Fitness Thread!

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.
Σημερινή προπόνηση στήθους - χέρια.... έβαλα στο πάγκο 70 κιλά και έβγαλα 8 επαναληψεις , πηγε πολύ καλά. Στοχος ειναι να φτάσω τις 10-12! Εως το τέλος του έτους.

ΣΤΗΘΟΣ - ΠΡΟΣΘΙΟΣ ΔΕΛΤΟΕΙΔΗΣ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ
1) ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΕ ΙΣΙΟ ΠΑΓΚΟ ΜΕ ΜΠΑΡΑ
1o σέτ 20 κιλά 10 επαν. Zέσταμα
2ο σέτ 40 κιλά αλτήρες για 10 επαν. ζέσταμα
3ο σέτ 70 κιλά 8 επαν. hard 45 sec οριακα
4ο σέτ 60 κιλά 10 επαναλ. hard set
5o set 50 κιλά 9 επαν. hard set
Πρόοδος -> 70 κιλά για 8

2) ANOIΓΜΑΤΑ ΑΝΩ ΜΟΙΡΑ
1ο σέτ 12 ΕΠΑΝ. Με 6 κιλά σε κάθε μεριά
2ο σετ 12 ΕΠΑΝ. Με 10 σε καθε μεριά hard set
3ο σέτ 13 επαν. με 7 kg σε κάθε χέρι normal
Πρόοδος -> +2 επαναληψεις με 10 σε καθε μεριά.

3) PEC DEC
1ο σέτ 12 επαν. Με 20 κιλά νορμαλ σετ
2o σέτ 12 επαν. Με 21.5 κιλά normal
3ο σέτ 10 επαν. Με 21.5 κιλά. hard
Προοδος -> 21.5 kg 12 reps

4) ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΡΙΚΕΦΑΛΩΝ ΜΕ ΣΧΟΙΝΙ
1ο σέτ 12 επαναλήψεις με 20 κιλά normal
2ο σέτ 12 επαν. Με 25 κιλά normal
3ο σέτ 11 επαν. 26 κιλά hard
4ο σέτ 10 επαν. 25 κιλά normal
Προοδος -> 26 κιλά 11 επαν.

5) KAMΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ
1ο σέτ με 5 κιλα σε κάθε χέρι 12 επαν. Ζέσταμα
2ο σέτ με 10 κιλα 12 επαν. hard
3ο σέτ με 10 κιλά 12 επαν. hard
4ο σέτ 10.5 επαν. με 7 κιλά hard set
Προοδος -> 10 κιλά 12 επαν. 2 σέτ. Σταθερά

6) ΠΗΧΕΙΣ REVERSE CURLS
12.5 κιλά 13 επαν.
15 κιλα 12 επαν.
15 κιλά 10 επαν. (μικρή μπάρα)



Πολύ γουστάρω τους ώμους μου !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολυ καλό το σέτ στα 70 κιλά , έλεγχος του βάρους και γενικα ικανοποιητικός χρόνος σέτ. δεν ειχα κανει ποτέ ξανα τοσες επαναληψεις με 70 κιλα βάρος πάνω μου. Θα μεινω εδω να φτασω 10-12 επαναληψεις

στις 12 επαναληψεις συμφωνα με το strength standards θεωρουμε πλεον Intermidiate level στον πάγκο !!!!

όλο την ίδια φώτο βάζεις όμως. ώμος. ε... όμως.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Έχει ενα βάζο ταχίνι με σοκολάτα άλλο πράγμα. Όλυμπος. Σα μερέντα ειναι το άτιμο....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

όλο την ίδια φώτο βάζεις όμως. ώμος. ε... όμως.

Μου ειπε η δικιά μου σήμερα οτι όταν πλαγιάσαμε μαζί με ειδε οτι ειμαι στιβαρός κ γυμνασμένος και φτιάχτηκα.

