Gamucci

trojy

Νεοφερμένος

Ο trojy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Από εχθές που παρέλαβα και ξεκίνησα τα Gamucci, δεν νιώθω ούτε την έλλειψη του συμβατικού τσιγάρου ούτε την ανάγκη να καπνίζω συνέχεια.
Χαρακτηριστικά, ενώ συνήθως καπνίζω 1,5-2 πακέτα την ημέρα, τώρα άλλαξα το catridge μετά από 1,5 μέρα έντονης χρήσης (έκανα και δοκιμές) και μάλιστα πριν τελειώσει.
Το κύριο πρόβλημα ήταν το υγρό που έβγαινε από το catridge στο στόμα μου. Είναι και γλυκό (σερμπέτι!) και σου καίει και το λαιμό αν το καταπιείς (ναι, ναι, το δοκίμασα. Τελικά είμαι εγώ μια γλυκατζού, τζουτζουτζου!)
Η μία μπαταρία δουλεύει άψογα, η δεύτερη δείχνει να τελειώνει πιο σύντομα (τη μία τη χρησιμοποιούσα εχθές όλη την ημέρα, η άλλη άρχιζει να τελειώνει μετά από μόλις μισή μέρα χρήσης).
Δεν έχω καταλάβει πως γνωρίζει κάποιος πότε να αλλάξει το catridge. Λένε ότι ο καπνός μειώνεται αλλά εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο. Μια μικρή αλλαγή στη γεύση είδα που μπορεί να ήταν και η ιδέα μου. Εσείς πότε το αλλάζετε;

Γεια σου Φανή..
Βάστα γερά... Κάθε τσιγάρο που δεν κάνεις, για καλό είναι! Η διαφορά στην διάρκεια της μπαταρίας, μπορεί να οφείλεται και στο γεγονός ότι το cartridge είχε μερικώς αδειάσει. Αν συνεχίζεται το πρόβλημα, κράτα με ενήμερο, ώστε να σου στείλω μία νέα.
Όσο για τη γλυκιά γεύση, να προτιμάς τριγωνάκια Πανοράματος.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Γεια σου Φανή..
Βάστα γερά... Κάθε τσιγάρο που δεν κάνεις, για καλό είναι! Η διαφορά στην διάρκεια της μπαταρίας, μπορεί να οφείλεται και στο γεγονός ότι το cartridge είχε μερικώς αδειάσει. Αν συνεχίζεται το πρόβλημα, κράτα με ενήμερο, ώστε να σου στείλω μία νέα.
Όσο για τη γλυκιά γεύση, να προτιμάς τριγωνάκια Πανοράματος.:D

...μπα! Προφυτερόλ Τερκενλή καλύτερα! Άπαιχτο! :D
Thanks! Σου έστειλα ήδη e-mail πριν διαβάσω το post.
Βαστάω...Βαστάω...
3 μέρες χωρίς τσιγάρο (but who's counting!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trojy

Νεοφερμένος

Ο trojy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Από τη gamucci, με ενημέρωσαν ότι σε 2 εβδομάδες, θα είναι διαθέσιμα και gamucco-components ανεξάρτητα. Δηλαδή, θα μπορεί κανείς να αγοράσει σκέτες μπαταρίες, φορτιστές, κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Από τη gamucci, με ενημέρωσαν ότι σε 2 εβδομάδες, θα είναι διαθέσιμα και gamucco-components ανεξάρτητα. Δηλαδή, θα μπορεί κανείς να αγοράσει σκέτες μπαταρίες, φορτιστές, κλπ..

Τέλεια!! Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Έτσι από απορία: οι μπαταρίες και ο φορτιστής του Rutoo είναι ίδιες με του Gamucci;
Τουλάχιστον φαίνονται ίδιες...
Τα έχει κανείς και τα δύο; Τα έχει συγκρίνει; Άν το Gamucci μας πει τίποτα τρελλές τιμές για τα ανταλλακτικά, να ξέρουμε που θα τα βρούμε φθηνότερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εμένα το gamucci μου τα έπαιξε τελείως. Μπαταρια ξεφορτίζει σε δυο ρουφηξιές, ο atomizer βουλωνει, γενικά περιμένω τα ανταλλακτικά που μου τάξανε.

