Greece's Next Top Model 2019

Ποια είναι το Next Top Model;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Άννα-Μαρία

    Ψήφοι: 12 63.2%
  • Κάτια

    Ψήφοι: 4 21.1%
  • Κέισι

    Ψήφοι: 3 15.8%

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Πες του μπαμπά σου ότι αν δεν διώξουν την Χαρά, κερνάω κι εγώ μετά τις μπύρες, αγιορίτικο τσίπουρο :D
Η άλλη η Μαρία, καλό θα είναι να μείνει ακόμα, μου θυμίζει ένα αγαπημένο άσμα του Μηλιώκα :lol:

 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πες του μπαμπά σου ότι αν δεν διώξουν την Χαρά, κερνάω κι εγώ μετά τις μπύρες, αγιορίτικο τσίπουρο :D

ΜΠορείς να σταματήσεις σε παρακαλώ; Μας έχει πρήξει με τις βλακείες σου. Μην γράφεις άλλο σ' αυτό το θέμα σε παρακαλούμε.

Η Ελευθερία είναι πραγματικά καλός ανθρωπος πολύ σπάνιο στις μέρες μας.Μετα την αποχώρηση της εύχομαι να νικήσει η άλλη αγαπημένη μου παίκτρια η Άννα-Μαρία!


Η Αννα Μαρία είναι πάρ απολύ ωραία και ακόμα θέλω να την παντρευτώ. Ο αποστολάκης akward.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δυσκολεύομαι πολύ να αποφασίσω αν η Μαρία είναι η πιο ενοχλητική ή η Ασημίνα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Αδιάφορη μου φαίνεται. Και ωραία. Ασε που η Κάτια χρειάζεται μια σύμμαχο τουλάχιστον για να μας δίνει τους δραματικούς καρπούς της.


Πάντως η τελική τριάδα είναι:
Άννα-Μαρια,Κέισι,Κάτια.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


ίδια
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ΠΟΙΑ ΚΕΙΣΙ ΜΩΡΕΕ ΠΟΙΑ ΚΕΙΣΙ
τι μεσο εχει τελως παντων


αυτή που είμαι σίγουρη ότι είχε μέσο είναι η Ελευθερία πάντως. συνέχεια στην κοσμάρα της, δεν ήξερε που πατούσε και που βρισκόταν και συνέχεια έπαιρνε θετικά σχόλια χωρίς λόγο. και της έδωσαν και το golden pass ενώ υπήρχαν άλλες καλύτερες και σίγουρα πιο επαγγελματίες. η Κέισι γιατί να έχει μέσο; :/:
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αυτή που είμαι σίγουρη ότι είχε μέσο είναι η Ελευθερία πάντως. συνέχεια στην κοσμάρα της, δεν ήξερε που πατούσε και που βρισκόταν και συνέχεια έπαιρνε θετικά σχόλια χωρίς λόγο. και της έδωσαν και το golden pass ενώ υπήρχαν άλλες καλύτερες και σίγουρα πιο επαγγελματίες. η Κέισι γιατί να έχει μέσο; :/:
Αν εξαιρέσεις το χαντάκωμα που έφαγε από τη φωτογράφηση που δεν είχε οδηγίες γενικά ήταν πολύ καλές οι φωτογραφίες της. Η Κέισι στην ίδια φωτογράφηση θα μπορούσε να είχε φύγει επίσης γιατί έχει πάρει πιο πολλές φορές αρνητικά σχόλια.
Μη σχολιάσω για το χθεσινό έγκλημα που η φωτογραφία της Εμμανουέλας ήταν πολύ καλύτερη της Ασημίνας και πάλι δεν πήρε πόδι η μούμια.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Το γεγονός ότι έφυγε η Εμμανουέλα αντί για την Ασημίνα, δείχνει ότι η παραγωγή θέλει να κρατήσει μία κάργια για να έχουν να ασχολούνται οι τηλεθεατές. Είναι τουλάχιστον υποκριτικό να λένε ότι η Εμμανουέλα δεν είχε καλή φωτογραφία, ενώ αμέσως μετά αποθέωσαν την Κάτια που είχε ακριβώς την ίδια φωτογραφία στραμμένη προς την άλλη πλευρά :lol:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.
Τα επεισόδια τραβάνε πάρα πολύ και είναι πολύ κουραστικό.

Μεγάλο φάουλ του STAR που στσ παρελθόν έχει δείξει ότι ξέρει να κανει ριάλιτι. Ελπίζουν να μην κάνουν και το νέο master chef έτσι.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αρχίζει και με κουράζει που η Μαρία παίρνει συνέχεια την καλύτερη φωτογραφία. Η Ίλντα ήταν μίλια ανώτερη κατ εμέ!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Αγαπάω Μαρία και Άννα Μαρία!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θέλω να κερδίσει η Άννα Μαρία αλλά για κάποιο λόγο πιστεύω ότι θα βγάλουν την Κέισι. :bounce:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Άννα Μαρία!!!!!!!!!!!!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top