Fitness Thread!

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλησπέρα ξανά στην παρέα σας!:hello:
Ελπίζω να σας βρίσκω καλά.
Κι όπως βλεπω ρολόι πάνε τα προγράμματα σας και μπράβο!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι ναι ουυυ ρολόι :popcorn:
Κοίταξε θα κάνεις και ανάπαυλα ξεκούραση θα φορτσαρεις και στο πρόγραμμα. Έτσι πάει.
Συνεχεια το αμάξι άμα το έχεις εν λειτουργία στο γκάζι πατημένο θα ανατιναχθεί😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το μυστικό είναι να βρεις ένα πρόγραμμα που σε καλύπτει που βλέπεις αποτελέσματα και το συνεχίζεις. Βασικό μάθημα στη γυμναστική και σε κάθε γυμναστική σε κάθε είδος είναι η επανάληψη.
Εκει βλέπεις αποτελέσματα.
Και με επιμονή και υπομονή.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
ΑΑΑ πονάω σήμερα λίγο :P στο στηθος.... απο τη χθεσινή προπόνηση !

Πήρα μια τυροπιτούλα κουρου πωπω λιώνει στο στόμα....

κουρου.jpg



δεν έχει πολύ λίπος οπως βλέπετε !

Θα φάω τη τυροπιτούλα αργότερα ... γιατι τωρα έχουμε το κυριο πρωινο για να δωσουμε κατι στο σωμα προκειμενου να αναρρωσει απο τη χθεσινη σκληρή προπόνηση

κουακερ.jpg


80γρ κουακερ
50γρ καρυδακια θα βαλω
γιαουρτάκι
και βιολογικο σιροπι απο χουρμαδες ετσι για τη γλύκα...



ΑΑΑχχ πονάω :P

αντε και καλη μου όρεξη.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Η ζύμη κουρού έχει λιγότερα λιπαρά από την σφολιάτα αλλά περισσότερα σάκχαρα. Προτιμώ το παραδοσιακό φύλλο κρούστας.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
Από τη χθεσινή πεζοπορία:
Screenshot_2021-12-30-14-27-11-908_com.xiaomi.hm.health.jpg
Screenshot_2021-12-30-14-27-31-478_com.xiaomi.hm.health.jpg
Screenshot_2021-12-30-14-27-43-815_com.xiaomi.hm.health.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Λογικά έμεινα μόνος εδώ .Καλή χρονιά να έχουμε και καλούς στόχους για το 22

Χωρίς να έχω μετρηθεί είμαι 81κιλα απ' τα 71.5-72κιλα

Οργάνωσα το πλάνο γυμναστικής σε βάθος εξάμηνου και έτσι όπως το βλέπω δεν θα κόψω πολύ γρήγορα λίπος από τώρα !

Γενάρη: κόβω τα γλυκά ,ψωμια και θα διατηρήσω την ποσότητα φαγητών στο ίδιο σημείο

Φλεβάρη: θα αρχίσω την σταδιακή μείωση της ποσότητας που τρώω πολύ σιγά και θα προσθέσω περπάτημα

Μαιο :κόβω μαχαίρι ότι έχει να κάνει από γλυκαντικά τύπου μελι ,χυμούς φρούτων κλπ και 4 μέρες διακοπη (συνήθως την 2η φορά του PPL για να πιάσω και rest)

Ιούνιο: Σούπερ σκληρό προγράμμα με σουπερσετ μέσα ,θα αυξήσω τα κιλά ή τις ασκήσεις σε κάποιες ασκήσεις όπως πλάτη και θα προσθέσω ακόμα περισσότερο cardio (ελπίζω να μην με βγάλει οφφ για 4 εβδομάδες)


Πάνω κάτω συνοπτικά έτσι το υπολογίζω για το ταξίδι πίσω στο χαμηλό ποσοστό λίπους να δω τι βλακείες έχω κάνει που πήγα 81 κιλά 😋....λογικά πιστεύω θα είναι κάτω των 10% στα 72.5-73 κιλά

Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη :bye2:
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Λογικά έμεινα μόνος εδώ .Καλή χρονιά να έχουμε και καλούς στόχους για το 22

Χωρίς να έχω μετρηθεί είμαι 81κιλα απ' τα 71.5-72κιλα

Οργάνωσα το πλάνο γυμναστικής σε βάθος εξάμηνου και έτσι όπως το βλέπω δεν θα κόψω πολύ γρήγορα λίπος από τώρα !

