Greece's Next Top Model 2019

Ποια είναι το Next Top Model;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Άννα-Μαρία

    Ψήφοι: 12 63.2%
  • Κάτια

    Ψήφοι: 4 21.1%
  • Κέισι

    Ψήφοι: 3 15.8%

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Ωραίο το σημερινό concept. Πολύ μου αρεσε
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ωραίο το σημερινό concept. Πολύ μου αρεσε

Αλήθεια; Εγώ σκέφτηκα ότι είναι απ' τα χειρότερα concept που τους έχουν δώσει, πόσο διίστανται τελικά οι απόψεις... Δε μου φάνηκε ούτε καλλιτεχνικό, ούτε μοδάτο. Μια προέκταση της ινσταγκραμικής πο***νιάς (μετά συγχωρήσεως) σε λίγο πιο επαγγελματικό επίπεδο μόνο. Ειδικά την Ελευθερία και τη Μαρία, που είναι τα πιο καλά κορίτσια εκεί μέσα, τις λυπήθηκα σήμερα.

Edit: Α, και η Χαρά, που ανησύχησε για τη σχέση της.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Edit: Α, και η Χαρά, που ανησύχησε για τη σχέση της.
Η Χαρά που το παίζει καλή, χαρούμενη και ακριβοδίκαιη μόνο και μόνο επειδή έχει το βύσμα της είναι μακράν πιο σιχαμένη από τις άλλες που τα ακούνε για τον χαρακτήρα τους. Τουλάχιστον οι ff δεν το κρύβουν.
Καλά δεν θα πω πιο σιχαμένη από την Ασημίνα γιατί αυτή θέλω να της κοπανήσω το κεφάλι σε κανένα τοίχο. :look: Δε φτάνει που είναι σαν μούμια η μούρη της έχει το θράσος να σχολιάζει με υφάκι τις άλλες λες και είναι η Ζιζέλ.

 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Η Κατια και η Άννα έδειξαν ακόμα μια φορά ποσό μιάσματα είναι.Αν δεν υπήρχαν άτομα σαν αυτές ο κόσμος θα ήταν πολύ καλύτερος.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Η Χαρά που το παίζει καλή, χαρούμενη και ακριβοδίκαιη μόνο και μόνο επειδή έχει το βύσμα της είναι μακράν πιο σιχαμένη από τις άλλες που τα ακούνε για τον χαρακτήρα τους. Τουλάχιστον οι ff δεν το κρύβουν.
Καλά δεν θα πω πιο σιχαμένη από την Ασημίνα γιατί αυτή θέλω να της κοπανήσω το κεφάλι σε κανένα τοίχο. :look: Δε φτάνει που είναι σαν μούμια η μούρη της έχει το θράσος να σχολιάζει με υφάκι τις άλλες λες και είναι η Ζιζέλ.

η χαρα δεν ειναι ακριβοδικαιη
ειναι ο κλασσικ ευαισθητουλης επιλεκτικα (και υποκριτικα ταυτοχρωνα αυτα πανε χερι χερι)
αν μιλουσε καποια στην ελευθερια οπως μιλαει στη μαρια θα βροντοφωναζε οτι της κανουν bulling επειδη θεωρει την ελευθερια χαζουλα (not racistic at all)
αλλα οταν το κανει στη μαρια που θεωρειται νορμαλ ολα καλα


eeedit κατι ακομα η αννα και η κατια δειχνουν τι ειναι οι αλλες ειναι μακραν πιο υπουλες μετα απο λιγο καιρο θα φανερωθουν κ αυτες απλα οι ff το εδειξαν απο την αρχη οσο πλησιαζουμε τελικο θα φαινονται και οι αλλες και θα ειναι χειροτερα φιδια it's quite obvious
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η Χαρά που το παίζει καλή, χαρούμενη και ακριβοδίκαιη μόνο και μόνο επειδή έχει το βύσμα της είναι μακράν πιο σιχαμένη από τις άλλες που τα ακούνε για τον χαρακτήρα τους. Τουλάχιστον οι ff δεν το κρύβουν.

Καλά δεν θα πω πιο σιχαμένη από την Ασημίνα γιατί αυτή θέλω να της κοπανήσω το κεφάλι σε κανένα τοίχο.

