First Dates (2024) - Star TV

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Λοιπον πως τη λεγανε τη Ναταλία να την ψαξω ενα ινστα;


Α ξεχασα, ειμαι Παναθηναικος. Αστο, άκυρο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Έλα ρε ήταν τρομερά άσχημο αυτό. Έτσι όπως πήρε ψιλοστεναχωρημένος και αμήχανος το παλτό του με έσκισε την καρδιά...

Δεν πρέπει να το κάνει αυτό η παραγωγή, είναι άσχημο.

Και τι να κανουμε τωρα δηλαδη... να του κατσει η γκομενα για να μη στεναχωρεθει ο σίριαλ κιλλερ ;;;

απλα πες οτι φοβασαι πως θα σκεφτει να μπει ζωσμένος σε κανα γυμνάσιο οπως στο Αμερικα και να τα ανατινάξει ολα αμα πάιξουν 5-6 τέτοιες ακομη περιπτώσεις και τέλος.

Ελα ρε φιλε... δεν εχεις καθολου κριτηρια... εσενα αγορι μ σ αρεσει η αλλη να μην ενδιαφέρεται για σένα. Αμα γουσταρε θα ενδιαφερόταν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λέει ενας γνωστός να ζητήσω ραντεβού απο την τάδε... αλλα κάτι που έγινε δεν μαρεσε λέω τι εγινε λεει εχουμε ανταλλαξει κινητά συναδελφος απο τη δουλειά δεν της έχω στειλει και δεν μου έχει στείλει.... αλλα ηξερε οτι είχα αρρωστησει 4-5 μερες και δεν ειχα πάει στη δουλειά. Λεω σου έστειλε να δει τι κανεις λέε οχι... λεω τοτε γιατι να της ζητησεις να βγειτε ραντεβου βλέπεις κανα ενδιαφέρον ;;; :D

Ρίξε Χ του λέω.

μΕ ΚΟιταζε.... λολ.... ΛΟΓΙΚΉ "ειμαστε αντρες τα ανεχομαστε ολα για να πηδήξουμε" οχι ουτε κάν. Αμα δε βλέπεις ενδιαφέρον ουτε συνεχίζεις το ραντεβού ουτε και ζητάς άλλο. Καλα ο αλλος κορυφαιος ετσι θα παω λεει να τη πεισω να βγουμε ενω εχει πει οχι... ΧΑΧΑΧ

ΑΜΑ ΔΕΝ έχεις επίγνωση της πραγματικοτητας... καταληγεις θυμα της ζωής. Λυπηρό. απλά.

+ τις μαγκιές που κάνουν αυτες στα ραντεβού στυλάκι Ναταλιας... εγω αμα δω ασέβεια εχω φυγει. Δε σηκωνω τ΄λετοιες μαλακίες.

Αμα δε θες κοριτσι μου μην ερχεσαι καν. Τι ηλιθιοτηβτες ειναι αυτές. Και φευγεις και με ηρωική έξοδο... της την λές άνετα. Μπας και προβληματιστει αν και δε νομίζω. Παντως οι τακτικές που ειδα σε αυτες τις περιπτώσεις ηταν για κλάματα. Σαν να τους λενε ειμαστε μαλακες... δεν εχουμε κανενα κριτηριο και δεχομαστε και ασεβεια γιατι ειμαστε ότι να ναι. Οχι οχι. Ουτε καν.

Ξεκινηστε να απορρίπτετε και εσεις... οπως επιλέγουν - επιλέγονται κιόλας. Να αλλαξει πλεον και αυτο το στερεότυπο. 2024 φτάσαμε. Δεν ειμαστε γαϊδουρια να τραβανε το κάρο και να μας φτύνουν και να μας κλοτσάνε. Οποια δε σέβεται θα απορριφθεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ROM32

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ROM32 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Η περίπτωση της ΑΕΚτζους που σηκώθηκε και φώναξε "κανείς για Βίσση;" Έχει οσμή στημένου, πριν 4 μέρες βγήκε παρόμοιο σενάριο από τους Walkman the Band.

