Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγω κανω εγκατασταση το plus αλλα ειναι σαν να μην εκανα τιποτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μιλάμε για μεγάλα χάλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γιατι καλε δεν ειναι καλο ?? :what:

Εχω και εγω ενα μικρο προβληματακι. Ισως εκανα και καμια βλακεια δεν ξερω..:(
Οταν μιλαω με καποιον και στελνω το μηνυμα που εχω γραψει πολλες φορες δεν πηγαινει και μου λεει
"Το μηνυμα δεν μπορει να παραδωθει σε ολους τους παραλυπτες" κατι τατοιο βασικα, δεν το θυμαμαι ακριβως τωρα..:P
Παντως γραφω χιλιες φορες ενα μηνυμα μεχρι να σταλει κανονικα..Τι φταιει ?? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κι εγώ είχα εγκαταστήσει το plus όμως πήγα να βάλω ένα άλλο χρώμα στην γραμματοσειρά (από τα χρώματα που έχει το plus) και μου 'βγαζε κάτι ακαταλαβίστικα!!:down::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το plus ήταν μια χαρά όσο το χρησιμοποιούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Και σε μενα.
Αλλα λογω μερικων προβληματων που συνεβησαν αναγκαστηκα μετα απο καιρο να ξαναεγκαταστησω το msn.
Μονο που τωρα το plus κανει εγκατασταση αλλα δεν κανει.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Help! Ξεκαθαρίζω πως είμαι άσχετη από υπολογιστές για να γλιτώσω ειρωνικά σχόλια:P

Χρησιμοποιώ καθημερινά το windows live messenger, αλλά όχι την τελευταία έκδοση, γιατί όταν είχε πρωτοβγεί και την κατέβασα δε λειτούργησε σωστά στο πισι μου και αναγκάστηκα να την απεγκαταστήσω και να κάνω χρήση του 7.5. Σήμερα που προσπάθησα να μπω στο msn, μου βγήκε παραθυράκι πως πρέπει να εγκαταστήσω την τελευταία. Την εγκαθιστώ πάλι και εξακολουθεί να μη μπορεί να μπει, βγάζοντας error code 81000306. Ο κωδικός αυτός απ'ότι είδα λέει πως είτε δεν είμαι συνεδεμένη στο internet ή υπάρχει πρόβλημα με το firewall. Πήγα στο τείχος προστασίας και έβαλα σε εξαίρεση τη σελίδα του wlm, εγκατέστησα και κάποιες ενημερώσεις, αλλά πάλι δε μπαίνει. Κοίταξα προσεκτικά όλες τις παραπομπές στη βοήθεια αλλά τίποτα... Τι μπορεί να γίνει? Μήπως υπάρχουν κάποιες προυποθέσεις, π.χ. να αναβαθμίσω κάποιες εκδόσεις κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Μήπως υπάρχουν κάποιες προυποθέσεις, π.χ. να αναβαθμίσω κάποιες εκδόσεις κλπ?
Δες αν διορθώνεται το πρόβλημα κατεβάζοντας όσες ενημερώσεις έχουν να κάνουν με το "Net Framework"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χρησιμοποιουσα ενα παλιο msn γιατι δεν εχω sp2 σε αυτο το pc (φεηκ παραθυρα) και χτες ξαφνικα μου βγαζει παραθυρακι οτι πρεπει να κατεβασω το καινουριο καινουριο για να καταφερω να μπω.
Ε δεν γινεται λοιπον.
Προτεινετε μου ή λυση ωστε να κρατησω ενα εκ των παλιων(οχι των παναρχαιων που ουτε αβαταρ δεν ειχες ομως)ή πειτε μου κανα αλλο instant messaging προγραμματακι που να μη θελει sp2.
Μην πει κανεις για skype.
Φχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Dear χρειάζεσαι sp2. Και sp3 βασικά. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΩΣ. Το κλειδί σου κατά την εγκατάσταση των win ήταν το FCKGW κτλ?