Γενάρη: κόβω τα γλυκά ,ψωμια και θα διατηρήσω την ποσότητα φαγητών στο ίδιο σημείο

Φλεβάρη: θα αρχίσω την σταδιακή μείωση της ποσότητας που τρώω πολύ σιγά και θα προσθέσω περπάτημα

Μαιο :κόβω μαχαίρι ότι έχει να κάνει από γλυκαντικά τύπου μελι ,χυμούς φρούτων κλπ και 4 μέρες διακοπη (συνήθως την 2η φορά του PPL για να πιάσω και rest)

Ιούνιο: Σούπερ σκληρό προγράμμα με σουπερσετ μέσα ,θα αυξήσω τα κιλά ή τις ασκήσεις σε κάποιες ασκήσεις όπως πλάτη και θα προσθέσω ακόμα περισσότερο cardio (ελπίζω να μην με βγάλει οφφ για 4 εβδομάδες)


Πάνω κάτω συνοπτικά έτσι το υπολογίζω για το ταξίδι πίσω στο χαμηλό ποσοστό λίπους να δω τι βλακείες έχω κάνει που πήγα 81 κιλά 😋....λογικά πιστεύω θα είναι κάτω των 10% στα 72.5-73 κιλά

Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη :bye2:
Ωραίος! Και εγώ πάνω κάτω τα ίδια!
Περισσότερη άσκηση, πιο καλή διατροφή. Κομμένα τα γλυκά. Θέλω να χάσω 2% λίπος. Εγώ δεν έβαλα βάρος ούτε έφαγα πολλά γλυκά αλλά ούτε έκανα πρόοδο. Οπότε σκληρή διατροφή από τώρα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Εγώ βάζω χαρουπομελο στο γιαούρτι με λίγα μύρτιλα και έτσι αποφεύγω τα γλυκά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ωραίος! Και εγώ πάνω κάτω τα ίδια!
Περισσότερη άσκηση, πιο καλή διατροφή. Κομμένα τα γλυκά. Θέλω να χάσω 2% λίπος. Εγώ δεν έβαλα βάρος ούτε έφαγα πολλά γλυκά αλλά ούτε έκανα πρόοδο. Οπότε σκληρή διατροφή από τώρα.
Η πρόοδος είναι αργή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ βάζω χαρουπομελο στο γιαούρτι με λίγα μύρτιλα και έτσι αποφεύγω τα γλυκά.
Και αυτά έχουν "σάκχαρα"
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
οι φυτικές ίνες που περιέχει το χαρουπι ομαλοποιούν την αύξηση του σακχάρου. Σύμφωνα με πρόσφατη μελέτη, το αλεύρι χαρουπιού μπορεί να χαρακτηριστεί ως προϊόν με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη και χαμηλό γλυκαιμικό φορτίο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Νταξ χαρουπομελο δεν έχω .Μόνο βιολογικό μελι

Βέβαια εγώ έλεγα για τα επεξεργασμένα φρουτοποτα που αυτά είναι τίγκα στην ζάχαρη .....παρόλο που λένε 100% από πορτοκάλι :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Ωραίος! Και εγώ πάνω κάτω τα ίδια!
Περισσότερη άσκηση, πιο καλή διατροφή. Κομμένα τα γλυκά. Θέλω να χάσω 2% λίπος. Εγώ δεν έβαλα βάρος ούτε έφαγα πολλά γλυκά αλλά ούτε έκανα πρόοδο. Οπότε σκληρή διατροφή από τώρα.

Σκληρη διατροφη ειναι αυτο που έφαγα σημερα... νεροβραστο κοτοπουλο με ρυζι... δυνατό :P

φαντασου να το τρως επι 3 μηνες με εναλλαγες ψαρια , τονους , αυγα κτλπ

αλλα θα είσαι μάχιμος/μάχιμη. Ειναι ωραίο να είσαι ωραίος κ να φροντιζεις τον εαυτό σου.

