Fitness Thread!

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει ο χορός και δεν θέλω άλλο cardio 😂 Ελπίζω να το ακυρώσουν. Προς το παρόν είναι άφαντες. Αν δεν εμφανιστούν σε 15 λεπτά θα κάνω τα βάρη μου και ας βγάλουν άκρη μόνες τους. Ειλικρινά εκνευρίζομαι όταν η μία βρίσκει 1000 δικαιολογιες να μην γυμναστει. Είναι αυτή που είναι 100 κιλά. Κανονίσαμε ΗΙΙΤ στις 10 και δεν απαντούσε στα μηνύματα παρόλο που στις 9.50 απαντούσε. Την παίρνω τηλ και μου λέει ότι είναι ακόμα στο κρεβάτι. Της λέω σήκω, πλυσου, φτιάξε καφέ με γάλα για ενεργεια και ξεκινάμε στις 10.15 και τι μου λέει; Ότι αν δεν φάει πρώτα δεν μπορεί να γυμναστει γιατί θα λιποθυμήσει. Της λέω για αυτό θα κάνεις καφέ με γάλα. Μου λέει μετά ότι έχει καρέκλες και πρέπει να τις μετακινήσει για να βάλει το στρώμα. Ε άντε και μη πω τι. Της είπα ότι ξεκινάμε χωρίς αυτην. Καλύτερα δηλαδή γιατί κάναμε πρόγραμμα της προκοπής και όχι intro HIIT.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει ο χορός και δεν θέλω άλλο cardio 😂 Ελπίζω να το ακυρώσουν. Προς το παρόν είναι άφαντες. Αν δεν εμφανιστούν σε 15 λεπτά θα κάνω τα βάρη μου και ας βγάλουν άκρη μόνες τους. Ειλικρινά εκνευρίζομαι όταν η μία βρίσκει 1000 δικαιολογιες να μην γυμναστει. Είναι αυτή που είναι 100 κιλά. Κανονίσαμε ΗΙΙΤ στις 10 και δεν απαντούσε στα μηνύματα παρόλο που στις 9.50 απαντούσε. Την παίρνω τηλ και μου λέει ότι είναι ακόμα στο κρεβάτι. Της λέω σήκω, πλυσου, φτιάξε καφέ με γάλα για ενεργεια και ξεκινάμε στις 10.15 και τι μου λέει; Ότι αν δεν φάει πρώτα δεν μπορεί να γυμναστει γιατί θα λιποθυμήσει. Της λέω για αυτό θα κάνεις καφέ με γάλα. Μου λέει μετά ότι έχει καρέκλες και πρέπει να τις μετακινήσει για να βάλει το στρώμα. Ε άντε και μη πω τι. Της είπα ότι ξεκινάμε χωρίς αυτην. Καλύτερα δηλαδή γιατί κάναμε πρόγραμμα της προκοπής και όχι intro HIIT.
Και πολυ καλα απαντησες😊👍απλα δεν μας καταλαβαινουν ολοι πιστευω, οποτε καλα κανατε και ξεκινησατε χωρις αυτην👍
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Θέλει να γίνει φιτ, να χάσει βάρος, με κάνει tag για hiking, αλλά όταν έρθει η ώρα για γυμναστική εξαφανίζεται. Ε δε γίνεται έτσι δουλειά. Και η άλλη φίλη μου έχει αρχίσει να εκνευρίζεται μαζί της. Εγώ της ξεκαθάρισα ότι αν συνεχίσει έτσι δεν πρόκειται να την βοηθήσω να χάσει βάρος και να την στηρίξω. Δεν βοηθάει με την συμπεριφορά της. Της είπαμε τουλάχιστον να μπει στο βίντεο να μας δεί. Ούτε αυτό έκανε. Μισή ώρα ΗΙΙΤ ή cardio της λέμε να κάνει καθημερινά. Δεν μιλάμε για boot camp ή εντονο πρόγραμμα. Την άλλη φορά πήγα μαζί της για 10k περπάτημα και στην μισή διαδρομή σταμάτησε για να αγοράσει φαγητό να φάει. Της είπα να πάρει νερό και μια μπανάνα μαζί της. Δεν ακούει. Θα χάσει 200 θερμίδες, θα φάει 2000. Την μια γκρινιάζει για το σώμα της την αλλη λέει ότι οι αδύνατες είναι άσχημες και οι γυναίκες πρέπει να έχουν πιασίματα. Αυτή δεν έχει πιασίματα ομως. Αυτή δεν μπορεί να δει τις πατούσες της γιατί τις κρύβει η κοιλιά της. Θα πάθει κάτι από το πολύ πάχος. Είναι θέμα χρονου να ανεβάσει χοληστερίνη και σάκχαρο.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους! Τα πρώτα 2 γεύματα της ημέρας είναι έτοιμα, για να με κρατήσουν στη δουλειά και φυσικά για να ανταπεξέλθω στην απογευματινή προπόνηση!

