Maestro - Mega (2022-2024)

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,933 μηνύματα.
Γκράντε φλοπ ο Β κύκλος (πρώτο μέρος), τώρα που τον ολοκλήρωσα. Δελεαστική απεικόνιση της νυχτερινής νεανικής Αθήνας, ωστόσο. Με μουσικάρες. Σε κάνει να ξεχνάς το πόσο σκατόπολη είναι. Μέχρι εκεί.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,141 μηνύματα.
Έπρεπε να φτάσουμε τελευταίο επεισόδιο για να δούμε σεξοσκηνή, πάει, χάλασε κι ο Παπακαλιάτης.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28,182 μηνύματα.
Το χθεσινό επεισόδιο ήταν πραγματική αποτυχία σε όλα τα επίπεδα, από ένα σημείο και μετά το περιεχόμενο των διαλόγων ήταν εντελώς χυδαίο και χωρίς νόημα. Αυτό φάνηκε και από τα νούμερα τηλεθέασης τα οποία ήταν μόλις στο 12%, καμία σχέση με τα 30αρια του πρώτου κύκλου. Πολύ φοβάμαι ότι η 2η season θα είναι εντελώς flop βέβαια είναι νωρίς ακόμα για να βγάλουμε συμπεράσματα.
 

Isolde75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Σεναριακά και οι 2 σεζόν flop είναι. Έχει μπόλικα cringe moments αλλά δε θα έλεγα και χυδαία. Νομίζω, πάντως, οι περισσότεροι το βλέπουμε λόγω Παπακαλιάτικου guilty pleasure και δεν έχουμε ιδιαίτερα υψηλές προσδοκίες, απλά το απολαμβάνουμε γι'αυτό που είναι
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,560 μηνύματα.
Η μαμά μου χθες:

Αμάν ρε Παπακαλιάτη, είτε βλέπεις τους τέσσερις, είτε βλέπεις το κλείσε τα μάτια, είτε το μαέστρο, ίδιοι διάλογοι 20 χρόνια τώρα. Έλεος πια.

*Ήταν λίγο έξαλλη* 🥺
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,849 μηνύματα.
Μήπως ο Παπακαλιάτης δεν είχε σκοπό να βγάλει δεύτερη σεζόν και την έβγαλε γιατι είδε πως είχε (χρηματική) επιτυχία η πρώτη ή τον δέσμευσε κάπως το Νέτφλιξ;
Γιατι αυτό που μου βγάζει η δεύτερη σε αντίθεση με την πρώτη είναι πως γράφτηκε στο πόδι κι άντε να τελειώνουμε
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,910 μηνύματα.
Προσωπικά ξενέρωσα με την έως τώρα 2η σεζόν. Και μου κάνει εντύπωση γιατί λέει τα γύριζαν ένα χρόνο αυτά τα έξι επεισόδια.
Τώρα για την πρώτη, μπράβο για την πρόοδο που είχε μια ελληνική παραγωγή, ωστόσο δεν ήταν κάτι που δεν είχαμε ήδη δει σε άλλες τόσες σειρές του netflix. Περισσότερο για προσπάθεια για να μοιάζει με αμερικανιά μου φάνηκε. Ωστόσο ήταν καλή, μου άφησε ωραία αίσθηση και με συγκίνησε ιδιαίτερα το επεισόδιο της Αλεξίου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,849 μηνύματα.
Εγώ τα επεισόδια τα βλέπω 1-1 όπως τα βγάζει το μέγκα για να διατηρήσω όποιο σασπένς μπορεί να βρεί κανείς σε αυτό τον κύκλο.

Λοιπόν, έχω να πω πως η γυναίκα του Παπακαλιάτη είναι πολύ γαμάτη μου βγάζει τεράστιο ενδιαφέρον και δυναμισμό σαν χαρακτήρας έχει τα θεματάκια της αλλά ειναι σίγουρα χείμαρρος εκρηκτική

Η Κλέλια είναι γλάστρα που είναι απλά σαν να διαβάζει τα λόγια, μηδέν συναίσθημα, μηδέν υποκριτικό ταλέντο.

Η Γουλιώτη είναι ηθοποιάρα
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,560 μηνύματα.
Αχ την Γουλιώτη δεν την μπορώ🥲 Αν την δεις και αλλού θα παρατηρήσεις ότι ΠΑΝΤΟΥ παίζει νευρικά, δεν είναι του ρόλου..

Εγώ ψηφίζω Χαρούλα και Μαρίσσα Τριανταφυλλίδου μόνο από τη σειρά💙
 
Top