Shopping Therapy

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ψώνισα ένα face peeling και μία μάσκα με λεμόνι από το Yves Rocher και δύο καφέ καλσόν, το ένα οπάκ το άλλο με ριγωτή υφή.
Και "ψώνισα" έμμεσα, βοηθώντας τον ιχλίμπεντιχ να βρει τα 3 πουλόβερ που πήρε... Δύσκολοι οι άνδρες βρε παιδί μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δυο τσαντουλες Byblos μουρλια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μια βαφή μια τα μαλλιά της Color Tech το 5,66 ,3 οξυζενέ Vol30 και μια κτένα για τα μαλλιά. Και τα χρησιμοποίησα ήδη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μετά από αρκετό καιρό, πήρα ξανά ρολόι:

Citizen AS4040-55E Eco-Drive Men Watch Radio-Controlled Chronograph





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με γεια, Φαντάγιε!
Εγώ πήρα ένα καφέ μανώ, μωβ τσιμπιδάκια-αστεράκια (ναι, είμαι emo) και μία κούτα macaroooons!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
σήμερα πήρα ενα ρολόι Vogue:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα μία cooling κρέμα ποδιών, ένα concealer για κάτω από τα μάτια, ένα πράσινο μολύβι ματιών, ένα ξεβαφτικό ματιών, αφρό μαλλιών και διάφορα από το super market. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ πήρα μία πράσινη τσάντα, μία πράσινη ζώνη (με φιογκάκια και τα 2 :redface::D), μία μπεζ πασμίνα, ένα πετρόλ πουλόβερ, ένα ζευγάρι μπαλαρίνες μαύρες και ένα κρεμαστό για το λαιμό (πράσινο να πηγαίνει με την τσάντα και τη ζώνη :P)

Πολλά καινούρια πράγματα και δεν μπορώ να τα φορέσω όλα μαζί για να χαρώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πήρα χτες το άρωμά μου dkny be delicious, με την κρέμα σώματος, 2 μπλουζάκια και ξενέρωσα άσχημα γιατί δε βρήκα νούμερο σε αυτά:


:( Θα γυρίσω όλο τον τόπο γύρο για να τα βρω, έφαγα σκάλωμα και τα θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μαρουλίνι να πας στο Mall- μπορεί να τα έχει :D

Τι μάρκα είναι είπαμε; Θες να κοιτάξω όοοοοοταν πάω; (μες στη βδομάδα καλέ, μη φρικάρεις :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πολλά καινούρια πράγματα και δεν μπορώ να τα φορέσω όλα μαζί για να χαρώ :P

Και καλα θα κανεις!! Φανταζεσαι να βαλεις ολα τα πρασινα μαζι?!:P
Θα εισαι ενα κινουμενο πρασινο κοριτσακι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
adidas είναι καλέ και ναι σκοπεύω να ανέβω προς τα πάνω, αλλά δε θα με χαλούσε να έκανες πρώτα μια έρευνα εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εντάξει, θα κοιτάξω και θα σε πω. Θες και τιμή ή ξες; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εντάξει, θα κοιτάξω και θα σε πω. Θες και τιμή ή ξες; :D

Ξέρω, ξέρω αφού σου λέω ήμουν έτοιμη να τα πάρω σε 2 νούμερα μικρότερα από αυτό που φοράω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν πας καλά :P

πς. Εγώ είχα πάρει κάτι αθλητικά μισό νούμερο μικρότερο και με βόλεψαν στην οδήγηση- μόνο με αυτά οδηγώ, αλλά για να περπατήσω δυο βήματα με αυτά, ούτε λόγος!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


Tα αγόρασα το Σάββατο.




135 ευρά γαμώτο! :mad:




πς: αλλά είναι όμορφα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες πήρα... 5-6 καλσόν (μαύρα, πράσινα, μωβ, με σχεδιάκια...), μαύρο μάλλινο πουλόβερ ζιβάγκο για μένα, πιτζάμες και παντόφλες για τον ιχλίμπεντιχ και ένα βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πριν 1 εβδομάδα που ήμουν ταξίδι πήρα 1 φόρεμα, 1 μπλούζα, 2 κολιέ κι 1 ζευγάρι σκουλαρίκια. Και 1 κολώνια επίσης.

Σήμερα χάντρες για κοσμήματα, 2 βιβλία για δουλειά κι 1 για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πήρα αυτά αλλά για κάποιο περίεργο λόγο δε τα βρίσκω στο google στο χρώμα που τα πήρα.Τα πήρα σε μπλε σαν αυτό εδώ.

Αν και οπως το βλέπω και σε καφέ μια χαρά είναι.:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα βγήκα να αγοράσω ένα βιβλίο για το γραφείο, οπότε καβάτζωσα και ένα φόρεμα, μια φούστα, μια μπλούζα κι ένα ζευγάρι σκουλαρίκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top