Netflix

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,788 μηνύματα.
Τι να σας πω βρε παιδια.Τον τελευταιο καιρο τα εχω δει ολα με τον ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ!
Παλια σειρα..του 2002 ξεκινησε..8 σεζον..εξαιρετικη,αστυνομικη αλλα εχει και παρα πολυ γελιο! Μιλαμε κατουριεμαι στο γελιο.Μαλιστα χτες γελαγα τοσο πολυ που η Μαγια που καθοταν στα γονατα μου..εφυγε εντρομη και με κοιταζε με υφος απειρου αποριας! :hehe: :hehe: :hehe:

Ειναι τοσο ψυχαναγκαστικος,μικροφοβιακος και λοιπες φοβιες..που πραγματικα κατουριεσαι στα γελια! Και οι υπολοιποι ειναι εξαιρετικοι!
Το συνιστω ανεπιφυλακτα!


μονκ

της Λένας Παντελίδη

Το «Ντετέκτιβ Μονκ» είναι μια αστυνομική ,δραματική αλλά και κωμική σειρά Αμερικανικής παραγωγής. Ο βασικός χαρακτήρας είναι ο πανέξυπνος και αξιαγάπητος ντετέκτιβ Άντριαν Μονκ. Οι άπειροι ψυχαναγκασμοί του μπορεί κάποιες φορές να τον καταβάλλουν, όμως με την βοήθεια της αφοσιωμένης βοηθού του πάντα βρίσκει άκρη. Έχει 125 επεισόδια τα οποία είναι αυτοτελή και η σειρά έκανε πρεμιέρα στις 12 Ιουλίου του 2002.Η σειρά είναι ξεκαρδιστική αλλά και ενδιαφέρουσα. Έχει κερδίσει 4 βραβεία Έμμυ,1 βραβείο καλύτερης ανδρικής ερμηνείας σε κωμική σειρά και χρυσή σφαίρα καλύτερου Α΄ ανδρικού ρόλου σε μουσική και κωμική σειρά. Θεωρώ πως αξίζει να την δείτε.

Δημιουργός:Άντυ Μπρέκμαν
Ηθοποιοί:Τόνι Σαλούμπ,Τρέιλορ Χάουαρντ, Τεντ Λεβίν ,Τζέισον Γκρέι-Στάνφορντ

μονκ

μονκ
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Τι να σας πω βρε παιδια.Τον τελευταιο καιρο τα εχω δει ολα με τον ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ!
Παλια σειρα..του 2002 ξεκινησε..8 σεζον..εξαιρετικη,αστυνομικη αλλα εχει και παρα πολυ γελιο! Μιλαμε κατουριεμαι στο γελιο.Μαλιστα χτες γελαγα τοσο πολυ που η Μαγια που καθοταν στα γονατα μου..εφυγε εντρομη και με κοιταζε με υφος απειρου αποριας! :hehe: :hehe: :hehe:

Ειναι τοσο ψυχαναγκαστικος,μικροφοβιακος και λοιπες φοβιες..που πραγματικα κατουριεσαι στα γελια! Και οι υπολοιποι ειναι εξαιρετικοι!
Το συνιστω ανεπιφυλακτα!
Πωπω τι μου θύμισες...Κάποτε το έδειχνε τα Σάββατα στο Star, αν θυμάμαι καλά. Παιδάκι εγώ εν τω μεταξύ, γύρω στο 2005. Το τραγούδι των τίτλων είναι σαν να το ακούω ακόμη :hehe: Το συνιστώ κι εγώ αν θέλετε να δείτε κάτι χαλαρό.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.
Τι να σας πω βρε παιδια.Τον τελευταιο καιρο τα εχω δει ολα με τον ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ!
Παλια σειρα..του 2002 ξεκινησε..8 σεζον..εξαιρετικη,αστυνομικη αλλα εχει και παρα πολυ γελιο! Μιλαμε κατουριεμαι στο γελιο.Μαλιστα χτες γελαγα τοσο πολυ που η Μαγια που καθοταν στα γονατα μου..εφυγε εντρομη και με κοιταζε με υφος απειρου αποριας! :hehe: :hehe: :hehe:

Ειναι τοσο ψυχαναγκαστικος,μικροφοβιακος και λοιπες φοβιες..που πραγματικα κατουριεσαι στα γελια! Και οι υπολοιποι ειναι εξαιρετικοι!
Το συνιστω ανεπιφυλακτα!
Το έχει και στο Σταρ κάθε μεσημέρι εδώ και πόσα χρόνια. Έχω δει όλες τις σεζόν και εγώ δεν ξέρω πόσες φορές :laugh:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,788 μηνύματα.
Πωπω τι μου θύμισες...Κάποτε το έδειχνε τα Σάββατα στο Star, αν θυμάμαι καλά. Παιδάκι εγώ εν τω μεταξύ, γύρω στο 2005. Το τραγούδι των τίτλων είναι σαν να το ακούω ακόμη :hehe: Το συνιστώ κι εγώ αν θέλετε να δείτε κάτι χαλαρό.
Το έχει και στο Σταρ κάθε μεσημέρι εδώ και πόσα χρόνια. Έχω δει όλες τις σεζόν και εγώ δεν ξέρω πόσες φορές :laugh:
Σε ποιο συμπαν ζουσα και δεν τον ειχα ανακαλυψει; :hehe:
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.
Σε ποιο συμπαν ζουσα και δεν τον ειχα ανακαλυψει; :hehe:
Τέλεια σειρά είναι :laugh:.
Δε θα σου κάνω σπόιλ, αλλά κάποιο που θυμάμαι έτσι χαρακτηριστικά να είναι τέρμα αστείο, είναι ένα που τυφλώνεται, και ένα άλλο που πάει στο Μεξικό. Πεθαίνω στα γέλια με αυτά :laugh:.