 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,874 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε σαν άντρας ο αντρουά Κρητικός :P
Θεωρώ ότι η τύπισσα που έκαναν το ραντεβού φρίκαρε πάρα πολύ σε σημείο να του φέρεται με αγένεια και τελικά το αντιλήφθηκε κι αυτός κι άρχισε τις σπόντες.
Πολύ άτυχη στιγμή το πνίξιμο, πολύ πιθανόν να προέκυψε στραβοκατάπημα - ψυχολογικό :P

Όσο για τη χυμώδη δασκάλα και τον κάπως θηλυπρεπή άντρα του ραντεβού, δεν υπήρχε ερωτική χημεία εξ αρχής (σαν φίλοι τα λέγανε). Απλά πολύ άκυρο τα σχόλια του στυλ "είσαι ο πιο όμορφος εδώ μέσα" κτλ κτλ όλη την ώρα μα όλη την ώρα και στο τέλος του πετάει ένα "όχι, γιατί δεν μπορεί να με κουμαντάρει σαν άντρας".
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ο Κρητικός φταίει απόλυτα παιδιά. Έπρεπε εφόσον είχε παρατηρησει τέτοια συμπεριφορά να ζητήσει να φύγει. Γιατι εισαι υποχρεωμένος να κάτσεις στο ραντεβού ; και ας στραβώσει και η παραγωγή - να φέρνουν καλύτερα άτομα αν δεν θέλουν να γίνονται αυτά-. Δικό τους θέμα να βάλουν όρο πως ακομη και αν δεν σ αρεσει κοπελιά ή αγοραρε το άτομο που θα έρθει θα κάτσεις και θα φερθείς ευγενικά... τι παιδιαρίσματα ειναι αυτά ; αμα δεν το δέχεσαι εντάξει ευχαριστουμε πολύ θα σας ειδοποιήσουμε. Ξεκάθαρες κουβέντες.

Ο άλλος με τα γυαλιά εντάξει σε δικό του κόσμο ο άνθρωπος νόμισε οτι επειδη βγήκε ενα ραντεβού πάει και για γάμο - ενα ραντεβού που δεν κανόνισε ΚΑΝ αυτος αλλα του το κανόνισαν.

Ξεκάθαρα ρεντ φλάγκς εξαρχής η κοπέλα καταρχας δεν ανοιγόταν ηταν κλειστή και προβληματισμένη αρα απο εκει καταλαβαινεις οτι...... κάτι δεν πάει καλά και δευτερον τωρα να λέει σε εναν αντρα 33 χρονών οτι "εγω δεν ειμαι ουτε για οικογενειες ουτε για παιδιά" και να θέλει αυτος να ξαναβγει μαζί της... τι να πείς δηλαδή.

Εγω εκείνο που έχω να πώ ειναι σοβαρευτείτε κάποιοι γιατι μια ζωή οι γυναικες ακομη και αν τα φτιάχνετε μαζί τους στο καναβάτσο θα σας έχουν.

Απιστίες - καβάτζα φάση - σχέσεις ον - οφφ (χωρίζουμε - τραγουδα τα χαλάμε) και πολλά ααλλα ακομη παρατράγουδα που δείχνουν ασέβεια. Ο άλλος λέει μου κάνει νερά λέει μια θέλει μια δε θέλει αλλα θα τη καταφέρω... τι θα καταφέρεις βρε βλάκα... δεν βλέπεις οτι δεν τη συγκινεις , αμα τη συγκινουσες θα έκανε τέτοια μαλακίες ; εσυ φοβασαι μην την χάσεις ας πούμε το κελεπούρι... ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ; Αι σοβαρέψου να πούμε ! Μεινε μονος σου καλύτερα. Πιο αξιοπρεπής θα είσαι.

Τραγικές καταστασεις γενικότερα..... αλλα ετσι πάει ότι ορίσεις αυτο και θα πάρεις.

