Samsung thread

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λοιπον ενα ονειρο εγινε αληθινο :D
Capture.JPG


η σχεδιαση μιλαμε εκπληκτικη δεν μπορω να πω πολλα μιλανε τα χαρακτηριστικα απο μονα τους,η καμερα σχεδον μαγεια,ειναι γρηγορο σε αποκριση και σερφαρισμα ακομα δεν το εχω κανει εξαντλητικο κρας τεστ.
cdc75084a294729adc64d50a37496744-w300.jpg
οριστε και η αρχικη του οθονη ακομα ειμαι στις ρυθμισεις :D :hello:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.
Λοιπον ενα ονειρο εγινε αληθινο :D
View attachment 78499

η σχεδιαση μιλαμε εκπληκτικη δεν μπορω να πω πολλα μιλανε τα χαρακτηριστικα απο μονα τους,η καμερα σχεδον μαγεια,ειναι γρηγορο σε αποκριση και σερφαρισμα ακομα δεν το εχω κανει εξαντλητικο κρας τεστ.
View attachment 78505 οριστε και η αρχικη του οθονη ακομα ειμαι στις ρυθμισεις :D :hello:
Χαίρομαι πολύ!! Καλοριζικο ευχομαι. Εγω εχω το S20 FE!!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χαίρομαι πολύ!! Καλοριζικο ευχομαι. Εγω εχω το S20 FE!!
Σ'ευχαριστω! Καλο μηνα και να εισαι καλα! 👍😊
Ειπαμε τα Samsung δεν θα τα αλλαζα με καμια αλλη μαρκα ειλικρινα. Απο όταν αγόρασα το πρωτο μου Samsung μεχρι σημερα παραμενει η καλυτερη εταιρια για μενα👍😊
 

παιδι για κλαματα

Νεοφερμένος

Ο παιδι για κλαματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγω εχω -ακομα- το samsung galaxy a5 2015 και το χρησιμοποιω εδω και 5 χρονια και 1 μηνα (μαρτιος 2016) χωρις κανενα service! Σκοπευω να το κρατησω αλλα τοσα χαχα (κυριολεκτικα)

Γιατι δεν αλλαζεις;

-προσωπικα με καλυπτει (το κιν δεν κολλαει, του εχω βαλει καρτουλα sd για χωρο, παιζει σχεδον οτι παιχνιδι θες και δεν εχω θεμα να μην εχω τον πιο καλο επεξεργαστη η ταχεια φορτιση)

-Οικονομια χρηματων (αν υποθετικα αγοραζα κιν καθε 2 χρονια με 200€ ,του χρονου θα εχω εξτρα 600€ χωρις να υπολογισουμε € απο θηκες και τζαμακια προστασιας)

-Προστασια του πλανητη

-Δεν μου αρεσουν τα καινουρια κιν (ειναι πολυ μεγαλα, αγαπαω το μικρο κουμπακι της οθονης, δεν μου αρεσει που η οθονη ειναι μονο τζαμι και οι πολλες καμερες φαινονται ασχημα)

-προτημω το στυλ του παλιου android (το δικο μου εχει android 6)

-Η σχεδιαση του ειναι αψογη (το σωμα του ειναι ολο απο αλλουμινιο χωρις να κραταει αποτυποματα οπως σημβαινει με το γυαλι η να δημιουργουνται γρατζουνιες με το πλαστικο. Επισης την εποχη του ηταν ενα απο τα λεπτοτερα κινητα.)

-δεν εχω ξαναπιασει πιο ελαφρυ κιν στην ζωη μου

-θελω να δω ποσο θα κρατησει

...Σκυλι πραγματικα!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
-προτημω το στυλ του παλιου android (το δικο μου εχει android 6)
To android 6 έχει σταματήσει να υποστηρίζεται από το 2019.

Τσέκαρε πόσα expoilts υπάρχουν!!!

Ήδη έχεις πέσει θύμα hacking και δεν το έχεις καταλάβει.
 

παιδι για κλαματα

Νεοφερμένος

Ο παιδι για κλαματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
To android 6 έχει σταματήσει να υποστηρίζεται από το 2019.

Τσέκαρε πόσα expoilts υπάρχουν!!!

Ήδη έχεις πέσει θύμα hacking και δεν το έχεις καταλάβει.
Το ξερω αλλα δεν εχω τιποτα σημαντικο εκει...ουτε social media εχω, ανηλικος ειμαι οποτε τιποτα σε σχεση με τραπεζα, λογαριασμους κλπ... Τι να μου χακαρουν την μουσικη και τις φωτο μου :p Εχω σκεφτει να βαλω custom rom πιο πολυ για αυξηση επιδωσεων αλλα βαριεμαι να μπω στον κοπο...Ας με χακαρουν :)
 