Η Χαρά ποτέ δε μου φάνηκε να το παίζει ακριβοδίκαιη, πιο πολύ υποστηρικτική προς τις φίλες της θα την έλεγα. Χθες απλά μου έκανε καλή εντύπωση που ενώ όλες έλεγαν "πολύ ωραίο concept, καιρός να γίνουμε σεξυ" και απολάμβαναν όλη αυτή τη χυδαιότητα, η Χαρά κάπως μούδιασε και κατάλαβε ότι είναι άσεμνα αυτά που κάνουν. Κατά τ' αλλά δε θεωρώ κακό το να έχει ένα καλό και πρόσχαρο προφίλ, της βγαινει πολύ φυσικά πιστεύω.

Αντίθετα η Ασημινα είναι όντως ένα κινούμενο θέατρο. Νταξει τι να πω γι' αυτήν, τη φαντάζομαι 15 χρονών να γλείφει τους καθηγητές και να τους πιάνει την κουβέντα στο διάλειμμα για να της βάλουν καλό βαθμό. :P
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Αλήθεια; Εγώ σκέφτηκα ότι είναι απ' τα χειρότερα concept που τους έχουν δώσει, πόσο διίστανται τελικά οι απόψεις... Δε μου φάνηκε ούτε καλλιτεχνικό, ούτε μοδάτο. Μια προέκταση της ινσταγκραμικής πο***νιάς (μετά συγχωρήσεως) σε λίγο πιο επαγγελματικό επίπεδο μόνο. Ειδικά την Ελευθερία και τη Μαρία, που είναι τα πιο καλά κορίτσια εκεί μέσα, τις λυπήθηκα σήμερα.

Edit: Α, και η Χαρά, που ανησύχησε για τη σχέση της.


Η Χαρά έδειξε πολύ άσχημο χαρακτήρα εχθές. Καταρχήν ήταν πολύ αγενής με τη Μαρία κατά δεύτερον ναι ανησύχησε για μην τυχόν και χάσει τον Μπουράκ.
Όσο για το κονσεπτ, μου άρεσε επειδή μπορεί εύκολα να μετατραπεί σε παγίδα. Δλδ άλλο σεξυ και άλλο προκλητικό και δεύτερο. Ευτυχώς, σε αυτή την παγίδα έπεσε η Ασημινα, κρίμα που δεν τη διώξανε.

Εύχομαι η Ελευθερια να επιστρέψει σύντομα, λογικά θα βάλουν κάποια κορίτσια που αποχώρησαν. Το είχαν κάνει και περυσι.
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
σε αυτή την παγίδα έπεσε η Ασημινα


Εντάξει τώρα σε αυτό παίζει μεγάλο ρόλο και η φωτογραφία που διαλέγουν και το ποια θέλουν να θάψουν λίγο παραπάνω. Η Άννα είχε ξαπλώσει με ανοιχτά πόδια απλά διάλεξαν πιο chic φωτο, η Ίλντα είχε ξαπλώσει με σηκωμένα πόδια σαν casual νοικοκυρά λολ. Η Άσημίνα από το λαιμό και κάτω σχετικά καλή ήταν και σε παρόμοια στάση με την Άννα νομίζω.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η Χαρά έδειξε πολύ άσχημο χαρακτήρα εχθές. Καταρχήν ήταν πολύ αγενής με τη Μαρία κατά δεύτερον ναι ανησύχησε για μην τυχόν και χάσει τον Μπουράκ.
Όσο για το κονσεπτ, μου άρεσε επειδή μπορεί εύκολα να μετατραπεί σε παγίδα. Δλδ άλλο σεξυ και άλλο προκλητικό και δεύτερο. Ευτυχώς, σε αυτή την παγίδα έπεσε η Ασημινα, κρίμα που δεν τη διώξανε.

Εύχομαι η Ελευθερια να επιστρέψει σύντομα, λογικά θα βάλουν κάποια κορίτσια που αποχώρησαν. Το είχαν κάνει και περυσι.

Από ένα σημείο και μετά δεν το είδα χθες, οπότε δεν ξέρω για τη Χαρά, είχα την εντύπωση ότι είναι απ' τις καλές κοπέλες πάντως.