IMG_1273.jpeg


830 kCal : 113.4g P/47.7g C/18.1g F
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θέλει να γίνει φιτ, να χάσει βάρος, με κάνει tag για hiking, αλλά όταν έρθει η ώρα για γυμναστική εξαφανίζεται. Ε δε γίνεται έτσι δουλειά. Και η άλλη φίλη μου έχει αρχίσει να εκνευρίζεται μαζί της. Εγώ της ξεκαθάρισα ότι αν συνεχίσει έτσι δεν πρόκειται να την βοηθήσω να χάσει βάρος και να την στηρίξω. Δεν βοηθάει με την συμπεριφορά της. Της είπαμε τουλάχιστον να μπει στο βίντεο να μας δεί. Ούτε αυτό έκανε. Μισή ώρα ΗΙΙΤ ή cardio της λέμε να κάνει καθημερινά. Δεν μιλάμε για boot camp ή εντονο πρόγραμμα. Την άλλη φορά πήγα μαζί της για 10k περπάτημα και στην μισή διαδρομή σταμάτησε για να αγοράσει φαγητό να φάει. Της είπα να πάρει νερό και μια μπανάνα μαζί της. Δεν ακούει. Θα χάσει 200 θερμίδες, θα φάει 2000. Την μια γκρινιάζει για το σώμα της την αλλη λέει ότι οι αδύνατες είναι άσχημες και οι γυναίκες πρέπει να έχουν πιασίματα. Αυτή δεν έχει πιασίματα ομως. Αυτή δεν μπορεί να δει τις πατούσες της γιατί τις κρύβει η κοιλιά της. Θα πάθει κάτι από το πολύ πάχος. Είναι θέμα χρονου να ανεβάσει χοληστερίνη και σάκχαρο.
Εχεις δικιο απλα καποιοι/ες βρισκουν δικαιολογίες να αποφυγουν τη γυμναστικη. Ε τους αφηνεις τι αλλο να κανεις πια? Ας ελπισουμε οτι θα το καταλαβει και θα αλλαξει :D

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους! Τα πρώτα 2 γεύματα της ημέρας είναι έτοιμα, για να με κρατήσουν στη δουλειά και φυσικά για να ανταπεξέλθω στην απογευματινή προπόνηση!

View attachment 77922

830 kCal : 113.4g P/47.7g C/18.1g F
Τελεια και τα 2 γευματα με απαραίτητα και απο ολες τις ομαδες τροφίμων!!!! 👍👍👍👍👍
Μπραβο! Καλημερα καλη βδομαδα παιδια και καλες αντοχες να αντεξουμε! 👍😊
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Θέλει να γίνει φιτ, να χάσει βάρος, με κάνει tag για hiking, αλλά όταν έρθει η ώρα για γυμναστική εξαφανίζεται. Ε δε γίνεται έτσι δουλειά. Και η άλλη φίλη μου έχει αρχίσει να εκνευρίζεται μαζί της. Εγώ της ξεκαθάρισα ότι αν συνεχίσει έτσι δεν πρόκειται να την βοηθήσω να χάσει βάρος και να την στηρίξω. Δεν βοηθάει με την συμπεριφορά της. Της είπαμε τουλάχιστον να μπει στο βίντεο να μας δεί. Ούτε αυτό έκανε. Μισή ώρα ΗΙΙΤ ή cardio της λέμε να κάνει καθημερινά. Δεν μιλάμε για boot camp ή εντονο πρόγραμμα. Την άλλη φορά πήγα μαζί της για 10k περπάτημα και στην μισή διαδρομή σταμάτησε για να αγοράσει φαγητό να φάει. Της είπα να πάρει νερό και μια μπανάνα μαζί της. Δεν ακούει. Θα χάσει 200 θερμίδες, θα φάει 2000. Την μια γκρινιάζει για το σώμα της την αλλη λέει ότι οι αδύνατες είναι άσχημες και οι γυναίκες πρέπει να έχουν πιασίματα. Αυτή δεν έχει πιασίματα ομως. Αυτή δεν μπορεί να δει τις πατούσες της γιατί τις κρύβει η κοιλιά της. Θα πάθει κάτι από το πολύ πάχος. Είναι θέμα χρονου να ανεβάσει χοληστερίνη και σάκχαρο.
Nelliel εμένα η δική σου αντίδραση μου κάνει περισσότερο εντύπωση παρά της φίλης σου. Η φίλη σου, για τους δικούς της λόγους, φαίνεται να μην είναι ακόμη έτοιμη ν' αλλάξει συνήθειες. Εσύ δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι πέρα από το να της δείχνεις υποστήριξη και να την παρακινείς με το παράδειγμά σου. Τίποτα άλλο.

