Nokia 7360

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Το έχει κανείς σας; Εντυπώσεις;

Να και ένα link: https://www.nokia.com.gr/nokia/0,,82499,00.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σαν σχεδιασμο προσωπικα μου αρεσει ... αλλα απο χαρακτηριστικα τπτ το ιδιαιτερο ... αν δεν εχεις να δωσεις κατι παραπανω χμμ ισως να αξιζει. Ισως και να μην αξιζει επειδη μετα ιδια λεφτα παιρνεις το MOTOROLA L7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγα να δω πρωτα πώς ειναι το l7 και ξαναήρθα.. :)
όπως έχω πει και σε παλιότερο θεματάκι, δεν θέλω να κάνει και πολλά πράγματα. τα βασικά μόνο, εκτός ότι τελευταία πρόσθεσα και το ραδιόφωνο στις απαιτήσεις μου, ωρες ωρες ειναι ιδιαιτερα χρησιμο.. το κυριοτερο ειναι να με ικανοποιει οπτικά, να το βρίσκω όμορφο και απο εκει και περα να εχει πχ μια μπαταρια η-λιθιου :P , εναν ικανοποιητικο χρονο αναμονης και επισης να εχει στο πληκτρολογιο πρωτα τα ελληνικα γραμματα γιατι με το σαμσουνγκ που ειμαι τωρα εχουν σπασει τα νευρα μου, μια ωρα να βρω το "λ" και το "ω"... :mad:
επίσης να μην δωσω και πολλά ιδιαίτερα... με βαση αυτά τα κριτήρια μαλλον με ικανοποιει το 7360 ε? :hmm:
α! και κάτι αλλο... δεν μου πολυάρεσε η όψη του l7 αλλά οπως και να'χει ευχαριστώ για την πρόταση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λοιπον εvoyli, οταν ειχα την ευκαιρια να παιξω με το κινητο εμεινα στα παρακατω.
-Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, με τις δερματινες λεπτομερεις, το καλο γυαλι και τα καλης ποιοτητηας πλαστικα.Τριξηματα δεν παρατηρησα, αλλα εαν αυτα εθουν ερχονται με τον καιρο.
οπως και να εχει δεν ηθελες να το αφησεις απο τα χερια σου.
-Τρομερο design που τραβαει τα βλεματα και ειδικα για μια κοπελα ειναι σαν αξεσουαρ ντυσιματος.
-Αρκετα καλη η camera του αν και VGA
-Καλο ακουστικο.Ετσι ακομα και σε θορυβωδη περιβαλλον ακους καλα (αρκετα) τον αλλο.
-Δυνατοι και καθαροι ηχοι κλησεις
-Stereo fm radio, που πραγματικα ειναι πολυ καλο.
-Ευχρηστο μενου.
-IRDA δουλεψαν απροβληματιστα.

Αυτα που δεν μου αρεσαν ηταν κυριως τα τεσσερα παρακατω.
-μικρη σε αναλυση οθονη.(128Χ160 οταν φοριεται πλεον η 320Χ240 ειναι πολυ μικρη)
-μικρη μνημη 4ΜΒ.(Σημαινει οτι θα πρεπει να "ξεφορτωνεις" συχνα τις φωτο στο pc.
-μετρια αυτονομια -αλλα οχι κακη.(Αναλογα με την χρηση και ιδιαιτερα της καμερας και του radio...η μπαταρια πεφτει.)
-Δεν εχει bluetooth