Μεχρι στιγμής με το gamucci πάντως ημουν (και θα συνέχιζα να είμαι αν δεν χάλαγε) πολύ ευχαριστημένος. Να δω ΠΟΤΕ θα δω και τα υπόλοιπα στα χέρια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ είχα ένα άλλο πρόβλημα: Χτες, ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει, ρούφαγα και δεν άναβε το φωτάκι, ούτε έβγαινε καπνός.
Μετά από καμία ώρα που προσπαθούσα, έφτιαξε, τόσο ξαφνικά όσο είχε χαλάσει :confused:
Είναι η δέυτερη φορά που το κάνει αυτό...
Να ανησυχώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κατα τη γνώμη μου ναι. Εμένα άρχισε να το παθαίνει πολύ συχνά και στο τέλος απλά άναβε το φωτάκι και δεν έβγαζε καπνό (με καινούριο cartridge) / εναλλακτικά, κάποιες φορές δεν άναβε ούτε το φωτάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κατα τη γνώμη μου ναι. Εμένα άρχισε να το παθαίνει πολύ συχνά και στο τέλος απλά άναβε το φωτάκι και δεν έβγαζε καπνό (με καινούριο cartridge) / εναλλακτικά, κάποιες φορές δεν άναβε ούτε το φωτάκι.
Όχι, σε μένα όταν ανάβει το φωτάκι, βγάζει και καπνό.
Όταν το έπαθε αυτό, δεν άναβε ούτε το φωτάκι.
Και επίσης, αυτό το κάνει με μια συγκεκριμένη μπαταρία από τις 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εγώ είμαι πιό άτυχος. Το κάνει και με τις δύο μπαταρίες και μάλιστα σε περισσότερες... παραλλαγές από ο,τι με τις δικές σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πριν λίγο το ξανάκανε, αλλά για 5 λεπτά μόνο (πάλι η συγκεκριμένη μπαταρία) :mad:

Άντε να αρχίσουν να πουλάνε χωριστά μπαταρίες γιατί δεν με βλέπω καλά :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trojy

Νεοφερμένος

Ο trojy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εμένα το gamucci μου τα έπαιξε τελείως. Μπαταρια ξεφορτίζει σε δυο ρουφηξιές, ο atomizer βουλωνει, γενικά περιμένω τα ανταλλακτικά που μου τάξανε.

Τα rutoo που παρήγγειλα χαθηκαν στο δρόμο(!) και μου τα ξαναστέλνουν, ενώ περιμένω και τα sedansa. Αλλα έχω την εντύπωση οτι τα Ελληνικά ταχυδρομεία έχουν κάποιο πρόβλημα γενικότερα...

Μεχρι στιγμής με το gamucci πάντως ημουν (και θα συνέχιζα να είμαι αν δεν χάλαγε) πολύ ευχαριστημένος. Να δω ΠΟΤΕ θα δω και τα υπόλοιπα στα χέρια μου...

Φίλε Σωτήρη, νομίζω ότι είναι η ώρα σου... Παίξε ένα Joker..Δεν μπορεί, αυτή η ρημάδα η τύχη θα γυρίσει. Αν σου δημιουργούν προβλήματα από την Rutoo, πες μου να σου στείλω την διεύθυνση ενός οργανισμού για αγορές μέσω Internet, στην ΕΕ. Πίστεψε με, οι άνθρωποι κάνουν σοβαρή δουλειά.
To atomiser του Gamucci, είναι λίγο σκυλί...Για να μπουκώσει, πρέπει να του βάλεις περίεργα υγρά μέσα (νερό κ' τέτοια). Για να ξεμπουκώσει άφησε το κάθετα για καμία ώρα με το ασημένιο δακτυλίδι προς τα κάτω. Έπειτα δοκίμασε να ρουφήξεις χωρίς να βάλεις cartridge.. Με αυτό τον τρόπο αδειάζει.

