Love is Blind

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Κανένας που να βλέπει love is blind στο netflix υπάρχει; Βγήκε τρίτος κύκλος και θέλω να σχολιάσω!

Καλησπέρα σας
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.
Κανένας που να βλέπει love is blind στο netflix υπάρχει; Βγήκε τρίτος κύκλος και θέλω να σχολιάσω!

Καλησπέρα σας
Εγώ. Είναι η πρώτη φορά που δεν πιστεύω ότι κάποιο ζευγάρι θα μείνει μαζί. Φαίνονται πολύ ψεύτικα όλα. Είναι φανερό ότι θέλουν απλά να κάνουν διακοπές και να γίνουν διάσημοι κι είναι κρίμα γιατί μπορεί κάποιοι εκεί μέσα να ήθελαν να δουλέψει όλο αυτό. Φταίει όμως το casting που κάνουν.

Θεά η Raven που της έλεγε ο άλλος τα σώψυχά του κι αυτή έκανε γυμναστική ρε φίλε. Εγώ μέχρι που θα την εδερνα.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγώ. Είναι η πρώτη φορά που δεν πιστεύω ότι κάποιο ζευγάρι θα μείνει μαζί. Φαίνονται πολύ ψεύτικα όλα. Είναι φανερό ότι θέλουν απλά να κάνουν διακοπές και να γίνουν διάσημοι κι είναι κρίμα γιατί μπορεί κάποιοι εκεί μέσα να ήθελαν να δουλέψει όλο αυτό. Φταίει όμως το casting που κάνουν.

Θεά η Raven που της έλεγε ο άλλος τα σώψυχά του κι αυτή έκανε γυμναστική ρε φίλε. Εγώ μέχρι που θα την εδερνα.
Θέλω να πιστεύω ότι το πρώτο ζευγάρι θά μείνει μαζί, αυτό με τόν ξανθουλη καί την κοπέλα από τό Ισραήλ που είναι curvy. Ιιιιιισως και η Νάνσυ με τον Baptiste, που κανένας τους δεν μου είναι συμπαθής αλλά ναι.

Αχ αυτή αν και την πάω κι εγώ θά την εδερνα. Επίσης με τον άλλον τον τύπο που αρραβωνιάστηκε δε βλέπω να πηγαίνουν ούτε μέχρι την εκκλησία. Όπως καί την άλλη τη μπαλαρίνα που έλεγε ότι ααααααααα με βρίσκουν τόσο ενδιαφέρουσα επειδή είμαι μπαλαρίνα. Πρέπει να το είπε ίσα Με είκοσι φορές. Πολύ βαρετές συζητήσεις πάντως φέτος.

Ίσως θά ήθελα να δω μία μίξη ζευγαριών, αυτό θα είχε ένα ενδιαφέρον
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συμφωνώ ότι θα μπορούσαν να κάνουν πολύ καλύτερο casting
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.
Μα δεν είδαμε καν συζητήσεις με νόημα στα pods. Τα pods δεν ήταν πάντα περισσότερα επεισόδια; Τώρα ήταν όλο πατ κιουτ, οκ ναι εσύ μου κάνεις, πάμε διακοπές και σκασιλα μας. Φάνηκε με τον Ασιάτη που τον απέρριψε η Νάνσυ κι εχωνε σταγόνες στα μάτια του για να δείξει ότι κλαίει. Εκεί φάνηκε η ψευτιά. Τίποτα, μόνο διακοπές και διασημότητα θέλουν. Και κάποιοι σεξ, λες και στην πραγματικότητα δε βρίσκεται εύκολα το σεξ.

Εντωμεταξύ η μπαλαρίνα δεν είναι πολύ βαριά για να είναι μπαλαρίνα; Εγώ μπαλαρίνες φαντάζομαι κοντά στην ανορεξία, τόσο αδύνατες. Αυτή είναι ζουμπουρλού.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μα δεν είδαμε καν συζητήσεις με νόημα στα pods. Τα pods δεν ήταν πάντα περισσότερα επεισόδια; Τώρα ήταν όλο πατ κιουτ, οκ ναι εσύ μου κάνεις, πάμε διακοπές και σκασιλα μας. Φάνηκε με τον Ασιάτη που τον απέρριψε η Νάνσυ κι εχωνε σταγόνες στα μάτια του για να δείξει ότι κλαίει. Εκεί φάνηκε η ψευτιά. Τίποτα, μόνο διακοπές και διασημότητα θέλουν. Και κάποιοι σεξ, λες και στην πραγματικότητα δε βρίσκεται εύκολα το σεξ.

