"Kάθε άνθρωπος που συναντάς κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Φοβαμαι:τα εμβολια και γενικα τις ενεσεις!

Αγαπαω:οτι ειναι δικο μου!

Εχασα:πολλα αλλα,μοιαζουν λιγα(κανεναν ανθρωπο δεν εχασα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Φοβαμαι: πολλα,δεν θελω να επεκταθω γιατι οι εχθροι μου με πατανε εκει που ποναω
αγαπω: τους ανθρωπους μου
εχασα :ανθρωπους που ειχανε πολλα να μου πουν μα εκεινοι διαλεξαν αλλο δρομο,την ανεμελια μου,τα ξεγνοιαστα χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Φοβάμαι: ότι χάνονται πράγματα χωρίς λόγο
Αγαπώ: εσένα κι εκείνους
Έχασα: από τον αδερφό μου στο play station,αλλά σήμερα θα πάρω ρεβάνς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
φοβαμαι:μηπως πληγωθω

αγαπω:την ελευθερια μου

εχασα:τον μπουσουλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
φοβαμαι: τη μοναξια
αγαπω: το πατερα μου
εχασα: τα ακουστικα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φοβάμαι: τον εαυτο μου
Αγαπώ: πραγματικα λιγους
Έχασα: τον εαυτο μου,,αλλα ξαναρχεται παλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
φοβαμαι:την απορριψη
αγαπω:αρκετους
εχασα:την ορεξη μου για πολλα αλλα που θα μου παει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Αγαπαω: την οικογενεια μου,τη σχεση μου κ μερικα φιλικα προσωπα
Φοβαμαι: το χωρισμο με τη σχεση μου,τα σκυλια κ τα εντομα
Εχασα: Τη γιαγια μου,τον εαυτο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Φοβάμαι : αρρώστια με πόνο και ανημπόρια.
Αγαπώ : κάποιες σπάνιες γυναίκες
'Εχω χάσει : τίποτα απολύτως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Φοβάμαι: τις αρρώστιες, τον θάνατο των δικών μου και τον έρωτα :worry:
Αγαπώ: την οικογένεια μου,την κολλητή μου... είναι μεγάλη η λίστα
Έχασα:την γιαγιά και τον παππού μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evagelia_

Νεοφερμένος

Η Evagelia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Φοβαμαι: ολα αυτα που θα γινουν για μενα χωρις εμενα.... Κλεμμενο! αλλα νομιζω πως ο στιχος λεει πολλα! Επισης, φοβαμαι την μοναξια..
Αγαπαω: τους δικους μ ανθρωπους και την μουσικη...
Εχασα....την εμπιστοσυνη μου σε μερικα ατομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Φοβάμαι το να μείνω μόνη και το φοβάμαι πολύ. Η σκέψη που κάνω συνήθως και με τρομάζει είναι να πάθω κάτι και να μην το καταλάβει κανείς..
Αγαπάω τον άντρα μου, τον αδερφό μου, τη σοκολάτα και την γάτα μου!
Έχασα τον κουνιάδο μου αυτόν τον χρόνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Φοβάμαι: τη μοναξιά (σε σημείο εμμονής/ψύχωσης)
Αγαπώ: τους φίλους μου
Έχασα: Στοιχεία του εαυτού μου (αρκετές φορές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Φοβάμαι:τα πάντα!
Αγαπώ:Τα σκυλάκια μου!
Έχασα:ένα κομμάτι του εαυτού μου και το πείσμα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
φοβάμαι: μην βρεθώ σε ένα γκρεμό, στραβοπατήσω και γκρεμοτσακιστώ (αληθινή φοβία δεν αστειεύομαι)
αγαπώ: τα ζυμαρικά
έχασα: 5 κιλά μέσα σε ένα μήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Φοβάμαι τις σφηγκες
Αγαπω την αστακομακαροναδα
Εχασα την σαγιοναρα μου σημερα στη θαλασσα (μη με ρωτησετε πως, δεν ξερω, απλως ανοιξε η γη και την καταπιε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pianojen89

Νεοφερμένος

Η Pianojen89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αγαπώ πολύ τους δικούς μου ανθρώπους,την οικογένεια μου, το σκύλο μου, το φίλο μου, τα βιβλία, το ηλιοβασίλεμα, το πιάνο.
Φοβάμαι.. μήπως κάποια μέρα πάψω να έχω όλα αυτά που αγαπώ.. Όμως δεν φοβάμαι για μένα.
Τι έχω χάσει? Τίποτα.. Θα ήμουν αγνώμων ως προς όσα έχω, αν υποστήριζα πως κάτι μου λείπει.
Πολύ όμορφο τόπικ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Φοβάμαι την μετριότητα, τις ενδιάμεσες καταστάσεις γενικότερα....

Αγαπάω τη ζωή και τους ανθρώπους που τη συνοδεύουν, όπως επίσης και τη θάλασσα..........:D

Έχω χάσει ευκαιρίες και ανθρώπους τους οποίους ήθελα να έχω γνωρίσει καλύτερα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Φοβαμαι τους σεισμους...:'(

Αγαπω τη ζωη & τους δικους μου ανθρωπους ...:bigarmhug

Εχασα ενα πολυτιμο αγαθο προσφατα....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marispa

Νεοφερμένος

Η marispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Φοβάμαι τις σκέψεις μου.

Αγαπώ .....τα όνειρα μου.

Έχασα μια ευκαιρία να κάνω κάτι που πραγματικά ήθελα αλλά όλοι οι άλλοι ήταν εναντίον μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top