάσουμε τα σημερινά σούργελ..... εε τα σημερινά ραντεβού ήθελα να πω
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Έλα να μαζευόμαστε λίγο, να σχολιάσουμε τα σημερινά σούργελ..... εε τα σημερινά ραντεβού ήθελα να πω
Μου πήρες το θρεντ μεσα απο τα χέρια. Στην πρωτη σελιδα δεν το βλεπα και το ψαχνα πισω πισω πισω και λεω μα που στο διαολο πηγε και ειχες απαντησει και το πηγες μπροστα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μαρια Φερνάντα και κάτι άλλα.....
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Μαρια Φερναντα τζοκοντα φερειρο μπουλκουμέ.

Ωραιο γκομενάκι εμφανισιακά, αλλά πολύ...άγχος, μιλάει πολύ!
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.
Εγώ δεν θα πω τίποτα γιατί τη ξέρω, θα αφήσω να δω τι πιστεύετε εσείς 🤣
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.
Μου πήρες το θρεντ μεσα απο τα χέρια. Στην πρωτη σελιδα δεν το βλεπα και το ψαχνα πισω πισω πισω και λεω μα που στο διαολο πηγε και ειχες απαντησει και το πηγες μπροστα
Εγώ είδα που δεν άρχισε κανένας να μιλάει και λέω άντε να κάνω την αρχή εγώ. Νόμιζα ότι το ξεχάσατε 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ δεν θα πω τίποτα γιατί τη ξέρω, θα αφήσω να δω τι πιστεύετε εσείς 🤣
Πάνω που θα σε ρωτούσα για πληροφορίες 😂😂😂
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.
Άνοιξε η αυλαία βλέπω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top