Εν τω μεταξυ τωρα τελευταια εχω παρατηρησει πως πρεπει να ανανεώσω την γκαρνταρόμπα μου.... θελω μποτάκια στρατιωτικού τύπου και παντελονάκια σχετικά κοντά να καλυπτουν ισα ισα το ημιάρβυλο. Μου κανει ωραίο πόδι.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
ιουυυυ ρε μαν

πΕΡΙΜΕΝΕ εσυ να κρατησεις μυικοτητα και να γραμμώσεις χωρώντας θερμιδες απο τυροπιτα στο μενου.... οχι μονο θα τρως καλη ποιοτητα φαγητου αλλα θα κανεις κ την ιδια προπονηση που έκανες όταν έτρωγες καλά... εκει να δεις πόνο ...


:P
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
πΕΡΙΜΕΝΕ εσυ να κρατησεις μυικοτητα και να γραμμώσεις χωρώντας θερμιδες απο τυροπιτα στο μενου.... οχι μονο θα τρως καλη ποιοτητα φαγητου αλλα θα κανεις κ την ιδια προπονηση που έκανες όταν έτρωγες καλά... εκει να δεις πόνο ...


:P
Ανετα θα μπορουσες να εισαι εσυ αυτος αχχαχα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Ανετα θα μπορουσες να εισαι εσυ αυτος αχχαχα

Φιλαρακι εγω ειμαι πιο κομψός ! Βεβαια αυτα που τους βάζεις εγω τα έχω δηλαδη... 20 κάμψεις τις παιρνω άνετα με αργο τέμπο χωρις να προσκυνάω με τη σπονδυλικη μου στήλη οπως αυτοι και ειμαι 35 χρονων άντρας οχι 20-23 πιτσιρικάς. Οι κάμψεις με έξτρα βάρος ειναι όλα τα λεφτά βγάζω 15 καλές με +15 κιλα βάρος πάνω μου.
 

Συνημμένα

  • hi.jpg
    hi.jpg
    135.8 KB · Εμφανίσεις: 89

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Φιλαρακι εγω ειμαι πιο κομψός ! Βεβαια αυτα που τους βάζεις εγω τα έχω δηλαδη... 20 κάμψεις τις παιρνω άνετα με αργο τέμπο χωρις να προσκυνάω με τη σπονδυλικη μου στήλη οπως αυτοι και ειμαι 35 χρονων άντρας οχι 20-23 πιτσιρικάς. Οι κάμψεις με έξτρα βάρος ειναι όλα τα λεφτά βγάζω 15 καλές με +15 κιλα βάρος πάνω μου.
Φοβάσαι να μας δείξεις το χρώμα των ματιών σου 😋?


Ναι ρε αυτά δεν είναι τίποτα ....εκεί πάνε στο μαύρο στρατοκαυλοι έτσι για να πουν πήγα ΟΥΚ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Φοβάσαι να μας δείξεις το χρώμα των ματιών σου 😋?


Ναι ρε αυτά δεν είναι τίποτα ....εκεί πάνε στο μαύρο στρατοκαυλοι έτσι για να πουν πήγα ΟΥΚ

χαχαχαχα , το πάω σιγα σιγα για να σας κρατάω σε αγωνία.... ετσι κανω και στις γυναικες και τις τρελαίνω χαχα

καστανά ειναι σκούρα. Μπορει να βάλω κάποια pic με μάσκα στο άλλο θρέντ.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
χαχαχαχα , το πάω σιγα σιγα για να σας κρατάω σε αγωνία.... ετσι κανω και στις γυναικες και τις τρελαίνω χαχα

καστανά ειναι σκούρα. Μπορει να βάλω κάποια pic με μάσκα στο άλλο θρέντ.
Χαχχαχα μπες να ταρακουνήσει τα νερά .......μετά θα ακούμε στην κουβεντουλα" α μπήκε να μας δείξει το πόσο όμορφος είναι "😋
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top