Εντωμεταξύ η μπαλαρίνα δεν είναι πολύ βαριά για να είναι μπαλαρίνα; Εγώ μπαλαρίνες φαντάζομαι κοντά στην ανορεξία, τόσο αδύνατες. Αυτή είναι ζουμπουρλού.
Νά σού πω ότι εμένα καλύτερο μου φάνηκε που έκαναν οι λιγότερα επεισόδια τις συζητήσεις στα pods. Τις βαριόμουν απίστευτα πολύ. Όπως κρινντζαρω και με τις βαρυγδουπες δηλώσεις που κάνουν εκεί μέσα.

Καλά ο τύπος με τις σταγόνες απλά τραγικός. Βασικά όλα όσα έλεγε ήταν τραγικά όπως όταν μιλούσε για το σεξ και τα ακριβά αμάξια στα ταξίδια του. Μου βγάζει επίσης άτομο φουλ χείριστικο. Τώρα κάτι φαίνεται ότι η Νάνσυ θα πάει να τά φτιάξει μαζί του. Από το κακό στο χειρότερο δηλαδή. Χειριστηκη επίσης Μου φαίνεται καί η Ζεναμπ η αεροσυνοδός, καλά και ο άλλος που τα βρήκε είναι αρκετά κουκουρούκου

Για τη μπαλαρίνα κι εμένα μου φάνηκε κάπως ζουμπουρλουδα αλλά ευτυχώς θα πω εγώ, να αλλάζουν λίγο και τα πρότυπα. Γενικά συμφωνώ ότι οι περισσότεροι θέλουν απλά διασημότητα πχ η Raven και ο Baptiste . Ανυπομονώ για τα επόμενα επεισόδια, να γίνουν μπουρδέλο μεταξύ τους
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.
Νά σού πω ότι εμένα καλύτερο μου φάνηκε που έκαναν οι λιγότερα επεισόδια τις συζητήσεις στα pods. Τις βαριόμουν απίστευτα πολύ. Όπως κρινντζαρω και με τις βαρυγδουπες δηλώσεις που κάνουν εκεί μέσα.
Εμένα μού άρεσαν οι συζητήσεις εκεί μέσα, που έλεγαν για τη ζωή τους και τις σκέψεις τους. Μετά που συναντιούνται όλο χαζομάρες λένε, αμήχανες κουβέντες, ή φιλιούνται - αγκαλιάζονται για την κάμερα.

Ο Baptiste πάει και λέει στην αρραβωνιαστικιά του (στο όνομα της ειλικρίνειας ;;; ) οτι του άρεσαν 4 κοπέλες; Μιλάμε για πανέτοιμο για γάμο...

Εγώ νομίζω οτι ούτε ένας δε θα πει I do. Με την καμία. Ακόμα και η chubby η κοπέλα φαίνεται οτι δεν τρέφει τα ίδια συναισθήματα για τον αρραβωνιάρη της. Plus, και δεν το λέω για τα κιλά της, αλλά είναι πολύ άσχημη. Ειδικά αυτό που έχει κάνει στο στόμα της είναι τραγικό.

Η μαλακισμένη η Ζάναμπ δεν τα πάει καλά με τον Matt αλλά σεξάκι 5 φορές σε 15 ώρες πρόλαβε να κάνει.. Και το λέει και με λεπτομέρειες να το καταλάβει κι η μαμά της κι η γιαγιά της κι όλο της το σόι. Αξιοπρέπεια μηδέν κάποιες γυναίκες.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εμένα μού άρεσαν οι συζητήσεις εκεί μέσα, που έλεγαν για τη ζωή τους και τις σκέψεις τους. Μετά που συναντιούνται όλο χαζομάρες λένε, αμήχανες κουβέντες, ή φιλιούνται - αγκαλιάζονται για την κάμερα.

Ο Baptiste πάει και λέει στην αρραβωνιαστικιά του (στο όνομα της ειλικρίνειας ;;; ) οτι του άρεσαν 4 κοπέλες; Μιλάμε για πανέτοιμο για γάμο...

