Sex με περισσότερα από 2 άτομα στην πράξη;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Μωρέ εγώ θα σε καλέσω,αλλα αν χρειαστεί και η συμμετοχη σου είσαι έτοιμη? :P

PS:Είδες σεβάστηκα την επιθυμία σου και το άλλαξα το όνομα :P

τωρα ειδα την ηλικια σου και μαλλον μου πεφτεισ λιγο μεγαλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
sorry κιολας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Όχι μάνα μου πλασματική είναι,για να ανεβεί ο μέσος ορος τις ηλικίας στο forum,μονο το 5 είναι σωστό :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Όχι μάνα μου πλασματική είναι,για να ανεβεί ο μέσος ορος τις ηλικίας στο forum,μονο το 5 είναι σωστό :lol:

lol :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λοιπών τοτε θα περιμένω,και οποτε είσαι διαθέσιμη μου λες και το κανονίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα βαρεθεις να περιμενεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πσοιθήται :D. απλά, είστε μόνο δύο προς το παρόν ε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΕΝΑΣ ειναι καλο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
E καλά μωρέ,δεν θα κάτσω και άγαλμα :P

Ps:Κανένας δεν είναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
big brother is watchiiing... :rolleyes: :whistle: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:P weak Ταυτισου εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barieras

Νεοφερμένος

Ο barieras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ναι.. και πως γινεται..? ειμαι με ενα φιλο συνανταμε μια κοπελα κοινη γνωστη. στο παρελθον εχει "παει" και με τους 2 οποτε το γυροφερνεις.. και μετα απο μερικα ποτα ....αφου και με αυτον εχεις παει και μαζι μου εχεις παει γιατι να μην παμε και ολοι μαζι.. Αυτο βεβαια εχει πιο πολυ χαβαλε οταν ειναι δυο με μια αλλα κακο δεν ειναι και παλι... Οσο για δυο γυναικες και μονος ολο το γυροφερνα αλλα καπου καθοτανε στραβη... παντως απο τις πιο συνηθησμενες φαντασιωσεις γυναικων ειναι το σεξ με δυο αντρες και ...γιατι οχι λεω εγω... Παντα ομως μιλαμε για απλο σεξ και οχι για σεξ που θα πρεπει να μοιραστεις τη συντροφο σου με αλλον.. εκει αλαζει ... ασε που στο σεξ πεπει να δοκιμαζεις τα παντα... και αν οχι τα παντα εστω πολλα... φαντασια να εχουμε και ολα τα αλλα ερχονται..;) ;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χμμ... καλωσηρθες barieras!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barieras

Νεοφερμένος

Ο barieras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλως σας βρηκα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από barieras:
ασε που στο σεξ πεπει να δοκιμαζεις τα παντα...

Καλα, αυτο ειναι σχετικο. "Τα παντα" χωρις να σε προσβαλλει κιολας, ουτε εσενα ουτε τον/την συντροφο σου. Αυτο βεβαια διαφερει απο ανθρωπο σε ανθρωπο και απο συντροφο σε συντροφο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barieras

Νεοφερμένος

Ο barieras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αν κατι σε προσβαλει δεν θα το ευχαριστηθεις, οποτε δεν το κανεις... Αν παλι δεν ενδιαφερεσαι για το αν θα προσβαλει το συντροφο σου τοτε καλυτερα να αλαξεις συντροφο... Βεβαια ειναι θεμα ωριμοτητας του καθενος πανω στο θεμα, ετσι..? Ειναι πολλα που παιζουν ρολο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γενικά στο sex όλα επιτρέπονται αρκεί να σύμφωνουν όσοι συμμετέχουν...
Ειδικά για μένα όμως, μερικά παιχνίδια παίζονται μόνο με δύο άτομα...σκάκι, τάβλι και σεΧ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Γενικά στο sex όλα επιτρέπονται αρκεί να σύμφωνουν όσοι συμμετέχουν...
Ειδικά για μένα όμως, μερικά παιχνίδια παίζονται μόνο με δύο άτομα...σκάκι, τάβλι και σεΧ! :P

δε νομίζω όμως να έχεις πρόβλημα αν σε παίρνουν μάτι όταν παίζεις.... τάβλι ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
^ :rofl::hehe: :rofl::hehe: :rofl::hehe: :rofl: :hehe:
Ούτε στο σεξ έχω πρόβλημα να με παίρνουν μάτι :redface:
Νομίζω πως για μια περίοδο της ζωής μου το "πιθανό" μάτι, (κάνοντας έρωτα σε μια παραλία π.χ.) με ερέθιζε ακόμα περισσότερο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tron_gr

Νεοφερμένος

Ο tron_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
^ :rofl::hehe: :rofl::hehe: :rofl::hehe: :rofl: :hehe:
Ούτε στο σεξ έχω πρόβλημα να με παίρνουν μάτι :redface:
Νομίζω πως για μια περίοδο της ζωής μου το "πιθανό" μάτι, (κάνοντας έρωτα σε μια παραλία π.χ.) με ερέθιζε ακόμα περισσότερο :redface:


Ναι ειναι πολύ καλό και αυτο που λές... αν και εχω σπίτι διαθέσιμο δεν "συχνάζω" με τον συντροφό μου εκεί αλλά στα παρκάκια της πεντέλης...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top