Το κονσεπτ δεν ξέρω με τι κριτήρια το έκριναν στο τέλος, αλλά κατά τη διάρκεια της εκτέλεσής του μόνο σέξυ δε μου φάνηκε. ΚΑΙ δαντελωτά εσώρουχα ΚΑΙ smokey eye ΚΑΙ σεξυ βλέμμα ΚΑΙ σεξυ πόζα ΚΑΙ χρήση φαγητού... Συν τα σχόλια Σκουλού, Ζεν και Έλενας τύπου "φωτιά πήραμε", "έχει καεί ο ανδρικός πληθυσμός" και τα συναφή, εχ... μόνο ο υδραυλικός έλειπε απ' το στούντιο. :P

Η Ασημίνα θεωρώ από τύχη έχει φτάσει μέχρι εκεί που έχει φτάσει γιατί μονίμως κάποια είχε πιο αδύναμη φωτογραφία. Κατά τ' άλλα έχει την πιο φλατ διαδρομή σε όλο το παιχνίδι, η μετριότητα σε όλο της το μεγαλείο.

Πέρυσι υποτίθεται ότι το έκαναν γιατί έφυγαν πολλές που δεν περίμεναν: είχαν δύο οικειοθελείς αποχωρήσεις. Βλακεία να το κάνουν και φέτος, τέρμα άδικο. Αλλά διάβασα κι εγώ ένα άρθρο που έλεγε ότι επιστρέφει η Πόπη και άλλη μία που δε θυμάμαι.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Ρε παιδιά, στημένα δεν είναι όλα αυτά με σκοπό να δώσουν "υπόθεση" σε ένα κενό σόου, από κάποιους....εγκέφαλους των παρασκηνίων που κινούν τα σχοινάκια των μαριονετών (κορίτσια) η λάθος κάνω? Πως λοιπόν και με ποιά λογική μπορεί κανείς να κρίνει "χαρακτήρες" και συμπεριφορές.... προαποφασισμένες :P
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ρε παιδιά, στημένα δεν είναι όλα αυτά με σκοπό να δώσουν "υπόθεση" σε ένα κενό σόου, από κάποιους....εγκέφαλους των παρασκηνίων που κινούν τα σχοινάκια των μαριονετών (κορίτσια) η λάθος κάνω? Πως λοιπόν και με ποιά λογική μπορεί κανείς να κρίνει "χαρακτήρες" και συμπεριφορές.... προαποφασισμένες :P

Ε καλά, κάνει μπαμ ότι τους ρίχνουν λάδι στη φωτιά όλη την ώρα για να φαγωθούν (κάτι που προσωπικά με χαλάει γιατί πέρυσι φαινόταν πιο αυθόρμητο), αλλά και το πώς διαχειρίζεται η καθεμιά τον ρόλο της δείχνει και ένα μέρος του εαυτού της. Δηλαδή δεν μπορώ να φανταστώ την Εμμανουέλα ή τη Μαρίνα να κάνουν κατινιές, ακόμη και στημένες. Ούτε, αντίστοιχα, την Κάτια και τη Μαρτίνα να παριστάνουν τα θύματα.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
το πώς διαχειρίζεται η καθεμιά τον ρόλο της δείχνει και ένα μέρος του εαυτού της
Τους αφήνουν αυτό το περιθώριο? Πάλι καλά. Είχα την εντύπωση πως τις αντιμετωπίζουν σαν πρόβατα στη στρούγγα.
Πχ το πρόβατο Μαρτίνα, η προβατίνα Σοφία κτλ, τέλοσπάντων δεν παρακολουθώ συστηματικά και δεν γνωρίζω λεπτομέρειες, όσο για τα κάλλη των προβ.... εεε κοριτσιών ήθελα να πω, στην αρχή χαλβαδιάζεις λίγο μετά τις βαριέσαι.
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Ρε παιδιά, στημένα δεν είναι όλα αυτά με σκοπό να δώσουν "υπόθεση" σε ένα κενό σόου, από κάποιους....εγκέφαλους των παρασκηνίων που κινούν τα σχοινάκια των μαριονετών (κορίτσια) η λάθος κάνω? Πως λοιπόν και με ποιά λογική μπορεί κανείς να κρίνει "χαρακτήρες" και συμπεριφορές.... προαποφασισμένες :P