Ας μην είμαστε τόσο σκληροί με τους ανθρώπους. Δεν ξέρουμε τι μπορεί να περνάει αυτός ο άνθρωπος και έφτασε σ' αυτό το σημείο ή γιατί δυσκολεύεται να κινητοποιηθεί. :/:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους! Τα πρώτα 2 γεύματα της ημέρας είναι έτοιμα, για να με κρατήσουν στη δουλειά και φυσικά για να ανταπεξέλθω στην απογευματινή προπόνηση!

View attachment 77922

830 kCal : 113.4g P/47.7g C/18.1g F

Εχω τόσο καιρό να φάω μακαρόνια που πραγματικα... Εκείνο που θέλω είναι μια γαβάθα μακαρονι με τόνο μέσα φουλ κ σαλτσα και μια κοκα κολα λαιτ δίπλα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Screenshot_2021-03-22-11-49-50-599_com.instagram.android.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
IMG_20210322_141809.jpg



3αυγα , σπανάκι 7φυλλα ,λιανοσπορο 2 κ.σ ,τυρί τριμμένο ένα κ.σ , πιπέρι, καυτερή πάπρικα

Dressing: γιαούρτι 2% , καρότα ,κέτσαπ καυτερή , μουστάρδα

οπτικά το σπανάκι μου το χαλάει την ομελέτα 😥
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@JJohn1 δοκίμασα καθιστός να κάνω εκτάσεις ώμων .......τοπ ,ήταν δύσκολο αλλά τουλάχιστον χτύπησε καλά τους ώμους
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
@JJohn1 δοκίμασα καθιστός να κάνω εκτάσεις ώμων .......τοπ ,ήταν δύσκολο αλλά τουλάχιστον χτύπησε καλά τους ώμο
Πάρα πολύ καλή άσκηση, αν και οι ώμοι βρίσκω ότι ανεβαίνουν πολύ αργά σε kg
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θέλει να γίνει φιτ, να χάσει βάρος, με κάνει tag για hiking, αλλά όταν έρθει η ώρα για γυμναστική εξαφανίζεται. Ε δε γίνεται έτσι δουλειά. Και η άλλη φίλη μου έχει αρχίσει να εκνευρίζεται μαζί της. Εγώ της ξεκαθάρισα ότι αν συνεχίσει έτσι δεν πρόκειται να την βοηθήσω να χάσει βάρος και να την στηρίξω. Δεν βοηθάει με την συμπεριφορά της. Της είπαμε τουλάχιστον να μπει στο βίντεο να μας δεί. Ούτε αυτό έκανε. Μισή ώρα ΗΙΙΤ ή cardio της λέμε να κάνει καθημερινά. Δεν μιλάμε για boot camp ή εντονο πρόγραμμα. Την άλλη φορά πήγα μαζί της για 10k περπάτημα και στην μισή διαδρομή σταμάτησε για να αγοράσει φαγητό να φάει. Της είπα να πάρει νερό και μια μπανάνα μαζί της. Δεν ακούει. Θα χάσει 200 θερμίδες, θα φάει 2000. Την μια γκρινιάζει για το σώμα της την αλλη λέει ότι οι αδύνατες είναι άσχημες και οι γυναίκες πρέπει να έχουν πιασίματα. Αυτή δεν έχει πιασίματα ομως. Αυτή δεν μπορεί να δει τις πατούσες της γιατί τις κρύβει η κοιλιά της. Θα πάθει κάτι από το πολύ πάχος. Είναι θέμα χρονου να ανεβάσει χοληστερίνη και σάκχαρο.
Δηλαδή εσύ θέλεις άνθρωπος 100 κιλά χωρίς επαφή με σωματική άσκηση να κάνει μισή ώρα κάρντιο ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ και να περπατάει ανέμελα 10 χιλιόμετρα διαδρομή. Πρώτον μπράβο τέλεια ιδέα δεν θα το κάνει ποτέ δεύτερον την κάνεις να νιώθει και άχρηστη γιατί δεν αντέχει τόση γυμναστική.
Προσπάθησε να τη βοηθήσεις να αλλάξει 5-10 πράματα στη διατροφή της και να αρχίσει με ρέγουλα γυμναστική. Το οποίο φυσικά θα το κάνει αν νιώθει έτοιμη (με το ζόρι δεν αλλάζει κανείς συνήθειες). Σίγουρα δεν θα το πάρει με καλό μάτι πάντως αν έχεις μουντ κουνήσου μωρή τοφάλα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Nelliel εμένα η δική σου αντίδραση μου κάνει περισσότερο εντύπωση παρά της φίλης σου. Η φίλη σου, για τους δικούς της λόγους, φαίνεται να μην είναι ακόμη έτοιμη ν' αλλάξει συνήθειες. Εσύ δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι πέρα από το να της δείχνεις υποστήριξη και να την παρακινείς με το παράδειγμά σου. Τίποτα άλλο.

