Formula 1

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και εγώ υποστηρίζω φανατικά Massa και όντως θα βουλώσουν πάρα πολλά στόματα όταν πάρει το πρωτάθλημα.

Αν τα καταφερει καποια στιγμη.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ο Massa ειναι σχεδον απιθανο να το παρει...
Για φέτος λες, φαντάζομαι... Ναι, φυσικά, για φέτος δεν διεκδικεί τίποτα. Για να πάρει ο Pepe (:P) πρωτάθλημα φέτος, πρέπει να νικήσει σε όλους τους αγώνες που απομένουν, πράγμα απίθανο εφόσον υπάρχει ο Alonso "the Faster"...

Εγώ μίλησα για του χρόνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Για του χρονου κανενας δεν μπορει να αποκλεισει απολυτως τιποτα... Αλλα ας απολαυσουμε αρχικα το φετινο πρωταθλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ξεφεύγουν στη βαθμολογία Webber και Hamilton... μήπως τελικά θα είναι μάχη για 2;;; Στη Μonza προβλέπω πάλι ισχυρή παρουσία από τις McLaren (και πιθανή δεύτερη σερί νίκη για τον Ham...) με τον Mark και ίσως και μια Ferrari επίσης κοντά εκεί ψηλά. Στη Σιγγαπούρη μάλλον θα έχουμε 1-2 για τoυς Red Bulls (με τον Webber μάλλον στο 1). Γενικά πιστεύω έτσι θα εξελιχθεί το πρωτάθλημα από δω και πέρα... Πότε Hamilton, πότε Webber, πότε McLaren, πότε Red Bull...

Ή ο Webber ή ο Hamilton θα το πάρουν φέτος... Εύχομαι ο Web.

btw, λέω - με την άδεια των διαχειριστών - από το επόμενο πρωτάθλημα (αν μαζευτούν πολλά άτομα που να θέλουν) να διοργανώσουμε ένα παιχνίδι - διαγωνισμό στα πλαίσια του topic! Όσοι ενδιαφέρονται, ας το πουν σε ανάλογα posts! :P Περιμένω γνώμες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Τι είδους διαγωνισμό;; Για το ποιος θα είναι είναι ο νικητής του κάθε αγώνα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Κοντά έπεσες... Για το ποιοί θα ανεβαίνουν στο βάθρο σε κάθε αγώνα!

Και λέω να ορίσουμε και βαθμολογικό σύστημα για να βαθμολογούμαστε ανάλογα με την ευστοχία μας!! Καλό;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Καλό!! Είμαι μέσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν ειναι κακο...


Εγω εχω τα νευρα μου με τον αθλιο τον Vettel που παλι προκαλεσε ατυχημα και χαλασε και το 1-2 της McLaren...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εγω εχω τα νευρα μου με τον αθλιο τον Vettel που παλι προκαλεσε ατυχημα και χαλασε και το 1-2 της McLaren...
Χαχαχαχα... μέχρι να ωριμάσει σαν οδηγός, έχουνε να δούνε πολλά τα μάτια μας από δαύτονε....

Πάντως μπορείς να ελπίζεις σε ένα 1-2 από τις McLaren στη Monza. (Αν και είναι κάτι που εγώ απεύχομαι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χαχαχαχα... μέχρι να ωριμάσει σαν οδηγός, έχουνε να δούνε πολλά τα μάτια μας από δαύτονε....

Πάντως μπορείς να ελπίζεις σε ένα 1-2 από τις McLaren στη Monza. (Αν και είναι κάτι που εγώ απεύχομαι...)

Μεχρι να τον πεταξουν 5-6 φορες απο τον δρομο, να χασει και κανενα πρωταθλημα στον ποντο μπας και ηρεμησει...

Θα φανει... Στην Monza ομως θελω να δω ζωντανες και τις Ferrari...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Πρίν μερικές ώρες σκοτώθηκε ο Ιάπωνας αναβάτης το Μοτο 2, Σόια Τομιζάβα. Ένα ακόμα τραγικό γεγονός χτύπησε τον μηχανοκίνητο αθλητισμό... (και τα γουρούνια δε διέκοψαν τον αγώνα!)

R.I.P.

Πέρσι, ο Massa παραλίγο να χάσει τη ζωή του.

Ας μην υπάρξουν άλλα τέτοια γεγονότα στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ωραία η Monza! Πάμε τώρα Σιγγαπούρη με RBR και Ferrari στο βάθρο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Vettel φέτος λοιπόν.......... Ποιός να το πίστευε; Εγώ πάντως δεν το πίστευα...

(Τα 3 τελευταία posts είναι μόνο δικά μου... κρίμα που ψόφησε το θεματάκι.... :( αλλά δεν μπορώ να το αναστήσω μόνος μου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προσωπικα, αν και μου αρεσει ο Αλονσο, κατα-ευχαριστηθηκα τη νικη του Φεττελ, με ικανοποιησε ρε παιδι μου...οπως επισης και το κυνηγητο αναμεσα στον Αλονσο και τον Πετροφ, ο οποιος τελευταιος πολυ δικαιολογημενα υπερασπιστηκε τη θεση του...
Ετσι ειναι, οσα φερνει η στιγμη, δεν φερνει ο χρονος ολος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tα πάντα είναι δανεικά.Ειδικά στη F1.Είναι σα να βλέπω μια επανάληψη του 2005.Η μάλλον όχι.Του 2006 γιατι το 5 ο τίτλος είχε κριθεί σχετικά νωρίς ενώ το 6 στον προτελευταίο αγώνα που έσπασε ο κινητηρας του δυνάστη:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμενα δεν μου αρεσε ο φετινος πρωταθλητης...

