"How do I" ερωτήσεις για το vBuletin 3.0.7

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ναι, λιγο πιο γρήγορα πάει. 3+ ομως είναι πάαααρα πολύ, δεν μου αργούσε τόσο εμένα ποτε, αντε να έκανε κανα 20αρι δευτερόλεπτα. Petros μάλλον είναι η σύνδεσή σου ή άν έγινε μόνο μία φορά έπεσες στην κακιά στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,076 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Ναι, λιγο πιο γρήγορα πάει. 3+ ομως είναι πάαααρα πολύ, δεν μου αργούσε τόσο εμένα ποτε, αντε να έκανε κανα 20αρι δευτερόλεπτα. Petros μάλλον είναι η σύνδεσή σου ή άν έγινε μόνο μία φορά έπεσες στην κακιά στιγμή.
Η αλήθεια είναι πως σήμερα η ταχύτητα έχει βελτιωθεί αρκετά. Ναι, 3 λεπτά έκανε... να φανταστείς, πως το σκεφτόμονουν να ανοίξω σελίδα...
Πάντος δε νομίζω να είναι η σύνδεση, καθώς όλα τα άλλα sites τρέχουν κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Η αλήθεια είναι πως σήμερα η ταχύτητα έχει βελτιωθεί αρκετά. Ναι, 3 λεπτά έκανε... να φανταστείς, πως το σκεφτόμονουν να ανοίξω σελίδα...
Πάντος δε νομίζω να είναι η σύνδεση, καθώς όλα τα άλλα sites τρέχουν κανονικά.
Σημέρα οφειλώ να ομολογήσω οτι είναι πολύ καλλίτερα , μακάρι να συνεχίσει έτσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top