O/η φίλος/η σας σε αισθησιακή ταινία!!!!

mousitsa

Νεοφερμένος

Ο mousitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μιλάμε για πολύ γέλιο ...........χαχαχαχαα:clapup:
θα του έλεγα..."Μπράβο αγορίνα μου ,έτσι πρέπει ....μόνο εγώ θα καμαρώνω τις χάρες σου"?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
έχω μια απορία, οταν θα βλέπατε τον σύντροφο σας σε αισθησιασή ταινία θα την βλέπατε ολοκληρή την ταινια; ή θα την κοβατε;

:hmm: Εγω θα την εβλεπα ολοκληρη ! Τουλαχιστον να δω τι αλλα κολπα μπορει να κανει και δεν τα εχει κανει ακομα μαζι μου :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και εκεί που αποφασίζεται να εμπλουτίσετε την "ερωτική" συλλογή σας (λέμε τώρα) με ένα ακόμα έργο ανακαλύπτετε ότι ο/η σύντροφος σας έχει ένα ρόλο στην ταινία. Ποιά είναι η αντίδραση σας.

Αν δεν το ήξερα θα την είχε άσχημα, αλλα άν το ήξερα καθόλου άσχημο, δεν με νοιάζει η ερωτική ζωή του πρίν απο μένα αλλα σε ερωτική ταινία είναι τραβηγμένο, πρέπει να τα λές αυτά τα πράγματα, απο κεί και πέρα θα ρωτούσα τι έγινε και θα περίμενα απάντηση (μετά τις φάπες) δεν θα μένω εγώ κάγκελο για βλακείες δικές του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ποιά είναι η αντίδραση σας.
"Ρε συ, νομίζω πως αυτόν τον κ#λο κάπου τον ξέρω." :D








Αν το 'κανε κατά τη διάρκεια της σχέσης, σουτ χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις.
Αν το 'κανε πριν.... δεν ξέρω. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το μονο που ξερω ειναι οτι θα εβλεπα την τσοντοταινια ΜΕΧΡΙ το τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θα την έβλεπα μέχρι το τέλος και μετα θα της ζητούσα εξηγήσεις όπως:
- γιατί δεν κάνει τα ίδια κόλπα σε μένα!
- γιατί εκεί δείχνει να το απολαμβάνει περισσότερο!
- γιατί αρνήθηκε το τρίο ενώ εκεί πήγε με 5!
- και γιατί αρνήθηκε να τραβήξουμε ερασιτεχνικό βίντεο! :mad:;)

Και εκτός της πλάκας, όλοι σας λέτε ότι είναι λίγο απίθανο το σενάριο και έχετε κάποιο δίκιο. Αν όμως το αλλάξουμε λίγο και πούμε ότι την/τον πετυχαίνετε σε ερωτικές σκηνές σε κάποιο τσοντοκλιπάκι από κινητό; Με κάποιον/α πρώην πχ και το συγκεκριμένο βίντεο ξέφυγε με κάποιον τρόπο από τα χέρια τους και διαδόθηκε σε όλη την Ελλάδα πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το μονο που ξερω ειναι οτι θα εβλεπα την τσοντοταινια ΜΕΧΡΙ το τελος.
αυτο...

τωρα το μετα αγνωστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κανένα πρόβλημα, ευκαιρία να φέρνει και κάνα φράγκο στο σπίτι, κερδισμένο με τον ιδρώτα της. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
αισθησιακες ταινιες τις λέμε τώρα?απο ποτε?εγω εχω μεινει πισω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
αισθησιακες ταινιες τις λέμε τώρα?απο ποτε?εγω εχω μεινει πισω?

έτσι τις λέγανε από πάντα.. στην πορεία άλλαξε ο "όρος "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
έτσι τις λέγανε από πάντα.. στην πορεία άλλαξε ο "όρος "
Μου έχουν διηγηθεί οι (πολύ) μαγαλύτεροι από πού προήλθε ο όρος "τσόντα" που είναι γνωστό ότι η λέξη σημαίνει πρόσθετο κομμάτι. Την εποχή 1960-1970 προφανώς δεν υπήρχε ούτε video ούτε internet και οι ταινίες πορνό στην Ελλάδα ήταν πολύ αυστηρά απαγορευμένες. Υπήρχαν μερικοί κινηματογράφοι που έπαιζαν κάποια κανονική ταινία, αλλά κάπου στη διάρκεια της προβολής διέκοπταν και έβαζαν ένα κομμάτι πορνοταινίας διάρκειας 5-10 λεπτών, που ακριβώς επειδή ήταν πρόσθετο το έλεγαν τσόντα. Το ότι κάποιος κινηματογράφος θα είχε τσόντα, μαθευόταν από στόμα σε στόμα και πήγαιναν μπουλούκια οι νεολαίοι της εποχής. Πολλές φορές στο ταμείο εκτός από το εισιτήριο τους ζητούσαν και παραπάνω χρήματα. Στους κινηματογράφους αυτούς, εκτός από την τσόντα, γινόταν και μεγάλος χαβαλές, καθώς οι θεατές χειροκροτούσαν, πέταγαν ατάκες και φώναζαν συνθήματα. Χαρακτηριστικό ήταν όταν αργούσε το πορνό κομμάτι να φωνάζουν "Ρίξε τσόντα ρε" ή "Θα πεινάσεις ρε". Αργότερα, άρχισαν να παίζονται ολόκληρες ταινίες πορνό, αλλά ο όρος "τσόντα" και ο χαβαλές έμειναν. Γυρίστηκαν πολλές ελληνικές πορνοταινίες και βασικός πρβταγωνιστής ήταν ο Γκουσγκούνης που η φήμη του έφτασε μέχρι τις μέρες μας.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faeton

Νεοφερμένος

Ο faeton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ειμαι από τους μεγάλους σε ηλικία και αυτά που λες τα έζησα. Ο Γκουσγκούνης έκανε πρεμιέρες στις ταινίες και πηγαίναμε με πανό, κεριά και γιαούρτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ζήλεια και περιέργεια μαζί! Θεωρώ ότι θα την έβλεπα μόνη μου (όχι μαζί του, γιατί δε θα ζούσε) και μετά θα έκαιγα τα μάτια μου... :kill:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
Τι το αφροδισιακό έχει αυτή η κρύα Τετάρτη;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αφήστε τον κόσμο να εκφραστεί ελεύθερα.

Και φονικο ένστικτο γιατι ο σύντροφός της μετα δε θα ζούσε
Και πυρωμενα ματια, πυρομανία + αυτοκαταστροφικότητα

Καλά πάει η μέρα, ευχάριστα, και μετα έχω εγω τα άγχη μου.
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Αφού ξέπλενα, πρώτα, τα μάτια μου με βενζίνη, θα του ζητούσα να κάνουμε μία και μαζί και μετά να συγκρίνουμε τα views..! :popcorn:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top