First Dates (2024) - Star TV

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Ναι, η Ναταλία ειναι παλαβή.

Μ αρεσει.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.
Ο αδιάφορος Κρητικός τελικά την ήθελε και το έφερε με πλάγιο τρόπο αλλά την έφαγε.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ο αδιάφορος Κρητικός τελικά την ήθελε και το έφερε με πλάγιο τρόπο αλλά την έφαγε.

Ξεφτυλίζονται οι άντρες... ξεφτυλίζονται. Απλα ειχε χιούμορ ο τύπος και η αλλη ειναι βλήμα απελεκητο.

Χωρισμενη με παιδι τυχαίο ;;; αφου εριναι τρελή η τυπισα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Το έχασε εκεί για εμένα.

Δεν σαρεσει ρε φίλε στήριξε την άποψή σου μέχρι το τέλος.

Αι στο καλο
Ειρωνεια ηταν, δεν θα ξαναβγαινε μαζι της. Απλα ηθελε να της την πει μαλλον.

Η εγω ειμαι πολυ αφελής.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,941 μηνύματα.
Ο αδιάφορος Κρητικός τελικά την ήθελε και το έφερε με πλάγιο τρόπο αλλά την έφαγε.
Της πέταξε αυτός το υποσυνείδητο αστείο για σεξ ενώ εκείνος ήθελε εν τέλει. Ξεφτίλας :lol:
Ή απλά ήταν ειρωνικός.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.
Πολύ αποτυχία το συγκεκριμένο ραντεβού, δηλαδή δεν ξέρω και από την προηγουμένη σεζόν, αλλά νομίζω το σημερινό, μαζί με αυτό της προηγούμενης εβδομάδας είναι με διαφορά τα χειρότερα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Το έχασε εκεί για εμένα.

Δεν σαρεσει ρε φίλε στήριξε την άποψή σου μέχρι το τέλος.

Αι στο καλο

Κάποια στιγμή πρέπει να μιλήσουμε και για τα κριτήρια στους άντρες.... μας έχουν βάλει στο μυαλό πως οτι μαλακία δούμε ειμαστε αντρες και πρέπει να το γυρίσουμε ΟΧΙ ΦΙΛΕ.

ΟΧΙ.

Δεν σ αρεσει κατι το ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΙΣ τέλος. Φευγεις και δε χάνεις το χρόνο σου και γιατι να βγεις 2ο ραντεβου τι θα αλλαξει δηλαδη απο το 1ο ;

Προσωπικά θα είχα φυγει πρίν έρθει το φαγητό... θα έλεγα στα ίσια στην Ζέν οτι με συγχωρείτε αλλα δεν νιώθω πως υπάρχει λόγος να κάτσω και απο τη συμπεριφορά της. Οποτε απο το να κατσεις και να γίνει χειρότερο φυγε και τέλος.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,473 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.
Ειρωνεια ηταν, δεν θα ξαναβγαινε μαζι της. Απλα ηθελε να της την πει μαλλον.

Η εγω ειμαι πολυ αφελής.
Εμένα με φάνηκε ως ένας έξυπνος τρόπος να ζητήσει δεύτερο ραντεβού. Πέταξε την Άννα Βίσση για κάλυψη και το έφερε με έτσι χαβαλεδίστικο τρόπο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εμένα με φάνηκε ως ένας έξυπνος τρόπος να ζητήσει δεύτερο ραντεβού. Πέταξε την Άννα Βίσση για κάλυψη και το έφερε με έτσι χαβαλεδίστικο τρόπο.

Βλάκας μεγάλος ... αμα με αυτα που του έκανε στο 1ο ήθελε και 2ο.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.
την Ζενεβιεβ οι αφέλειες την μεγάλωναν πολύ
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Εμένα με φάνηκε ως ένας έξυπνος τρόπος να ζητήσει δεύτερο ραντεβού. Πέταξε την Άννα Βίσση για κάλυψη και το έφερε με έτσι χαβαλεδίστικο τρόπο.
Δεν θα το έκανα ποτέ, ουτε 1% γι αυτο δεν μπορω να σκεφτω οτι θα το εκανε αντρας με σωας τας φρένας αν δεν του αρεσε καν η άλλη.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Φέτος απέρριψα την συμπεριφορά της προισταμένης στη δουλειά. Ειπα να με πάνε αλλου γιατι δεν την αντέχα απλά. Τελικα εφυγα και τωρα ειμαι πολύ καλύτερα... ρε αντε απο εδω θα ειρωνευεσαι κιολας και θα τη λές στον αλλο χωρις λόγο αλλου αυτα δεν τα μασαώ εγω ουτε τα σηκώνω ουτε σε δουλειες ουτε σε ραντεβού ουτε πουθενά!!!!!

ΤΕΛΟΣ πρέπει πλέον οι αντρες να καταλαβουν οτι επιλέγουν ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ... οχι μονο οι γυναικες.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.
Πάντως οι κοπέλες που λέγαν 30 και 35 ή λεγαν ψέματα ή μεγαλοδειχναν πάρα πολύ, κρίμα


να βάζετε αντηλιακό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top