Θα μου έκανε εμένα τέτοια νερά η άλλη.. θα είχε φυγει στο 10λεπτο. Τελειωσαν αυτες οι μαλακίες. Ας πάει να βρει ομοιους της. Η ασέβεια και να δειχνει η αλλη οτι δεν της είναι και τίποτα να σε χάσει ειναι τεράστιο ρέντ φλάγκ και θα το καταλάβουμε.-
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.
Πολύ άτυχη στιγμή το πνίξιμο, πολύ πιθανόν να προέκυψε στραβοκατάπημα - ψυχολογικό
Τον έφαγε τον άνθρωπο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατι εισαι υποχρεωμένος να κάτσεις στο ραντεβού
Γιατί κάπως πρεπει να κάνει νούμερα η εκπομπή

Σε μια φυσιολογική συνάντηση, ισχύουν αυτά που λες
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Τον έφαγε τον άνθρωπο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γιατί κάπως πρεπει να κάνει νούμερα η εκπομπή

Σε μια φυσιολογική συνάντηση, ισχύουν αυτά που λες

Εγω πιστευω ουτε σε μια φυσιολογική συναντηση θα ίσχυαν.... ο γυαλάκιας θα έκανε πάρτυ που τελικά εδέησε κάποια να βγει ραντεβού μετά απο κανα χρονο που έχει λιώσει τα μπουρδέλα και τα στούντιο (αυτο εννοουσε με το περιστασιακη επαφή που ειπε αλλωστε) και θα κατέβαζε και τα βρακιά του στις απαιτήσεις της άλλης πλευράς.

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι εξαρχλης και ενας άντρας να μη ΚΡΙΝΕΙ ΕΑΝ αυτο που έχει απεναντι του... του κανει ρε αδερφέ.

Εγω θα εβρισκα απόλυτα λογικό να πει ενας παικτης ΟΧΙ δεν μ έκανε εξαρχης γιατι δεν ήθελε οικογένεια... δεν ενιωσα ασφαλεια με αυτη τη γυναικα ή δεν μ αρεσε που ηταν κλειστή εξαρχης ενιωσα οτι δεν τηςε αρέσω για αυτο και την απερριψα.

Δηλαδη τοσο κοτες ; ελεος.

Και η του γυαλάκια η τυπισα και η άλλη απο τα Τρικαλα ειχαν ενα ΚΟΙΝΟ σημείο ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΝ.... ηταν επιφυλακτικές. Και απο την άλλη πλεύρα εχουμε άντρες που ηθελαν σιγουρα να κάνουν κάτι μαζί τους ή δεν το ειχαν πάρει πρέφα. Οτι να ναι. Ξεφτυλιζόμαστε συνεχως οι άντρες για αυτο οι γυναικες έχουν γινει έτσι. (μερικές).

Δεν γουσταρουμε επιφυλακτικές και καχυποπτες.... τέλος απο μενα απορρίπτονται. Δεν θα έδεναν οι χαρακτηρες μας. Φαντασου τωρα να εισαι εσυ ανοιχτός και εξωστρεφης και να χεις ένα ατομο και να μεθοδευει συνεχως τι θα λέει και πως θα κινειται. ΛΕς ΚΑΙ ΕΡΙΝΑΙ η εκπροσωπος της Μοσαντ... ε χεσε με ενταξει.

Ας βρουν έναν όμοιο. Αλλα βαζω στοιχημα δεν θα τους αρέσει !!!! Θα βγουνε ενα ραντεβου θα μιλάει ο ενας ανα μισή ώρα θα μιλάει και ο αλλος ανα μιση ωρα και απλά θα κοιτιούνται !!!! Και ομως της αξιζει της τυπισας να καταλαβει πως αυτο που κάνει δεν ειναι ωραίο. Μονο ετσι θα καταλαβουν και με τα χρόνια... και αν καταλάβουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Η περίπτωση της ΑΕΚτζους που σηκώθηκε και φώναξε "κανείς για Βίσση;" Έχει οσμή στημένου, πριν 4 μέρες βγήκε παρόμοιο σενάριο από τους Walkman the Band.

