PC/Console Games (Συζήτηση)

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Battle Field Heroes (BFH)​
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
εσεις ρε παιδια ειστε πιο χαλια και απο εμενα που εχω μονο 6.5 ωρες παχνιδιου στο ενεργητικο μου :laugh:

Δεν ειστε καν σε επιπεδο μπασκετ, καθολου aerials.

Αρκεί να νικώ το Φόκο. level 15 είμαι. Δεν έχω παιξει πολύ αλλά μπορώ να εκτιμίσω την αξία του παιχνιδιού, κάτι που δεν μπορεί ο φοκος που το αποκάλει σκουπίδι.

A79CFFCD-27B9-4F9F-AA6E-7949ED0F9EF4.jpeg

Είμαι bronze III.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντα ο μικρότερος, είναι ποιο ανταγωνιστικός. :)
Αυτό όμως, δεν λέει και κάτι...
Καθόλου ανταγωνιστικός δεν είμαι. Απλώς ο Φοκος έχει παίξει ελάχιστα. και το παραπάνω παιχνίδι ήταν ήττα για μένα και όχι νίκη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όταν στο gamepass είναι τα ori, δεν αγγίζεις τπτ αλλο πριν τελειωσεις αυτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Αρκεί να νικώ το Φόκο. level 15 είμαι. Δεν έχω παιξει πολύ αλλά μπορώ να εκτιμίσω την αξία του παιχνιδιού, κάτι που δεν μπορεί ο φοκος που το αποκάλει σκουπίδι.
Τώρα σε καταλαβαίνω, απίστευτα.
Συμφωνώ με τον Φόκο. :morning1:

Τα σκουπίδια, στον σκοπιδοτενεκιέ...
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Αρκεί να νικώ το Φόκο. level 15 είμαι. Δεν έχω παιξει πολύ αλλά μπορώ να εκτιμίσω την αξία του παιχνιδιού, κάτι που δεν μπορεί ο φοκος που το αποκάλει σκουπίδι.

View attachment 93212
Είμαι bronze III.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καθόλου ανταγωνιστικός δεν είμαι. Απλώς ο Φοκος έχει παίξει ελάχιστα. και το παραπάνω παιχνίδι ήταν ήττα για μένα και όχι νίκη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Όταν στο gamepass είναι τα ori, δεν αγγίζεις τπτ αλλο πριν τελειωσεις αυτα.
:stunned::stunned::stunned:
Εγω ειμαι level 6, αλλα παιζω με ατομα κατηγοριας champion I & diamond II και δεν εχω παιξει ποτε με αρχαριους :'( Ισως για αυτο μου φαινεται τοσο δυσκολο;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Αρκεί να νικώ το Φόκο. level 15 είμαι. Δεν έχω παιξει πολύ αλλά μπορώ να εκτιμίσω την αξία του παιχνιδιού, κάτι που δεν μπορεί ο φοκος που το αποκάλει σκουπίδι.

View attachment 93212
Είμαι bronze III.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καθόλου ανταγωνιστικός δεν είμαι. Απλώς ο Φοκος έχει παίξει ελάχιστα. και το παραπάνω παιχνίδι ήταν ήττα για μένα και όχι νίκη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Όταν στο gamepass είναι τα ori, δεν αγγίζεις τπτ αλλο πριν τελειωσεις αυτα.
Που βλέπεις τι κατηγορία είσαι; Έφτασα level 15 σήμερα, από 7. Πήρα φόρα 😂 Παίζω 4vs4. Μου φαίνεται πιο συναρπαστικό αλλά δεν ξέρω αν είναι πιο εύκολο ή πιο δύσκολο. Μέχρι χθες έπαιζα 2vs2.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Που βλέπεις τι κατηγορία είσαι; Έφτασα level 15 σήμερα, από 7. Πήρα φόρα 😂 Παίζω 4vs4. Μου φαίνεται πιο συναρπαστικό αλλά δεν ξέρω αν είναι πιο εύκολο ή πιο δύσκολο. Μέχρι χθες έπαιζα 2vs2.
Profile -> Career -> League rankings. Εγώ παίζω μόνο 1 vs 1.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εδώ βλέπουμε τον NikeFerrari των UH να βγάζει τα boss του Reternal με την πρώτη προσπάθεια.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Profile -> Career -> League rankings. Εγώ παίζω μόνο 1 vs 1.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εδώ βλέπουμε τον NikeFerrari των UH να βγάζει τα boss του Reternal με την πρώτη προσπάθεια.
Δεν μου δείχνει. Μάλλον επειδή τόσο καιρό παίζω unranked.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
b7a1e883-b06d-4637-8f19-b1c2f0816124~2.png

