Google Chrome

MonaXoS

New member

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.
Εγώ πάντως σχεδόν ασυναίσθητα πλέον χρησιμοποιώ τον Chrome ως τον πρώτο browser μου :)

Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος με την ταχύτητά του. Μερικές φορές μου το χαλάει με java κ με τα flash videos, αλλά είναι σχετικά σπάνιο, οπότε δεν με πειράζει να κάνω για λίγο shift στον FF

Empyrium

New member

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πολυ γρηγορος ο Chrome, ανοιγει τις σελιδες πιο γρηγορα απο οτι ο Firefox η ο Opera αλλα οπως ειπε και ο Monaxos κολλαει στα flash videos και ιδιαιτερα στην σελιδα του youtube. Για αυτο μου την σπαει καπως. Ελπιζω η κανονικη εκδοση να ξεπερασει τετοιου ειδους προβληματα. Αν ναι θα γινει και εμενα ο πρωτος browser.

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Αισχρή EULA που λεει οτι ο,τι πεις απο το browser ειναι ιδιοκτησία της google αλλα θα το φτιάξουν είπανε.
Αν δεν κάνω λάθος διορθώθηκε, αυτό, από την δεύτερη μέρα που παρατηρήθηκε. Μάλλον έκαναν copy-paste τους γενικούς όρους τους :P

ale3andros

New member

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πολύ. Είναι αρκετά λιτό κ τελικά αυτό για μένα αποδείχθηκε πλεονέκτημα γιατί όταν βλέπω πολλά κουμπάκια μπροστά μου κάτι με πιάνει. Βέβαια, η μεταφορά από την αλεπού στον χρώμιο γούγλη είναι συναισθηματικά πιο δύσκολη απ ότι περίμενα... :D ;)

Άγγελος

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.
εχω το τελευταιο chrome ,αλλα ο τροχος οταν τον παταω δεν κανει τιποτα...το χει φτιαξει το προβλημα το chrome ή ειναι δικο μου προβλημα?το ποντικι ειναι Microsoft comfort optical mouse 1000..

και οντως και εγω αυτον καταληγω να χρισημοποιω τελικα γιατι ειναι απλος ξεκουραστος και δουλευει(σταθερος ,δεν κρασαρει,κολλαει με τιποτα,απολυτα αξιοπιστος)....η αλεπου 3 ειναι βαρια και αργει -δυσκοιλια θα το ελεγα) να ανοιξει πολλες σελιδες και δεν ειναι αξιοπιστη,κολλαει(δεν εχει τη σταθεροτητα σιγουρια του chrome),ενω IE 8 που δοκιμασα ειναι πλα προβληματικος και λιγος....

Τελευταία επεξεργασία:

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Δικό σου πρόβλημα πρέπει να είναι.

Έχω εγκαταστήσει το chrome σε πάρα πολλούς υπολογιστές και δεν αντιμετώπισα σχετικό πρόβλημα.

βλακεία: κλικ

emma995

New member

Η Vasilikoula Pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλα εγω μολις βγηκε αμεσως το κατεβασα γιατι ο explorer ή θα κολλούσε ή δε θα άνοιγε το site!!!:beating::mpinelik::rant::angry:

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spyroskaftanis

New member

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εγώ προτιμούσα τον firefox, αλλά από την ημέρα που εγκατέστησα τον chrome δεν τον έχω αλλάξει ούτε μία φορά.
Είναι πολύ πιο γρήγορος, απλός, χωρίς περιττές καρτέλες. Ότι πρέπει.

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Και εγώ μετακόμισα επίσημα στον Google Chrome! :)

Taxydromos

New member

Ο Taxydromos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Kαλός ο CHROME αλλά ακόμα θέλει προσπάθεια για να φτάσει τον Firefox.
Πάντως είναι η 2η μου επιλογή γιατί τον εξπλόρερ δεν θέλω ούτε να τον βλέπω.

Άγγελος

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.
ακριβως το ιδιο και εγω,,τον ΙΕ ουτε που μπορω να τον δω..σαν αλλεργια ενα πραγμα..:P

Bill_1992

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Εγκατέστησα το chrome 6 και βρίσκω προβλήματα...
1)Δεν κάνει login στο hotmail
2)Μου εμφανίζει μήνυμα stop working καμιά φορά
:hmm:

Εσείς ποιο browser μου προτείνετε?

borat

New member

Άγγελος

New member

σιγα μην εχει και warp drive..:P

iJohnnyCash

Founder

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,852 μηνύματα.
Εχω επιλέξει Chrome γενικά,μονο που με το ischool και το steki εχω ενα θεματάκι...όταν λαμβάνεις προσωπικό μηνυμα και πετάγεται το παραθυράκι,δεν μπορω να διαβάσω το μηνυμα πατώντας σε αυτό,αλλα πρεπει να το κλείσω,και να ψαξω ο μηνυμα πατώντας το username μου πάνω δεξιά.Συμβαίνει γενικά αυτό?:/:

D_G

New member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.
Kαλός ο CHROME αλλά ακόμα θέλει προσπάθεια για να φτάσει τον Firefox.
Συμφωνώ!
Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ τον Chrome λόγω ταχύτητας, στ' αλήθεια είναι πολύ γρήγορος, αλλά ο Firefox με έχει βολέψει πολύ ειδικά στα πρόσθετα, και μερικές φορές γυρίζω σε αυτόν.
Αν ο Firefox, πλησιάσει έστω λίγο την ταχύτητα του Chrome, δεν θα τον αλλάζω με τίποτε !!!
Για τον IE ούτε λόγος, δεν τον χρησιμοποιώ καθόλου.

KingFox

New member

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 440 μηνύματα.
Το google chrome δεν λέει τίποτα μπροστά στο firefox (κατά τη γνώμη μου)

D_G

New member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.
Έχει όμως ταχύτητα !

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...