Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

ρε αυτος την πηγε και σπιτι του ! α ρε χρησταρα τι μπηχτης εισαι. Η αλλη βλεπει τα βιντεο απο το σπιτι και θα βράζει οπως το κουάκερ στο αντικολλητικο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
6-7 χρόνια διασκέδαζαν ρε ντεβιλ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
6-7 χρόνια διασκέδαζαν ρε ντεβιλ

Τωρα να σου πω κάτι όμως ; και εγω ήμουν γυναικάς αβέρτα.... εχω κάνει πολλά..... αλλα οταν έχεις σχέση δεν τα κάνεις αυτά. Δεν ειμαι παθολογικος ζηλιάρης αλλα πρέπει να υπάρχει ενα μέτρο ναι να εχεις φιλες και φιλους ναι να μιλάτε ναι να πηγαινετε βολτες ολοι μαζι... ναι να βγεις ή να βγει μόνος / μονη ένα βράδυ με φιλη ή φιλο (εσυ) οχι αυτη μονη της με φίλο. Τωρα να βγεις με φιλη εσυ πάλι οχι....

Τωρα να τη φέρνεις σπιτι.... να ειστε μονοι... δηθεν για να μαγειρεψετε ή να ξεχνάς να πάρεις λαστιχο για να της πιάσεις και τη πλάτη... να κάνεις προπόνηση γυμνος διπλα της νομιζω ολα αυτα ειναι υπερβολές.

Σιγα τη προπονηση ρε Κογια θα του γραψω στα σχολια που θές να κανεις και χωρις μπλούζα ! Ουτε καν ιδρωσε...

10 καμψεις
5 ελξεις
μερικους κοιλιακους και χέστηκε η φοραδα στο αλώνι. Αυτα τα κανω οταν ειμαι deload!
 

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

ρε αυτος την πηγε και σπιτι του ! α ρε χρησταρα τι μπηχτης εισαι. Η αλλη βλεπει τα βιντεο απο το σπιτι και θα βράζει οπως το κουάκερ στο αντικολλητικο.

Καλά αυτός και στην κουζίνα δε φορούσε μπλούζα! :hehe: Έβαλε απλά τη ποδιά (lol).
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Καλά αυτός και στην κουζίνα δε φορούσε μπλούζα! :hehe: Έβαλε απλά τη ποδιά (lol).

xaxaxa του έστειλα σχόλιο και απάντησε....

CrashDevil25

πριν από 2 ώρες
Μεγάλε μεταξύ μας αλλα δεν έκανε και τοση ζέστη ουτε έκανες τόση προπόνηση για να εισαι χωρις μπλουζα.... αμα τα συνεχισεις αυτα δεν σε βλέπω για καιρο με την δικιά σου ! Κατα τα αλλα η κοπελα στις κάμψεις έχει ανοιχτους αγκώνες και στους κοιλιακους εκανε 10 δευτερολεπτα... δεν πιάνεσαι ετσι. Καλυτερα να κανεις μια πιο ευκολη εκδοχη και να την κανεις σωστά και για σωστο time.

Chris Kogias
πριν από 2 ώρες
Φουλ ζέστη είχε 3 το μεσημέρι δεύτερον πάντα χωρίς μπλουζα ! Τρίτον έχεις δικιο για το φορμ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ξέρω οτι έχω δίκιο για το φορμ αφου ειμαι ΨΥΧΩΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΜ ! ΜΠΑΧΑΧ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ας υποθέσουμε οτι θέλω να κάνω μονόζυγο για μυική υπερτροφία ΑΛΛΑ δεν μπορώ να εκτελέσω πάνω απο 5-6 σωστές έλξεις στο μονόζυγο... Ειναι αποδοτικό να κάνω σετ των 2-3 επαναλήψεων ; με ότι να ναι τεχνική ; μετα απο κούραση ; OXI.

Μπορω όμως να κάνω τα πρώτα 2 σέτ με οσες περισσοτερες επαναληψεις μπορω με σωστή τεχνική ωστε να δυναμώνω σιγα σιγα στο μονόζυγο και μετά τα αλλα 2-3 σέτ να βάλω ένα λάστιχο και να κάνω assisted pull ups.

Πχ Week 1

1ο σέτ 5 έλξεις
2ο σέτ 5 έλξεις
3ο σέτ 10 έλξεις (με λάστιχο)
4ο σέτ 10 έλξεις (με λάστιχο)

Την επομενη εβδομάδα μπορω να επιχειρήσω

Week 2
1ο σέτ 6 έλξεις (time set : 20 sec)
2ο σέτ 5 έλξεις
3ο σέτ 10 έλξεις με λάστιχο (time set >= 40 sec)
4ο σέτ 10 έλξεις με λάστιχο.


Ωραια άρα ειμαστε σε ενα καλο time under tension. (3o set)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Φουλ ζέστη είχε 3 το μεσημέρι δεύτερον πάντα χωρίς μπλουζα ! Τρίτον έχεις δικιο για το φορμ
Χαχαχαχα εδώ το χειμώνα κάθεται χωρίς μπλούζα το καλοκαίρι νομίζεις θα καθόταν?
Ότι λέει στο τικ τοκ σου είπε ... προσελκύει κόσμο ο μπαγασας 😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Χαχαχαχα εδώ το χειμώνα κάθεται χωρίς μπλούζα το καλοκαίρι νομίζεις θα καθόταν?
Ότι λέει στο τικ τοκ σου είπε ... προσελκύει κόσμο ο μπαγασας 😂

