Fitness Thread!

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ευελπιστω μέχρι το καλοκαιρι να εχω βρει κοπελα... οποτε δεν θα κανω τέτοιες μαλακιες.
Γιατί να μην είναι Αγγλίδα ? Αμερικανίδα? Γερμανίδα ? και να σου μάθει αγγλικά και να έχετε ερωτική ζωή αλλά και να φύγεις έξω μαζί της

3 σε 1 αυτή τη φορά
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Γιατί να μην είναι Αγγλίδα ? Αμερικανίδα? Γερμανίδα ? και να σου μάθει αγγλικά και να έχετε ερωτική ζωή αλλά και να φύγεις έξω μαζί της

3 σε 1 αυτή τη φορά

Θα γουσταρα πολύ μια Ασιάτισα.... απλά λέω οτι απο τη στιγμη που βρώ μια καλη περιπτωσουλα... κομενα όλα αυτα οπως έκανα και στη προηγουμενη σχέση μου. Δεν θελω γνωριμιες μετά.... θελω να επικεντρωθω στη σχέση που θα έχω για να ειναι οσο πιο έντονη γίνεται. Αυτό.

Εννοειται αμα μου προτειναν απο τη δουλεια να πάω Κινα ειχα φυγει την αλλη μέρα.... (υπάρχει τέτοια θέση). Ελπιζω στο μέλλον να μπορέσω να κτυπήσω μια τέτοια.

Πωπω φιλε ποσο γαματα θα ηταν να βγαινεις το βράδυ στο μπάρ κ να γνωρισεις καμια τέτοια ή και οχι μονο στο μπάρ... θα ήμουν ολη την ωρα λες κ με εχει κτυπήσει ηλεκτρικο ρευμα χαχαχ μη πω τιποτα αλλο κ παρεξηγηθω.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Γιατί να μην είναι Αγγλίδα ? Αμερικανίδα? Γερμανίδα ? και να σου μάθει αγγλικά και να έχετε ερωτική ζωή αλλά και να φύγεις έξω μαζί της

3 σε 1 αυτή τη φορά
Το μόνο που μπορεί να φύγει έξω αυτή τη στιγμή, είναι τα μάτια μας, με αυτά που διαβάζουμε. :no:
Πολλές ταινίες βλέπεις ρε Νίκο, αλήθεια.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Θα γουσταρα πολύ μια Ασιάτισα.... απλά λέω οτι απο τη στιγμη που βρώ μια καλη περιπτωσουλα... κομενα όλα αυτα οπως έκανα και στη προηγουμενη σχέση μου. Δεν θελω γνωριμιες μετά.... θελω να επικεντρωθω στη σχέση που θα έχω για να ειναι οσο πιο έντονη γίνεται. Αυτό.

Εννοειται αμα μου προτειναν απο τη δουλεια να πάω Κινα ειχα φυγει την αλλη μέρα.... (υπάρχει τέτοια θέση). Ελπιζω στο μέλλον να μπορέσω να κτυπήσω μια τέτοια.

Πωπω φιλε ποσο γαματα θα ηταν να βγαινεις το βράδυ στο μπάρ κ να γνωρισεις καμια τέτοια ή και οχι μονο στο μπάρ... θα ήμουν ολη την ωρα λες κ με εχει κτυπήσει ηλεκτρικο ρευμα χαχαχ μη πω τιποτα αλλο κ παρεξηγηθω.
Φιλιππίνα ή Ταϊλανδή θα ρίξεις, όχι Κινέζα όχι Γιαπωνέζα.

Για να χεις το κεφάλι σου ήσυχο στο λέω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Το μόνο που μπορεί να φύγει έξω αυτή τη στιγμή, είναι τα μάτια μας, με αυτά που διαβάζουμε. :no:
Πολλές ταινίες βλέπεις ρε Νίκο, αλήθεια.
Ε νταξει ειναι αισιοδοος δεν πειράζει...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φιλιππίνα ή Ταϊλανδή θα ρίξεις, όχι Κινέζα όχι Γιαπωνέζα.

Για να χεις το κεφάλι σου ήσυχο στο λέω.