Έφτασα level 18 στο rocket league. Χρησιμοποιώ το masamune αλλά ξέρω ότι όλοι οι καλοί παίκτες έχουν το octane ή το dominus. Εγώ θα συνεχίσω με αυτό. Είναι πιο δύσκολο να έχεις ακρίβεια αλλά όταν μάθεις να το στρίβεις είναι πολύ γρήγορο και μπορείς να επιστρέψεις στην άμυνα πιο γρήγορα από τα άλλα. Έχω και το triton που μου αρέσει, αλλά το masamune το έχω συνηθίσει και δεν θέλω να κάνω πειραματισμούς. Εσείς πιο όχημα έχετε;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
E94C06A1-D026-4B69-96D2-7DD500AA8A91.jpeg

Εγω έχω αυτο αλλά στο Xbox του φοκου δεν φαινεται ετσι. Νόμιζα ότι τα αυτοκινητάκια ήταν μόνο cosmetics.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
View attachment 93923
Εγω έχω αυτο αλλά στο Xbox του φοκου δεν φαινεται ετσι. Νόμιζα ότι τα αυτοκινητάκια ήταν μόνο cosmetics.
Δεν είναι. Πχ το batmobile και το dominus έχουν μεγαλύτερη επιφάνεια και είναι πιο καλά στο hoops. Αυτά που είναι πιο χαμηλά μπροστά είναι πιο εύκολα στο να σηκώσουν την μπάλα στον αέρα. Το δικό μου είναι μικρό και δύσκολο στον χειρισμό, στις στροφές κυρίως. Στρίβει με το παραμικρό και δυσκολεύτηκα πολύ μέχρι να το συνηθίσω. Να παίξουμε καμιά μέρα εμείς οι 3 και όποιος αλλος παίζει.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
To epic name μου είναι "akikos". Εχω φτιάξει club gr-esteki.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

4F4AC63D-5B42-4D5C-A911-1BC42A9CE6FB.jpeg


Όποιος θέλει μου κάνει invite και διοργανώνουμε stekitika ματς. Με βάζει να παίζω μόνο με ευρωπαίους δεν ξέρω αν υπάρχει περιορισμός ανά ήπειρο.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
To epic name μου είναι "akikos". Εχω φτιάξει club gr-esteki.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 94075

Όποιος θέλει μου κάνει invite και διοργανώνουμε stekitika ματς. Με βάζει να παίζω μόνο με ευρωπαίους δεν ξέρω αν υπάρχει περιορισμός ανά ήπειρο.
οκ σε κανω add μετα απο αυτο το μηνυμα. Σε βαζει EU λογω IP. Εμενα με βαζει US West αλλα το αλλαζω σε EU γιατι μου φαινεται παιζουν πιο επιθετικα στην Ευρωπη και μου αρεσει περισσοτερο. Δεν υπαρχουν περιορισμοι.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
6f8b783d-ed8e-41e0-943e-e634527dc823~2.png


9.5 ώρες έχω παίξει από τη μέρα που πήρα την κονσόλα μου πριν 2-3 βδομάδες και σήμερα πήγα από unranked κατευθείαν σε gold II. Πήδηξα 7 επίπεδα κατευθείαν. Δεν υπάρχει 🤯 Τρελή πρόοδος.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
View attachment 94332

9.5 ώρες έχω παίξει από τη μέρα που πήρα την κονσόλα μου πριν 2-3 βδομάδες και σήμερα πήγα από unranked κατευθείαν σε gold II. Πήδηξα 7 επίπεδα κατευθείαν. Δεν υπάρχει 🤯 Τρελή πρόοδος.
Σε πρόσθεσα προχθές ή ήταν άλλος; Όταν πατάω το Tethys1X λέει "A player does not exist with that Εpic ID"
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

171CA783-AE84-4D32-A584-F95E07AB05DF.jpeg

Στο solo είμαι silver 1. Τα άλλα δεν τα παιζω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top