Samsung thread

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,455 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....σε αγαπω φωτη! Και εσενα ακικε! :hehe:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....σε αγαπω φωτη! Και εσενα ακικε! :hehe:
Να μας πεις απόψεις μετά από κάποιες μέρες χρήσης.

Περιμένω όμως να πάρεις iphone, να υποστηριζουμε και λίγο την Apple εμείς που αγαπάμε Αμερική.🙃😉
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,455 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,744 μηνύματα.
Εγώ αγόρασα το galaxy A22 5g. Αρκετά καλό, ειδικά για εμένα που εδώ και χρόνια είχα ένα κινητό των 50 ευρώ :bleh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,744 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Ευχαριστώ, για μέσης κατηγορίας κινητό μου φαίνεται πολύ ωραίο.
Είναι!! Μάλιστα η Samsung είναι η μοναδική εταιρεία που δίνει fully updates για 3 χρόνια σε κινητά με τιμή κάτω των 400€. Αρα 3 χρόνια θα έχεις support από τη Samsung και θα εξοπλίζεται με το τελευταίο U.I της Samsung.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,455 μηνύματα.
Καλορίζικο εύχομαι. Καλή επιλογή το Α22.

@Πουπουλίνα πες μας την άποψη σου σχετικά με το Tablet??
Μια χαρα ειναι,ειμαι πολυ ικανοποιημενη αλλα δενε χω και καμια φοβερη απαιτηση ουτε εχει περασει και καιρος να ξερω αν θα μου παρουσιασει ακτι,αλλα ολα καλα. :D
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι,ειμαι πολυ ικανοποιημενη αλλα δενε χω και καμια φοβερη απαιτηση ουτε εχει περασει και καιρος να ξερω αν θα μου παρουσιασει ακτι,αλλα ολα καλα. :D
Μια χαρά. Να ξέρεις ότι μπορείς να το συνδέεις και με την τηλεόραση σου αν είναι samsung μέσω του smart view. Έτσι θα έχεις το Tablet στην οθόνη σου.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Λοιπόν, θέλω να αλλάξω κινητό και κλασσικά λέω να πάρω πάλι samsung. Έριξα μία πρόχειρη ματιά και μου τράβηξαν την προσοχή τα εξής:


Γενικά δεν κάνω καμιά ιδιαίτερη χρήση απλά χαζεύω στο ίντερνετ και στα σοσιαλ και βγάζω καμιά φωτογραφία. Έχω δύο sim αλλά δε με απασχολεί το αν θα είναι dual sim,γιατί τη μία τη χρησιμοποιώ για πολύ συγκεκριμένους λόγους και μπορώ κάλλιστα να την έχω σε άλλη συσκευή πχ στο παλιό μου κινητό. Είμαι ανοιχτή σε προτάσεις :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Λοιπόν, θέλω να αλλάξω κινητό και κλασσικά λέω να πάρω πάλι samsung. Έριξα μία πρόχειρη ματιά και μου τράβηξαν την προσοχή τα εξής:


Γενικά δεν κάνω καμιά ιδιαίτερη χρήση απλά χαζεύω στο ίντερνετ και στα σοσιαλ και βγάζω καμιά φωτογραφία. Έχω δύο sim αλλά δε με απασχολεί το αν θα είναι dual sim,γιατί τη μία τη χρησιμοποιώ για πολύ συγκεκριμένους λόγους και μπορώ κάλλιστα να την έχω σε άλλη συσκευή πχ στο παλιό μου κινητό. Είμαι ανοιχτή σε προτάσεις :P
iPhone 13 η iPhone 12😉😉
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Είχα πάρει το 8 plus όταν πρωτοβγήκε, αλλά δε με βόλεψε καθόλου το ios :lol:

Υ.Γ Και για να λέμε την αλήθεια το είχα πάρει καθαρά για λόγους επίδειξης, μέγα λάθος :redface:
Αν θέλεις κινητό που δεν κολλάει και θα σου βγάλει 4-5 χρόνια τότε Apple . Μεταξύ των άλλων 2 θα πήγαινα σε 21FE.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Αν θέλεις κινητό που δεν κολλάει και θα σου βγάλει 4-5 χρόνια τότε Apple . Μεταξύ των άλλων 2 θα πήγαινα σε 21FE.
Για να πω την αλήθεια πρέπει να έχεις δίκιο ότι κολλάνε. Το τελευταίο μου άρχισε να μου κολλάει πριν κανά τριάρι μήνες και ξαναγύρισα στο παλιό μου μέχρι να το πάρω απόφαση να διαλέξω καινούργιο (βαριόμουν λολ).
Βέβαια το παλιό* δε μου έχει παρουσιάσει κάποιο θέμα και είναι και αρκετά παλιό :P

Με προβλημάτισες, βλέπεις ήμουν ταγμένη στη samsung :hmm:

Υ. Γ Α5 του 17
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Για να πω την αλήθεια πρέπει να έχεις δίκιο ότι κολλάνε. Το τελευταίο μου άρχισε να μου κολλάει πριν κανά τριάρι μήνες και ξαναγύρισα στο παλιό μου μέχρι να το πάρω απόφαση να διαλέξω καινούργιο (βαριόμουν λολ).
Βέβαια το παλιό* δε μου έχει παρουσιάσει κάποιο θέμα και είναι και αρκετά παλιό :P

Με προβλημάτισες, βλέπεις ήμουν ταγμένη στη samsung :hmm:

Υ. Γ Α5 του 17
Καιρός να γίνεις ταγμένη στην Apple. Είχα το s20 FE και κόλλαγε και το σούταρα και πήγα σε iPhone 13.🥳🥳
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Kι εγώ είχα Samsung 2 φορές και δεν ήμουν καθόλου ευχαριστημένη ούτε από την κάμερα ούτε από την χωρητικότητα.
Τα xiaomi μου αρέσουν πολύ βέβαια αν έχεις τη δυνατότητα το καλύτερο είναι το i phone ...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Καιρός να γίνεις ταγμένη στην Apple. Είχα το s20 FE και κόλλαγε και το σούταρα και πήγα σε iPhone 13.🥳🥳
Ε ρε και είμαι δύσκολη στις αλλαγές :lol:. Δοκιμάζω καινούργια πράγματα, αλλά δύσκολα κάνω "μεγάλες" αλλαγές.

Kι εγώ είχα Samsung 2 φορές και δεν ήμουν καθόλου ευχαριστημένη ούτε από την κάμερα ούτε από την χωρητικότητα.
Τα xiaomi μου αρέσουν πολύ βέβαια αν έχεις τη δυνατότητα το καλύτερο είναι το i phone ...
Ναι νταξει μπορώ να πάρω iphone απλά πρώτον όπως είπα και παραπάνω δε με είχε βολέψει το ios στο παρελθόν και δεύτερον προτιμώ να μην έχω πάνω μου υπερβολικά ακριβά πράγματα, γι'αυτό και κοίταγα κινητά των πεντακοσίων επτακοσίων ευρών*.

Υ. Γ *Δεν εννοώ πως αυτά είναι φθηνά, αλλά ξερωγω είναι σχεδόν η μισή τιμή.

Υ. Γ2 Εν τω μεταξύ χειρότερα μπερδεύτηκα τώρα. Θα δω τι θα κάνω :lol:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Ε ρε και είμαι δύσκολη στις αλλαγές :lol:. Δοκιμάζω καινούργια πράγματα, αλλά δύσκολα κάνω "μεγάλες" αλλαγές.


Ναι νταξει μπορώ να πάρω iphone απλά πρώτον όπως είπα και παραπάνω δε με είχε βολέψει το ios στο παρελθόν και δεύτερον προτιμώ να μην έχω πάνω μου υπερβολικά ακριβά πράγματα, γι'αυτό και κοίταγα κινητά των πεντακοσίων επτακοσίων ευρών*.

Υ. Γ *Δεν εννοώ πως αυτά είναι φθηνά, αλλά ξερωγω είναι σχεδόν η μισή τιμή.

Υ. Γ2 Εν τω μεταξύ χειρότερα μπερδεύτηκα τώρα. Θα δω τι θα κάνω :lol:
Έλα στο παρεάκι μας , Apple 🫢🫢
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον @Volkswagen Fan, υπήρξα λάτρης των Samsung. παλαιότερα, έχουν περάσει πολλά κινητά από τα χέρια μου, τα περισσότερα από αυτά (take a guess), Samsung. Νομίζω πως τώρα που άλλαξα σε iOS, I’m never going back, οπότε και εγώ θεωρώ αν έχεις την οικονομική δυνατότητα, ρίχ’τα εκεί, και σίγουρα δεν θα σου εμφανίσει ιδιαίτερο πρόβλημα σε λιγότερο από 3,5-4 χρόνια.

Βέβαια εξαρτάται και η χρήση που του κάνεις αλλά τα Samsung συνήθως στα 2 χρόνια θέλουν αλλαγή εκτός αν είναι από σκληροπυρηνικό μοντέλο (βλέπε Samsung Galaxy J7 που το είχε η αδερφή μου από το ‘17, το έδωσε στον πατέρα μου πέρυσι και λειτουργεί απίστευτα ακόμη, και βλέπω ακόμη που και που άτομα με το συγκεκριμένο που μου λένε ότι το έχουν αρκετά χρόνια και δεν έχει χρειαστεί να το αλλάξουν).

Γενικά έχω παρατηρήσει πως βάζουν λιγότερο effort πλέον στις επιδόσεις ενός κινητού στην Samsung και τους νοιάζει κυρίως να αλλάξουν το εξωτερικό για να μοιάζει όσο πιο aesthetically pleasing γίνεται γιατί let’s be honest for a second, σε αυτό το κομμάτι τα ηνία τα έχει πάρει η Apple.

Από τα κινητά που έδειξες θα σου πρότεινα το πρώτο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
@Pak αν μπορείς πάρε iPhone 13 αλλιώς iPhone 12.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top