Αυτά, τίποτα άλλο δε λέω για να μη μου ξεφύγουν λεπτομέρειες.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,788 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.
Είδα κι εγώ την υπόθεση Ασούντα. Μου χάλασε ολη μου τη διάθεση, μου έπεσε αρκετά βαρύ.
Ναι. Κι εμένα μου έπεσε βαρύ το γεγονός ότι και η μάνα (η σχεδόν χαζούλα - αλλά συμπαθεστάτη - τολμώ να πω...), έπαιξε καθοριστικό ρόλο στην όλη εξέλιξη. Ούτε που το περίμενα...

Πολύ ωραία σειρά. Σε όλα της. Κρατά αμείωτο το ενδιαφέρον, μέχρι το τέλος.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,788 μηνύματα.
Ναι. Κι εμένα μου έπεσε βαρύ το γεγονός ότι και η μάνα (η σχεδόν χαζούλα - αλλά συμπαθεστάτη - τολμώ να πω...), έπαιξε καθοριστικό ρόλο στην όλη εξέλιξη. Ούτε που το περίμενα...

Πολύ ωραία σειρά. Σε όλα της. Κρατά αμείωτο το ενδιαφέρον, μέχρι το τέλος.
Εμενα παλι απο την αρχη μου φανηκε εντελως ψευτικο και υποκριτικο το αθωο υφακι της μαλακισμενης..και απο την αρχη την μισησα και ημουν σιγουρη οτι το εκανε...αλλα η ηθοποιος..ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ ρε συ! Θεαρα λεμε!
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,726 μηνύματα.
Εμενα παλι απο την αρχη μου φανηκε εντελως ψευτικο και υποκριτικο το αθωο υφακι της μαλακισμενης..και απο την αρχη την μισησα και ημουν σιγουρη οτι το εκανε...αλλα η ηθοποιος..ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ ρε συ! Θεαρα λεμε!
Στο μεταξύ το κίνητρο στην πραγματική ιστορία παραμένει άγνωστο
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,788 μηνύματα.
Στο μεταξύ το κίνητρο στην πραγματική ιστορία παραμένει άγνωστο
Εγω βασικα νομιζω το πιο απλο.
ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ.ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ.Ηθελαν να κανουν τη ζωη τους.Δεν ηθελαν πια παιδι,Οπως οταν παιρνει καποιος ενα κατοικιδιο και το βαριεται και το πεταει.ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,726 μηνύματα.
Εγω βασικα νομιζω το πιο απλο.
ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ.ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ.Ηθελαν να κανουν τη ζωη τους.Δεν ηθελαν πια παιδι,Οπως οταν παιρνει καποιος ενα κατοικιδιο και το βαριεται και το πεταει.ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.
Τελείως αψυχολόγητη επιλογή... Ας το έδιναν για υιοθεσία . Αδιανόητο!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,788 μηνύματα.
Τελείως αψυχολόγητη επιλογή... Ας το έδιναν για υιοθεσία . Αδιανόητο!
Εγκληματικη.Αυτο λεμε.Αλλα ξερεις κατι; Δεν ηθελαν να δειξουν οτι το μετανιωσαν.Ηθελαν να δειξουν οτι ηταν ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ...και καποιοι ΑΛΛΟΙ κακοι εγκληματισαν..και τι κριμα γμτ..αυτοι οι δυσμοιροι σωστοι γονεις.
Αυτο ειναι.
Για ενα ιματζ ζουμε.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.
Εμενα παλι απο την αρχη μου φανηκε εντελως ψευτικο και υποκριτικο το αθωο υφακι της μαλακισμενης..και απο την αρχη την μισησα και ημουν σιγουρη οτι το εκανε...αλλα η ηθοποιος..ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ ρε συ! Θεαρα λεμε!
Εγώ μπερδεύτηκα, ομολογουμένως. Δεν της το 'χα.... Μόνο τον πατέρα είχα ικανό για όλα. Ώσπου την είδα που έλιωνε τα χάπια...

Το κίνητρο, απ' ό,τι κατάλαβα, ίσως ήταν τα χρήματα. Ίσως να θεώρησαν ότι θα της τα άφηνε όλα - της μικρής - ο παππούς της. Άσχετα αν, τελικά, δε συνέβη. Λέω, δεν ξέρω...Δεν το πολυκατάλαβα...

Ναι, τρομερή ηθοποιός. Τελείως πειστική...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,788 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,285 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,788 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,285 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top