Προς το παρόν στο CRASH TEST που του εκανα φαινεται οκ δεν ειναι να νευριαζει και να κομπλεξαριζεται γιατι μερικοι αλλοι λεγανε κατι μαλακιες και οταν τους το έλεγες αγριευανε κιολας. Ε τραβα γμησου μεγαλε αμα αγριευεις που θα σου δινω και views. Αμα εισαι κομπλεξικος και δεν σ αρεσει η κριτικη εφοσον εισαι δημοσιο προσωπο τράβα κρυψου στο ΠΑΤΡΕΟΝ ... να εισαι με 5-10 ατομα να τα λέτε. Το γιουτιουμπ και ολα αυτα θέλουν στομάχι... γενικα η προβολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φιλε ετσι παει οταν εισαι δημοσιο προσωπο... θα σου γραψει κ ενας θεατής κάτι... δεν σε έβρισε.... δεν θα δινω εγω τα views moy και θα αγριευει κιολας ο αλλος να τσαμπουκαλευεται να πάει να .....

και δεν εγραψα κ κατι σε κάποιον αλλον του ειπα οτι εχει βρει το μυστικο να ξυπνάει καθε μερα στη 1 το μεσημέρι να έχει σκυλια - γατιά - γυμναστηρια και να μαγειρευει ολη μερα να βγαινει με τη γκομενα κ να γυμναζεται...

και μου απανταει γιατι απο σένα τα τρωω.... Εγω δεν ειπα αυτο , ισα ισα πλάκα εκανα... αλλα ναι μπορει να τα τρως και απο μενα ρε ΡΕΜΑΛΙ! Να τσιμπάς επιδοματα χαχα αι σηκω το κωλο σου να πας να δουλέψεις ρε κοπροσκυλο χαχα (δεν του το ειπα αυτο βεβαια).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Screenshot_20210510-213545.png


Σήμερα ξεπέρασα επιτέλους το φράγμα των 170. Το Fitbit sense υπολογίζει διαφορετικά τα zones σε σχέση με το παλιό μου charge και ενώ στο παλιό θα μου έβγαζε ότι είμαι σε ζώνη peak όταν ξεπερνούσα το 165, το sense με βάζει σε cardio zone γιατί λαμβάνει υπόψη και το resting heart rate. Ουσιαστικά τα 180αρια που χτυπούσα παίζει να είναι cardio ή οριακά peak. Ακόμα και στο 174 δεν είμαι σε ζώνη peak. Καλά τα βάρη, αλλά για μένα είναι εξίσου σημαντικό να κρατάω σε καλή κατάσταση και το καρδιαγγειακό μου σύστημα για αυτό κάνω και πολύ ΗΙΙΤ.
 

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
IMG_20210511_153236.jpg
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φρέσκος τόνος με κουνουπίδι
συνολικά μισή κουταλιά λάδι


viber_image_2021-05-11_22-37-21.jpg
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειναι ευκολο. Το μπροκολο ειναι αυτο που κρυβει τα μυγακια και τα βλεπεις μονο στο πιατο σου.


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
το σημαντικό part στο πιάτο ήταν ο φρέσκος τόνος, τον χρυσοπληρώνεις αλλά είναι απο τα πιο νόστιμα ψάρια.
Σοβαρά!
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
το σημαντικό part στο πιάτο ήταν ο φρέσκος τόνος, τον χρυσοππληρώνεις αλλά είναι απο τα πιο νόστιμα ψάρια.
Σοβαρά!
Δεν παιζεται ο φρεσκος! Παιρνω και εγω συχνα. Προτιμω πολλες φορες και τον κατεψυγμενο γιατι τον τηγανιζω λιγοτερο (2 λεπτα στην καθε πλευρα) και μενει μεσα ωμος και δεν εχει εντονη μυρωδια ψαριου. Με τον φρεσκο φοβαμαι να τον φαω ωμο. Ψαξε για tuna tataki συνταγες
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν παιζεται ο φρεσκος! Παιρνω και εγω συχνα. Προτιμω πολλες φορες και τον κατεψυγμενο γιατι τον τηγανιζω λιγοτερο (2 λεπτα στην καθε πλευρα) και μενει μεσα ωμος και δεν εχει εντονη μυρωδια ψαριου. Με τον φρεσκο φοβαμαι να τον φαω ωμο. Ψαξε για tuna tataki συνταγες
αν και δεν τρώω κρέας, λατρεύω τα ψάρια!
Και επειδή παίζει πολύ βρωμιά και σε αυτόν τον τομέα, κάθε φορά ψάχνω πολύ συγκεκριμένη ποιότητα η οποία φυσικά comes at a price.
Αλλά αξίζει 100% τα χρήματα απο το να πάρω την σαβούρα.
Θενξ για την συνταγή!
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
αν και δεν τρώω κρέας, λατρεύω τα ψάρια!
Και επειδή παίζει πολύ βρωμιά και σε αυτόν τον τομέα, κάθε φορά ψάχνω πολύ συγκεκριμένη ποιότητα η οποία φυσικά comes at a price.
Αλλά αξίζει 100% τα χρήματα απο το να πάρω την σαβούρα.
Θενξ για την συνταγή!
Συμφωνω απολυτα. Παντα πληρωνω κατι παραπανω για να παρω ποιοτικα ψαρια και θαλασσινα. Πχ γαριδες παιρνω μονο εγχωριες ή στην χειροτερη Αργεντινης. Οι περισσοτερες ερχονται απο Κινα και Ινδια και τις αποφευγω. Σολομο τρωω μονο αγριο. Ο ιχθυοτροφειου ειναι τερμα σαβουρα. Ειλικρινα δεν μπορω να τον φαω. Εχει γευση σαν να τρως χωμα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Ο τόνος στα καρβουνα τα σπάει.... Δεν ξέρω αν έχετε φάει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top