Για αυτο τις βάζω σε σποιλερ τις φωτο... γιατι μπορει να μη γουστάρει ο καθενας ή η καθεμια να μπαινει εδω μέσα κ να βλέπει εμένα γυμνό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σημερα θα ήταν ότι καλύτερο να κτυπήσω ενα τεράστιο cheesecake απο Στεργίου.... μετά τη προπονηση να γεμίσει τους μυς :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εχω χασει πολλα επεισοδια απ οτι φαινεται ....και εσεις βεβαια :P

Ο νικ παιδια εφτασε κατω απο 10% τελη ιουλιου αν θυμαμαι καλα .Μετα για κανα μηνα εκοψα την γυμναστικη λογω εμβολιου και ευτυχως ξαναγυρισα στο παλιο προγραμμα. Το κατω 10 % δεν κρατησε για πολυ γιατι μετα απο καποια εβδομαδα επιασα δουλεια και ημουν σαν πεθαμενος οποτε ετρωγα φουλ ποιοτικα σε μεγαλες ποσοτητες .

Εν τελη εχω φτιαξει νεα μπαρα στα 65kg (71 αν δεσω τα dumbells στην μπαρα ).

Απο εκει που ημουν 71κιλα και κομμενος τωρα ειμαι 78 και ακομα να δω χοντρο λιπος πανω μου ...οπουε συνεχιζω το πλεονασμα μεχρι γεναρη και μετα τρεξιμο μιας που μου αρεσει οποτε θα αφιερωνω πολυ καιρο στην θαλασσα:P

Τα φαγητα που ετρωγα στην δουλεια ηταν στανταρ 6-7 αυγα την μερα με (ρυζι ή πατατες ή πουρε) με κρεατικο.

Επισης τσιμπησα και μια πρωτεινη σε καλη τιμη με γευση σοκολατας οποτε κομπλε

1636927864482.png
1636927894854.png


Εσεις ?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Εχω χασει πολλα επεισοδια απ οτι φαινεται ....και εσεις βεβαια :P

Ο νικ παιδια εφτασε κατω απο 10% τελη ιουλιου αν θυμαμαι καλα .Μετα για κανα μηνα εκοψα την γυμναστικη λογω εμβολιου και ευτυχως ξαναγυρισα στο παλιο προγραμμα. Το κατω 10 % δεν κρατησε για πολυ γιατι μετα απο καποια εβδομαδα επιασα δουλεια και ημουν σαν πεθαμενος οποτε ετρωγα φουλ ποιοτικα σε μεγαλες ποσοτητες .

Εν τελη εχω φτιαξει νεα μπαρα στα 65kg (71 αν δεσω τα dumbells στην μπαρα ).

Απο εκει που ημουν 71κιλα και κομμενος τωρα ειμαι 78 και ακομα να δω χοντρο λιπος πανω μου ...οπουε συνεχιζω το πλεονασμα μεχρι γεναρη και μετα τρεξιμο μιας που μου αρεσει οποτε θα αφιερωνω πολυ καιρο στην θαλασσα:P

Τα φαγητα που ετρωγα στην δουλεια ηταν στανταρ 6-7 αυγα την μερα με (ρυζι ή πατατες ή πουρε) με κρεατικο.

Επισης τσιμπησα και μια πρωτεινη σε καλη τιμη με γευση σοκολατας οποτε κομπλε

View attachment 87909View attachment 87910

Εσεις ?

78 κιλα πηγες ρε θηριο ;;;

Φωτο επειγοντως

εγω στα 82 κιλα , ανέβηκα 1 κιλό.

εχω βαλει φωτο μια σελιδα πριν σε σποιλερ.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
78 κιλα πηγες ρε θηριο ;;;

Φωτο επειγοντως

εγω στα 82 κιλα , ανέβηκα 1 κιλό.