Συμφωνώ απόλυτα, ναι στημένα είναι. Το θέμα είναι ομως τι χαρακτηρας Είσαι απο τη στιγμή που δέχεσαι να στήσεις μια περσονα μόνο και μόνο για να κάτσεις εκεί μέσα δλδ για προβολή (και να πληρώνεσαι; ). Εγώ θα είχα σηκωθεί και θα είχα φύγει.
Το αν πληρώνονται δεν ξέρω αλλά κάποια είχε βγει και το είχε πει περυσι.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
τι χαρακτηρας Είσαι απο τη στιγμή που δέχεσαι να στήσεις μια περσονα
ή απλώς αν παίζεις καλά το ρόλο σου, στο βωμό του χρήματος, της προβολής, και μερικών..."έργων" που εξασφαλίζουν οι φιλόδοξες αυτές νεαρές, στην αγορά εργασίας ! Δεν ξέρω αλλά το όλο σκηνικό μου βγάζει κάτι σαν εκπαίδευση κοριτσιών παροχής υπηρεσιών, του στυλ.... "σκάσε και κολύμπα".
Τι τραβάτε κι εσείς ο όμορφες και δεν το μαρτυράτε :/:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Δεν είναι απαραίτητα στημένα ρε παιδιά είναι πόσες άγνωστες μαζί σε ένα σπίτι χωρίς τηλεόραση χωρίς επικοινωνία με κανέναν όλη μέρα κάθε μέρα και είναι σε ένα παιχνίδι ανταγωνιστικό πόσο καλά μπορούν να τα πάνε?
Εδώ δικούς σου ανθρώπους σε συγκατοίκηση μπορεί να μην αντέχεις πόσο μάλλον άγνωστους πλας οτι τους βλέπεις και ως αντιπάλους ως ένα βαθμο
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
είναι πόσες άγνωστες μαζί σε ένα σπίτι χωρίς τηλεόραση χωρίς επικοινωνία με κανέναν όλη μέρα
Eγώ ούτε αυτό πιστεύω ότι ισχύει, μέρος της σκηνοθεσίας είναι, μόνο ο Τανιμανίδης λείπει από την παραμύθα :lol:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Eγώ ούτε αυτό πιστεύω ότι ισχύει, μέρος της σκηνοθεσίας είναι, μόνο ο Τανιμανίδης λείπει από την παραμύθα :lol:


δεν θα το ρισκαραν στην παραγωγη
σκεψου οτι αν αρχισει η καθεμια να μιλαει με οποιον θελει θα διαρρευσουν ενα τονο πραγματα
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
δεν θα το ρισκαραν στην παραγωγη
σκεψου οτι αν αρχισει η καθεμια να μιλαει με οποιον θελει θα διαρρευσουν ενα τονο πραγματα
Σωστή η σκέψη σου, αλλά υπάρχουν και τα ψέματα, ο καθένας μπορεί ό,τι και όποτε θέλει να πει, επομένως τίποτα δεν διασφαλίζει την παραγωγή, ώστε να την αναγκάζει να το εφαρμόσει σαν δεδομένο "ασφαλείας" και βέβαια δεν θα τους πάει στα δικαστήρια γι αυτό.
Ο λόγος που επιμένω στο φτιαχτό της όλης υπόθεσης, είναι γιατί η φράση "κάνω τηλεόραση" δεν σημαίνει τίποτα άλλο από το κάνω ό,τι μου λένε, αλλιώς πάω από εκεί που ήρθα.
Εντάξει, ο Χατζηνικολάου μπορεί να κάνει ό,τι γουστάρει :D
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Btw, ο πατέρας μου πριν λίγο: "Αυτή την Ασημίνα όταν τη διώξουν θυμίστε μου να πάω να σας κεράσω μπύρες". :rofl:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Η Ελευθερία είναι πραγματικά καλός ανθρωπος πολύ σπάνιο στις μέρες μας.Μετα την αποχώρηση της εύχομαι να νικήσει η άλλη αγαπημένη μου παίκτρια η Άννα-Μαρία!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top