Αλλα οι αλλοι 2 που διεκδικουσαν τον τιτλο με αξιωσεις φανηκαν απελπιστικα κατωτεροι των περιστασεων...

Ο Αλονσο που γνωρισαμε στην Renault θα περνουσε "πανω" απο τον Πετροφ στην αναγκη... Ο δε Webber φανηκε να λυγιζει μολις πιεστηκε κι επεσε πολυ χαμηλα απο νωρις...

Ο δε Χαμιλτον, που μονο μαθηματικες ελπιδες ειχε για τον τιτλο, το ψιλοπαλεψε, αλλα δεν τον βοηθησε καθολου η ομαδα, που με ενα πολθ τραγικο pit stop(1,5 δευτερολεπτα σε σχεση με τον Φετελ), επεσε πισω απο τον Κουμπιτσα και εγκλωβιστηκε για λιγο, προκαλωντας και παραμορφωση στο ελαστικο του, με αποτελεσμα να μην μπορει να ακολουθησει καθολου τον ρυθμο του Φετελ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fatal Secretary

Νεοφερμένος

Η Fatal Secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Επιτελους κι ενα θεμα για μας τους καμμενους με την F1!!!Πολυ χαρηκα τωρα...
Λοιπον εγω ειμαι φανατικη οπαδος του Jenson Button o οποιος ειναι τωρα οδηγος της McLaren Mercedes...(και παλαιοτερα της παραδοσιακα αγαπημενης μου BAR Honda)
Σαν μηχανη τωρα,η RedBull φυσαει η αληθεια ειναι,μεγαλη κοντρα με τη Ferrari οποτε ηταν θα ελεγα αναμενομενη σχετικα η νικη του Φετελ..
Δεν ειχα προβλημα με τον φετινο πρωταθλητη,με ικανοποιησε μαλιστα η νικη του μπορω να πω, καθως κυριως με ενδιεφερε να μην περασει μπροστα ο Αλονσο τον οποιο και δεν χωνευω καθολου (που να του παθουν δυσκαμψια τα ελαστικα,να του φυγει η αναρτηση,να του φυγει και η αεροτομη και να πεσει στα μουτρα του Χαμιλτον που λεει και η αδερφη μου :Ρ) παρ'ολο που συμπαθω απεριοριστα τη Ferrari.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Υπάρχουν φήμες για μεταγραφές του 2012...

Massa στη Red Bull, Webber στη Ferrari/McLaren, Rosberg στη Ferrari

Πωπω... ο Rosberg είναι από τους λιγότερο αγαπημένους μου οδηγούς... Ως υποστηρικτής Ferrari, προσωπικά θα μανουριαστώ αν έρθει ο Nico στα κόκκινα! :P

Πάλι, ως fan Massa, δεν θα με χάλαγε να πήγαινε RB. Τον θεωρώ καλύτερο οδηγό από τον Webber... Θα του δοθεί η δυνατότητα να παλέψει για τον τίτλο με περισσότερες αξιώσεις απ' ό,τι ο Webber και θα του ανεβεί η ψυχολογία...

Εσείς, τι λέτε; Τι έχετε ακούσει για μεταγραφές; Επιβεβαιώνετε/διαψεύδετε; Έχετε κάτι άλλο υπ'όψιν;



Υ.Γ.: Χαρακτήρισα θετικά το σχόλιό σου, Fatal Secretary, μόνο και μόνο επειδή δεν χωνεύεις τον Alonso! :clapup: :thumbsup:
Και δεύτερον, Μπράβο σου, είναι πολύ αληθινά και προς τιμήν σου αυτά που γράφεις κάτω από το μήνυμα στην "υπογραφή" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Επίσης ακούγεται πολύ έντονα το σενάριο Hamilton στη Red Bull από το 2013... Τουρλουμπούκι θα γίνουν οι ομάδες και οι οδηγοί από το 2013, καθώς πολλά συμβόλαια λήγουν το 2012 (Με εξαίρεση, φυσικά, αυτό του Alonso, ο οποίος θα τελειώσει την καριέρα του στη Ferrari, όπως όλα δείχνουν)... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πολύ ανιαρή έχει καταντήσει και αυτή πλέον παίδες...Εγώ πραγματικά προτιμώ να βλέπω κάτι σαν ...
https://www.youtube.com/watch?v=TJ8b5QuAdxc


ή σαν αυτό--->https://www.youtube.com/watch?v=HRx1yB7Pstw&feature=related

Μεθυστικός ο ήχος του wrc.Εγώ που τα έχω ακούσει 2 φορές live σας λέω ότι αξίζουν περισσότερο από τη F1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top