εχω βαλει φωτο μια σελιδα πριν σε σποιλερ.
ντρεπομαι ...μονο πμ :P

στειλε λινκ

εγω θα ανεβω κι αλλο γιατι μεχρι στιμγης οσο εχω ανεβει δεν εχω αλλαξει δραματικα το λιπος οποτε βρουμ για κιλα :P(το δεκεμβριο θα χωρτασω τα μελομακαρονα και παμε ξανα για στοχο κατω απο 10%)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
ντρεπομαι ...μονο πμ :P

στειλε λινκ

εγω θα ανεβω κι αλλο γιατι μεχρι στιμγης οσο εχω ανεβει δεν εχω αλλαξει δραματικα το λιπος οποτε βρουμ για κιλα :P(το δεκεμβριο θα χωρτασω τα μελομακαρονα και παμε ξανα για στοχο κατω απο 10%)

Είδες που σου έλεγα βάλε όγκο... Δεν θα πιάσεις λίπος.

Ριξτο στα βάρη κ τον όγκο...
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Τι λινκ για πμ ;;; βάλε εδώ μωρε μλκ να σε δουμε όλοι κρυψε το πρόσωπο απλά... Τα κολλήματα σου μέσα 😁

Μη κανεις σαν τις γυναίκες... Βέβαια κάποιες έχουν ανεβάσει εδώ φωτο!!!
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αγόρια όχι εδώ, στα οφθαλμολουτρα παρακαλώ πολύ. Υπάρχει ολόκληρο thread γι αυτά, σας παρακαλώ πολύ
Τι λινκ για πμ ;;; βάλε εδώ μωρε μλκ να σε δουμε όλοι κρυψε το πρόσωπο απλά... Τα κολλήματα σου μέσα 😁

Μη κανεις σαν τις γυναίκες... Βέβαια κάποιες έχουν ανεβάσει εδώ φωτο!!!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Αγόρια όχι εδώ, στα οφθαλμολουτρα παρακαλώ πολύ. Υπάρχει ολόκληρο thread γι αυτά, σας παρακαλώ πολύ

Χαχα υπάρχει θρεντ οφθαλμολουτρα ;;;; πρωτη φορα το ακουω... Εντάξει βάζουμε με σποιλερ να μην δείτε κανα βυζι έξω ξαφνικά και σας βγει ο καφες από τη μυτη.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Χαχα υπάρχει θρεντ οφθαλμολουτρα ;;;; πρωτη φορα το ακουω... Εντάξει βάζουμε με σποιλερ να μην δείτε κανα βυζι έξω ξαφνικά και σας βγει ο καφες από τη μυτη.
Καλά εδώ έχουμε δει αλλά κ άλλα έτσι στο ξαφνικό. 😢🤢
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τι λινκ για πμ ;;; βάλε εδώ μωρε μλκ να σε δουμε όλοι κρυψε το πρόσωπο απλά... Τα κολλήματα σου μέσα 😁

Μη κανεις σαν τις γυναίκες... Βέβαια κάποιες έχουν ανεβάσει εδώ φωτο!!!
το δικο σου λινκ ρε για φωτο αχααχχαχα

ποιοι αλλοι εχουν ανεβασει ?
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Καλά εδώ έχουμε δει αλλά κ άλλα έτσι στο ξαφνικό. 😢🤢

Σωστό και αυτό... Ενώ αμα δεις την Απολλωνία κορμάρα μου χαχαχα 😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε Νίκο για το θεο.... Σελίδα 383 τελευταίο ποστ.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Αα νομιζα οτι εχεις δει κάτι εδώ μέσα.
Εγω δεν ανοίγω μηνύματα από τυχαίους και ετσι εχω αποφύγει δυσάρεστες εκπλήξεις 😂
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Σωστό και αυτό... Ενώ αμα δεις την Απολλωνία κορμάρα μου χαχαχα 😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε Νίκο για το θεο.... Σελίδα 383 τελευταίο ποστ.
Που να ψαχνω ρε με τοσα που εχετε γραψει εδω αχχαχα ,εχω χασει επειδοσια σου λεω
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Push σήμερα πρωί πρωί(για το κάποιο λόγο ενώ φουλ ενεργεια .Την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει μια η ώρα την νύχτα για τρέξιμο 😋)

Γενικά έχω το ίδιο ακριβώς πρόγραμμα απλά έχω αύξηση κιλά και εχω κόψει κάποια σουπερσετ γιατί είναι χειμώνας
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top