Ας μην είμαστε τόσο σκληροί με τους ανθρώπους. Δεν ξέρουμε τι μπορεί να περνάει αυτός ο άνθρωπος και έφτασε σ' αυτό το σημείο ή γιατί δυσκολεύεται να κινητοποιηθεί. :/:
Από τον Ιούλιο το παλεύω μαζί της αλλά εδώ και λίγο καιρό την έχω στριμωξει περισσότερο. Το πρόβλημα είναι που δεν απαντάει σε μηνύματα και κλήσεις και μας γράφει και δεν νοιάζεται για τον χρόνο μας, που στην τελική χάρη της κάνουμε, και όταν θέλει κάτι το θέλει όταν το θέλει αυτή και όταν οχι μπορούμε εμείς. Πριν πχ χωρίς να με ρωτήσει μου λέει ότι θα έρθει στις 4.30 σπίτι μου για χορό επειδή δε νιώθει χαρούμενη. Εγώ τελειώνω 6 από την δουλειά και μετά θέλω να κάνω βάρη. Ξέρει ότι κάνω βάρη μετά την δουλειά. Προφανώς όμως περιμενει να αλλάξω το πρόγραμμα μου για να ικανοποιήσω το εγώ της. Να βοηθήσουμε ρε παιδιά αλλά όχι να παρατήσουμε τις δικές μας δουλειές για να κάνουμε άσκηση οπότε της την βαρεσει. Πρέπει να μάθει ότι και η άσκηση θέλει πρόγραμμα.