Εχω κάνει με φιλιππίνα :P εχω πολύ καλή γνώμη. Εργατικότατες κ πολύυυυ καθαρές.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το μόνο που μπορεί να φύγει έξω αυτή τη στιγμή, είναι τα μάτια μας, με αυτά που διαβάζουμε. :no:
Πολλές ταινίες βλέπεις ρε Νίκο, αλήθεια.
Γιατί καλέ ενας που κάνουμε μαζί πρακτική στο νοσοκομείο έχει βρει κοπέλα από Ισπανία .Αυτή έχει μάθει να μιλά ελληνικά και αυτός ισπανικά .

Όταν δύο άτομα δεν έχουν κάπως να επικοινωνούν ( οκ ήξεραν αγγλικά :P ) τότε ο ένας με τον άλλον θα βρουν ένα τρόπο έτσι ώστε να υπάρχει επικοινωνία.Επισης άλλη φάση το να μάθεις αγγλικά και άλλη το να τα μιλάς και να τα ακούς μόνο

Είναι καλή ιδέα ...αν και εγώ το παρουσιάζω πάντα τα πράγματα με χιουμοριστικό τρόπο :P

Νέα σου απ' το powerlifting?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Γιατί καλέ ενας που κάνουμε μαζί πρακτική στο νοσοκομείο έχει βρει κοπέλα από Ισπανία .Αυτή έχει μάθει να μιλά ελληνικά και αυτός ισπανικά .

Όταν δύο άτομα δεν έχουν κάπως να επικοινωνούν ( οκ ήξεραν αγγλικά :P ) τότε ο ένας με τον άλλον θα βρουν ένα τρόπο έτσι ώστε να υπάρχει επικοινωνία.Επισης άλλη φάση το να μάθεις αγγλικά και άλλη το να τα μιλάς και να τα ακούς μόνο

Είναι καλή ιδέα ...αν και εγώ το παρουσιάζω πάντα τα πράγματα με χιουμοριστικό τρόπο :P

Νέα σου απ' το powerlifting?

Το καλυτερο ειναι να βρεις μια να μη καταλαβαινει κ να μην καταλαβαινεις... μέχρι να φτασετε να μαθετε να μιλατε θα χει περάσει κανας χρονος.... οποτε μετά δεν θα χωρισει ο ενας τον αλλον χαχαχα γιατι θα χει δει χωρις λογια τι ειναι ο καθενας ! ;)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Εχω κάνει με φιλιππίνα :P εχω πολύ καλή γνώμη. Εργατικότατες κ πολύυυυ καθαρές.
Το ξέρω, καταπληκτικές κοπέλες, και στην πέφτουν και στα ίσα είναι φοβερά κοινωνικές, δεν έχουν αυτό το "μη μη" το ψηλομύτικο κάποιων άλλων. Ακομπλεξάριστες.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Νέα σου απ' το powerlifting?

Πολύ καλά μέχρι στιγμής. Ζόρικα, αλλά είναι πιο πολύ του στυλ μου, οπότε το πάω τσίτα. 4 φορές την εβδομάδα προπόνηση powerlifting (2 deadlift, 1 squat, 1 bench press), και 2 προαιρετικές για απομόνωση, αν και δε χρειάζονται.

Όπως έχω ξαναπεί, αυτό τον καιρό δε με ενδιαφέρει η εικόνα του σώματος μου, αλλά η απόδοση μου. Επομένως από διατροφή είμαι υπερθερμιδικά, και όλα στον υδατάνθρακα για να μπορώ να σηκώνω καλά νουμεράκια.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το καλυτερο ειναι να βρεις μια να μη καταλαβαινει κ να μην καταλαβαινεις... μέχρι να φτασετε να μαθετε να μιλατε θα χει περάσει κανας χρονος.... οποτε μετά δεν θα χωρισει ο ενας τον αλλον χαχαχα γιατι θα χει δει χωρις λογια τι ειναι ο καθενας ! ;)
Εγώ θα το γουστάρα πάντως αυτό ....θα είχε πολύ περιέργεια και μυστήριο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολύ καλά μέχρι στιγμής. Ζόρικα, αλλά είναι πιο πολύ του στυλ μου, οπότε το πάω τσίτα. 4 φορές την εβδομάδα προπόνηση powerlifting (2 deadlift, 1 squat, 1 bench press), και 2 προαιρετικές για απομόνωση, αν και δε χρειάζονται.