αναπαρασταση το ραντεβου με τους 50ρηδες κανει , δεν εισαι καλα ενημερωμενος :pfff:
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.
Εγω πιστευω ουτε σε μια φυσιολογική συναντηση θα ίσχυαν.... ο γυαλάκιας θα έκανε πάρτυ που τελικά εδέησε κάποια να βγει ραντεβού μετά απο κανα χρονο που έχει λιώσει τα μπουρδέλα και τα στούντιο (αυτο εννοουσε με το περιστασιακη επαφή που ειπε αλλωστε) και θα κατέβαζε και τα βρακιά του στις απαιτήσεις της άλλης πλευράς.

ΠΕΘΑΝΑ με αυτο^
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι εξαρχλης και ενας άντρας να μη ΚΡΙΝΕΙ ΕΑΝ αυτο που έχει απεναντι του... του κανει ρε αδερφέ.
Μια μεγάλη παγίδα είναι και το οτι δεν ακούμε οι άνθρωποι καλά λόγια οπότε με το που βρεθεί καποιος να μας πεί 2 πίπες κοπλιμέντα τον κάνουμε θεό και τυφλωνόμαστε.
Και πιστεύω πως σε χειρότερο level είναι οι άντρες που πραγματικά ακούνε ακόμα πιο σπάνια κοπλιμέντα.
Δεν λέω πως ευθύνεται μόνο αυτό που ο άλλος δεν κρίνει απλά είναι κάτι που βλέπω γενικότερα οι άνθρωποι είναι διψασμένοι φουλ να ακούσουν κάτι
 

Tzelaf

Νεοφερμένος

Η Tzelaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Και πιστεύω πως σε χειρότερο level είναι οι άντρες που πραγματικά ακούνε ακόμα πιο σπάνια κοπλιμέντα.
Ή οτι μας φέρονται πάντα με λογική γιατί "είμαστε άντρες και θα αντιδράσουμε με λογική". Στερεότυπο.

Καλή η λογική αλλά όχι, απλά θέλουμε καποιες στιγμές απλά να ακουστούμε.

Βγαινεις μετα με εναν ανθρωπο που σε ακουει, σε καταλαβαινει, δεν σε ισοπεδώνει σε σχέση με την ΑΒΓ πρώην και ΜΠΑΜ να τη η παγίδα, τυφλώνεσαι και πέφτεις μέσα.

Τα κοπλιμεντα η μια όψη του νομίσματος. Ενσυναίσθηση, αυτό λείπει από τον κόσμο. Όλοι λεμε οτι την έχουμε, αλλά την έχουμε;
 

ROM32

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ROM32 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 303 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
ΠΕΘΑΝΑ με αυτο^

Μια μεγάλη παγίδα είναι και το οτι δεν ακούμε οι άνθρωποι καλά λόγια οπότε με το που βρεθεί καποιος να μας πεί 2 πίπες κοπλιμέντα τον κάνουμε θεό και τυφλωνόμαστε.
Και πιστεύω πως σε χειρότερο level είναι οι άντρες που πραγματικά ακούνε ακόμα πιο σπάνια κοπλιμέντα.
Δεν λέω πως ευθύνεται μόνο αυτό που ο άλλος δεν κρίνει απλά είναι κάτι που βλέπω γενικότερα οι άνθρωποι είναι διψασμένοι φουλ να ακούσουν κάτι

Όπως το λές είναι και στη τελική ο συγκεκριμένος πήγε εξαρχής εκεί με στυλάκι κακομοίρη.

Δεν του χρωστάνε αυτουνού επειδή έχει να κάνει σχέση καιρό.... εξω η κατάσταση έχει αγριέψει. Καταρχάς δεν σου εγγυάται κανεις και να παντρευτεις ή να κανεις σχέση αν θα τη διατηρήσεις. Οπότε δώσε βάση να του πεί κανείς... και ΚΑΝΕ ΚΕΦΙ. Ανεξαρτήτως αποτελέσματος.

