Samsung thread

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Οχι.Το voucher ειναι 200 ευρω.Μπηκα στην συγκεκριμενη πλατφορμα με τα συγκεκριμενα μον τελα που μ πορουμε να παρουμε,καποια ειναι δωρεαν..καλυπτονται δηλαδη απο το βαουτσερ..εγω μιας και θα παρω,ας μην ειναι και του πεταματου,λεω να παρω ενα σαμσουνγκ που που κανει 388 καπου εκει ,μειον τα 200 ευρω θα πληρωσω 188 αν θυμαμαι καλα.Απλα αν μου πεις οτι ειναι χαλια..θα παω στο εντελως δωρεαν..αν ειναι οκ για καθημερινη χρηση απλη θα δωσω τα 188 ευρω παραπανω να το παρω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι δεν το θελω για ακτι εξειδικευκενο,αφου εχω λαπτοπ δυνατο και καινουργιο..απλα αφου μου δινουν τα 200 γιατι ν α μην το παρω; Δεν θα κανω κατι απ εκει εξειδικευμενο.
Όχι όχι δεν είναι χάλια τα samsung σε καμία περίπτωση, ίσα ίσα αν μιλάμε για 390 ευρω θα πετάει και θα είστε ευχαριστημένη 100%.

Πάντως αν θέλεις να δώσεις 390 ευρω δες και το συγκεκριμένο iPad που παραθέτω, καθώς είναι σχεδόν ίδια χρήματα και μάλιστα ο Γερμανός το υποστηρίζει με την ψηφιακή μέριμνα. Σας το λέω επειδή τα iPad έχουν 6 χρόνια αναβάθμιση ενώ τα samsung 3. Βέβαια μιλάμε για άλλο λειτουργικό άρα ίσως στην αρχή πάρει χρόνο μέχρι να το συνηθίσεις.
Screenshot_20220513-081857_Chrome.jpg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,455 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Απο ποτε μου μιλας στον πληθυντικο; :xtipao:
Ελα παναγια μου!
Ενικο φωτακη..ενικο!:xtipao:
Λοιπον ..οκ θα το κοιταξω σε ευχαριστω πολυ!:hug:
Τίποτα!! Να μας πεις ποιο πήρες τελικά καθώς και τις εντυπώσεις σου. Καλές αγορές εύχομαι.😁😁
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκέφτομαι να πάρω το A53, αν κάποιος έχει γνώμη ας την πει...
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Πολυ καλό κινητό, δες και το s20 FE που ειναι κοντα σε αυτή την τιμή.
Όχι το s20 FE. Το είχα 1.5 χρόνο και κόλλαγε με αποτέλεσμα να τρέξω πίσω στην Apple και στο iPhone 13 πριν 2 μήνες. Καλύτερα να δει το Α53.
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι το s20 FE. Το είχα 1.5 χρόνο και κόλλαγε με αποτέλεσμα να τρέξω πίσω στην Apple και στο iPhone 13 πριν 2 μήνες. Καλύτερα να δει το Α53.
Πως και ετσι; Πάντα διάβαζα πολύ καλά λόγια σε αρθρα και reviews. Νταξει ισως είμαι και λιγο προκατειλημμένος γιατι εχω μια πολυ καλη εμπειρία με την σειρα s20 γενικά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Πως και ετσι; Πάντα διάβαζα πολύ καλά λόγια σε αρθρα και reviews. Νταξει ισως είμαι και λιγο προκατειλημμένος γιατι εχω μια πολυ καλη εμπειρία με την σειρα s20 γενικά.
Βασικά εγώ είχα την 4G έκδοση με τον Exynos και ίσως έφταιγε αυτό.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Τι να κάνουμε... δεν έχουμε όλοι τους beefy μισθούς των δημοσίων υπαλλήλων στη Νορβηγία. :shifty:


Κέρασε το μου. Δεν έχω μισθό Αμερικής. Μόνο εκεί αξίζει να ζεις. :(
Αν γίνω μεγαλοστέλεχος της Apple σας κάνω δώρο σε όλους από ένα. Μεγάλη μου χαρά 🥳🥳.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Tα iPhone είναι τα πιο φθηνά κινητά γιατί λόγω της πολιτικής της εταιρείας κρατάνε την αξία τους... Ο @fockos είχε πάρει με 500 ευρώ το iPhone Xr πριν 2 χρόνια. Ξέρετε πόσο πουλιέται τώρα μεταχειρισμένο; 250 - 300 ευρώ (στο insomnia). 200 ευρώ για 2 χρόνια χρήσης.

To A53 στοιχίζει 300 ευρώ και σε 2 χρόνια δεν θα στοιχίζει ούτε 100. Στο insomnia υπάρχουν τιμές του Α51 100 ευρώ από το Φεβρουάριο και δεν τα θέλει κανένας.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tα iPhone είναι τα πιο φθηνά κινητά γιατί λόγω της πολιτικής της εταιρείας κρατάνε την αξία τους... Ο @fockos είχε πάρει με 500 ευρώ το iPhone Xr πριν 2 χρόνια. Ξέρετε πόσο πουλιέται τώρα μεταχειρισμένο; 250 - 300 ευρώ (στο insomnia). 200 ευρώ για 2 χρόνια χρήσης.

To A53 στοιχίζει 300 ευρώ και σε 2 χρόνια δεν θα στοιχίζει ούτε 100. Στο insomnia υπάρχουν τιμές του Α51 100 ευρώ από το Φεβρουάριο και δεν τα θέλει κανένας.
Εξαρτάται τι θα βρεις άκικο, τώρα το αηφόνι 11 που παίζει στα 500-550 είναι αντικειμενικά άθλιο για τα λεφτά του και δικαιολογείται μόνο αν σκεφτείς πως σε 2 χρόνια θα το αλλάξεις όπως λες. Επίσης το iphone xr που κοίταξα δε θα σου δώσει 300€ πιθανότατα, αλλά 250 περίπου και μην ξεχνάμε πως θα παίξει ρόλο και το αν έχει αλλαχτεί η μπαταρία.

Επομένως για μένα τώρα θα ήταν χαζό να έπαιρνα το 11. Αν ήμουν κινητάκιας, ίσως έπαιρνα πολύ ακριβό κινητό όπως iphone 13 με σκοπό να το πουλάω και να αλλάζω ανά 2 χρόνια και έτσι να πληρώνω λίγο παραπάνω το χρόνο και αρκετά περισσότερα εφ'άπαξ στην πρώτη αγορά. 'Ομως, και τα σάμσουνγκ κρατάνε την αξία τους και τα one plus, δεν είναι προνόμιο της Απλ πλέον και μην ξεχνάμε πως το android είναι αντικειμενικά πολύ καλύτερο λειτουργικό.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Εχω λαπτοπ καινουργιο μια χαρα για τις δουλειες μου.Δυνατο!

Δεν μπορω να παρω aple διοτι το σαμσουνγκ θα το παρω σχεδον τσαμπα,δηλαδη 188 περιπου θα δωσω καθως απο το υπουργειο παιδιας,νωρις νωρις... :hehe: ,τωρα μας δινουν voucher για τετοιο υλικο που θα μας βοηθαει στο σχολειο,με το σκεπτικο δηλαδη οτι το web μαθημα μπηκε στη ζωη αμς και οφειλει να μεριμνησει για εκπαιδευτικους και μαθητες.
Και εχιε συγκεκριμενη πλατρφορμα με συγκεκριμενα μοντελα.Και εγω δεν το χρειαζομαι για κατι δυσκολο αφου εχω καλο λαπτοπ.Αλλα εφοσον μου δινουν 200 ευρω voucher και μπορω να παρω το σαμσουνγκ που το εχει,γιατι να μην το παρω; θα μπορουσα να παρω και εντελως δωρεαν,μονο με το voucher,αλλη μαρκα..αλλα δν θελω να ειναι και ξεφτυλα.