Γενικα ειναι ενα καλο και μουρατο κινητο στο οποιο απλως η νοκια εκανε ορισμενες "χαζομαρες", επιτηδες φυσικα για να το λανσαρει σαν stylish phone και οχι hi-end συσκευη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πανω που θα σε ρωτουσα τι εννοάς με την αυτονομία έκανες εδιτ... :)
εντάξει τώρα δεν φάνηκα πολύ χαϊβάνι...:redface:
θενξ πάντως για τις πληροφορίες, πάντα με εντυπωσιάζουν οι γνώσεις σου για τα κινητά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σ' ευχαριστω για τα καλα σου λογια evouli...:redface: :bigarmhug
To καταλαβα οτι δεν θα ημουν πολυ κατανοητος με την αυτονομια και θα ειχες και δικιο.;)
Γι' αυτο το εκανα edit.
Αληθεια ποσο κοστιζει εκει κατω το 7360;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σήμερα που μπηκα στο σάιτ της βοδαφον το είχε 214 τελική τιμή.. εκεί πιο φθηνό ε? :(
βρε μηπως να ξενιτευτω??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eνταξει, καλα ειναι.;)
Εδω αν το ψαξεις λιγο καπου στα...170 με 185 το βρισκεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Α, εντάξει τότε.. για 30 ευρώ δεν μετακομίζω.. :P
να'τανε 35 να πω "ναι".. αλλά για 30... τζάμπα ο κοπος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
απο γκαντεμιά παντως...σκίζω!!!
βγηκε και η επιδοτηση μου και παιρνω δρομο να παω να το παρω.. και τι μου λενε!!!
ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΛΛΕΙΨΗ!!!!! :mad: :mad: :mad:
τα νευρα μου τα χάπια μου.... αντε τώρα να βρεις αλλο....... :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ξεκινα τοτε Θεσ/νικη κουκλα και παρε μπαλα ολα τα υποκαταστηματα της εταιρειας στην οποια σου βγηκε η επιδοτηση.(TIM-VODA-COSMOTE, αναλογα τι εχεις).
Ειναι πολυ πιθανο σε καποιο να τους εχει μεινει.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηρα τηλεφωνο σε οσα μπορεσα να βρω και δεν το εχει κανενας... :( απο ενα υποκαταστημα μου ειπαν οτι ειναι εδω και κανα-δυο μηνες σε ελλειψη και δεν εχουν καθολου ενημερωση για το αν θα ξαναβγει και ποτε.. :(
σνιφ κλαψ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στο γερμανο το εψαξες; Οταν ειχα παει να παρω το κ750ι ... (πριν 15 μερες περιπου) το ειχαν το 7360
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αληθεια????? θα παω να κοιταξω ομως νομιζω οτι δεν θα μπορω να το παρω απο εκει γιατι τη συνδεση μου την εχω κανει στη vodafone.. Λογαριασμους τουλαχιστον δεν μπορω να πληρωνω εκει, τωρα αν ισχυει αλλιως με τις επιδοτησεις... μακάρι... ευχαριστω παντως.. θα παω και στο πλαισιο το απογευμα να δω αν γινεται τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γενικα ψαξτω ... μου φαινετε υπερβολικα κουλο να μην το εχει κανενας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
i give up!!! παιδιά θα τρελαθώ!!!! το έχουν όλοι εκτός απ'τη %%%#&^&&*$%@#vodafone :mad17: :mad17: :mad17: :mad17: :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Nα πας και να τους πεις να κανουν τουμπες...
Απο την στιγμη που το εχουν στο site τους https://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=advancedSearch&showresults=true με ενδεικτικη τιμη 209euro πες τους να το παραγγειλουν αν δεν το εχουν stock και να στο φερουν!:confused:
Πως γινεται
σημερα κιολας να το πηρε γνωστη μου μεσω NET απο την Voda και να μην μπορουν να το φερουν τα καταστηματα;Πες τους να στο παραγγειλουν, αλλιως παρτο μεσω internet.(Απλως δεν ξερω αν θελει πιστωτικη η οχι.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αμα το πάρω μεσω ιντερνετ χανω την επιδοτηση? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
αμα το πάρω μεσω ιντερνετ χανω την επιδοτηση? :hmm:

Evouli την επιδότηση μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις ΜΟΝΟ σε καταστήματα Vodafone. Όχι σε ΓΕΡΜΑΝΟ. Τα Nokia γενικά παρουσιάζουν μια έλλειψη στη VF, το πιθανότερο είναι ότι μέσα στον Ιούνιο θα το βρεις (δεν έρχονται σε μεγάλες ποσότητες και έτσι είναι σπάνια).

Επίσης, μέχρι να έρθουν σε μεγάλες ποσότητες είναι σχεδόν σίγουρο ότι δε θα σου το δώσουν! Εκτός αν είσαι διατεθημένη να φτιάξεις δικό σου πρόγραμμα (MakeYourPlan) ή θα σου πρότεινα αρχικα, αφού δεις την επιδότησή σου (ρωτήσεις για αυτή, και καλά, μην ξέροντάς τη), μετά να δώσεις στον πωλητή να καταλάβει ότι θέλεις να αλλάξεις το πρόγραμμά σου και αφού τον πείσεις ότι θα το αλλάξεις τελικά, να ζητήσεις το κινητό. Αν σου πει ότι το έχει τότε μπορείς να του πεις ότι "ααα, τελικά θα μείνω στο πρόγραμμα που είμαι" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Nana μου.. εσύ ξέρεις πολλά!!!! :)
πάντως πηρα σημερα στην αποθηκη της βοδαφον και μου ειπαν οτι απο αυτη την εβδομαδα θα αρχισουν οι παραδοσεις της συσκευης στη θεσ/νικη οποτε μεχρι το τελος της εβδομαδας θα μπορεσω να το βρω λεει... :hmm:
άι να δουμε...

λες να το παραλαβουν τα καταστηματα και να μη μου το δινουνε????????? :angry: :mad17: γιατί οποτε τους ρωτάω αν το έχουνε (απ'το τηλεφωνο) με ρωτανε: "για επιδοτηση το θελετε ή για σκετη συσκευη?"..... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top