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
εχω κι εγω το Samsung S20 FE.εισαι ευχαριστημενος απο τη διαρκεια της μπαταριας του;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Για την χρήση που του κάνω ναι, το φορτιζω μια φορά την ημέρα . Εσύ??
oχι ιδιαιτερα.ακομα και αν δε το κανω χρηση για 8 ωρες στη δουλεια θα βρω τη μπαταρια 20% κατω..με μετρια χρηση μπορει να μη μου βγαλει 24ωρες η διαρκεια της..και διαβασα οτι αρκετοι εχουν θεμα με τη μπαταρια της συσκευης,κατα τ αλλα υπεροχο κινητο με πολυ καλη καμερα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.
oχι ιδιαιτερα.ακομα και αν δε το κανω χρηση για 8 ωρες στη δουλεια θα βρω τη μπαταρια 20% κατω..με μετρια χρηση μπορει να μη μου βγαλει 24ωρες η διαρκεια της..και διαβασα οτι αρκετοι εχουν θεμα με τη μπαταρια της συσκευης,κατα τ αλλα υπεροχο κινητο με πολυ καλη καμερα
Παντως και το Iphone x που ειχα δεν ειχε καλη αυτονομια, πολυ καλητερη του S20FE.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.
Εξαιρετική πορεία της Samsung στο Q1 2021.

•Revenue: 57,27 Billion USD an increase of 20%
•Operating profits: 8,3 Billion USD an increase of 44%
•Net profits: 6 billion USD a Rise of 47%

Τα τελικα θα ανακοινωθουν 27 Απριλιου. Επίσης, το S21 θεριζει σε πωλησεις.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.
Final Results of the First Quarter announced today by Samsung Electronics.

• Revenues:59.27 Billion Dollars a 20% increase over the Q1 of last year.
•Net profits: 6.4 Billion dollars a staggering rise of 47%.
•Smartphone sales: 78 million units, 30% more comparing to Q1 of 2020. The company remained the top seller Brand in smartphone world with a 23% market share following by Apple which hold the 17% of the market.
•Tablet sales: 7,27 million units, up by 45%

The Company has warned that the second Quarter results will hit by the chip shortage and smartphone parts due to the high demand which caused by the Covid 19 crisis.


Well done Samsung 😁😁
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.
Η Samsung ανακοίνωσε τις εκτιμήσεις της για το Q2 το 2021.

•Revenue: 54 Billion US Dollars up 14%
•Profits: 11 Billion Us Dollars up 52%
•Smartphones sales: 70 Million units an 22,7% increase.
•Tablet sales: 8.7 Million up 20%

Πολυ δυνατά αποτελέσματα αναμένεται να εχει και το Home appliances της εταιρείας με έσοδα 6 δις δολάρια αύξηση 10%.

Τα τελικα αποτελέσματα για το Q2 θα ανακοινωθούν στις 27/7.

https://www.google.gr/url?sa=t&sour...MEAM&usg=AOvVaw1prcZsAu_3ckW5pV2erd08&ampcf=1
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Samsung ανακοίνωσε τις εκτιμήσεις της για το Q2 το 2021.

•Revenue: 54 Billion US Dollars up 14%
•Profits: 11 Billion Us Dollars up 52%
•Smartphones sales: 70 Million units an 22,7% increase.
•Tablet sales: 8.7 Million up 20%

Πολυ δυνατά αποτελέσματα αναμένεται να εχει και το Home appliances της εταιρείας με έσοδα 6 δις δολάρια αύξηση 10%.

Τα τελικα αποτελέσματα για το Q2 θα ανακοινωθούν στις 27/7.

https://www.google.gr/url?sa=t&sour...MEAM&usg=AOvVaw1prcZsAu_3ckW5pV2erd08&ampcf=1
μόνο Apple
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αστο κοριτσάκι
είμαι ενα μικρό αμαθές κοριτσάκι περιμένω να με διδάξεις
δεν θα μου μαθεις εσύ τεχνολογια.
Εχεις δικιο, δεν πιστεύω πως μπορεί κανείς να σου μάθει κάτι :(
Κατσε και παιξε με το μηλοτηλεφωνο τωρα και μιλαμε μετα.
Σε εχω κανει αδδ στο ινσταγκραμ ποσους μηνες αλλα μάλλον κρασσάρει στο ανδροιδές:( :( :( :(
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,985 μηνύματα.
είμαι ενα μικρό αμαθές κοριτσάκι περιμένω να με διδάξεις

Εχεις δικιο, δεν πιστεύω πως μπορεί κανείς να σου μάθει κάτι :(

Σε εχω κανει αδδ στο ινσταγκραμ ποσους μηνες αλλα μάλλον κρασσάρει στο ανδροιδές:( :( :( :(

Πρωτον δεν εχω Instagram κοπελιά ενα FB και Viber με το ζορι. Μαλλον το IOS κανει οτι θελει.

Δεύτερον μαθαινω γνωσεις απο ατομα που ειναι σοβαρα, με γνώσεις και εμπειρία. Δεν ξερω τι μπορω να μαθω απο μια κοπελα που το μονο που κανει ειναι να ειναι Apple Fan Girl. Ισως με μαθεις πως να ειμαι πρόβατο σε μια εταιρεια?? Δεν ξερω.
Αλλα το σταματώ εδω δεν βρισκω κανενα νοημα να χάλασω το Thread επειδη μια Apple Fan ηρθε να πεταξει μια ανοησία.😁😁
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top