Pretty Little Liars

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κορίτσια, μόλις άρχισα την σειρά και ενώ στα πρώτα 2-3 επεισόδια λέω τι βλακεία θα δω (?), στην συνέχεια κόλλησα!


Τα spoiler σας με δαιμονίζουν! Θέλω να τα ανοίξω όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ποσο αψογο παιζει να τανε το σημερινο???μιλαμε αφου τελειωσε το σαγονι μου πηρε λιγη ωρα να σηκωθει...μιλαμε ΑΨΟΓΟΟ!!!τωρα πως να περιμενω εγω να παει 8 ιανουαριου??μου λες????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μόλις το είδα κι εγώ.
Ντάξει ήταν πολύ ωραίο μόνο και μόνο επειδή μου' χε λείψει.:redface:

Πρωτα απ' όλα να σχολιάσω το μάτι του Τόμπι σε όλο το επ. Είχε το βλέμα του κακού, που γυαλίζει το μάτι του και κοιτάει τους πάντες περίεργα. Το πιστεύω ότι αυτός πήγε να ρίξει την Άρια από το τρένο με την Μόνα.

Πέθανε και ο Γκάρρετ. Ο μπαμπάς της Άρια πάλι πού κολλάει; Ίσως τον απειλούσε για την εξωσυζυγική του σχέση με την άλλη, δε πιστεύω να' χει κάποια επαφή με το θάνατό της. Έχουν περάσει 3 σεζόν κι ακόμα δε ξέρουμε ποιος τη σκότωσε -.-

Περίεργο επίσης φάνηκε και ο Έζρα που είπε ότι δε θα πάει στο πάρτυ και τελικά εμφανίστηκε για "έκπληξη". Ύποπτα πράγματα.

Αυτά τα λίγα σχολιάζω, ίσως μου' ρθουν κι άλλα μετά.
ΥΠΟΜΟΝΗ τώρα μέχρι του χρόνου. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ωχ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
8 γενάρη αρχίζει η season?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ακούστε και μία Α theory.......

A TEAM
όπως λεμε..

Alison Toby Ezra Aria Mona
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλά η Άρια και ο Έζρα γενικά παίζουν πολύ στα maybe, αλλά
λαστ τάιμ κινδύνεψε να πεθάνει η Άρια. Ε, δε νομίζω να' βαζε τον εαυτό της σε τέτοιο κίνδυνο.

Άλλη θεωρία λέει ότι υπάρχουν 2 ομάδες. Μια που βοηθάει τα κορίτσια και μια άλλη που θέλει το κακό τους. [γιατί μη ξεχνάμε πολλές φορές τις έχει βοηθήσει]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ναι αλλά κοιτάξτε εδω! https://www.youtube.com/watch?v=opiv130yRfk&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κορίτσια βάλτε spoilers σας ικετεύω! Παλεύω να μην δω spoilers στο google για την σειρά!


Επισήμως λοιπόν, τελείωσα την πρώτη season! :clapup:

...και έχω να προσθέσω ότι γίνεται της %^&#@^&!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
done.
Πριν 2 βδομαδες ειδα το τελευταιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Αντε 50τοσες μερες ακομα..περιμενουμε πως και πως... ;)

Δειτε και νεα χιντς για υποψιες οτι ο Εζρα εμπλεκεται στην υποθεση...
https://www.youtube.com/watch?v=Vy-hnVr_Zso
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Αυτο το κορίτσι που κολλάει; Καταλάβατε;


Καλά η Άρια και ο Έζρα γενικά παίζουν πολύ στα maybe, αλλά
λαστ τάιμ κινδύνεψε να πεθάνει η Άρια. Ε, δε νομίζω να' βαζε τον εαυτό της σε τέτοιο κίνδυνο.

Άλλη θεωρία λέει ότι υπάρχουν 2 ομάδες. Μια που βοηθάει τα κορίτσια και μια άλλη που θέλει το κακό τους. [γιατί μη ξεχνάμε πολλές φορές τις έχει βοηθήσει]

Ακριβώς...μπορεί η δεύτερη ομάδα να το έκανε αυτό στην Άρια για να σώσει τα κορίτσια!

Πφ...ποιος περιμένει μέχρι τις 8 του μήνα?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Τι ειν τουτο ; :O

Αηδια βασικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βγήκε το 14, δε το έχω δει ακόμα, ούτε αύριο μάλλον θα μπορέσω.
Να δούμε τι θα δούμε.
Γιατί μυρίζομαι μεγάλη ξενέρα; Ότι θα προκαλέσει κι άλλα ??? από απαντήσεις;

Και μου' πε η κολλητή μου ότι θα πάει και για 4η σεζόν.
Τι άλλο δλδ θα δείξουν στη 4η; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Άσε...lost το κάναμε! Έχει τραβήξει πολύ θεωρώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Έχω ξενερώσει απίστευτα. Πολύ μπλεγμένο το 14ο επεισόδιο. Η ιστορία της Μόνα τραβάει υπερβολικά πολύ.

O Jason ήταν αυτός που ήταν στο βαγόνι και τον κάρφωσε η Aria? Γιατί κολλάει με τη Μόνα; Καλά μην πω για την απόλυτη ξενέρα με τον Toby και την άλλη την Spencer που δεν έχει καταλάβει καμία διαφορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελικά το 14 ήταν αυτό που περίμενα. Βαρετό τελείως, λες και έβλεπα σε επανάληψη παλιό επεισόδιο.
Τα κλασσικά ερωτηματικά. Οι πάντες μπλεγμένοι. Οι πάντες ομάδα. Ποιος έκανε τι.
Έχει κουράσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
A μονο εγω αντεχω ακομα να το βλεπω ; :P

Nταξει, οντως το 14 δεν ηταν κατι τρομερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Είμαι ένα τσακ πριν αποφασίσω να σταματήσω να το βλέπω, το ίδια έπαθα και με το once upon a time. Τα βαριέμαι αφόρητα, δε μπορώ άλλο, ειδικά σε αυτό το τελευταίο από τη μέση και μέτα ήμουν "τελείωνε γρήγορα,λυπάμαι να σε κλείσω έφαγα τόση ώρα μαζί σου".

Από την άλλη για το μόνο λόγο που μπορεί να συνεχίσω να το βλέπω είναι
ο Τόμπι, πραγματικά τι γίνεται; Έχει αρχίσει να μου τι βιδώνει κι αυτός, θα σκάσω αν δε μάθω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top