Fitness Thread!

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Doh. Αν θες σοβαρή αυτοφαγια θα κάνεις τουλάχιστο ένα τριήμερο και αναπληρώσεις τις θερμιδες τις άλλες 4 μέρες άμα δε θες να χάσεις βάρος.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Pull προπόνηση σήμερα, πανομοιότυπη με την προηγούμενη, οπότε δε θα μπω στον κόπο να τη γράψω, είμαι πτώμας.

@Nick890 ,παρόμοια, εγώ νιώθω κούραση επειδή έχω χαμηλά τον υδατάνθρακά μου, οπότε θα ανεβάσω ένα 10% για να δω τι θα γίνει την επόμενη εβδομάδα.
 

Συνημμένα

  • 26.4.2021.jpeg
    26.4.2021.jpeg
    578 KB · Εμφανίσεις: 87

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Pull προπόνηση σήμερα, πανομοιότυπη με την προηγούμενη, οπότε δε θα μπω στον κόπο να τη γράψω, είμαι πτώμας.

@Nick890 ,παρόμοια, εγώ νιώθω κούραση επειδή έχω χαμηλά τον υδατάνθρακά μου, οπότε θα ανεβάσω ένα 10% για να δω τι θα γίνει την επόμενη εβδομάδα.
Εγώ έκανα λάιτ γυμναστική (μερικές μέρες και καθόλου)όταν ήμουν σε χαμηλό ποσοστό υδατανθράκων .Πεινούσα πάντως πολύ !
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Εγώ έκανα λάιτ γυμναστική (μερικές μέρες και καθόλου)όταν ήμουν σε χαμηλό ποσοστό υδατανθράκων .Πεινούσα πάντως πολύ !
Εγώ δεν πεινάω ιδιαίτερα. Νιώθω όμως κούραση γιατί βαράω στο θεό τις προπονήσεις μου σε ένταση. Είναι νωρίς ακόμη για να μπω στη φάση αυτή. Από μέσα Ιουλίου.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εγώ δεν πεινάω ιδιαίτερα. Νιώθω όμως κούραση γιατί βαράω στο θεό τις προπονήσεις μου σε ένταση. Είναι νωρίς ακόμη για να μπω στη φάση αυτή. Από μέσα Ιουλίου.
Καλα ναι ,κιόλας ,εσύ με 2 ώρες γυμναστική που χτυπάς κάθε φορά με την καμία δεν χρειάζεται να πέσεις σε υδατάνθρακα

Και όταν είσαι φέτες ,δεν μπορείς να πέσεις σε τρομερά επίπεδα γιατί χάνεις τον όγκο ( τουλαχιστον αυτό πρόσεξα εγώ στον καθρέπτη)
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Καλα ναι ,κιόλας ,εσύ με 2 ώρες γυμναστική που χτυπάς κάθε φορά με την καμία δεν χρειάζεται να πέσεις σε υδατάνθρακα

Και όταν είσαι φέτες ,δεν μπορείς να πέσεις σε τρομερά επίπεδα γιατί χάνεις τον όγκο ( τουλαχιστον αυτό πρόσεξα εγώ στον καθρέπτη)
Σωστός και στα δύο.
Στις τελευταίες μέρες της γράμμωσης μου είμαι εντελώς φλατ. Φέτος θα το αποφύγω και λίγο πριν σταματήσω θα κάνω μια γερή υδατανθράκωση να δω τι έπιασα. :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,778 μηνύματα.
ξεκίνησα και εγώ σήμερα, στόχος μέχρι και την Κυριακή
τελευταίο γεύμα ομελέτα με 5 αυγά, αλεύρι, γάλα

Αφου απο τη Κυριακη κ μετά θα τα γμησετε ολα :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εφτιαξε η μανα μου ενα ηλιόψωμο χθές.... με ελιές εννοω... πωπω με το ζορι κρατηθηκα και έφαγα 20γρ λοοοολ

αυτο ζεστο οπως βγαινει... να πάρεις και 4 φέτες μίλνερ... να του αλλάξεις τα φώτα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε άλλα νέα ειμαι πανετοιμος για αυριανη προπονηση πλάτης. Με κοβω να παιζω με αλτηρες 20 κιλών ισως ανεβάσω και στα 22 στην κωπηλατικη (σε κάθε χέρι).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,778 μηνύματα.
Μου χει λείψει μια τσιγαρισμενη φασολάδα.... Με φέτα δίπλα χαχαχα

Και ένα μπολ ρυζι... Δυνατό πιατο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,778 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,778 μηνύματα.
Χωρίς τσιγαρισμα αν εννοείς τα καρότα κλπ .Απλά βραστά

Ε φίλε το φαγητό αμα το τσιγαρισεις είναι τέλειως διαφορετικό... Τσιγαρίσμα εννοω το κλασσικό... Λαδακι στη κατσαρόλα και κρεμμυδι πριν ρίξεις τα φασολια βασικά τσιγαριστη φασολάδα δεν έχω κάνει ποτε αλλά ξέρω να τσιγαρισω.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ξεκίνησα και εγώ σήμερα, στόχος μέχρι και την Κυριακή
τελευταίο γεύμα ομελέτα με 5 αυγά, αλεύρι, γάλα

Εγώ το Σάββατο θα κάνω break με μπρόκολα, μαρούλια και άλλα τέτοια λαχανικά. Δε λέει καθόλου να αρχίσεις τα αρνιά μετά από μεγάλο fast. Θέλει προετοιμασία.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν έκανες κάτι. Αυτό που κάνεις δεν είναι καν fasting.
Επειδή κι εγώ σκεφτόμουν να ξεκινήσω intermittent fasting σήμερα, δεν είναι καλό να γίνει σταδιακά; εγώ πχ έλεγα να κάνω 16.00-8.00 μεχρι να συνηθίσω.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή κι εγώ σκεφτόμουν να ξεκινήσω intermittent fasting σήμερα, δεν είναι καλό να γίνει σταδιακά; εγώ πχ έλεγα να κάνω 16.00-8.00 μεχρι να συνηθίσω.
Τι εννοείς να συνηθίσεις; Σε αυτό δε θα μείνεις; Στο καθημερινό 8 hour eating window?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top