Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Oντως. Για να δουμε τι λεει και αυτο το σπεσιαλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Υπόψην παίδες ότι βγήκε ένα επεισόδιο "Lost - The Answers" που συνοψίζει ότι έχουμε δει μέχρι και το επεισόδιο 21 και ταυτόχρονα δίνει κάποιες απαντήσεις στα μυστήρια του νησιού. Αξίζει να το δείτε, όσοι είδατε το 21.

Κολλάει κάπως τα γεγονότα μεταξύ τους και δίνει μια καλύτερη ματιά για την ιστορία ;)
Tο ψάχνω και εγώ το επεισόδιο.
Είδα και εγώ το 21, δε με εντυπωσίασε, "πολύ ιστορία για να καταλήξει" εκεί που κατέληξε.
Για να δούμε και τα επόμενα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θέλω και δε θέλω να έρθει η Πέμπτη! :hmm:

Για το special δεν ήξερα...θα το ψάξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θέλω και δε θέλω να έρθει η Πέμπτη! :hmm:

Για το special δεν ήξερα...θα το ψάξω!
Έγω πάλι περμένω τη Πεμπτη σα παλαβός.
Βρήκα το special, αξιόλογο και πιστεύω πως αξίζει κάποιος να το δεί.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωραιαααα. Ειδαμε και το σπεσιαλ. Ενταξει δεν λεει και πολλα που δε ξεραμε. Αλλα κανει 2-3 συνδεσεις που μπορει να μας ειχαν ξεφυγει. (ειχα ξεχασει πχ οτι
το φορτηγακι που εβαλαν μπρος ηταν αυτο στο οποιο ο Μπεν σκοτωσε τον πατερα του, και αρα οι αλλοι μετα πειναν μπηρες παρεα με τον μπαμπα του Μπεν
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν σας έκανε εντύπωση το γεγονός ότι ο σκηνοθέτης και το παραγωγός (νομίζω αυτοί μιλούσαν στο σπέσιαλ δλδ)
δεν ξέρουν ακόμη τι στο διάολο είναι εκείνο το μαύρο πράγμα που έριχνε δέντρα κτλ; Α! Και κάτι άλλο... Καταλάβατε πως βρέθηκε η πολική αρκούδα στο νησί; Κάπως πήγαν να το εξηγήσουν, αλλά ξέχασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε νομιζω οτι δε ξερουν, απλα επαιζαν με το κοινο. Αλλωστε σε καποιο αλλο σπεσιαλ ειχαν πει οτι ξερουν το τελος της ιστοριας απο την αρχη.

Για το αλλο που λες
ειπαν οτι εκει εκαναν και πειραματα και σε αρκουδες , τις οποιες ειχαν στα κελια που αργοτερα αιχμαλωτισαν την Κειτ και τον Τζειμς. Δεν αιτιολογησαν βεβαια γιατι ηταν πολικες και οχι καφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Να ρωτήσω τι τίτλο έχει το special episode?γτ έκανα κάποια search και δεν το βρίσκω..Αμα απαγορεύεται να αναφερθεί δημοσίως ας μου στείλει κάποιος λινκ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
lost - the answers είναι ο επίμαχος τίτλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αυτό έβαζα τόση ώρα αλλά μου έβγαζε άλλα και άλλων.Τώρα που κοίταξα σε ένα άλλο site το βρήκα.thanks Πάντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ωραίο το lost the answers,το είδα πριν 2 μέρες.Σε πληροφορεί τι είναι ο μαύρος καπνός και για το φορτηγάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Που ειδες να εξηγει τι ειναι ο μαυρος καπνος βρε ; Δε το λεει , αλοιμονο αν το λεγε, θα χανε % ακροαματικοτητας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
spoiler για S03 EP 10(νομίζω, κάπου εκεί δλδ) και μετά........

ναι... ίσα ίσα οι σκηνοθέτες λένε ότι ακόμη δεν έχουν σκεφτεί τι είναι αυτό... και κρύβετε λόγια για το φορτηγάκι!!! Πολλοί δεν έχουν φτάσει καν στον 3ο κύκλο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Παιδιά το καινούργιο βγαίνει σήμερα τα ξημερώματα ή αύριο?

Παρότι δεν μαθαίνουμε τι ακριβώς είναι το τέρας μαθαίνουμε ότι επηρεάζει τους ανθρώπους και τους κάνει να βλέπουν παραισθήσεις. Εγώ μέχρι να δω το Lost, the Αnswers δεν είχα κάνει αυτή τη σύνδεση.

Αυτό που με προβληματίζει είναι το πως γνωρίστηκαν ο Jacob(έτσι δεν λένε τον αόρατο?) με τον Ben

EDIT
Παιδιά δεν ξέρω αν το έχετε αναφέρει πάντως εκείνη η κοπέλα που σώζει ο Charlie στο δρομάκι είναι η Νάντια, η απαπημένη του Σαγίντ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Το νέο επεισόδιο παίζει αύριο το πρωί στην Αμερική (εκεί θα είναι βράδυ Τετάρτης)...

S03 EP 21:
το είχα προσέξει ότι η κοπέλα ήταν η αγαπημένη του σαγιντ... Κάτι παίζει ρε σεις! ΟΛΟΙ έχουν μια επαφή ο ένας με τον άλλο, έστω και έμμεση... Είτε κάτι περίεργο συμβαίνει, είτε δεν είχαν αρκετά χρήματα για κομπάρσους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σιγουρα εχει καποιο σκοπο που σχετιζονται σχεδον ολοι.

Επειδη δε το βλεπω στην τηλεοραση ποτε, τον Σαϊντ στους υποτιτλους τον γραφουνε Σαγίντ ; Αν ναι....ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ούτε εγώ ξέρω πως το μεταφράζουν το όνομα... Απλά βαριόμουν πιο πάνω να αλλάξω γλώσσα και να γράψω Sayid.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι βρε, cool, απο περιεργεια το ρωταω γιατι ποτε δεν ειχα καλες σχεσεις με τους ελληνικους υποτιτλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
εγώ να δεις... έχω ρίξει απίστευτο γέλιο από κάτι μεταφράσεις!!! Αλλά έχει καιρό που βλέπω ταινίες και σειρές χωρίς υπότιτλους (από ανάγκη, όχι επιλογή...)

Που δε κότ ντάουν λέμε.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
συγγνώμη από που το βλέπετε?
από ποιό σάιτ τα κατεβάζετε?
στείλτε προσωπικό μήνυμα
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top