Οπότε καλύτερα θα ηταν να άφηνε το στύλ του κακομοίρη και του "σε παρακαλω βγές μαζι μου δευτερο ραντεβού" και να έδειχνε μια πυγμή.... να ένιωθε και η άλλη μια αντίσταση όχι οτι έχει εναν να το κανει οτι θέλει. Αμα θέλει τον επιλέγει αμα δεν θέλει τον χέζει (όπως και έκανε).

"Δε θέλω να κάνω οικογένεια...." γιατι δεν θέλεις κατι τοσο όμορφο θα της έλεγα εγω... αν επιτρεπεται κιολας ετσι αμα δεν θες μη μου πεις. Θα έβλεπε ομως οτι ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να ερχεσαι στο ραντεβου και να μου λές οτι μαλακια σου κατέβει επειδη εισαι γκόμενα και στο φβ στη πέφτουν καθε μερα 100... ΧΕΣΤΗΚΑ.

Γιατί δεν το έχει στα σχέδια της ουτε στο μέλλον.... αν βρει κάποιον και της κάνει το κλίκ δεν θέλει.... δεν θέλει ευθυνες τι ;;;;

Δηλαδη σα το μπουφο καθοταν και τη κοιταζε "ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΕΣΥ... ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΕΣΥ".

Γιατι να τον επιλεξει κάποια αυτο τον άνθρωπο... εχει προσωπικότητα ; βάζει όρια ; ΤΙ ;;;

Αμα δε δείξεις και μια αντίσταση θα σε πατήσουν και δεν θα σε σέβεται κανείς και αυτο παίζει παντού.... σε φίλους - ερωτικά - σχεσεις με γονεις - εργασία. ΠΑΝΤΟΥ.

Αμα βλέπει η άλλη οτι δεν έχεις κανένα όριο σαν άνθρωπος θα πει καλα απο αυτον τι θα μάθω ας πούμε... ποιο το ενδιαφέρον του να πηδιομαστε μονο ;;;; και αν δεν το σκεφτει καν αυτό και πει ααα εγω χεστηκα για τα όρια του αλλου guess what φιλαράκο επεσες σε ΝΑΡΚΙΣΣΟΥ. Χαιρετίσματα και ώρα καλή.-
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Όπως το λές είναι και στη τελική ο συγκεκριμένος πήγε εξαρχής εκεί με στυλάκι κακομοίρη.

Δεν του χρωστάνε αυτουνού επειδή έχει να κάνει σχέση καιρό.... εξω η κατάσταση έχει αγριέψει. Καταρχάς δεν σου εγγυάται κανεις και να παντρευτεις ή να κανεις σχέση αν θα τη διατηρήσεις. Οπότε δώσε βάση να του πεί κανείς... και ΚΑΝΕ ΚΕΦΙ. Ανεξαρτήτως αποτελέσματος.

Οπότε καλύτερα θα ηταν να άφηνε το στύλ του κακομοίρη και του "σε παρακαλω βγές μαζι μου δευτερο ραντεβού" και να έδειχνε μια πυγμή.... να ένιωθε και η άλλη μια αντίσταση όχι οτι έχει εναν να το κανει οτι θέλει. Αμα θέλει τον επιλέγει αμα δεν θέλει τον χέζει (όπως και έκανε).
Κάνεις λίγο pick-off τους πιο αδυναμους προσπαθώντας να πεις κάτι ή είναι η ιδέα μου;

Κι οι άλλοι τον καταλάβαμε και τον κρίναμε, αλλά εσυ επιμένεις περίεργα. Γιατί;

"Δε θέλω να κάνω οικογένεια...." γιατι δεν θέλεις κατι τοσο όμορφο θα της έλεγα εγω... αν επιτρεπεται κιολας ετσι αμα δεν θες μη μου πεις. Θα έβλεπε ομως οτι ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να ερχεσαι στο ραντεβου και να μου λές οτι μαλακια σου κατέβει επειδη εισαι γκόμενα και στο φβ στη πέφτουν καθε μερα 100... ΧΕΣΤΗΚΑ.