Για τις μπαταρίες, δες την απάντηση στη Michelle.

Είσαι σίγουρος για αυτό που λές?
το είδες σε κάποιο πόστ ?

Για το περιέχομενο των cartridges του gamucci micro, γίνεται αναφορά στο site της gamucci.
Εκεί, αναφέρεται gamucci micro cartridge ~15 cig , gamucci classic catridge ~20 cig.
Προσωπικά, δεν με απασχολεί η χωρητικότητα των cartridges.. Είπαμε.. γίνονται και refill.

Πριν λίγο το ξανάκανε, αλλά για 5 λεπτά μόνο (πάλι η συγκεκριμένη μπαταρία) :mad:

Άντε να αρχίσουν να πουλάνε χωριστά μπαταρίες γιατί δεν με βλέπω καλά :mad:
Γειά σου Michelle,

Είναι πολύ πιθανό, να έχει μπει υγρό στο εσωτερικό της μπαταρίας. Φαντάσου την κίνηση που κάνεις για να κατεβάσεις τον υδράργυρο του θερμομέτρου. Σε μία παρόμοια κίνηση μπορεί να περάσει το λαδάκι του atomiser στην μπαταρία...Άφησε την μπαταρία κάθετη, με το λαμπάκι να βρίσκεται στην πάνω πλευρά. Αν το πρόβλημα είναι αυτό, με την χρήση θα ξεκινήσει να δουλεύει κανονικά.
Από τις 40 μπαταρίες του Gamucci που μπορώ να ξέρω που πήγαν και έχω τη δυνατότητα να τσεκάρω, οι 4 είχαν πρόβλημα. Ποσοστό 10%. Θεωρούσα ότι είναι μεγάλο ποσοστό...
Άλλαξα γνώμη όταν έμαθα πόσες επιστροφές είχε από τον ΣΥΦΑΚ (Συνεταιρισμό Φαρμακοποιών Κρήτης) το smoke free.

Άντε να έρθουν και στην αγορά μπαταρίες, γιατί 2 μπαταριούλες δεν φτάνουν με τίποτα.. Έρχονται διακοπές...Πού να ψάχνεις σκηνή με πρίζα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsgiorgos

Νεοφερμένος

Ο tsgiorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πριν λίγο το ξανάκανε, αλλά για 5 λεπτά μόνο (πάλι η συγκεκριμένη μπαταρία)

Προσπάθησε να την ξεβιδώσεις 2-3 βολτες και ξαναβίδωσέ την επιτόπου.

Άντε να έρθουν και στην αγορά μπαταρίες, γιατί 2 μπαταριούλες δεν φτάνουν με τίποτα.. Έρχονται διακοπές...Πού να ψάχνεις σκηνή με πρίζα ;

Μα τι λές τώρα, στην χώρα του ήλιου ζούμε.....


Υπάρχει καποιος που να εχει το Rutoo να μας πει εντυπωσεις ?

