Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Άσε κοπελιά...έχεις χοντρό πρόβλημα!!Δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι γι'αυτό!Και εγώ το είχα!!Είχα δοκιμάσει τα πάντα!Με 1 φορματ λογικά θα είσαι οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Άσε κοπελιά...έχεις χοντρό πρόβλημα!!Δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι γι'αυτό!Και εγώ το είχα!!Είχα δοκιμάσει τα πάντα!Με 1 φορματ λογικά θα είσαι οκ!
Α ενταξει.
Θα βαλω παλαιοτερη εκδοση.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν νομίζω να λυθεί..αλλά δοκίμασέ το...και δοκίμασε μια επανεγκατάσταση αλλά π΄ρωτα μια επιδιόρθωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
:bye:
ξερετε απο msn;;;;
θελω να κανω μεγαλο προσωπικο μηνυμα πολλες δονησεις κ αλλα τετοια κολπακια...
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Μsn Plus
A patch for windows live messenger

Ψάξε αυτούς τους όρους και θα τα βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Όταν μπαίνω στο messenger με πετάει αμέσως έξω και δεν εμφανίζονται οι φίλοι μου μόνο κάτι επαφές που είμαστε στο ίδιο δίκτυο..
Γιατί τι κάνει αυτό?
Έχω κάνει πολλές φορές απεγκατάσταση και εγκατάσταση και το πρόβλημα συνεχίζει.
Παίζει να φταίει το plus?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Αρχικά δοκίμασε να συνδεθείς από αλλού και δες τα μηνύματα που σου έχουν στείλει!
Έχεις παρατηρήσει αν όταν ανοίγεις συνομιλία σε μερικές επαφές αυτές βγαίνουν έξω ή σε πετάει εσένα έξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Αρχικά δοκίμασε να συνδεθείς από αλλού και δες τα μηνύματα που σου έχουν στείλει!
Έχεις παρατηρήσει αν όταν ανοίγεις συνομιλία σε μερικές επαφές αυτές βγαίνουν έξω ή σε πετάει εσένα έξω;

Αν αναφέρεσαι σε εμένα, μετά απο 10 δευτερολεπτα χωρίς να έχει καν προλαβει να μου βγαλει το "today" και χωρις να έχω δει τα μηνύματα μου με βγάζει εξώ.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι...δοκίμασε να συνδεθείς από κάπου αλλού και να δεις τα μηνύματα...ή προσπάθησε να δεις ποιος σου τα στέλνει και στην επόμενη σύνδεση πήγαινε γρήγορα στην αναζήση και κάντον block
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
δεν μου έχει στειλει κανένας.
νομίζω είναι πιο σοβαρό το πρόβλημα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τι να σου πω..δεν ξέρω..Φτιάξε καινούριο μσν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
το έχω κάνει άπειρες φορές αλλά τίποτα.
δεν πειράζει..
ευχαριστώ για τη βοήθεια πάντως:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Λυπάμαι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αυτο το σπαστικο τουντεη που εμφανιζεται οταν ανοιγω το εμεσενι και μου κολλαει το πισι για λιγο, γινεται να φυγει? -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αυτο το σπαστικο τουντεη που εμφανιζεται οταν ανοιγω το εμεσενι και μου κολλαει το πισι για λιγο, γινεται να φυγει? -.-'
A σε εμενα δεν το εδειχνε. :xixi: Δεν ξερω πως ομως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι γίνεται!Αλλά πρέπει να βγάλεις το msn:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Αυτο το σπαστικο τουντεη που εμφανιζεται οταν ανοιγω το εμεσενι και μου κολλαει το πισι για λιγο, γινεται να φυγει? -.-'
Θα πας Επιλογές -> Είσοδος και θα ξετικάρεις το "Εμφάνιση του Windows Live Today μετά την είσοδο στο Messenger".. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panospanos

Νεοφερμένος

Ο panospanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το msn. όταν πάω να προσθέσω μερικές επαφές μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει ότι η αίτηση έγινε δεκτή αλλά η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη αυτη τη στιγμή και ότι η επαφή θα προστεθεί όταν η υπηρεσία είναι διαθέσιμη πάλι και ότι εγώ δεν χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο. Παρόλα αυτά προσθέτει την επαφή και μπορώ να συνομιλήσω μαζί της αλλα αν πάω Εργαλεία> Επιλογές> Προστασία Προσωπικών Δεδομένων και κάνω δεξί κλικ στην επαφή η επιλογή Διαγραφή είναι με έντονα μαύρα γράμματα, σαν να με έχει διαγράψει δηλαδή η επαφή παρόλο που μιλάω μαζί της.
Ξέρετε πως μπορεί να διορθωθεί αυτό??? Γνωρίζετε ακόμα αν αυτό επηρρεάζει την επικοινωνία μου με τη συγκεκριμένη επαφή, δηλαδή να της στέλνω μηνύματα και να μην τα λαμβάνει ή να βλέπει ότι βρίσκομαι εκτός σύνδεσης ενώ εγώ είμαι συνδεδεμένος κανονικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έβαλα το msn plus και είδα πως κάποιες επαφές μου έχουν είτε κάποιο χρώμα στο εμφανιζόμενο όνομα είτε τα γράμματα είναι bold..Πως γίνεται αυτό;:zilia:

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα:xixi:
Το msn plus έχει μια επιλογή για κλείδωμα του messenger, τι ακριβώς κάνει;:hmm:

Nι, καλά καταλάβατε, εξερευνώ το msn:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top