Sex and the City

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Kι εγώ ρε γμτ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εργασιομανής, ορθολογίστρια, έχει πρόβλημα με την οικειότητα και εμπιστεύεται πολύ δύσκολα. :worry:
Αρχίζω και έχω αμφιβολίες για το application τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχίζω και έχω αμφιβολίες για το application τελικά :P
Λολ, εγώ πάντως τα πρώτα 3 τα έχω, αλλά μάλλον εμπιστεύομαι πολύ εύκολα, καμία σχέση με τη Μιράντα που ήταν πολύ επιφυλακτική. :redface: Επίσης ο σύντροφος μου μου έλεγε ότι τουλάχιστον σε θέματα σχέσεων μάλλον μοιάζω περισσότερο με την Κάρι :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καμία Σαμάνθα δεν υπάρχει εδώ δηλαδή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
O fandago ψάχνει μία σαμάνθα....



Χαχαχα, τι έγινε ρε φαν, αναδουλειές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χαχαχα, τι έγινε ρε φαν, αναδουλειές?
Θα 'θελες ε; :P:P
:pfff:

Αν όλες είχαν λίγο Σαμάνθα μέσα τους, δεν θα μιλούσαμε για στερεότυπα κάθε τρεις και λίγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Όλες έχουμε λίγη σαμάνθα μέσα μας.

Πολλή δεν έχουμε για να μπορούμε και να δουλεύουμε 8ωρό τη μέρα, να έχουμε χόμπυ, να γινόμαστε μανάδες κοκ.
Αν είχαμε πολλή σαμάνθα, κάθε φορά που μας έφερναν ένα φάκελο στο γραφείο αντί για το φάκελο θα ανοίγαμε τα πόδια στον ταχυδρόμο.

Μια, δύο, τρεις φορές, μετά αρχίζεις να βαριέσαι.


Άσε που τελικά και το σαμανθάκι τη μονογαμία διάλεξε και μάλιστα με ένα πιτσιρίκι (νταξ, τώρα τι πιτσιρίκι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βγηκα το αναμενομενο, Μιραντα φορ εβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Σαμάνθα είναι και ιν ριαλ λαιφ με ένα πιτσιρίκι και συζεί, η Κάρι είναι παντρεμένη με παιδί, η Μιράντα είναι λεσβία και η Σάρλοτ είναι μόνη της εδώ και χρόνια από επιλογή. :D (ασχετο - σχετικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άσε που τελικά και το σαμανθάκι τη μονογαμία διάλεξε και μάλιστα με ένα πιτσιρίκι (νταξ, τώρα τι πιτσιρίκι).
Βάλτο καλέ αυτό μέσα σε spoiler!

Πάντως,
στην ταινία τον χώρισε, άρα δεν διάλεξε τη μονογαμία after all :P

Η Σαμάνθα πάντως ήταν ο αγαπημένος μου χαρακτήρας στη σειρά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
H ταινία ήταν απαίσια εν τέλει.

Τώρα διαβάζω το βιβλίο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
H ταινία ήταν απαίσια εν τέλει.

Τώρα διαβάζω το βιβλίο :redface:


Έχει βγει και βιβλίο; Καλόοοο!!!

Εμένα στο application του facebook μου βγήκε η Charlotte, αν και δεν ξέρω κατά πόσο ταιριάζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έχει βγει και βιβλίο; Καλόοοο!!!
Η σειρά είναι:

Βιβλίο-->σειρά βασισμένη στο βιβλίο-->ταινία βασισμένη στη σειρά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εμένα στο application του facebook μου βγήκε η Charlotte, αν και δεν ξέρω κατά πόσο ταιριάζουμε!

Η Charlotte είναι τόσο μα τόσο ξενέρωτη, εσύ δεν είσαι παιδί.


Είχα να γράψω στο στέκι κάτι μήνες και έκανα 20 ποστ στα τόπικς:

Σεξ αντ δε σίτυ.
Μπέβερλυ χίλλς.


Ας ανησυχησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
darn, κι εγώ charlotte βγήκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η Charlotte είναι τόσο μα τόσο ξενέρωτη, εσύ δεν είσαι παιδί.


Ω με συγκινείς! :redface:

Βασικά σε αυτό που ταιριάζουμε είναι ότι είμαστε και οι δυο ολίγον τι στον κόσμο μας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγω Σαρλοτ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πληθαίνουμε...:P

Σαρλότ ftw!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Για την ακρίβεια in real life η Carrie είναι τώρα πια χωρισμένη...
Οι κακές γλώσσες λένε ότι ο Broderick δεν άντεξε την μεγάλη δημοτικότητά της επειδή αυτός δεν είχε την αντίστοιχη.
Η Μιράντα ήταν χρόνια παντρεμένη όταν κατάλαβε ότι είναι gay. Αυτή κι αν έκανε την αλλαγή!

Το βιβλίο το έχω διαβάσει και δεν μου άρεσε καθόλου. Είναι από τις λίγες φορές που μια σειρά/ταινία είναι κλάσεις ανώτερη από το βιβλίο.
Συνήθως γίνεται το αντίθετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top