Το χρησιμοποιώ εδώ και ενα μήνα και μπορώ να σου πω τα εξής:
Είναι ακριβώς το ίδιο με άλλα sites που πουλάνε τα αντίστοιχα mini's (δες freesmoke.eu).
Οι μπαταρίες κρατάνε 12 ώρες και οι δύο (6 ώρες η κάθε μία), οπότε επιβάλεται και μια 3η ή 4η μπαταρία.
Μία φορα την εβδομάδα το "atomizer" θέλει καλό καθάρισμα, αλλιώς μπουκώνει.
Τώρα γενικός για τα ε-τσιγάρα που πωλούνται παγκοσμίως φτιάχνονται όλα στην Κίνα, όλα είναι φασόν δηλαδή (δες farseegroup.com).
Άμα πάρεις την υπόθεση ε-τσιγάρο σοβαρά και να μην περιμένεις όταν θα τα "φτύσει" η συσκευή και να περιμένεις ανταλακτικό καλό θα ήταν να έχεις και ένα δεύτερο τσιγάρο πρόχειρο για παν ενδεχόμενο.
Για το θέμα του καπνού και της απόλαυσης θα πρότεινα την αγορά και ενος e-cigar για να το χρησιμοποιείς στο σπίτι. Ο όγκος του καπνού και η απόλαυση δεν συγκρίνεται με αυτού του e-τσιγάρου (να σκεφτείς μόνο ότι το "atomizer" και το cartridge έχει το διπλό μέγεθος από το ε-τσιγάρο), η συσκευή είναι πιο φτηνή, όλοι πουλάνε το ίδιο μοντέλο, οι μπαταρίες ανέρχονται στο κόστος του 15% μιας μπαταρίας του ε-τσιγάρου και τις βρίσκεις και στο εμπόριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσπάθησε να την ξεβιδώσεις 2-3 βολτες και ξαναβίδωσέ την επιτόπου.
Το δοκίμασα πολλάκις, αλλά φευ...

trojy δεν κατάλαβα τι ακριβώς να κάνω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Άκόοομα έρχονται και τα ανταλλακτικά του Gamucci. Στη smokevapour.com ξανάγραψα, τους είπα "μου υποσχεθήκατε ανταλλακτικά batteries & atomizer αλλά ακόμα περιμένω" και απάντηση δεν πήρα. Αναμένω, γιατί μπορεί όντως να τα έχουν στείλει και να είναι παλι τα ΕΛΤΑ ο ένοχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όντως το θυμάμαι αυτό με τη SmokeVapour, είχαν απαντήσει μόνο όταν τους είπα ότι θα πάρω τηλέφωνο :mad:
Άσε που μας είπαν να στείλουμε πίσω τη χαλασμένη μπαταρία για να μας στείλουν καινούρια (με έξοδα αποστολής δικά μας ...φυσικά),οπότε δεν μας συμφέρει καν :mad:
Εγώ έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου στο Janty KISSbox, για το οποίο διαβάζω πολύ θετικές κριτικές... Αν και αυτό έχει προβλήματα, ζήτω που καήκαμε... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Επειδή εκνευρίζομαι όταν με "γράφουν", και επειδή έχω γράψει στη SmokeVapour τρείς φορές ως τώρα χωρίς απάντηση, δημοσιεύω το email που τους έστειλα πριν απο λίγο (συγχωρήστε με αν τα Αγγλικά μου δεν είναι τέλεια, ήμουν εκνευρισμένος):

Good day,

this is the fourth mail I'm sending, maybe in vain since I haven't had any response to my three previous emails. Could you PLEASE respond and tell me whether you are eventually going to send the replacement batteries and atomizer?

I've asked you a couple of other questions but I haven't received any reply to those too.

My advise to you is that you should pay more attention to customers from countries like Greece, where smoking is still at large and people try to find ways to convert from traditional smoking to more harmless means like your products. Not responding to emails or customer enquiries in general is bad for the image of the company you represent. I've spoken to some people who've bought products from you and they had the same complaints.

I would like you to know that I'm actively participating in Greek forums and blogs where e-smoking is discussed and I'l be reviewing e-smoking products soon (unofficially, of course, but blogs and forums are sometimes better in influencing public opinion than traditional media). So far, the communication and support issues I've reported in relation to your company have made quite enough people turn to competitors like Sedansa (including myself). You really shouldn't have this kind of behaviour towards customers if you really want a market share in Greece.

I'm going to publish the text of this email to a Greek forum where e-smoking is discussed, mostly because I feel annoyed not getting a response from you and I'd like to inform other consumers to be cautious concerning support from your company.

Thank you.