Εγώ νομίζω οτι ούτε ένας δε θα πει I do. Με την καμία. Ακόμα και η chubby η κοπέλα φαίνεται οτι δεν τρέφει τα ίδια συναισθήματα για τον αρραβωνιάρη της. Plus, και δεν το λέω για τα κιλά της, αλλά είναι πολύ άσχημη. Ειδικά αυτό που έχει κάνει στο στόμα της είναι τραγικό.

Η μαλακισμένη η Ζάναμπ δεν τα πάει καλά με τον Matt αλλά σεξάκι 5 φορές σε 15 ώρες πρόλαβε να κάνει.. Και το λέει και με λεπτομέρειες να το καταλάβει κι η μαμά της κι η γιαγιά της κι όλο της το σόι. Αξιοπρέπεια μηδέν κάποιες γυναίκες.
Η Alexa, σχωρα με δε θυμόμουν το όνομα της ζουμπουρλουδας, εμφανισιακά ούτε κι εμένα μου αρέσει τόσο και δεν είναι για τα κιλά τής αλλά για τό πρόσωπο τής. Βασικά, καμία από τις κοπέλες εκεί μέσα δε μ έκανε να πω "woooow τί κουκλάρα" ούτε κάν η Raven που τή θεωρούν θεά. Τώρα από άντρες αν κάποιος είναι πιο στο στυλ μου θα έλεγα αυτός της Alexa μου αρέσει περισσότερο εξωτερικά καί σάν χαρακτήρα.

Τώρα για τό σεξ που λένε λεπτομέρειες, προφανώς δε βγαίνουν σε ριάλιτι για να τους δεί η γιαγιά τους οπότε σιγά Κλάιν. Λες καί ο κόσμος δε κάνει σεξ. Εμένα αυτό που με κάνει να κρινντζαρω πολλές φορές είναι
Όταν αναφέρονται στο πόσο πιστοί είναι στο θεό, το πόσο λατρεύουν τον Θεό και ότι προσεύχονται ο ένας για τον άλλον.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Μου κινήσατε την περιέργεια και χθες που ήταν 4 παρα και δεν ήμουν στα καλά μου, λέω κάτσε να βάλω να το δω. Μου άρεσε αυτό το blind date ας πούμε, αλλά και πάλι θεωρώ ότι προσπαθούν να δείξουν μια εξιδανικευμένη μορφη του εαυτού τους. Δηλαδή ψιλομπάζει το κονσεπτ. Αυτό που δεν μπορώ να διαχειριστώ, είναι που μιλάνε μια βδομάδα ξερωγω και λένε ο ένας στον άλλο σ'αγαπώ;; Εγώ δε μπορώ καν να το ξεστομίσω γιατί τη βρίσκω μια πολύ βαριά/σοβαρή και σημαντική κουβέντα και αυτοί το πέταξαν έτσι αβίαστα. :| Καλά όσο για το σεξ..επίσης δε μπορώ να καταλάβω πως κάνουν σεξ έχοντας δει ο ένας τον άλλον μόνο μερικές ώρες, αλλά οκ. Ίσως είμαι πουριτανός ή κάτι, αλλά σύμφωνα με τους δικούς μου κώδικες, δε θα μπορούσα να κάνω σεξ με κάποιον που δεν τον ξέρω ένα χ διάστημα. Μου φαίνεται όλοι μπήκαν για την καλοπέραση και τα γαμήσια.

Η Ζαναμπ...ο θεος να σε φυλάει. Φαίνεται φουλ χειριστική. Ο αρραβωνιάρης της μου φαίνεται λίγο του γιατρού. Η μπαλαρίνα έχει πολλά θέματα από βιώματα θεωρώ και δεν βλέπω καμία έλξη με τον δικό της. Ο τυπάς με τα δάκρυα μεγάλος ξεφτίλας.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ είδα τα υπόλοιπα επεισόδια και ειλικρινά πλέον πιστεύω ότι όντως κανένας δε θα καταλήξει με κανέναν. O SK αρχικά μου φαίνεται τελείως εκτός τόπου που πήγε εκεί έχοντας αποφασίσει να μετακομίσει για να σπουδάσει. Επίσης, άλλαξα γνώμη καί για την Αλεξα από τό Ισραήλ που έλεγε ο μπαμπάς της στο σύντροφό της ότι εμείς είμαστε πλούσιοι και σε ένα δυο χρόνια θέλω να βγάζεις λεφτά. Εκεί που θά πούνε όχι θέλω να παίξει τό κομμάτι των χατζηφραγκετα " για λόγους ταξικούς"
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.
Είδε καμιά σας το σουηδικό Love is Blind; Πολύ αναζωογονητικό σε σχέση με τα αμερικάνικα. Μου άρεσε πολύ.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Θα το βάλω τώρα να το δω αμέ:)

