MundoBasket 2006

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οταν τα ελεγα εγω με κοροΐδευανε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
OE OE OE OE!
Θα το σηκώσουμε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:Κάτι μου λέει πως μαμήσαμε τα Αμερικανάκια! Λμαο!:clapup::clapup::clapup:
(Η τηλεόραση μου συγκεκριμένα)

Τελικός κόμινγκ σούν!

Τι κακές λεξούλες είναι αυτές; Δε μου αρέσει να ακούω μια γυναίκα να μιλάει άσχημα.:) Έλα, έλα πες κάτι όμορφοοοο!:clapup:

Κάτι έλεγες οτι θα ταΐσουμε τους Αμερικάνους;;; ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

BIG SOPHO!!! Τον παω απίστευτα!

Είδαμεεεεεεεεεεεε και λίιιιιιιιγο τσόντα, 11880!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Παιδια η Αμερικη παιζεται ανετα!!! Χωρις πλακα. Περιμενα καμια υπερδυναμη και στο παιχνιδι με τη Γερμανια αλλα ειδα. Οι Γερμανοι δεν αντεξαν μεχρι το τελος κατι που η ελληνικη ομαδα το κανει και μαλιστα δινει τον καλυτερο εαυτο της στο τελευταιο 10λεπτο.

Ειναι εγωιστες και παιζουν απο περιφερεια πολυ. Με την αμυνα που εχουμε να πιανει ολο το γηπεδο επι 40 λεπτα νομιζω θα τα παμε καλα.
Οταν μιλαω εγω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ο Λ Ε !!!!!!!!

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Προσκυνώ την πραγματική DREAM TEAM

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έπρεπε να δείτε τι έγινε στο Σύνταγμα, φοβερές σκηνές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!!!!!:worship: :worship: :worship:
Άντε να δούμε τι θα κάνει η εθνική του ποδοσφαίρου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Πραγματί Dream Team..είμαι διπλά συγκινημένη όμως..Ακόμα δεν πιστεύω το επίτευγμα του Big Sopho..Τυχαίνει να είναι από την "πατρίδα" Μου και τον θυμάμαι πριν χρόνια να παίζει μπάσκετ με την παρέα μου στις αλάνες..Δεν είναι και λίγο εδώ που τον βλέπω σήμερα..Μπράβο του:)

Και πάνω από όλα ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Απλά η DREAM TEAM
:worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πάντως η αντεπίθεση εκεί που χάναμε 12 πόντους ξεκίνησε όταν κράσαρε ο εγκέφαλος του λευκου guard των αμερικανών όταν σηκώθηκε για τρίποντο και κατέβηκε με την μπάλα!
Το βλέπαμε όλοι οι προγραμματιστές μαζί στην δουλειά και σκιστήκαμε στο γέλιο!

Τρελό exception και επειδή οι αμερικάνοι είναι τεχνολογικά μπροστά και είναι destributed το exception μεταφέρθηκε και στους άλλους και κρασάραν όλοι μαζί!! Μέχρι να βρουν το bug φτάσαμε στα μισά της 4ηες περιόδου!!!

Πάντως αν και έχω σταματήσει να βλέπω ευρωπαικό μπάσκετ, πέρα από το γεγονός ότι παίζει η Ελλάδα, παίζει καλά! Μπάσκετ που γουστάρει κανείς! ελπίζω να γυρίσει ο κόσμος στα γήπεδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Έχω ετοιμάσει σχετικό αφισάκι το οποίο εμπεριέχει και ενα ζωάκι σε ανάρμοστη στάση. Επιτρέπεται να το βάλω εδω;:redface:

Mooooods για πείτε ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έχω ετοιμάσει σχετικό αφισάκι το οποίο εμπεριέχει και ενα ζωάκι σε ανάρμοστη στάση. Επιτρέπεται να το βάλω εδω;:redface:

Mooooods για πείτε ρε!

Eπειδή σε έχει φοβηθεί το μάτι μας:P Στείλτο με pm σε κάποιους mod η admin και θα σου πούμε.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σώπα μωρε Γιάννη :P σιγά πια... θα δουμε κάποιο ζωάκι να κάνει σεξ και τι έγινε.... ας το ονομασουμε εκπαιδευτικο ντοκυμαντερ για την αναπαραγωγή του είδους :P:P:P:P

βάλτο ρε val και αν ειναι μαμακία το κατεβάζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Eπειδή σε έχει φοβηθεί το μάτι μας:P

Κοίτα ποιός μιλάει!:P Στο φωναχτήρι θυμάσαι τι έλεγες και πιάναμε όλοι τοίχο;:clapup:

Λοιπόν, ανεβάζω τη φωτό:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
O Άρχοντας έχει δυνατότητες όχι απλά να βάλει κανένα ζωάκι αλλα καμια πενηνταρία να σοδομίζουν την dream team, για αυτό ανχώθηκα:P
Βαλ ήδη η εικόνα σου ταξιδέυει σε διάφορα mail, πολύ καλή!
Ντροπή σου Βαλ εγώ είμαι ενα απίστευτα ηθικό και ντροπαλό άτομο:redface: με την σκέψη και μόνο σοκάρομαι!

https://espn.go.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Τελικά τι είναι το μπασκετ;....
Το μπασκετ είναι ενα παιχνίδι που παίζουν 10 παίκτες αντίπαλοι, 5 στην κάθε ομάδα, και προσπαθούν να βάζουν καλάθιααα...
αλλα στο τέλος νικάει η ελλάδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top