Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το θέμα είναι όμως ότι είναι στα αγγλικά αυτό στο softonic
Εντάξει, αυτό δεν είναι πρόβλημα.
Και εγώ που είμαι στόκος (:P) το χειρίζομαι άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
δυστυχώς το link το δεύτερο της toogle η όπως λέγεται κάνει αυτόματα redirect σε 2011 έκδοση για download
**και εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα αγγλικά απλά θέλω να βρω έκδοση να δουλεύει για αυτούς που ψάχνουν στα ελληνικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μας μετέφερα γιατί ήμασταν σε λάθος θέμα. Συνεχίζουμε εδώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Λοιπόν το Link: https://explore.live.com/windows-live-Messenger-XP δουλεύει. Οδηγίες: κάντε απεγκατάσταση το Essential όλο και μετά κατεβάστε το από το link και δουλεύει, μόλις το εγκατέστησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για όσους θέλουν Αγγλικά, αυτό που κατέβασα από το softonic δουλεύει επίσης μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Πήγα σήμερα να κατεβάσω τον Messenger και επειδή είναι λέει τμήμα του Windows Live Essentials πρέπει να στήσει κάποια πράγματα από Windows 7 και μπλα μπλα μπλα... Η προηγούμενη έκδοση ποια είναι; :redface:
Βαριέμαι να μπλέξω αυτή τη στιγμή με περίπλοκες διαδικασίες.
Δεν είναι περίπλοκη διαδικασία, εγκαθιστείς το service pack 2 και εκείνο από τα Windows 7 από το Windows Update:P

Ένα κουμπάκι πατας ουσιαστικά:P Το "εγκατάσταση ενημερώσεων(=install updates);)

Είμαι κι εγώ Vista user:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
δεν χρειάζεται να μπλέξει με Updates ειδικά αν έχει κάποιος σπασμένα Windows και του κλειδώσουν αν δεν ξέρει από updates οπότε απλά κατεβάζει τον Messenger από εδώ https://explore.live.com/windows-live-Messenger-XP και κάνει εγκατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατί η κατάσταση στο msn αλλάζει όταν ανοίγεις τα mail;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Γιατί η κατάσταση στο msn αλλάζει όταν ανοίγεις τα mail;
Και κει κρύβεσαι πια; :redface:


Indeed, αλλάζει και μένα τον τελευταίο καιρό. Μήπως είναι ένας ακόμα λόγος να αλλάξεις πάροχο mail; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:redface:

Δε γίνεται να τα αποκόψουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
:redface:

Δε γίνεται να τα αποκόψουμε;
Ναι, κάπου πάνω στο header έχει κάτι επιλογές με γενικό τίτλο "Messenger" εκεί επέλεξε το log out.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί η κατάσταση στο msn αλλάζει όταν ανοίγεις τα mail;
Γιατί μπορεί.


Κοινώς, γιατί έτσι το υλοποίησε η Microsoft. Check this.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Γιατί μπορεί.


Κοινώς, γιατί έτσι το υλοποίησε η Microsoft. Check this.
Νομίζω ότι εννοεί την κατάσταση που γράφεις τι σκέφτεσαι, τι κάνεις, τι ακούς κλπ. Όχι τον web messenger:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έχει δουλέψει σε κανέναν αυτό?
Στο laptop της δουλειάς κάθε φορά που πάω να το τρέξω μου πετάει αυτό το error.
Δεν έχω άλλο μηχανημα με XP (SP3) τσεκάρω το προσωπικό μου έχει 7.

Και όχι δεν φταίει τπτ από το δίκτυο της εταιρίας πρώτον γιατι το έχω δοκιμάσει και σπίτι [μπορώ και παίρνω το laptop μαζί μου] και δεύτερον μέχρι τη στιγμή που η #$%@#$ microsoft αποφάσισε ότι ο wlm2009 δεν είναι supported or s'th και πρέπει σώνει και ντε να πάμε στη νέα έκδοση είχα messenger χωρίς κανένα πρόβλημα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • wlm.JPG
    wlm.JPG
    47.8 KB · Εμφανίσεις: 219

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχει δουλέψει σε κανέναν αυτό?
Στο laptop της δουλειάς κάθε φορά που πάω να το τρέξω μου πετάει αυτό το error.
Έχεις full permissions, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έχεις full permissions, έτσι;
administrator ειμαι.
ασε που τις προηγούμενες versions δεν είχα πρόβλημα να τις βάλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Μήπως έχεις κάποια νεότερη έκδοση; (Windows Live Essentials 2011)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top