Ο τύπος που λέει είναι deal breaker Το να μην τρώει ο άλλος κρέας...τι λες μωρεεε

Ο άλλος.. θέλω να είσαι αψογη και
τακτοποιημενη... say what?? Ναι δεν το ηξερα να μην μπορω να φορεσω φορμα στο σπιτι.

Ο Ρασμους λεει..... μου αρέσει να μιλάω για τα συναισθήματα ..και πίσω από την πλάτη της λέει-ειμαι επιφανιακος τύπος.. θέλω να υπάρχει κυνήγι.. jeeezzz...

Κλασσικός εγώ πάθης χειριστικος που αλλά λέει αλλά σκέφτεται..κριμα ..

Ο Σέργιο -βγαίνει με 4 κοπέλες..-εμ δεν θελω να σας πω το όνομά μου ... αν σας,το πω τι άλλο θα έχουμε να πούμε

Α αχαχαχαχαχαχα whattt

Θα είχε ενδιαφέρον να το βλέπαμε παρεακι αγορια κορίτσια, χαμός θα γινότανε
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Περνάω δυσκολη μέρα, σαν να απογοητευτηκα από τους άντρες έτσι νιώθω... γι αυτό το έβαλα μπας κ ελαφρύνει όλο αυτό μέσα μου .
 

paolo1

Νεοφερμένος

Ο paolo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Σε νιώθω μου έχει συμβεί και εμένα με γυναίκες....
Ευτυχώς περνάνε όλα αυτά τα συναισθηματα ,ξέρεις...πας να αγοράσεις μπανάνες, ειναι ευγενικός ο άντρας δίπλα σου κ αμέσως πάνε περίπατο οι απογοητευσεις.

..αλλά όταν είναι ψεύτες είναι πολύ σκληρό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα το βάλω τώρα να το δω αμέ:)

Ο τύπος που λέει είναι deal breaker Το να μην τρώει ο άλλος κρέας...τι λες μωρεεε

Ο άλλος.. θέλω να είσαι αψογη και
τακτοποιημενη... say what?? Ναι δεν το ηξερα να μην μπορω να φορεσω φορμα στο σπιτι.

Ο Ρασμους λεει..... μου αρέσει να μιλάω για τα συναισθήματα ..και πίσω από την πλάτη της λέει-ειμαι επιφανιακος τύπος.. θέλω να υπάρχει κυνήγι.. jeeezzz...

Κλασσικός εγώ πάθης χειριστικος που αλλά λέει αλλά σκέφτεται..κριμα ..

Ο Σέργιο -βγαίνει με 4 κοπέλες..-εμ δεν θελω να σας πω το όνομά μου ... αν σας,το πω τι άλλο θα έχουμε να πούμε

Α αχαχαχαχαχαχα whattt

Θα είχε ενδιαφέρον να το βλέπαμε παρεακι αγορια κορίτσια, χαμός θα γινότανε
.
Ο Κρίστοφερ γλύκας.... αυτόν θα επελεγα προς το παρόν <3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Θα το βάλω τώρα να το δω αμέ:)

Ο τύπος που λέει είναι deal breaker Το να μην τρώει ο άλλος κρέας...τι λες μωρεεε

Ο άλλος.. θέλω να είσαι αψογη και
τακτοποιημενη... say what?? Ναι δεν το ηξερα να μην μπορω να φορεσω φορμα στο σπιτι.

Ο Ρασμους λεει..... μου αρέσει να μιλάω για τα συναισθήματα ..και πίσω από την πλάτη της λέει-ειμαι επιφανιακος τύπος.. θέλω να υπάρχει κυνήγι.. jeeezzz...