Αν δεν θυμάσαι κατέβασε αυτό κ πες μ

https://www.alibutt.com/2006/09/windows-xp-product-key-viewer/

για να το αλλάξεις με κάποιο "νόμιμο" εδώ


https://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Windows-XP-Product-Key-Modifier.shtml
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ο.Ο
Τι ειναι ολα αυτα ρε. Τεσπα οταν παω στο πισι μου θα κατεβασω ολα αυτα τα υπεροχα πραματα και θα ποσταρω ξανα, το πισι το εχω σχεδον 5 χρονια, φεκ γουιντοουζ ξαναλεω και δεν θυμαμαι τιποτα εκτοτε περι key κλπ :p

ΕΔΙΤ!

FCKGW- :D

Ταραν. Αυτο μου βγαλε.
Τι καμω τωρα, παταω το δευτερο λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ο.Ο
Τι ειναι ολα αυτα ρε. Τεσπα οταν παω στο πισι μου θα κατεβασω ολα αυτα τα υπεροχα πραματα και θα ποσταρω ξανα, το πισι το εχω σχεδον 5 χρονια, φεκ γουιντοουζ ξαναλεω και δεν θυμαμαι τιποτα εκτοτε περι key κλπ :p

ΕΔΙΤ!

FCKGW-..

Ταραν. Αυτο μου βγαλε.
Τι καμω τωρα, παταω το δευτερο λινκ?

Γκούχ, σβήσε αυτό το key, μόνο την αρχή ήθελα (η οποία προφανώς είναι ίδια μ αυτήν π έστειλα εγώ πριν)

Ναι μπες στο 2ο λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ωπα της. Στο Νιου Προντακτ Κη βαζω ο,τι θελω ε? Δεν θα παθει τιποτα το πισι δηλαδης. Πες με. Ειμαι ανεπαφη.

Ακυρο, ειδα το πμ :p

gg, καμω ενα ρησταρτ και επανερχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Έχω προσπαθήσει πολύ αλλά πάλι δε μπαίνει.. και δεν απεγκαθίσταται γαμώτο! Τώρα μπαίνω από το πανάρχαιο χωρίς εικόνα κτλπ Thanks anyway Σταύρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Για ενημερώσεις στα xp, εννοούσα να πας εδώ: www.windowsupdate.com και να ψάξεις για "Net Framework" updates
Σε Vista τις κάνεις από τον πίνακα ελέγχου>ασφάλεια>windows updates
Αν δε πετυχει αυτο, ακολούθησε τις οδηγίες εδώ:
https://messenger-support.spaces.live.com/blog/cns!8B3F39C76A8B853F!13932.entry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimos aka rayven

Νεοφερμένος

Ο dimos aka rayven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Για όσους έχουνε πρόβλημα στο msn. Βεβαιωθείτε ότι έχετε εγκατεστημένο το Netframe work 3.5, εάν δεν το έχετε πηγαίνετε στο παρακάτω link https://tinyurl.com/nolopa και θα σας το κατεβάσει από microsoft. Επίσης κοιτάξτε άμα έχετε Service pack 3 (SP3) όσοι δεν έχετε παρακάτω link https://tinyurl.com/nufu7m είναι 310 Mega Bytes περίπου "γιαυτο" υπομονή για το download. Όσοι εξακολουθείτε να έχετε προβλήματα δοκιμάστε να "απενεγαταστησετε" το WLM (MSN) και να το "χαναεγγαταστησετε" με μια παλαιότερη έκδοση, εάν έχετε το msn plus live βγάλτε το και αυτό και "χαναβαλτετο" μετά. Το msn plus live θέλει αυτά που είπα service pack από 2 και πάνω και netframwork 3.5. Εάν δουλεύει το msn δουλεύει και το msn plus live. Επλίζω να βοήθησα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν με βαζει στο μσν , λεει η λιστα επαφων σας δεν ειναι διαθεσιμη αυτη την στιγμη..
κωδικος σφαλματος 85ae001d
εκανα ξανα εγκατασταση αλλα τιποτα:'(
:help::help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
¨Οταν σου βγάζει αναφορά σου λέει αν μπορείς να πας στο site ths microsoft για πληροφορίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τίποτα δηλαδή..με μια γρήγορη ματιά στο google είδα και άλλους με το ίδιο πρόβλημα αλλα δεν βρήκα λύση....έχεις βίστα,έτσι;
-----------------------------------------
Μου φένεται δεν υπάρχει λύση!
-----------------------------------------
Έχεις δοκιμάσει να συνδεθείς από αλλού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top