Όπως έχω ξαναπεί, αυτό τον καιρό δε με ενδιαφέρει η εικόνα του σώματος μου, αλλά η απόδοση μου. Επομένως από διατροφή είμαι υπερθερμιδικά, και όλα στον υδατάνθρακα για να μπορώ να σηκώνω καλά νουμεράκια.
Πόσο να αλλάξει η εικόνα σώματος ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Libertus εσύ γυμνάζεσαι ή είσαι σταλκερ ? :P
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Χθες α΄ρσεις θανάτου για πρώτη φορά ξεκολησα τα 100 κιλα για 5 επαναλήψεις... !!!! Εννοειται οτι θα μεινω σε αυτα για πολύ καιρο.... τουλάχιστον μέχρι το καλοκαιρι να μπορω να βγάζω 7-8 επαναληψεις σχετικά άνετα.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Προς το καλύτερο ή χειρότερο σε σχέση με PPL ?
Θα το πω απλά μήπως και βγάλουμε άκρη. Όταν κάνεις powerlifting, εκτός από δυνατός, είσαι και χοντρός. Ναι, έχεις κοιλιά, μπούτια και κώλο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Νικο αυτο που σου λέει ο Σοξ ειναι πως οταν θέλεις να ανεβεις επιδοσεις το πρώτο πραγμα που κοιτάς οταν κολλησεις ειναι να ανεβάσεις φαγήτο.... και θα βάλει κ λιγο λιπος ο οργανισμος οταν παιζεις πλεονασμα... αναποφευχθα. Εμενα προς το παρον δεν μ χρειαζεται να ανεβασω πολυ φαγητο αν και ζυγιστηκα προχθές παιδια ειμαι 83.5 κιλα.

Θα βάλω κ μια φώτο.... αλλα βλεπω οτι εχω βελτιωσει το στήθος μου.... το κέντρο ειδικά. Κάνει κατηφοριτσες πολυ ωραιο.

IMG_20211204_171627.jpg


Μακαρόνια με τόνο κ λιγο τυράκι... Τσακ μπαμ μαγείρεψα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πέρα απ' τα σίδερα .Τι αλλά χόμπι έχετε ? Πάτε καμιά θάλασσα το χειμώνα

IMG_20211204_165813.jpg
IMG_20211204_165413.jpg


ΥΓ: Με πρόλαβε τρομερή βροχή ενώ ήμουν κάτω απ' το νερό .....ότι καλύτερο να βλέπεις με μάσκα κάτω ενώ βρέχει 😋
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Πέρα απ' τα σίδερα .Τι αλλά χόμπι έχετε ? Πάτε καμιά θάλασσα το χειμώνα

View attachment 89138View attachment 89139

ΥΓ: Με πρόλαβε τρομερή βροχή ενώ ήμουν κάτω απ' το νερό .....ότι καλύτερο να βλέπεις με μάσκα κάτω ενώ βρέχει 😋

Φοβερές φωτο Νίκο είσαι καλλιτέχνης.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
View attachment 89137

Μακαρόνια με τόνο κ λιγο τυράκι... Τσακ μπαμ μαγείρεψα.
Θα του πήγαινε πολύ καλαμποκι, πιπεριές και καρότο. Επισης παπρικα, σκόνη σκόρδου και θυμάρι/ρίγανη.

Εγώ αντί για μακαρόνια, βάζω λίγο πλιγούρι και λίγο λάχανο ή μαρούλι. Και τα μακαρονακια μια χαρά, απλά τα αναφερω just in case σαν εναλλακτική 🥳
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Φοβερές φωτο Νίκο είσαι καλλιτέχνης.
Σιγα τα αυγα που λενε ε ? χααχαχαχ

Προσπαθησα να τραβηξω κατω απ το νερο αυτα που βλεπω ....αλλα εσκισε η θηκη και μπαινει νερο .Οποτε το κινητο κλεινει αυτοματα με το που το εβαζα κατω