Κλασσικός εγώ πάθης χειριστικος που αλλά λέει αλλά σκέφτεται..κριμα .. κ φυσικά τον ήθελε η Κρίσι λι την πιο γλυκιά...εννοειταιιιιι και ΤΟΥ έκανε πρόταση γάμου....Όχι κοπελιά ααααα τι κανειςςςςς

Ο Σέργιο -βγαίνει με 4 κοπέλες..-εμ δεν θελω να σας πω το όνομά μου ... αν σας,το πω τι άλλο θα έχουμε να πούμε

Α αχαχαχαχαχαχα whattt

Θα είχε ενδιαφέρον να το βλέπαμε παρεακι αγορια κορίτσια, χαμός θα γινότανε
.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Love is Blind 6

Matthew , τι φάση?? Είναι αυτό το είδος αντρα fixed?

που Δεν δείχνει συναισθήματα, (υποβοσκει πως ειναι κατα πολυυυ βαθος τρομερα ευαίσθητος μα στην πράγματικοτητα ειναι τερμα κομπλεξικος μα το κρυβει θεσπέσια, απόλυτα χειριστικος , ζητάει χρόνο... ώστε να γίνουν τελικα όλα όπως κ οπότε θέλει εκείνος...

δεν συνδέεται με κανέναν κ λέει τα ίδια σε όλες,?? Τι φάση? ..

μοιάζει τρομαχτικά ακομη κ εξωτερικά αυτός,ο τυπος,ανθρώπου

ειναι ο ναρκισσιστικος τυπος του άντρα που σε σαγηνεύει επειδή πιστεύεις πως χρειάζεται να τον προστατέψεις..να του δωσεις,χρονο να για να ανοιχτεί κ πως μέσα του είναι ένας τρυφερός υπέροχος σύντροφος που θα σε προστατέψει όπως λέει και θα σε κάνει προτεραιότητα του ενώ στην πραγματικότητα είναι απόλυτα υπολογιστής,κενός ψυχρός, ψεύτης.

ελεγκτικος κ κοιτάει μονάχα να,πάρει ότι μπορεί και να σε ξεζούμισει συναισθήματηκα ,δεν συνδέεται με κανεναν , αν δεν τον συμφέρει κ δεν εχει την εύνοια καποιου δεν τον ενδιαφερει η επαφη ...

wtf ,τέτοια ομοιότητα , θα,πρέπει να γίνει μελέτη πάνω στον τύπο τέτοιων αντρών...γκουγκλαρα το όνομα του και τι είδα??? Όλος,ο κόσμος νιώθει παρόμοια.. τρελό.

Φίλε αυτή είναι κτητικοτητα όχι αγάπη η έρωτας μωρό μου , κορίτσια πλιζζζ ας καταφέρουμε να ξεχωρίζουμε αυτά τα δύο που μοιάζουν δυστυχώς τόσο πολύ!

Κορίτσια αν πεσετε πάνω σε,έναν τέτοιο τύπο μακριαααα


Love bombing ,σιγουριά απόλυτη για την κάθε του απάντηση κ αίσθηση πως μπορείς να αφεθεις απολυτα σε αυτον...να δωσεις καθε ελεγχο ..δινει ultimatum όταν τον ξεμπροστιαζεις..Παθητικό επιθετικός..

έκφραζει το πως τον κάνετε να νιώθει αντί να εκφράζει τι του αρέσει σε,εσάς.. καμία συζήτηση για το τι θέλει να προσθέσει η να προσφέρει στην σχεση ή σε εσάς συγκεκριμένα ..

όλα έχουν να κάνουν με το τι μπορεί να πάρει να επωφεληθεί... ψέμματα κ εκφράσεις "δεν ειπα αυτό " ενώ το έχει πει... παιδια μακριάααα,

Πολύ επικίνδυνος, μας κάνει θα θέλουμε να τον βοηθήσουμε με βγάλει τον γλυκο κρυφό εαυτό του που κρύβει για,να μην πληγωθει, βλακειες ,
τραβα μάνα μου σε έναν ψυχολόγο να στανιαρεις κ να αγαπήσεις τον εαυτό σου .

Σε,αντίθεση ο έρωτας μου ο TREVOR ...αχ,ο Τρεβορρρρ, που τυχαίνει να είναι κ κουκλος (ο δεύτερος ο Ξανθούλης μπρατσαρας,)
Ανοιχτός, ανοιχτά ευαίσθητος, ξεκάθαρος για,τις προθέσεις κ τον εαυτό του , ανοιχτός ως προς την σύνδεση, σιγουρος για,την επιλογη του ,το μέλλον σε πιο ήρεμους ρυθμούς, χωρίς καμία πίεση με απόλυτη φυσικότητα κ σεβασμό στην στιγμή.. δηλώνει καλός άνθρωπος από την αρχή.. Θέλει να του συμβουν καλά πράγματα αγαπάει τον εαυτό του κ μπορεί να δώσει αγάπη.

