Master chef (4ος κύκλος)

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:D o Σταυρής πήρε καλά λόγια από Σάββα και Λάμπρο. Η Κατερίνα πετάει αλήθειες όσο κι αν την κράζουν στα social media. Κρίμα που έφυγε η Μαριάννα και η Ηλιάννα από το παιχνίδι. Είχαν να προσφέρουν πολλά στο ριάλιτυ κομμάτι του παιχνιδιού. Ο

Όπως φαίνεται η ομάδα του Γιώργου του τατουαζάκια θα κερδίσει εξαιτίας του άψογου πιάτου του Σταυρή. Κατά τα άλλα είναι πολύ κακός ηθοποιός γιατί φαίνεται ότι προσποιείται μπροστά στις κάμερες.
Καταλαβαίνω ότι μπορεί ένα άτομο να μην ταιριάζει με την πλειονότητα των ατόμων σε ένα χώρο, αλλά γιατί ασχολείται δεν καταλαβαίνω... Τι τους κράζει, εφόσον δεν επηρεάζουν την απόδοσή της; Δεν έχει αφήσει τίποτα ασχολίαστο. Μαριάννα και Ηλιάννα είναι τα χειρότερα παραδείγματα που μπορεί να βρεις στη δουλειά. Νομίζουν ότι είναι τοπ, δεν έχουν αυτογνωσία και γκρινιάζουν συνέχεια. Για τον Γιώργο συμφωνώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν ξέρω αν ανανέωναν τις μάρκες, αλλά στο τέλος νομίζω φαίνεται ότι στο μπλε μπολ έχει λιγότερες μπλε μάρκες.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Καταλαβαίνω ότι μπορεί ένα άτομο να μην ταιριάζει με την πλειονότητα των ατόμων σε ένα χώρο, αλλά γιατί ασχολείται δεν καταλαβαίνω... Τι τους κράζει, εφόσον δεν επηρεάζουν την απόδοσή της; Δεν έχει αφήσει τίποτα ασχολίαστο. Μαριάννα και Ηλιάννα είναι τα χειρότερα παραδείγματα που μπορεί να βρεις στη δουλειά. Νομίζουν ότι είναι τοπ, δεν έχουν αυτογνωσία και γκρινιάζουν συνέχεια. Για τον Γιώργο συμφωνώ.
Νομίζω ότι οι μπλε θα νικήσουν.

Το μάστερ σεφ είναι προϊόν μοντάζ. Δεν τα λέει η Κατερίνα από μόνη της αλλά τις κάνουν ερωτήσεις. Επειδή φαίνονται μόνο οι απαντήσεις φαίνεται κουτσομπόλα. Εγώ αναφέρομαι σε αυτά που λέει που έχει δίκαιο σε όλα. Μίλησε για τις δυο κλίκες, είπε καλό μάγειρα τον Σταυρή όταν όλοι το βρίζανε και μιλούσε υποτιμητικά για το Γιώργο.

Στο πρώτο δικαιώθηκε εδώ και καιρό, στο δεύτερο επίσης και στο τρίτο δικαιώθηκε σήμερα. Ο τύπος έκανε δημόσιες σχέσεις και τίποτα άλλο σήμερα.
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω ότι οι μπλε θα νικήσουν.

Το μάστερ σεφ είναι προϊόν μοντάζ. Δεν τα λέει η Κατερίνα από μόνη της αλλά τις κάνουν ερωτήσεις. Επειδή φαίνονται μόνο οι απαντήσεις φαίνεται κουτσομπόλα. Εγώ αναφέρομαι σε αυτά που λέει που έχει δίκαιο σε όλα. Μίλησε για τις δυο κλίκες, είπε καλό μάγειρα τον Σταυρή όταν όλοι το βρίζανε και μιλούσε υποτιμητικά για το Γιώργο.

Στο πρώτο δικαιώθηκε εδώ και καιρό, στο δεύτερο επίσης και στο τρίτο δικαιώθηκε σήμερα. Ο τύπος έκανε δημόσιες σχέσεις και τίποτα άλλο σήμερα.
Συμφωνώ ότι θα νικήσουν οι μπλε, εφόσον όντως ήταν λιγότερες οι μάρκες στο μπολ των μπλε. Δεν με νοιάζει προσωπικά αν είναι σωστή/λάθος, άσε με εμένα να βγάλω τα συμπεράσματά μου. Γιατί κάθεται και σχολιάζει; Αν δεν μπορείς να αρνηθείς να απαντήσεις, πες οκ κλάιν μια χαρά είναι όλα ή σχολίασε έτσι μικροπράγματα και τέλος. Όλοι σκέφτονται πράγματα για τους υπολοίπους, αλλά δεν κάθονται να σχολιάζουν μπροστά στο γυαλί για κάθε πράξη. Τι με νοιάζει εμένα αν νομίζεις ότι τα δάκρυα της παρέας του Γιάννη ήταν πραγματικά ή όχι. Ο Μπέλος είναι το καλύτερο παράδειγμα. Λιτός, δεν κάθεται να σχολιάζει τα πάντα, όλα οκ, δεν παρεξηγείται και αν παρεξηγείται δεν αρχίζει να κράζει.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
😢 Ξέχασαν τον Πορφύρη.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Απορώ που δεν μπροούσαν να βρουν τόσα βασικιά τυριά οι μάγειροι.