Επίσης μπορεί κάποιος να μου δώσει το τηλέφωνο της smokeVapour γιατί δεν το λένε στο portal τους μπας και με ένα τηλεφωνικό χ***στήριο ανταποκριθούν καλύτερα;

Λοιπον! (Ξερω, σας έπρηξα σήμερα!)

Δεν πέρασαν ούτε 20 λεπτά από το email που έστειλα και με πήραν τηλέφωνο από τη Gamucci! Ο αντιπρόσωπος μου ζήτησε συγνώμη για το ελαττωματικό προϊόν και εκ μέρους της SmokeVapour για τις καθυστερήσεις στην επικοινωνία και μου υποσχέθηκε οτι θα μου στείλουν σήμερα ένα νέο πακέτο.

Επίσης μου ζήτησε να ενημερώσω όλους όσους έχουν αγοράσει προϊόντα της εταιρίας και έχουν θέματα στην επικοινωνία με τη SmokeVapour να απευθύνονται απευθείας στη Gamucci (mail at gamucci.com) για να έχουν ταχύτερη εξυπηρέτηση. Από ο,τι μου εξήγησε γίνεται χαμός στη SmokeVapour, προσλαμβάνουν κόσμο συνέχεια αλλά η ζήτηση των προϊόντων είναι μεγάλη. Επίσης μου είπε οτι η καινούρια "φουρνιά" των προιόντων τους περνάει εξαντλητικά stress tests και δεν αναμένουν οτι θα έχω ξανά το ίδιο πρόβλημα.

Αυτά για να είμαστε δίκαιοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Τι να πω βρε παιδί μου! Εγώ έγραψα στην gamucci στο mail@gamucci .com μετά από προτροπή του Νίκου και μου απάντησαν άμεσα! Βέβαια, δεν μας είπαν πoιo ακριβώς είναι το πρόβλημα, όμως μας στέλνουν καινούργια ανταλλακτικά. Είναι μέσα σε αυτά που περιμένει ο Νίκος.
Sorry που δεν σου απάντησα νωρίτερα, όμως μόλις τώρα μπήκα για να δω τα νέα posts στο θέμα.
Ελπίζω να έχεις όντως σύντομα το πακέτο. Καλή τύχη! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάντως τα έχουν παίξει ΚΑΙ οι δύο μπαταρίες του Gamucci, και επειδή δεν έχω και πολλή υπομονή αυτό τον καιρό, καπνίζω και κανονικά τσιγάρα... :/:
Ελπίζω αυτό το KISSbox να είναι καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trojy

Νεοφερμένος

Ο trojy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Σήμερα παρέλαβα από την Gamucci Ltd, μία νέα παρτίδα συσκευών.
Μου είχαν υποσχεθεί και επιπλέον ανεξάρτητα components (2 φορές μάλιστα), και τελικά μου έστειλαν απλά ένα μέρος των Gamucci Classic Starters kit, τα οποία είχα παραγγείλει.
Από το φαρμακείο μου, δεν φεύγει κανείς, χωρίς να δοκιμάσουμε μαζί α) και τις 2 μπαταρίες β) τον φορτιστή γ) το atomiser..
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΟ ΓΚΑΜΟΥΤΣΟ-ΝΕΦΟΣ! Είπα να τα δοκιμάσω, αλλά για να τα τεστάρω όλα, έχω ρίξει πολύ ... μα πολύ κάπνισμα.
Η διαφορά που είχε η νέα παρτίδα με την παλιότερη, είναι στην συσκευασία, και σύμφωνα με τα λεγόμενα της Gamucci LTD, και στα stress tests. H προηγούμενη παρτίδα είχε 15% ελαττωματικά προϊόντα, είτε αυτά λέγονται μπαταρίες, είτε atomisers.
Από τα 11 Gamucci που έδωσα σήμερα, δεν διαπίστωσα κάποιο ελάττωμα. Μακάρι να είναι καλά, να γλυτώσω και από τον βραχνά τον δοκιμών.
Michelle, τσέκαρε τα PM σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top