Που είναι αυτοί οι άντρες!!
Σύμπαν στείλε μου κ από εδώ παρακαλώ χαχαχαχα :)

Κάνεις δεν μπορεί να δώσει σε καποιον άλλον κάτι που δεν έχει ήδη στην πράγματικοτητα...κάτι που δεν δίνει αρχικά στον εαυτό του ...ώστε να το δίνει κ στον σύντροφο του... είτε,είναι εμπιστοσύνη είτε αγάπη είτε αφοσίωση ,συνέπεια,σεβασμό,καλοσύνη η να σέβεται τα,ορια του αλλου ...κλπ...


Εντάξει, τρελό.
Screenshot_20240224_042917_Chrome.jpg
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240224_042009_TikTok.jpg
    Screenshot_20240224_042009_TikTok.jpg
    870 KB · Εμφανίσεις: 11
  • Screenshot_20240224_041943_TikTok.jpg
    Screenshot_20240224_041943_TikTok.jpg
    926 KB · Εμφανίσεις: 10
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Είναι τρελο το ότι όσες φορές κ αν πληγωθούμε η απογοητευτουμε είναι στην φύση μας ή αγαπη..


Απλώς ερωτευόμαστε πάλι...κ ξανααγαπαμε <3 απλως μας συμβαίνει...


Οπως,ειπε κ ο Johny δεν θελω να ξαναπληγωθω μα αφηνομαι !
Ευτυχώς!!

Best Friends Love GIF by Spinnin' Records

Best Friends Love GIF by Spinnin' Records

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

O Trevor θέλει να είναι παράξενη..τον αγαπωωωωωω ενταξει ειναι ο άντρας μου . Μου πέφτει λίγο μικρος αλλά who cares
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
amy-johnny-love-is-blind-still-together-65d35ae92f687.jpg


Η Amy και ο Johnny εντάξει couple goal μέχρι τώρα, η τέλεια ισσοροπια , <3 ❤️🧡💛💚
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,964 μηνύματα.
Είναι τρελο το ότι όσες φορές κ αν πληγωθούμε η απογοητευτουμε είναι στην φύση μας ή αγαπη..


Απλώς ερωτευόμαστε πάλι...κ ξανααγαπαμε <3 απλως μας συμβαίνει...


Οπως,ειπε κ ο Johny δεν θελω να ξαναπληγωθω μα αφηνομαι !
Ευτυχώς!!

Best Friends Love GIF by Spinnin' Records' Records

Best Friends Love GIF by Spinnin' Records' Records

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

O Trevor θέλει να είναι παράξενη..τον αγαπωωωωωω ενταξει ειναι ο άντρας μου . Μου πέφτει λίγο μικρος αλλά who cares

Οι νάρκισσοι τα κάνουν αυτά τα on/off που λές, καθώς ειναι πλήρως συναισθηματικά ασταθείς απο τον χαρακτήρα τους και τη φύση τους.

Η αγάπη και τα βαθειά συναισθήματα δεν ειναι στραγάλια να τα πετάμε στο έτσι. Τουλάχιστον όχι για μένα.

Δεν προτίθεμαι να γράψω αναλυτικό σεντόνι κρίνοντας - ψυχογραφώντας και τσουβαλιάζοντας τον οποιονδήποτε.... απλά το γράφω για όλες εκεινες που ειναι έτσι και ονειρεύονται τους σταθερούς άντρες που θα τις αγαπάνε για πάντα ενω αυτες δεν είναι έτσι και αρα οποιος αντρας το αντιληφθει καθως ειναι βασικη και κτυπητή διαφορά δεν θα τις πλησιάσει κάν.

Για μένα ειναι βασικό ρέντ φλάγκ πλέον. Καλύτερα να κάνεις υπομονή να γνωρίσεις κάποια άλλη που θα διαρκέσει τουλάχιστον. Μην ανοιχτείς τσάμπα και αρχίσουν τα προβλήματα στη 2ετία επειδη τα δημιουργεί η άλλη/άλλος απο το πουθενά ας πούμε. Με πειράζει το ενα με πειράζει το άλλο.... ευχαριστώ δε θα πάρω. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top