Γιατί αυτό που θα της έλεγες εσυ ειναι καλύτερο;

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ.

Τι πα να πει "γιατι δε θες κατι τοσο όμορφο";

Κάνεις assume the sale "τι χρώμα θα το πάρετε το αμάξι;". Απλά κοιτάω, κανείς δε σου ειπε οτι θα αγοράσω.

Όμορφο. ΕΣΥ το θεωρεις όμορφο γιατι απλα θα κανεις ενα πλιτς μες το λιλί της και η άλλη θα το ξεχειλώσει ή θα της το ψαλιδίσουν στο χειρουργείο για να σου γεννήσει το μουλικο.

Γι αυτην, τίποτα απο αυτά μπορει να μην ειναι όμορφο.

Αν ντε και καλά θες να ρωτήσεις κατι, μπορεις να πεις "πως κατέληξες σε μια τετοια στάση ζωής;".


Άκου "γιατί δεν θελεις κατι τοσο ομορφο". Να την βαλεις σε άμυνα να δικαιολογείται κι όλας.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,874 μηνύματα.
Μπορεί να έχουν υπογράψει συμφωνητικό or sth ως συμμετέχοντες ότι πρέπει να κάθονται για λίγο στο ραντεβού (μόνο την Καρίνα θυμάμαι να έφυγε στη μέση αφού όμως είχε κάτσει λίγο).
Αλλιώς οι αταίριαστοι θα φεύγανε τρέχοντας εξ αρχής, οι περισσότεροι από την είσοδο. Και η προχθεσινή με τον Κρητικό είπε ότι θέλει να φύγει και φάνηκε ότι κάτι την υποχρέωνε να κάτσει.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,941 μηνύματα.
"Δε θέλω να κάνω οικογένεια...." γιατι δεν θέλεις κατι τοσο όμορφο θα της έλεγα εγω... αν επιτρεπεται κιολας ετσι αμα δεν θες μη μου πεις. Θα έβλεπε ομως οτι ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να ερχεσαι στο ραντεβου και να μου λές οτι μαλακια σου κατέβει επειδη εισαι γκόμενα και στο φβ στη πέφτουν καθε μερα 100... ΧΕΣΤΗΚΑ.

Γιατί δεν το έχει στα σχέδια της ουτε στο μέλλον.... αν βρει κάποιον και της κάνει το κλίκ δεν θέλει.... δεν θέλει ευθυνες τι ;;;;
Ντεβιλ είναι πολύ προσωπική κουβέντα γιατί κάποιος δεν θέλει οικογένεια, ένας από τους λόγους είναι αυτό που είπε πάνω ο Βαλ. Και στο λέω ως άνθρωπος που θα ήθελα στο μέλλον παιδιά. Δεν είναι για όλους, και πρέπει να είναι σεβαστές και οι δύο απόψεις. Ότι είναι όμορφο για εσένα μπορεί να μην είναι για τον αλλον.
Πόσο μάλλον για τις γυναίκες που είναι και αυτές που βιολογικά τραβάνε τα περισσότερα.
Και είναι πολύ σωστό να το εξηγείς από την αρχή, να ξέρει ο άλλος τι θέλεις στο μέλλον, ώστε να μην χάνεται χρόνος με λάθος άνθρωπο και για τους δύο.
Υπάρχουν πολλοί άνδρες που ούτε αυτοί δεν θέλουν παιδιά. Είναι πολύ προσωπική επιλογή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και να έδειχνε μια πυγμή....
Ποια πυγμη καλέ, φοβοσουν να τον κοιτάξεις στα ματια εκείνον😂 Είναι σαν να θες να πουλήσεις μαϊμού τσάντα ερμε σε τιμή αυθεντικου:laugh:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top