Αυτές τις ημέρες διοργανώνω ομάδα για ποδήλατο. Πιστεύω 1-2 ώρες 2-3 φορές την εβδομάδα είναι ότι πρέπει για αερόβια. Χαλαρά. Θα αγοράσω το spring challenge όταν το βγάλει και ανυπομονώ να το ξεκινήσω. Πιο πολύ μου αρέσει το πρόγραμμα που έχει 2-3 μέρες ΗΙΙΤ και 2 βάρη παρα αυτό με τις 4 μέρες βάρη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδή εσύ θέλεις άνθρωπος 100 κιλά χωρίς επαφή με σωματική άσκηση να κάνει μισή ώρα κάρντιο ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ και να περπατάει ανέμελα 10 χιλιόμετρα διαδρομή. Πρώτον μπράβο τέλεια ιδέα δεν θα το κάνει ποτέ δεύτερον την κάνεις να νιώθει και άχρηστη γιατί δεν αντέχει τόση γυμναστική.
Προσπάθησε να τη βοηθήσεις να αλλάξει 5-10 πράματα στη διατροφή της και να αρχίσει με ρέγουλα γυμναστική. Το οποίο φυσικά θα το κάνει αν νιώθει έτοιμη (με το ζόρι δεν αλλάζει κανείς συνήθειες). Σίγουρα δεν θα το πάρει με καλό μάτι πάντως αν έχεις μουντ κουνήσου μωρή τοφάλα.
1. 15-30 λεπτά intro. Μιλάμε για ασκήσεις που είναι τόσο απλές που τις βγάζει άνετα. Τις έχουμε κάνει ουκ ολίγες φορές και δεν είχε θέμα. Δεν την βάλαμε να κάνει box jumps για 30 λεπτά. Έλεος.
2. Τα 10χλμ μόνη της ήθελε και τα έκανε. Εγώ απλά πήγα για παρέα και καθίσαμε όσο ήθελε και σταματήσαμε και για να φάει. Εγώ πάω συχνά για 5χλμ και τις λέω να έρχεται μαζί μου αλλά δεν το κάνει και το κάνει οπότε της την βαρεσει να πάει για περπάτημα. Εμένα με ρώτησε αν ήθελα να κάνω 10χλμ εκείνη τη μέρα; Αυτή έκανε 10 εγώ όμως έκανα 16 τότε. Συν 1 ώρα βάρη. Να την βοηθήσουμε αλλά όχι και να μας καβαλάει από πάνω.
3. Την έχω ήδη βοηθήσει με την διατροφή. Και μου στέλνει μια μέρα φωτό με deep fried φαγητά και μου λέει δες τι μας κέρασε σήμερα το αφεντικό. Είχε την επιλογή να διαλέξει ότι ήθελε και διάλεξε τα τηγανητά. Τόσο καιρό της λέω τι να αποφεύγει και μου λέει ότι επειδή κέρασε πήρε το πιο ακριβό.
4. Καμιά σχέση, δεν την αντιμετωπίζουμε έτσι. Ελεος. Το αντίθετο μάλιστα την ενθαρρύνω πάρα πολύ και στο παραπάνω γεύμα πχ της είπα ότι την επόμενη φορά καλό είναι να διαλέξει κάτι πιο υγιεινό και ότι δεν βλάπτει να έχει ένα cheat meal την εβδομάδα. Δεν την ζοριζουμε όσο νομίζεις και προσωπικά της λέω να μην χάσει πάνω από 2-3 κιλά τον μήνα γιατι θα καταλήξει με χαλαρό δέρμα. Το πρόβλημα μας δεν είναι ότι δεν ασκείται αλλά ότι μας γράφει και δεν μπαίνει σε πρόγραμμα. Πχ τελευταία φορά που έκανε 15 λεπτά άσκηση ήταν η περασμένη Τρίτη. Από τότε την παρακαλάμε και μας γράφει. Την ρωτάμε ποτέ θέλει και δεν απαντάει. Σήμερα μου έστειλε μήνυμα και ουσιαστικά χωρίς να λάβει υπόψη και το δικό μου πρόγραμμα και διάθεση θέλει γυμναστική στις 4.30. Δε νομίζεις ότι πρέπει να σεβαστεί και τον δικό μας χρόνο που στην τελική το κάνουμε εθελοντικά;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Ναι δεν έχει ,αλλά αυτη η λίγη αύξηση κάνει πολύ μπαμ σε αυτό το σημείο

Σου είπε ο θείος να κάνεις εκτάσεις ;;;; κάτσε να δεις οπτικά σε λίγο καιρό πως θα σου φανεί γιατί ο ώμος γίνεται τουμπανο όταν είναι γυμνασμένος και στις 3 γωνίες του.... Μπροστά μοίρα μεσαία και πισω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φακές με φέτα?!?!

Δεν κάνει ε ; 😁
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Σου είπε ο θείος να κάνεις εκτάσεις ;;;; κάτσε να δεις οπτικά σε λίγο καιρό πως θα σου φανεί γιατί ο ώμος γίνεται τουμπανο όταν είναι γυμνασμένος και στις 3 γωνίες του.... Μπροστά μοίρα μεσαία και πισω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Δεν κάνει ε ; 😁
Ρε η πισω μοιρα τι φαση . Παιρνω τα βαρακια σκυβο μπροστα σαν να κανω κωπηλατικη και απλα τα τραβαω πισω τα χερια ....και δεν ξερω αν τελικα πιανεται ο πισω ωμος ή πλατη


Επισης μια χαρα κανουν οι φακες με φετα αρκει να βαλεις ξυδι(1 κ.σ) στις φακες
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Ρε η πισω μοιρα τι φαση . Παιρνω τα βαρακια σκυβο μπροστα σαν να κανω κωπηλατικη και απλα τα τραβαω πισω τα χερια ....και δεν ξερω αν τελικα πιανεται ο πισω ωμος ή πλατη


Επισης μια χαρα κανουν οι φακες με φετα αρκει να βαλεις ξυδι(1 κ.σ) στις φακες

Η πισω μοιρα παιζει με face pulls αλλα την κτυπάς και στο μονόζυγο. Το τυρι εχω ακουσει οτι δεν παει με φακές γιατι δεν απορροφάει ο σιδερος αυτο θα εννοει... ομως οι φακες απο μονες τους δεν έχουν ολα τα αμινοξεα που χρειάζεσαι μετα απο μια προπονηση οποτε με μια φετα διπλα κ λιγο ρυζι ή αυγα μπορεις να την υπολογισεις ως πρωτεινη υψηλης βιολογικης αξιας πλέον.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top