Εχω ενα βιντεο ,παλιο που εκανα ποζες κατω απ το νερο,μονος μου εκει μεσα χαχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil περα απ την πλακα , η θαλασσα ειναι καλο μερος για περπατημα και τρεξιμο και απλα το συνιαζεις με ενα μπανιο για να καψεις περισσοτερες θεμριδες (θεωρητικα).Τις προ αλλες που ειχα παει ειχα σωσει και ενα πουλι ,εναν γλαρο .....παιρνουσαν ολοι εκει περπατοντας και κανενας δεν εκανε κατι ,ειχε χτυπησει μαλλον

Πηρα ενα καλαμι για να το βγαλω εκτος νερου, δεν ηθελα με τα χερια γιατι ποτε δεν ξερεις μην σε πιασει καμια γριπη .Τεσπα ,του το δινω απο μακρια , το δαγκωνει ο γλαρος και τον τραβηξα σιγα σιγα εξω στην αμμο . Μετα καλεσα και μια εταιρια τηλ και ηρθαν το πηραν για να το φροντισουν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Σιγα τα αυγα που λενε ε ? χααχαχαχ

Προσπαθησα να τραβηξω κατω απ το νερο αυτα που βλεπω ....αλλα εσκισε η θηκη και μπαινει νερο .Οποτε το κινητο κλεινει αυτοματα με το που το εβαζα κατω

Εχω ενα βιντεο ,παλιο που εκανα ποζες κατω απ το νερο,μονος μου εκει μεσα χαχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil περα απ την πλακα , η θαλασσα ειναι καλο μερος για περπατημα και τρεξιμο και απλα το συνιαζεις με ενα μπανιο για να καψεις περισσοτερες θεμριδες (θεωρητικα).Τις προ αλλες που ειχα παει ειχα σωσει και ενα πουλι ,εναν γλαρο .....παιρνουσαν ολοι εκει περπατοντας και κανενας δεν εκανε κατι ,ειχε χτυπησει μαλλον

Πηρα ενα καλαμι για να το βγαλω εκτος νερου, δεν ηθελα με τα χερια γιατι ποτε δεν ξερεις μην σε πιασει καμια γριπη .Τεσπα ,του το δινω απο μακρια , το δαγκωνει ο γλαρος και τον τραβηξα σιγα σιγα εξω στην αμμο . Μετα καλεσα και μια εταιρια τηλ και ηρθαν το πηραν για να το φροντισουν

Aπο την κλιματική αλλαγή θα είναι Νίκο :D πέρα απο τη πλάκα εχω γνωστες στον Αρχέλων... αμα εχεις κανα θεμα καμια μέρα πες μ να τους στειλω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΧΘΕΣΙΝΗ ΠΛΑΤΗ - ΠΟΔΙΑ

1. ΑΡΣΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΥ

15 επαναληψεις με άδεια μπάρα (ζέσταμα)
8 επαναληψεις με 40 κιλά (ζεσταμα)
8 επαναληψεις με 60 κιλά
6 επαναληψεις με 80 κιλά (μπορουσα και 10 αλλα δεν το εκανα επιτηδες να κρατησω δυναμεις για το 100αρι)
5 επαναληψεις στα 100 κιλά
8 επαναληψεις στα 70 κιλα
ΠΡΟΟΔΟΣ -> 5 επαν. στα 100

2. PULL DOWN ΣΕ ΤΡΟΧΑΛΙΑ

30 κιλά 12 επαν. (ζεσταμα)
42 κιλα 13 επαν.
45 κιλά 11 επαν.

40 κιλά 11 επαν.
ΠΡΟΟΔΟΣ -> 45 για 11 (+2 επαν.)


3.CHEST SUPPORTED ROWS - ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗ ΜΕ ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ

30 κιλά 12 επαν.
35 κιλά 9 επαν.
35 κιλα 9 επαν.
ΠΡΟΟΔΟΣ-> Σταθερά

4.ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΥΣ

35 κιλα 12 επαν.
45 κιλά 12 επαν.
50 κιλα 10 επαν.
50 κιλά 10 επαν.

5.ΓΑΜΠΕΣ

30 κιλά 25 επαν.
40 κιλα 20 επαν.
40 κιλα 20 επαν.


* Με BOLD τα HARD SETS....

Ενα update στα 83.5 κιλά.... δεν εχω κανει κοιλια απλα δεν ειμαι και φέτες.
4-12-21.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top