Αυτός ο Γιώργος έχει ψωνιστεί ενώ αντικειμενικά τη νίκη στην ομάδα την έφερε ο Σταυρής και η ανοργανωσιά της κόκκινης ομάδας.
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Απορώ που δεν μπροούσαν να βρουν τόσα βασικιά τυριά οι μάγειροι.

Αυτός ο Γιώργος έχει ψωνιστεί ενώ αντικειμενικά τη νίκη στην ομάδα την έφερε ο Σταυρής και η ανοργανωσιά της κόκκινης ομάδας.

αγαπησα Ηρακλη χθες.... "αυτο ειναι φετα και τα υπολοιπα κασερια" :pleasantry:
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω αν η Κατερίνα είναι η επόμενη Σπυριδούλα ή η επόμενη Ντάνος. Δεν έχω δει αν την κράζουν ή τη θαυμάζουν στα σόσιαλ. Ούτε βαλτή να ήταν, για να έχει δράμα.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά είναι η καλύτερη σεζόν του master chef που έχει γυριστει. Πολύ καλή παραγωγή, σκηνοθετούν πολύ ωραία τα επεισόδια και διάλεξαν τέλεια τους χαρακτήρες του παιχνιδιού φέτος.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Να θυμήσω ότι στους 10 παίκτες επιστρέφουν παίκτες. Πιστεύω ότι για το ριάλιτυ κομμάτι οι πιο χρήσιμοι είναι Ηλιάννα, Μαριάννα, Ηλίας.
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει αν πάνε τον Γιώργο υποψήφιο για ένα φυλλαράκι καπουτσίνο (πρέπει να είναι), γιατί το έβαλε 3 δευτερόλεπτα μετά το τέλος χρόνου, τουλάχιστον αστείο. Δηλαδή ήμσρτον, λες και δεν έχει ξανασυμβεί, να λένε τέλος χρόνου και να κάνουν τελευταία κίνηση. Την προηγούμενη φορά στην ομαδική θυμάμαι τον Ηρακλή που τον αφήσανε να βγάλει κάτι πίτες (νομίζω), για να μην καούν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Ναι μεγάλη βλακεία αν το κόψουν. Παρόλα αυτά για μια φορά ακόμα φαίνεται ότι το σταρ ξέρει να κάνει ριάλιτι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η Κατερίνα είναι πιο, σπαστική απο εμένα. :oops:
Αν προσέξεις η Κατερίνα ανοίγει τα μάτια των τηλεθεατών. Κατάλαβε την ποιότητα του Σταυρή όταν οι άλλοι τον κοροϊδεύανε και ξεσκέπασε τις δυο κλίκες.

Δεν έχει μπει σε καμία κλίκα και μαγειρεύει πολύ καλύτερα από άλλους που την υποτιμάνε. (π.χ. Γιώργος τατουαζάκιας). Δεν νομίζω να αντέξει πολύ στο παιχνίδι εκτός αν καταφέρει να πάρει (τον γέρο, την βιγκαν και τον Ηρακλή με το μέρο της).

Η κλίκα Σταύρος, Σταυρής, Τζον φαίνεται ανίκητη προς το παρόν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πετάγεται το Μαράκι ότι ήταν δίκαιο που κόψανε τον Γιώργο. Τηγανισε δύο μύδια, έβρασε τρία λαχανικά και έκανε ένα πουρέ. Τι φάση;
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,773 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Τον αδικήσαν τον Γιώργο. Έλεος.

Ντεμυ, Γιώργος, Ηρακλής προτεινόμενοι και ο Τζον κάρτα ασυλίας.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι κανόνες είναι κανόνες και ο Γιώργος αντί να παραδεχτεί αμέσως το λάθος του, είπε ψέματα. Μετά όταν κατάλαβε ότι τον είδαν πήγε να το καλύψει.
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,773 μηνύματα.
Φάουλ νο1. *Βαζει συνειδητά κάτι εκτός χρόνου*
Φάουλ νο2. *Τον πιάνει ο καμεραμάν και λέει ψέματα ότι ήταν εντός*

Άκικος: Τον αδίκησαν :laugh:

Στο 3ο φάουλ καίγεται!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top