Οποτε καταλαβαινεις οτι εχω συγκεκριμεβνα μοντελα που μπορω να παρω και βεβαια για μια απλη χρηση.Όποτε απο την απαντηση σου κρινω οτι θα ειναι μια χαρα για μια απλη χρηση ναι;
θέλει μεγάλη προσοχή γιατί με το voucher προσπαθούν να διώξουν περσινά και προπέρσινα μοντέλα.

Mελέτησε το δεξιό tab. To τελευταίο tab A8 βγήκε το 2019 και το πιθανότερο είναι να μην πάρει ούτε το Αndroid 12.

Το iPad (9th γενιάς) που κάνει 399 ευρώ είναι πολύ πιο value4money επιλογή αλλά το iPadOS θέλει εξοικείωση.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
σε 2 χρόνια θα το αλλάξεις όπως λες.

Παρε αυτο για να σου κρατησει 5 χρονια !

ΥΓ: I bought the dip at 139 :dwarf:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,455 μηνύματα.
θέλει μεγάλη προσοχή γιατί με το voucher προσπαθούν να διώξουν περσινά και προπέρσινα μοντέλα.

Mελέτησε το δεξιό tab. To τελευταίο tab A8 βγήκε το 2019 και το πιθανότερο είναι να μην πάρει ούτε το Αndroid 12.

Το iPad (9th γενιάς) που κάνει 399 ευρώ είναι πολύ πιο value4money επιλογή αλλά το iPadOS θέλει εξοικείωση.
Σε ευχαριστω πολυ ακικε... θα το κοιταξω!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θέλει μεγάλη προσοχή γιατί με το voucher προσπαθούν να διώξουν περσινά και προπέρσινα μοντέλα.

Mελέτησε το δεξιό tab. To τελευταίο tab A8 βγήκε το 2019 και το πιθανότερο είναι να μην πάρει ούτε το Αndroid 12.

Το iPad (9th γενιάς) που κάνει 399 ευρώ είναι πολύ πιο value4money επιλογή αλλά το iPadOS θέλει εξοικείωση.
Αυτο ειχα σκεφτει δεδομενου οτι δεν εχω ιδιαιτερη αναγκη απο ταμπλετ..απλα για την φαση αφου μου δινουν βαουτσερ..αλλα οκ ας παρω κατι λειτουργικο..για δειτε οι γνωστες

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Εξαρτάται τι θα βρεις άκικο, τώρα το αηφόνι 11 που παίζει στα 500-550 είναι αντικειμενικά άθλιο για τα λεφτά του και δικαιολογείται μόνο αν σκεφτείς πως σε 2 χρόνια θα το αλλάξεις όπως λες. Επίσης το iphone xr που κοίταξα δε θα σου δώσει 300€ πιθανότατα, αλλά 250 περίπου και μην ξεχνάμε πως θα παίξει ρόλο και το αν έχει αλλαχτεί η μπαταρία.
Μην κοιτάς αγγελίες από πωλητές με 0 αξιολογήσεις. Πολλοί κάνουν αγγελίες το πουλάνε και δεν τις κλείνουν. Κοίταξε πωλητές με πολλές αξιολογήσεις. Αυτοί ξέρουν πως κινείται η αγορά.

Για εμπειρία μακροχρόνια χρήσης κοίταξε τα σχόλια του skroutz όχι του Α53 που θες να πάρεις αλλά του αντιστοίχου 2 χρόνια πριν δηλαδή του Α51

κοίταξε και του Χr που είναι 3 χρόνων κινητών
https://www.skroutz.gr/s/23138643/Apple-iPhone-XR-3GB-64GB-Μαύρο.html#reviews
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top