PC/Console Games (Συζήτηση)

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Μήπως σου αρέσει το Assassin's? :lol:
Το Assassin's είναι οικογενειακή παράδοση από τότε που αγοράσαμε τη κονσόλα. Περνάει από όλα τα χέρια :laugh:

Αλλά εγώ είμαι και σε αυτό ρετρό. Τα καινούργια δεν μ'αρεσουν πια. Τα παλαιά ήταν μακράν πιο απλά και ευχάριστα. Altair ibn La Ahad και Ezio Auditore da Firenze για πάντα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Πέρα από assassin creed, god of war and tomb raider έχω λιώσει το Hitman. Εχω παίξει το blood money, το 1, το 2 και το 3, δεν ξέρω αν υπάρχει και άλλο.
Ειμαι η μόνη; :P
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Κατάλαβα όπως βγαίνει και το Hitman 1 (το 2 δε θυμάμαι για ποιο είναι originally αλλά και αυτό στο 4 το έπαιξα).
Ωραίο το absolution αλλά πολύ μικρό, σε μια μέρα με κάψιμο το τελειώνεις
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ωραίο το absolution αλλά πολύ μικρό, σε μια μέρα με κάψιμο το τελειώνεις
Καλά όλα τα τελειώνεις γρήγορα με κάψιμο εκτός και αν θες να πάρεις όλα τα trophy. Θα κοιτάξω να το πάρω τα Χριστούγεννα που θα είμαι στο πατρικό μου και θα έχω χρόνο.

Υ.Γ Βέβαια ακόμη δεν έχω τελειώσει το yakuza. Πήρα πέρσι μερικά επειδή τα είχε σε τρομερή έκπτωση λολ, αλλά τα βαριέμαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Καλά όλα τα τελειώνεις γρήγορα με κάψιμο εκτός και αν θες να πάρεις όλα τα trophy. Θα κοιτάξω να το πάρω τα Χριστούγεννα που θα είμαι στο πατρικό μου και θα έχω χρόνο.
Πέρασε η εποχή του καλέ 10 χρονών παιχνίδι αν και βέβαια το να είσαι gamer πλέον είναι ακριβή δραστηριότητα με ps5 μεταχειρισμένο ένα 500αρι και καλές κάρτες γραφικών να ξεκινάνε από 1000αρι :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
@Pak δοκίμασε το The Last Guardian :happy:
Αν κυκλοφορεί ακόμη.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Πέρασε η μπογιά του καλέ 10 χρονών παιχνίδι αν και βέβαια το να είσαι gamer πλέον είναι ακριβή δραστηριότητα με ps5 μεταχειρισμένο ένα 500αρι και καλές κάρτες γραφικών να ξεκινάνε από 1000αρι :P
Δεν σκοπεύω να πάρω άμεσα (βασικά μπορεί και ποτέ :laugh: ) το ps5 τσάμπα λεφτά είναι για μένα που παίζω στη χάση και στη φέξη. Ασε που έχω γεμίσει το 4 με μισοτελειωμένα παιχνίδια.

@Pak δοκίμασε το The Last Guardian :happy:
Αν κυκλοφορεί ακόμη.
Θα το κοιτάξω και αυτό για τα Χριστούγεννα. Πλέον δεν παίζω συστηματικά.

Τo yakuza 0 έχεις ;
Ναι,αλλά και άλλα δύο. Δε θυμάμαι ποια, αλλά λογικά τα πήρα με τη σειρά. Μπήκα πέρσι τα Χριστούγεννα,αν δεν κάνω λάθος,και τα είχε σε τρομερή τιμή και είπα why not, αλλά τελικά τσάμπα πήγαν, ευτυχώς τα είχα πάρει υπερβολικά φθηνά.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Δεν σκοπεύω να πάρω άμεσα (βασικά μπορεί και ποτέ :laugh: ) το ps5 τσάμπα λεφτά είναι για μένα που παίζω στη χάση και στη φέξη. Ασε που έχω γεμίσει το 4 με μισοτελειωμένα παιχνίδια.


Θα το κοιτάξω και αυτό για τα Χριστούγεννα. Πλέον δεν παίζω συστηματικά.


Ναι,αλλά και άλλα δύο. Δε θυμάμαι ποια, αλλά λογικά τα πήρα με τη σειρά. Μπήκα πέρσι τα Χριστούγεννα αν δεν κάνω λάθος και τα είχε σε τρομερή τιμή και είπα why not, αλλά τελικά τσάμπα πήγαν, ευτυχώς τα είχα πάρει υπερβολικά φθηνά.
Εγώ μόνο το 0 έχω και εννοείται στη μέση το έχω παρατήσει, όταν βλέπω παιχνίδια σε προσφορές και εγώ τα αγοράζω όλα και ποτέ δεν τα τελειώνω :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Εγώ μόνο το 0 έχω και εννοείται στη μέση το έχω παρατήσει, όταν βλέπω παιχνίδια σε προσφορές και εγώ τα αγοράζω όλα και ποτέ δεν τα τελειώνω :P
Δυστυχώς εγώ δεν το παθαίνω μόνο με τα παιχνίδια αυτό :laugh:
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Και δεν το έχουν διορθώσει αυτό;
Όταν το έπαιξα (πέρσυ) όχι. Όσο και να χοροπήδαγα πάνω στο τρικο όπως ο yoυtuber δεν πετούσε. Και εκεί που όλα είχαν τελειώσει και το παιχνίδι θα πήγαινε στο ράφι ξαφνικά πετάει.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Όταν το έπαιξα (πέρσυ) όχι. Όσο και να χοροπήδαγα πάνω στο τρικο όπως ο yoυtuber δεν πετούσε. Και εκεί που όλα είχαν τελειώσει και το παιχνίδι θα πήγαινε στο ράφι ξαφνικά πετάει.
Πάντως, πέρα από τα bugs που μπορεί να έχει (που το θεωρώ αρκετά λογικό ότι δεν έχουν ασχοληθεί διότι νομίζω κιόλας πως ξεχάστηκε σχετικά γρήγορα το συγκεκριμένο παιχνίδι), είναι φοβερό το πως έχουν δουλέψει το lighting πάνω στην γούνα του Τρίκο. Και το πόσο smooth είναι το gameplay.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Πάντως, πέρα από τα bugs που μπορεί να έχει (που το θεωρώ αρκετά λογικό ότι δεν έχουν ασχοληθεί διότι νομίζω κιόλας πως ξεχάστηκε σχετικά γρήγορα το συγκεκριμένο παιχνίδι), είναι φοβερό το πως έχουν δουλέψει το lighting πάνω στην γούνα του Τρίκο. Και το πόσο smooth είναι το gameplay.
Από κατι last of us, god of war, uncharted μου αρεσε καλύτερα το last guardian. Πρωτότυπο και έξυπνα puzzle στοιχεία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top